Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zkouška nebo poprava? (Ryuu)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 21 2011, 22:52

Probudil jsi se do krásného nového dne, při čemž sis všiml jakéhosi budíku vedle tebe a bylo na něm 11 hodin ráno, takže ti mohlo dojít, že už budeme všichni ostatní vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:33

Ryuu

Pomalu jsem se probouzel. Vstal jsem z postele a trochu se protáhnul. Byl jsem odpočatý, plný energie. Natáhl jsem se pro svoji katanu, kterou jsem měl opřenou o stolek. Všiml jsem si jakéhosi budíku. To už je 11 hodin? Dnes jsem si teda pospal. Umyl jsem si obličej vodou z umyvadla a vyrazil z pokoje. Tušil jsem, že všichni už jsou vzhůru a debatují v hlavní hale. Zamířil jsem tedy rovnou do haly za ostatníma.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25 2011, 13:19

Kailo

Když jsi vyšel, tak jsi nechtěně narazil přímo do mě a já rozsypal všechny svitky, co jsem měl v ruce. Teď už jsi mi viděl do obličeje, jelikož předtim jsem měl hlavu sklopenou ke stolu.
http://fc01.deviantart.net/fs51/i/2009/300/3/7/Toshiro_by_dinmoney.jpg
"Bacha!" Zvolal jsem a strčil tě do místnosti, při čemž jsem si lehl na ty svitky a ty jsi najednou uviděl, jakobych trošku nadskočil a uslyšel jakýsi malý výbuch. Když jsem se zvedl, tak tam byla malá jáma, od malého výbuchu, ale se mnou nic nebylo. "Dávej trochu pozor, příště bych taky nemusel stihnout zneutralizovat výbuch a mohli jsme tu všichni umřít." Řekl jsem ti s klidem.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25 2011, 22:29

Ryuu

Po cestě do haly jsem nechtěně narazil do toho týpka, kterého jsem viděl v hale jak byl doslova zažraný do práce. Díky mému nečekanému nárazu mu spadlo z ruky pár svitků. Bylo v nich asi něco nebezpečného protože na mě cosi vykřikl a strčil mě do místnosti. Ozval se malý výbuch. Takže výbušniny... doufám, že se tomu týpkovi nic nestalo. Sice ho neznám a je mi jeho život úplně u zadnice ale potřebujeme ho. Vrátil jsem se zpátky na chodbu a podíval se na něj. Byl v pohodě i když trochu na mě držkoval. Chtěl jsem mu o tom jak si spíše on nedává pozor ale neměl jsem těd náladu někoho provokovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 26 2011, 21:35

Kailo

Zakroutil jsem hlavou a naštvaně odešel zase k těm stolům, kde jsem začal opět dělat další svitky, abych nahradil tuhle ztrátu. V tom tam došel i Kenji a projel si prstama ve vlasech, při čemž se podíval na tu jámu v zemi. "Eh, co se tu stalo?" Zeptal se mě, ale já už dávno pracoval, takže jsem na něj nijak nereagoval. Takže Kenji přišel k tobě a zasmál se. "To se chlubil Kailo svýma schopnostma nebo co?" zeptal se Kenji, při čemž koukl k dveřím, kde má pokoj Ria. To ještě spí nebo co? Pomyslel si Kenji, ale pak se znovu podíval na tebe.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 28 2011, 18:55

Ryuu

To je ale bručoun. Sám do mě narazí a pak to svádí na mě. Však jednou se mu to pekelně vymstí. Z myšlení na pomstu mě vyrušil Kenjiho příchod. Možná, nebo mě taky chtěl vyzkoušet jak zareaguju na jeho chování. Řekl jsem Kenjimu s kamennou tváří. Tak co máš dneska v plánu?Někdy budu muset zajít do knihovny mého klanu. Abych mohl vykonat svoji pomstu a dokončit bratrův úkol tak potřebuji v sobě probudit sílu mého Suintaru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 29 2011, 11:20

Kenji

Pousmál jsem se, jelikož v tu chvíli vyšla Ria ze svého pokoje a nesla jakousi hnědou tašku, ze které vykukovalo několik modrých svitků. "Dneska tě musíme naučit něco nového, aby jsi byl připraven na tu velkou akci. Ria pro tebe přinesla několik svitků, které jsou spojeny s klanem Kentiri. Takže si budeš moct vybrat co chceš umět. Jen taková malá otázka. Už jsi ovládl Suinatar nebo ještě pořád ne? Já jen jestli už máš i Suinatarskou zbraň." Řekl jsem ti a došla k nám Ria. "Dobré ráno oboum přeji." Řekla nám dvoum, já jen kývnul a tašku se svitky si od ní vzal.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 30 2011, 19:56

Ryuu

Dneska má nějakou dobrou náladu, až podezřele dobrou. Nebudu to ale těd řešit. V tuto chvíly mě více zajímaly svitky, které nesla Ria v tašce. Když mi Kenji řekl, že jsou ty svitky spojeny s mým klanem tak se mi tajemně zablesko v očích. Výborně, tohle mi to výrazně ulehčuje. Z mého přemýšlení mě vytrhla otázka Kenjiho jestli se už u mě projevil Suintar. "Pročetl jsem celkem dost svitků, trénoval jsem dnem i nocí ale i přesto se u mě KG neprojevilo." Trošku jsem se cítil hanebně. V mém věku už měl můj bratr v malíčku svůj Suinatar, dokonale ho ovládal. Na pozdrav Rii jsem stejně odpověděl jako Kenji kývnutím hlavou.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 31 2011, 18:35

Kenji

Ria nic na to, že Suinatar ještě nemáš neřekla a jen tiše odešla zase do svého pokoje, ještě předtim však na zem položila tašku se svitky. Já když mi oznámil, že Suinatar nemá tak jsem na nic nečekal a pravou rukou ukázal na Kaila a v tu chvíli mi z rukávu vyletěl tenká a krátká jehla, která se Kailovi zapíchla někam vedle pravého ramene a jeho hlava se v tu chvíli hned zvedla. "Kailo, Ryuu ještě nemá svůj Suinatar, pomůžeš mu ho aktivovat? Použij tu rychlou, ale bolestivou metodu, aby to už měl za sebou." Řekl jsem mu a Kailo si vytáhl jehlu, kterou položil na stůl. Následně si stoupnul a mávnul rukou na Ryuua, aby šel za ním a vešel do jedné místnosti, ze které šlo modré světlo.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 02 2011, 17:41

Ryuu

Ono těch metod probuzení je víc? Pokud ano tak jak se k této informaci dostal? Zanedlouho jsem si však odpověděl sám. Můj bratr, určitě to byl on. Ani bych se nedivil kdyby přečetl i ty zakázané svitky. Na znamení mávnutím ruky jsem šel za Kailem a pokoušel se uhádnout co se asi těd bude dít. Použij tu rychlou, ale bolestivou metodu... Moc příjemné to nebude, ale za sílu se musí platit. V den kdy zemřel můj bratr jsem nad jeho hrobem slíbil, že ho pomstím za každou cenu, i kdybych měl upsat dáblu svoji duši.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 08:36

Kailo

Vešli jsme do místnosti, kde byla normálně tráva, voda i pár stromů. Jakoby to tu bylo vytvořené speciálně pro trénink. "Tvůj bratr myslel na všechno, takže zde nechal vytvořit místnost, kde je přírodní prostředí, vhodné na dobrý trénink Dotonových i Suitonových technik." Vysvětlil jsem ti to v klidu a pak za tebou zavřel dveře. "Sedni si támhle na tu vodu do tureckého sedu." Řekl jsem tyto slova s tim, že jsem ukázal na malý jezírko uprostřed té velké místnosti. Počkal jsem, až uděláš co jsem řekl a pak ti dal další pokyny. "Teď vypust chakru a nech se propadnout do vody."
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 04 2011, 19:50

Ryuu

To co mé oči viděli jsem vůbec nečekal. V místnosti do které jsem společně s Kailem vešel byla tráva, voda, stromy... Velice zajímavé, bratr snad myslel na vše. Měl vše naplánované do puntíku. Nechápu tedy proč se nechal zabít,když měl tak všechno dobře naplánované. Někde musel udělat chybu, která ho stála život a tu já nesmím za žádnou cenu udělat. Na pokyn Kaila jsem si sedl do vody do tureckého sedu. Poté jsem vypouštěl svoji chaktu a nechal se propadnout do vody. Byl jsem trochu zvědavý co se těd bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 13:14

Ryuu -> V tu chvíli jsi začal klesat do vody a docházel ti dech, jenže ve chvíli kdy jsi chtěl vyplout na povrch, tak tě jakoby něco začalo tahat ještě hlouběji a začalo tě to skoro až dusit až jsi se najednou objevil v černé hale, která byla tak po kolena naplněna vodou. Byla tu velká tma a nic jsi neviděl. jen jsi slyšel šumění vody. Jenže v tu chvíli jakoby něco z vody vylezlo a rozeběhlo se to ze předu na tebe.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 09 2011, 22:40

Ryuu

Klesal jsem se stále hlouběji a hlouběji. Byl jsem jako těžký kámen který klesá až na samé dno. Začal mi docházet dech. Udělal jsem přesně to co by na mém místě udělal snad každý. Snažil jsem se vyplavat až nahoru, aby moje plíce mohli dostat dávku svého vzduchu. Z nějakého neznámého důvodu se mi to však nedařilo. Měl jsem pocit jako kdyby mě někdo tahal za nohy dolů, na dno. Bojoval jsem ze všech sil ale bylo to marné. Plíce chtěli své, žádali si svůj pravidelný přísun kyslíku. Dusil jsem se, začínal jsem vidět trošku mlhavě. Když už jsem si myslel , že se utopím tak jsem se objevil v nějaké neznámé černé hale, která byla naplněná po mé kolena vodou. Byla tu černočerná tma, to mi ale nevadilo. Zrak nebyl jediný smysl, na který jsem se spoléhal. Kolem šuměla voda, zdálo se, že se tu nic jiného neděje. To bylo ale jen klamné zdání. Z ničeho nic z vody vylezlo a rozběhlo se to mým směrem. Vytáhl jsem z brašny kunai a hodil ho do místa, kde jsem slyšel pohyb. Poté jsem uskočil trochu stranou a tasil svoji krátkou čepel (wakizashi).
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 20:59

Najednou jsi uslyšel žblunknutí, jak kunai někde v dálce spadl do vody ale už na tebe nic neběželo. Když v tu chvíli jak jsi vytáhl wakizashi tak jsi uslyšel ten samý pohyb, jako předtim, někde za tebou. Došlo ti, že jich tu bude víc a něbo se nějakym způsobem přenáší z místa na místo. Avšak tohle jsi neviděla musel jsi se soustředit jen na vodu, která ti vlastně dávala signály o situaci kolem tebe.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 16:18

Ryuu

Zasáhl jsem to? Chvíly jsem naslouchal, jestli neuslyším nějaké další čvachtání ve vodě. Někde za svými zády jsem uslyšel tentýž pohyb, který jsem slyšel nedávno. Je jich tu víc? Otočil jsem se k neznámému útočníkovi, který ke mě běžel. V ruce jsem pevně držel svoji čepel a čekal na správný okamžik abych mohl zaútočit. Uklidnil jsem svoji mysl a soustředil se jen na šplouchání vody.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 14:19

Odrážel jsi jejich pomalé útoky, ale pořád jsi nevěděl, jak je možné, že se jen tak měněj strany útoků a kde to vůbec jsi. Jenže v tu chvíli jsi obdržel obrovskou ránu do tváře a spadl jsi do vody. Voda tě však sama jen tak vyvrhla zase na nohy a v tom jsi uslyšel další krůčky zezadu, ale když jsi se hodlal prudce otočit, tak ti něco podkoplo nohy a ty jsi znovu zahučel do vody. Najednou jsi však začal lehce, ale opravdu lehce vidět modrou záři vody. Avšak opravdu lehce, že jsi se na tu záři musel soustředit.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 16 2011, 12:29

Ryuu

Odrážel jsem útoky neznámého útočníka, který mě stále zasypával ranami. Bylo to dost těžké, protože jsem v té tmě nic neviděl. Proto bylo jasné, že každou chvíly nějakou tu ránu chytnu. Spadl jsem se zakrváceným obličejem do vody a přemýšlel o co tu jde. Zrovna když jsem chtěl vstát tak mě voda vyhodila na nohy. V tom však jsem uslyšel další žblunknutí vody za mnou. Nestíhal jsem, byl jsem moc pomalý a útočníků bylo pravděpodobně víc. Byli malý a hlavně hbití. Opět mi něco podkoplo nohy a já zahučel do vody. Něco se změnilo... začínal jsem vidět cosi modrého. Neviděl jsem to ostře ale přesto jsem to viděl. Trochu jsem se soustředil a zaměřil se na tu modrou záři.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 16 2011, 14:40

V tu chvíli jsi ucítil velkou bolest v očích. Jakoby tě silně pálily. Připadalo ti to, jakože ti do nich někdo nasypal pepř a nebo vyždímal celý citron jak nesnesitelná bolest to byla. V tu chvíli tě akorát někdo silně nakopl do břicha a ty jsi dopadl opět do vody a namočil jsi si oči. Ve chvíli kdy jsi je otevřel, tak jsi viděl zase o trochu víc a to hlavně modrou záři všude kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 07:01

Ryuu

Přimhouřil jsem oči protože mě začali pekelně pálit. Byl to opravdu velice nepříjemný pocit. V tom mě cosi něco dost silně koplo do břicha a já zase ležel ve vodě. byl jsem celý mokrý a trochu jsem se i napil. Oči už mě nepálili a co víc viděl jsem lépe tu moudrou záři. Je to snad tou vodou? Trochu jsem nabral do dlaně a špláchl si to do očí. Přitom jsem však dával pozor aby mě útočník opět nepřekvapil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 16:49

Ano opravdu to tou vodou bylo, jelikož jsi najednou uviděl celé vodní jezero a jakousi rozmazanou siluetu postavy před tebou, která najednou zahučela do vody a ty jsi uviděl jen těžce rozmazaný flek pod vodou, který rychle doplaval k tobě a pak z vody vylétl a na tebe vyletěla voda, takže jsi tu postavu neviděl, ale naopak cítil, jelikož jsi proletěl vzduchem, coč byl následek toho, že tě osoba kopla do břicha.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 18:38

Daisuke

Měl jsem pravdu. Opravdu to bylo tou vodou. Už jsem viděl o dost lépe, i když stále to nebylo ono. Něco se kolem mě mohlo a zahučelo to do vody. Dost rychle se to pohybovalo a proto jsem toho útočníka viděl rozmazaně. Potřebuji víc té vody. Nahnul jsem se a chystal si šplíchnout další várku vody do očí když se ke mě ta neznámá bytost přiblížila a kopla mě opět silně do břicho. Sice mě to dost bolelo, začal jsem i plivat krev ale nemarnil jsem čas a se do vody, samozřejmě s otevřenýma očima.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 11:48

V tu chvíli jsi ucítil nával chakry do tvých očí a najednou se ti celá místnost rozzářila a ty jsi viděl uplně v pohodě vodu a osobu, která stála proti tobě. Byla to jakási dřevěná loutka, která měla na dřevěném břiše vytetovaný znak vody. Když v tu chvíli jsi ucítil jakýsi silný závan větru a to tě vymrštilo do vzduchu. Proletěl jsi vodou a dopadl jsi někam na trávu, na tvrdý povrch.

Kailo

Došel jsem k tobě a pak se lehce pousmál. "1. stupeň Suinataru máš aktivovaný." Řekl jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška nebo poprava? (Ryuu)   Zkouška nebo poprava? (Ryuu) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zkouška nebo poprava? (Ryuu)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ryuu Emiro
» Ryuu Takahashi vs. Masaru Yukisha
» XBox360 nebo Playstation 3?
» Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
» Svatba nebo pohřeb?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: