Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
+6
Tom555
riuka
Rhaegar
Caldar
Aspi
Check
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 08:05

Gray

Nechápavě jsem tam jen tak stál a držel se za záda, protože mě docela bolely od toho blbého pádu. Sensei byl u mě a říkal mi něco o genjutsu. "Počkat, takže jsem otevřel Kyūmon nebo jsem to neotevřel a byla to jen nějaká iluze." Vůbec jsem to nechápal. Nevěděl jsem jestli jsem to natrénoval v genjutsu a už to umim a nebo to bylo jen genjutsu a ve skutečnosti to neumim.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 14:07

Jin Kazama

Pár ninjů mě doneslo do nemocnice a tam mě převzali doktoři a ošetřily a dali mi pokoj. Teď jsem na pokoji ležel a díval sedo stromu. Při pohledu do mých očí lidé mohly vidět že jsem naštvaný. neměli právo ten boj zastavit...no a co že mám spálené nohy...mám ještě ruce!
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 15:53

Siture - Náhle si ale pocítil že už nemáš skoro žádnou charku a začalo se ti dělat trochu nevolno.
Napadlo tě že by sis měl dát pauzu.

Gray > Ne, Kyuumon (Já to píšu podle konohy... Cool laugh) si skutečně otevřel, poze to kamení byla iluze, Nyní už umíš otevřít i druhou bránu. řekl ti Kazuya s širkým úsměvem na tváři, který v jeho podání vypadal až hrozivě.


_______

Jestli by se ti nelíbilo že si se to naučil v podstatě jen v Genjutsu, tak se to můžeš učit znova... Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 16:38

Siture

Začal jsem už slábnout a tak jsem si sednul na zem a dal jsem si odpočinek,protože mi začalo bejt i trochu špatně,dal jsem si i něco málo k jídlu,poté jsem se podíval na Graye.Hmm,takže druhou bránu už umíš otevřít,musím ti jen pogratulovat.Řekl jsem mu přátelsky a odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 19:40

Gray

Chvíli jsem mlčel a vše si srovnával v hlavě. Po chvilce jsem se jen typicky pousmál a radostí trošku povyskočil. teď už jsem v modu 2. brány nebyl, vypnul se mi automaticky, když jsem vypadl z genjutsu. "No tak to je pecka! Zase si dám chvíli oraz a někdy se začnu učit další bránu. Je to docela náročný, ale to se dalo předpokládat." Řekl jsem, ale pak se ozval Siture. "Tak dík, pak to jiným týmům na chuuninských zkouškách pořádně natřem." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 18:55

Riuka

Tohle bylo rychlé. Hned jak jsem opustla tamto hnusný místo, tak jsem šla hledat někoho ze svýho týmu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší odpočinek po první zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Klid po 2. zkoušce
» Menší zmätok...
» Po první misi
» Taký menší prieskum
» Menší nápad, který možná zlepší hru.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: