Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
+6
Tom555
riuka
Rhaegar
Caldar
Aspi
Check
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 10:57

Riuka

Inari odešel, takže jsem tu zbyla já, Dotsu, Ikeno a Gray. A pořád se nic neděje. Kde je nějakej Sensei? "Je to jen pomůcka, Ikeno." Odpověděla jsem klidně a jeho narážky na Graye jsem ignorovala.. No přece mu nebudu říkat, co to je. Postačí, když si bude myslet tohle.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 16:38

ikeno Tachahira

Odfrkol som a otočil sa opäť smerom od nich, pohladom na oblohe.
Riuka, možno by si ma tým zranila, ale hlavu by si mi neodsekla.nie si zabiják. Nie si ako ja.
pozeral som sa na hviezdy a hral sa s tvrdými guličkami, vyhadzoval ich do vzduchu a chytal dvoma prstami, jemne, aby sa nerozpadli.
A nabudúce. porovnávať lístky s technikou je úplne bez úrovne. Správny ninja nepoužíva najsilnejšie techniky, ale perfektne ovláda aj tie najslabšie.
Odrazu som guličku chytil a rozomlel v rukách. Zasyčala a trocha sa zapálila ako síra, ale bez niečoho zvláštneho. Potom som chytil dalšiu a presunul do nej chakru. Odhodená dopadla na zem a vybuchla. Urobila menší kráter a hned ste si mohli všimnúť rozdiel medzi guličkov bez chakry a snou.
Celý svet je šialený. Tak prečo nemôžem byť jeho parodia?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 18:45

Gray

Všechno jsem to poslouchal a pak se jen podíval opět na Ikena. "Chudáčku, pořád si myslíš, že tady někoho zajímáš? Dojde ti, že nám jsi uplně ukradený a každý by tě tu srovnal levou zadní? Jen si o sobě moc myslíš žabáku, ale skutek utek." Řekl jsem ti, věděl jsem totiž, že neumíš moc technik na dálku, jelikož jsi zatim genin a já jsem hlavně na taijutsu, takže bych s přehledem vyhrál, a proto jsem si mohl takhle dovolovat. "Radši se jdi projít nebo si píchni další železo do obličeje, ať vypadáš ještě míň jak člověk." Řekl jsem mu a mávnul rukou.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 18:58

Ikeno Tachahira

Odkial máš takúto predstavu? Jediné, čo som použil je základná hračka, nič viac.
Mne bolo dosť jasné, k akým typom patrí on. Síce je z časti ako ja, ale po bojovej stránke to bude iba tupé hebedo, čo nerozozna kyanid od soli, ani podla chuti.
Jediný, čo si o sebe moc myslí, si ty, ked sa schovávaš za ženskú.
Jedine Dotsu mohol vedieť, že ja som v boji samovrach, ako som na stretnutí povedal.
nebál som sa bolesti, prial som si ju. Nebál som sa smrti,miloval som ju.
Prepáč, Gray, ale o teba som už stratil záujem.
Prešiel som si po piercingoch a usmial sa.
Na tváry mi nezáleží, len na konci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 19:13

Gray

Znovu jsem se pousmál. "Fajn pokud už na mě nemáš homosexuální choutky a už o mě nemáš zájem, tak můžeš odejít, jelikož tady nikoho nezajímáš a jen se tu znemožňuješ." Řekl jsem mu s tim úsměvem a celou dobu se mu díval do očí. "Na ubožáky jako jsi ty nemáme náladu."
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:18

Riuka

Těšilo mě, že se Gray nechce bít s Ikenem. O to víc mě zajímalo, proč se Ikeno tak chová. "Kdybych chtěla, zabiju bez váhání." Odpověděla jsem mu ztišeným hlasem. Toho kluka v jeskyni jsem málem zabila, ale moje úcta k životu mi to nedovolila.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:26

Dotsu

Když Riuka řekne to že by ho chtěla zabít kdyby mohla tak jen dodám tichým hlasem ať mě Ikeno neslyší: Jo...To kdyby šlo tak by tu už asi nebyl.Pak si sednu na kámen.A jak probíhala vaše mise? zeptá se těch dvou.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:37

ček: bude valmi vadiť ak zabijem polku Getsu? Cool laugh

Ikeno Tachahia

Ako som už povedal, Grey ma nezaujíma. Otočil som sa na Riuku a vytiahol z vrecka kunai s lístkom a hodil jej ho do ruky. Tak zabi. Bud milosrdná a urob to. A odopol som vestu a ukázal ničím nechránené miesto pri srdci. Vesta bola prepchatá výbušninami a lístkami.
No tak, bodni. a remýšlal, či sú ako ja. Vrahovia, bezcharakterné svine, milujúc boj a krv.
Nikto, kto nedokáže zabiť, nemôže byť ninja. A to sa dá zistiť iba jedným sposobom.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:48

Riuka

Chtěla jsem odpověděť Dotsuovi, ale v ruce mi přistál kunai od Ikena. Uchechtla jsem se a přemýšla jaký mám důvod to udělat. Jen proto, že to řekl? Moc snadné. Něco mi na tom nesedí. "Fajn, ale pod jednou podmínkou."
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:54

Siture

Chodil jsem okolo a pořád jsem nemohl najít členy z mýho týmu,ale najednou sem viděl Riuku a Graye a s nimi další dva.Slyšel jsem jak se Ikeno s Riukou hádají a Ikeno jí říká ať ho zabije.
Zabila by tě bez větších problému,obzvlášť někoho jako seš ty,takovýho slabocha co má jen řeči.Řekl jsem směrem k Ikenovi,abych ho i trochu vyprovokoval.
Zdravím vás,omlouvám se že sem nešel s váma hned na začátku trochu jsem zabloudil,misi sme zvládli docela dobře ne?Hlavně díky tobě Grayi díky.Řekl jsem ostatním z týmu a sledoval ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:57

Ikeno TAchahira

Začudovane som sa pozrel.
Sakra o čom tom to zase melie?
Nepovedala si náhadou, že ma dokážeš zabiť? Avšak to neznamené že potom túžim tak, aby som ty ešte plnil prianie. Ale čo už, hovor.
Odpovedal som a premýšlal na d tým, čo zase vymyslí, aby sa vyhla pravde.
POtom sem vtrhol další frajírek, ako keby sme dvaja cvoci nestačili.
A, další chlapík čo si myslí, že je niečo viac. otočil som sa na neho a zakril si slepé miesto.
Možno máš pravdu, ale to sa zistí iba ak to skúsi,hmm?
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 21:01

Riuka

Překvapeně jsem se otočila za hlasem. "Siture, tak ráda tě zas vidím." Došla jsem k němu a šťouchla jsem do něj docela silně. "Víš jak jsi mě vyděsil? Začínala jsem si dělat starosti!" Vyčetla jsem mu, ale byla jsem ráda že už tu je. Můj tým byl komplet. Na Ikena jsem zapoměla.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 21:07

Dotsu

Počkat...My se známe...Ty jsi ten...no...Si..Situme?Byli jsme spolu na misi v Suichu s Willem řekne tomu klukovi.A pokud si mě nepamatuješ tak já jsem Dotsu a tamten idiot je Ikeno,který chce všechny zabít řeknu mu a podám mu ruku na znamení přivítání.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 21:36

Ikeno Tachahira

Z mojeho uhla pohladu to vyzeralo, akoby sa snažila zahovoriť.
Takže je to jasné, všetci ste tu sráči, neschopný siahnuť na život.
Sklonil som hlavu a usmieval sa.
Tak ja vám ukážem, čo je to byť ninja.
Viedol som vnútorný monolog a pri tom vytahoval další kunai, vložený do pravej ruky.
NAmieril ho na lúče slnka. trblietal sa tak nádherne.
Potom som rukoveť otočil a namieril na seba.
A zabodol. Nebol som až taký hlupák, aby som mieril na životu dôležité orgány.
V hrudi sa mi trblietal kunai, potretý nádhernou farbou zapadajúceho slnka.
Na tvári sa mi urobil bolestiví krč. Po chvílke h vymenila šialená grimasa.
Otočil som rukoveť o 360ˇ a vytiahol ho. Hodil som ho na zem, pred nohy ostatných.
Toto je ninja. usmieval som sa, držajúc krvácajucu ranu. Začalo sa mi točiť a moja chvodza bola tarbavá. Nedokázal som stáť a spadol na zem.
Otec, dúfam že sa pozeráš. mrmlal som v dávke obrovskej extázy. Potom vo mne niečo puklo a ja som omdlel.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 23:02

Siture

Omlouvám se Riuko,nechtěl sem tě vyděsit.Řekl jsem s úsměvem.
Jo pamatuju si tě Dotsu z mise,jak se vám povedla mise vůbec,dokázali ste projít,určitě jo viď.
Poté jsem se otočil na Ikena jak do sebe bodá kunai.Tohle neni o tom jestli seš ninja,ale o tom jestli seš normální nebo ne?A koukám že to ty rozhodně nejseš a ještě k tomu budeš určitě střevo,který se umí jen bodat.Řekl jsem Ikenovi a snažil se ho trochu vyprovokovat
Chtěl bych ho vyprovokovat,abych mu mohl ukázat kdo je tady silnější a že je slaboch jenom.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 23:24

Gray

Přišel Siture, ale ikdyž jsem nechtěl tak jsem ho musel ignorovat, protože ten blázen žabí se pokusil sebe zabít. Věděl jsem, že mu tady teď nikdo nepomůže když to udělá a ve chvíli, kdy se chtěl probodnout jsem vystartoval a loktem vrazil Ikenovi do obličeje pěknou ránu, tudíž se nestihnul bodnout. "Fajn už mě unavuješ, dostaneš teď po tlamě ať chceš nebo ne. nemám náladu se tu dívat na chcíplého žabáka, to tě radši zabiju sám." Řekl jsem mu a postavil se do bojové pozice. Těm chytřejším mohlo dojít, že mu nehodlám nijak ublížit, jen ho chci na tolik odreagovat, aby stihl někdo dojít za jouniny, aby se o to tady postarali. "Pojď ty žabáku." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 17:12

Ikeno Tachahira

Pozrel som sa na kunai a na Graya. Nechápal som, prečo sa postavil a ten jeho dôvod bol úplne o ho***.
Aha, chápem. pomyslel som si a chytil sa za sánku, z ktorej začal tiecť pramienok krvy. Dotkol som sa jej a sykol.
jasne, ty mýš strach z krvy. premýšlal som dalej. Bolo vidno, že ludí ako si ty nechápem.
Vyzeralo to, že na teba zautočím, ale odrazu ma niečo zastavilo.
Povedal som, že o teba nemám zaujem. a zobral kunai zo zeme.
Prosím, neber to tak že sa ťa bojím, len už nemám náladu. Niekedy nabudúce, Gry. Zamával som a chystal sa odísť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 15:29

Gray

Pousmál jsem se na něj, jelikož jsem nechtěl bojovat, jen mi bylo líto, takového ubožáka, co se musí přizabít, aby začal okolí zajímat. Pak však začal odcházet a já si stejně musel zase rejpnout. "No jo, žabáček plná huba keců, pak dostane a už se bojí." Řekl jsem a čekal jestli nějak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 17:06

Riuka

"Tak už dost." Řekla jsem mírně. Jak banda malejch puběrťáků. Nemohla jsem se dál na to divadlo dívat. "Myslím, že tohle je tvoje, Ikeno." Došla jsem k němu a vrátila mu jeho kunai. "Dotsu, co tvoje ruka? Nebolí?" Dělala jsem si starosti. Přece jen by to mohlo být vážnější, ale já ho varovala, že by si to měl nechat ještě prohlédnout. "Na koho se ještě vůbec čeká, kluci?" Už je to dlouho, co jsme vylezli a pořád nikde nikdo. Místo toho se kluci málem povražděj. Co si takhle zatrénovat? Určitě by se někdo přidal.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 17:33

Dotsu

Jen jsem v klidu seděl na kameni a ignoroval Ikena.Jo...Mise byla docela v pohodě až na to že si mysleli že jsme zvědové a že chceme plány jejich vesnice někde prodat nebo co odpovím na Siturovu otázku ohledně mise.Jo...Ruka je v pohodě...Díky za optání řekne když se mě Riuka zeptala.To by mně taky zajímalo podotknu při poznámce Riuky na koho se čeká.Víte co?Já jdu do nemocnice...Takže zatím řeknu a pomalým krokem jdu do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 17:48

Ikeno Tachahira

V ústach som pocítil žlč. Ne*** ma ty zmrde. Vykríkol som a hodil po nom kunai, ktorý mi podala Riuka.
Potom som sa na neho hned rozbehol a do ruky nashromaždil charku. V ruke som držal naraz 2 guličky a z úst mi penilo (obrazne povedané). Ostatných tváre som si nevšímal, boli rozhmlené, nepodstatné. PRed sebou som mal iba jeden ciel, Graya, toho zmrda, ktorý je ešte horší druh ako ja. Predpokladal som, že jeho silou bude taijutsu, ale z vysoka som na to kašlal. Nič nie je horšie, ako byť porazený vo svojom obore.
Kým som k nemu behal, do druhej ruky som si strčil lístok T-1 a chcel ho zasiahúť. Každou sekundou som sa menej a menej ovládal. Chcel som, aby ostatný nezasahovali, lebo tým by ukázali, že nechápuju cti v boji.
Pravou rukou, kde som mal giličky, som mieril na hrudník a druhú som mal nachystanú pre jeho prípadný úhyb.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 18:14

Gray

Letěl na mě kunai, ale nebylo těžké uhnout, když jsem to očekával, takže se kunai zarazil do skály za mnou. Levou dlaň jsem roztáhl, aby lidi viděli, že nechci, aby do toho zasahovali. Poté už jsem měl oči jen na něm a nic v okolí nevnímal. Udělal největší chybu co mohl, šel na mě zbrkle a nic o mně nevěděl, kdežto já věděl, že je zbrklý a tudíž nemůže vnímat všechno, jednoduchá psychologie. Ale to už byl u mě a chtěl udeřit pravou rukou, ale vyhl jsem se a následně mu chytl svoji levou rukou zápěstí pravačky, takže nemohl nic s kuličkama dělat a jelikož jsem byl již od mládí cvičen na taijutsu a trénoval jsem se železnými pásy na rukou, tak jsem měl logicky větší sílu než on. Jenže to už mi chtěl nalepit výbušný lístek, ale dřív jsem mu ji chytil svoji pravačkou, opět zápěstí a když nemohl pohnout rukama, tak jsem hned nadskočil a obouma nohama ho kopl do prsou, při čemž jsem ho pustil, aby odletěl hezky do dálky. Tyhle hmaty proběhli během 5ti sekund, takže tak.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 18:29

Siture

Viděl jsem jak Ikeno běží na Gŕaye a viděl jak Gray nechce aby mu někdo pomáhal,v tom případě sem do toho nechtěl zasahovat protože mě samotnýmu by to taky vadilo a chápal sem že si to chtějí rozdat jen sami a bez dalších učastníků.Sakra chtěl sem si to s Ikenem rozdat já osobně,škoda že so do toho pustil Gray.Řekl jsem si a potom jsem se otočil na Riuku,Měli by sme je v tom nechat chtějí si to rozdat jen sami a neměli by sme se do toho pouštět ale co bys řekla na menší trénink spolu co ty na to ať tady jen tak nestojíme.Řekl jsem Riuce a čekal na odpoveď a doufal že pochopí,že lepší bude je tam nechat.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 18:52

Zohanova technika Cool laugh

Ikeno Tachahira

Naozaj vyzeral ako bojovník na blízko, ale vôbec som neočakával že bude až tak silný. V momente schytil moje zápestia ohromnou silou: Ten nápor som nevydržal a mimovolne vystrel peste a obidve, guličky aj lístok dopadli na zem. Skor ako stihli dopadnúť Gray vyskočil a zasiahol ma do hrude, pričom som "takpovediac" odletel k zemi. Avšak v tom istom momente Vybuchol lístok a mohol ťa zasiahnuť z lava modrou farbou, alebo si uskočil do prava a zasiahol ťa výbuch. Postavil som sa ako to najrýchlejšie šlo a vytiahol pár lístkov. Otočil som zápestiami a skontroloval, či sú v poriadku. Na pár sekún mi vybyl Gray dych a tahšie sa mi dýchalo, ale nebolo to najhoršie. Tesne po výbuchu som hodil smerom, kde som naposledy vydel Graya lístky. Odteraz som chcel bojovať na dialku.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 19:02

Riuka

Kunai, Ikeno, Gray... Všechno se seběhlo tak rychle, a moje reakce byla jednoznačná, chtěla jsem zasáhnout a proto jsem měla v mžiku já kunai v ruce. Ale Gray naznačil, že to máme nechat na něm. Sakra, stačilo toho tupce uspat. Sledovala jsem je, když mě z pozornosti vytrhnul Situreho hlas. "Trénink? S tebou? Jsi silnější než já..." Řeknu zamyšleně, aniž bych spustila Graye a Ikena z očí. "Když na mě budeš hodný, tak proč ne." Řeknu nakonec a otočím se k Situremu. Dojdu k němu, kunai pevně sevřený v ruce. "Boj zblízka?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší odpočinek po první zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Klid po 2. zkoušce
» Menší zmätok...
» Po první misi
» Taký menší prieskum
» Menší nápad, který možná zlepší hru.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: