Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas, kdy všichni zaplatíme

Goto down 
+2
Páťa
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 15:55

Ryuu

Dost mě to překvapilo i trochu nahnalo husí kůži. Vrah mé rodiny nebyl jen obyčejný řádový ninja. Ve stehnu jsem měl zabodnutý kunai, bolest jsem však ignoroval a to hlavně díky vzteku a zlobě. Z mého nepřítele se vyklubalo devče, ještě to bylo dítě. nemohl jsem tomu uvěřit. Co se to tu sakra děje? I když ta zrůda mi nejspíše zabila rodiče tak jsem váhal.Je to malé devče... Stál jsem tam a furt se na ni díval. nemohl jsem tomu uvěřit, moje mysl to nebrala.


Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 16:25

Hyame

"Co se to děje?" problesklo mi hlavou když se mi "zbláznil" zrak, když se mi poté deaktivoval byakugan všimla jsem si té osoby. "To určitě von." Rozběhla jsem se proti němu a chtěla ho zasáhnout jukenem do hlavy, bez byakuganu jsem nemohla přesně zacílit a tak jsem do úderu dala víc chakry a rozptýlila ji na větší plochu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 16:36

Ryuu -> Holka zakroutila hlavou a uplně pustila ty pytle, při čemž zatáhla ruce do dlouhého rudého rukávu. "Ach jo, další kdo mě odsuzuje kvůli věku. Myslela jsem, že to v pekle stačilo." Řekla jsem, při čmež jsem vystrčila ruce z rukávu, ale to už jsi viděl, jak mám na každém prstu lanko a na konci asi metrového lanka jeden kunai, při čemž jsem se na tebe rozeběhla a točila rukama tak, že to vytvářelo na každé ruce jednu ostrou vrtuli.

Hyame -> Jenže v tu chvíli jak jsi se na něj rozeběhla, tak vyčkal až budeš blíže u něj a v tu chvíli udělal skluz a tebe sejmul k zemi a pak se rychle postavil a odešel o kus kroků dál, při čemž si opět přiložil ruku k hlavě a udělal pečeť, opět tě lehce zabolela hlava a po asi 5 vteřinách přestala bolet.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 16:42

Hyame

"Co si ... zač? Přestaň bojovat takhle zbaběle." Křikla jsem na něj a hodila po něm shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 14:02

Hyame -> Prudce se otočil na patách o 360 stupňů a zároveň do strany, aby se vyhnul tvému útoku, při čemž si začal sundavat masku. http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2011/078/0/8/__let__s_go___by_hiota-d3bz265.png Vypadal docela mladě, ale pod ušima měl jakási tetování. V tu chvíli se zasmál a podíval se přímo na tebe. "Jmenuju se Irai Yamanaka." Mohlo tě překvapit, že jde o klan, který je právě z Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 16:11

Hyame

"Yamanaka? Na jejich straně? Začíná to bejt hodně zlý, klan yamanaka používá jutsu na ovládání mysli, takže mi nějak blokuje byakugan." Rozběhla jsem se proti němu s kunaiem v ruce a shurikenem v druhé. A před ním jsem udělala skluz, stejně jako předtím on mě, a chtěla jsem ho bodnout kunaiem do nohy, pokud by ses chtěl vyhnout nebo mě přeskočit hodím po tobě shuriken.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 20:14

Ryuu

Je to vrah, zabila celou moji rodinu, ty na kterých mi záleželo,ty které jsem miloval. I přes její vzhled a věk jsem jí to nedokázal odpustit. "Oko za oko, krev za krev."Můj soupeř mohl pocítit změnu. Kolem mě byl jakýsi temný nádech, oči byly krvavě rudé, lačnící po pomstě. Shunshinem jsem uhnul do boku čímž jsem se vyhnul vrtulím na lanku. "Za všechny svoje hříchy zaplatíš... já budu tvůj soudce a moje katana bude nástroj, která vykoná tvůj trest -smrt." Pevně jsem sevřel moji katanu a začal jsem se pomocí shunshinu rychle pohybovat z místa na místo abych ji zmátl. V hlavě se mi začali objevovat štastné chvíle s mojí rodinou. Den , kdy jsem s otcem chytil svoji první rybu, den kdy se narodil můj bratr... Po tváři mi ztekla slza, slza plná bolesti. Přisáhám, že vás za každou cenu pomstím. Zastavil jsem se a běžel jsem přímo proti té dívce. V mezi krocích jsem shumpoval, bylo mi jasné, že si mě nebude chtít pustit k tělu. Vyskočil jsem do vzduchu, protočil se a silně kopl nezraněnou nohou."Konoha Senpu"



Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 13:34

Irai

Opravdu jsem se ti pokusil vyhnout, ale uviděl jsi jak jsem místo toho vytvořil kage bunshin klona, což se dalo poznat, protože měl jiné pečetě než normální bushin no jutsu a nechal jsem se zasáhnout shurikenem, ale v tom už na tebe skočil můj klon s úmyslem tě bodnout kunaiem do jedné z rukou. Mezitím, co můj klon jednal za mě, tak jsem si vytáhl shuriken z pravého stehna a odhodil ho na zem a hend poté se na tebe rozeběhl s úmyslem bodnout tě kunaiem do druhé ruky.

Ryuu -> Nejdříve pronesl nějakou rádoby super řeč a já se jen zasmála. "Tady nejsi u soudu, ale v bitvě s démony, nikdo se tě neptá co uděláš, ale ptá se kdy to konečně uděláš." Řekla jsem a v tu chvíli se začal shumpovat, což mi neřeklo přesný směr jeho útoku, jenže v tom mi chtěl dát kopačkou přímo do obličeje a při tom zařval název jutsu a uviděl jak jsem zakroutila rukama tak, že jsem tě několikrát bodla kunaiema do té nohy, jelikož druhou rukou jsem ti sekla do katany, kteoru jsem obalila těmy lanky, které ji obalily celou a já pak jen cukla, abych ti ji vytrhla z ruky, což nebylo těžké, když jsi stál jen na jedné noze a já ještě k tomu měla větší kontrolu nad voji katanou, když byla celá obmotaná. Zároveň jsem ti pěkně probodala tu nohu, kterou jsi mě však udeřil, ale ne tak, že by mě to zabilo, jen jsi mě odkopl o dva metry do zadu, čimž jsem ti tu katanu vzala už určitě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 17:34

Aiko

Odletela som pár metrov dozadu a utrela si krv z rozrazenej pery.
Postavila som sa a opäť začala skladať pečate.
Nemyslím si že vás porazím... ja to viem... dattebayo! zavrčala som na nich.
Utsusemi no Jutsu! vykríkla som a hneď potom vytvorila ďalšie dva klony.
S nimi som sa rozbehla okolo tých dvoch.
Shunshinla som sa za toho slepého a pokúsila sa ho bodnúť kunaiom.
Klony taktiež zaútočili na druhého každý z jednej strany.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 21:04

Hyame

Ze země jsem se rychle pomocí rukou odrazila nohama napřet proti kage bushinovi, ještě než ke mě doběhnul, měloby ho to zničit. Pokud ho to zničilo dopadla jsem na nohy a chtěl tvou ruku s kunaiem chytit stejnou rukou jako ty bodáš (právou, pravou a lev. lev.) a druhou rukou tě bodnout do boku, který, pokud se mi to povedlo, nemáš chráněný.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 15:55

Bratři u Aiko

Jenže v tu chvíli se oba otočili směrem k sobě a spojili ruce dohromady a vytvořili jakousi podivnou pečeť a v tom zem pod nima zazářila a je obalila divná černá hmota. Byly v té hmotě asi 10 sekund, takže tvé útoky nic neudělaly. Když v tom hmota praskla a z ní vyšel jen jeden muž, který vypadal uplně stejně, ale měl šedivé vlasy. Avšak neměl zavázané oči a měl i uči. Došlo ti, že se museli spojit, aby dostali jak zrak tak i sluch.

Irai

Zničila mi klon, ale v tom se klon proměnil v jakýsi ten dým a ten si trochu vdechla, což bylo logické, ale v tom si mi chytla tu ruku, jenže to už jsem jakoby sjel po patách přímo pod tebe, čimž jsem tě měl přehodit přes svá záda a ty bys měla spadnout prudce za moje záda na své záda a já jsem se rychle psotavil, pri čemž jsem udělal další pečetě a vytvořil klona, teď si konečně všimla, že to nejsou uplně stejné pečetě jako na Kage bunshin.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 18:12

Aiko

Prekvapene som si prezrela postavu čo vyšla z tej hmoty.
huh...? zostala som stáť na mieste.
S klonmi som zložila pečate na kawarimi a opäť sme sa rozbehli na oponenta s kunaimi.
Do pekla s vami... nenechám si zničiť druhú dedinu... nedokázala som ochrániť Konohu ani senseia... musím obrániť aspoň Horu! Dattebayo! zamračila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:23

Hyame

Dopadla jsem tvdě na záda, ale rychle jsem se překulila a postavila se na nohy. Všimal jsem si že to nejsou obyčejný kage bushin. "Co sou asi zač? Rozhodně ne klasickej kage bushin." Vytáhla jsem dva kunaie a po obou dvou jsem jeden hodila a vbyhěhla proti nim s úmyslem oba zasáhnout juukenem do břicha, přitom jsem skusila znovu aktivovat byakugan, pokut stéle nejde tak jsem útočila podle odhadu. (doufam že sou vedle sebe)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 18:02

Bratři u Aiko

V tu chvíli se země silně zachvěla, jakoby skoro nějaké malé zemětřesení a ozvalo se několik výbuchů, které znamenaly výbuch hlavních bran a dokonce i poslední stavební obrany ve formě zdí, takže teď už sem naběhli uplně všichni démoni, kteří zůstávali před hradbama. Jenže to už na mě Aiko útočila s několika klony a já na nic nečekal a udělal několik pečetí, při čemž jsem se rozeběhl proti útokům a ve chvíli kdy jsem byl u Aiko se nade mnou zvedla zem a vymrštila mě do vzduchu, při čemž na té zemi byl přilepený výbušný lístek a ten v tu chvíli vybuchl a vystřelil kameny do všech stran, aby to zníčilo klony a zranilo pravou Aiko.

Irai

V tu chvíli se země silně zachvěla, jakoby skoro nějaké malé zemětřesení a ozvalo se několik výbuchů, které znamenaly výbuch hlavních bran a dokonce i poslední stavební obrany ve formě zdí, takže teď už sem naběhli uplně všichni démoni, kteří zůstávali před hradbama. Na nic jsem nečekal a schoval se za klona, kterého zasáhl kunai a on se změnil opět v jakýsi obláček, do kterého jsi vběhla a vdechla opět ten kouř. Byakugan se ti nepovedlo aktivovat a naopak jsi ani nepostřehla, že jakmile se z klona vytvořil oblak dýmu, tak jsem zmizel. Seskočil jsem z jedné trosky za tvé záda a pokusil se tě kopnout mezi lopatky.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 18:24

Hyame

Znovu se mi vyhnul a bez byakuganu jsem nedokázala včas zareagovat a jen jsem se naposlední chvíli snažila vyhnout pádem na zem a překulit se dál od tebe, ale pravděpodobně si dopadl někde poblíž mě a pokud tomu tak je tak jsem se ti ještěze země pokusila podkopnout nohy a praštit tě do krku. Jinak jsem se chtěla co nejrychleji zase postavit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:01

Irai

Ano stál jsem tam, nečekal sjem, že budeš takhle pohotová, tudíž jsem se najendou ocitl na zemi, ale ránu do krku jsem si nenechal dát, jelikož jsem si před krk dal dlaně a silně udeřil před sebe, čimž jsem odrazil úder a následně jsem zvedl nohy a prudce s nima máchl k zemi, tak že jsem se vymrštil zpět na nohy. Nečekal jsem, jelikož jsem nechtěl riskovat a raději jsem odběhl o kus dál. Dal jsem ruku do pečetě, při čemž jsem si druhou přiložil na čelo. V tu chvíli jsi pocítila obrovskou bolest a hlavně tě chytla křeč do pravé ruky, jakoby ti nějak ubližoval ten plyn co jsi vdechla. Po chvílce bolesti přestaly, ale už bylo těžší se jen tak pohybovat.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:55

Ryuu

To je ale mrcha. Sice se mi ji podařilo údeřit ale za jakou cenu. Přišel jsem o svoji jedinou zbran. Navíc moje noha je na tom dost špatně. S rychlostí se můžu rozloučit. Když o tom tak přemýšlím tak jsem úplně bezbranný. Moje jutsu vyžadují zdroj vody, který tu není. I přes tyhle fakta jsem se však nehodlal vzdát. Můj slib, můj úkol jsem musel za každou cenu splnit i kdybych mě to mělo zabít. Rozběhl jsem se protí ním,zraněná noha však nevydržela takový nápor. Spadl jsem celkem tvrdě na zem, těsně před tu zrůdu. začal jsem se k ní plazit. Musím ji zabít, musím ji zabít....



Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 21:08

Hyame

Když ji odrazil mou ruku využila jsem toho odražení a přetočilajsem se a rukou se odrazila na nohy a rychle jsem po tobě hodila shuriken, ale to už jsem pocítila bolest hlavy a křeč v ruce. "Sakra, jestli ten kouř byl otrávenej tak končim. Nechci tu prohrát." Bolest ustala, ale moje tělo bylo jakoby ztuhlé, musela jsem se hodně přemáhat abych zůstala na nohou. Jen silou vůle jsem se proti tobě rozběhla a přitom vytáhla dva kunaie. První jsem ti chtěla vrazit do břicha a ten druhej do krku, případně do boku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 14:51

Ryuu -> Sledovala jsem tě pozorně svými oči a pak si všimla jak jsi se na mě rozeběhl, ale zároveň jsi padl k zemi. Myslela jsem, že je s tebou konec, ale ty jsi se začal plazit a tim jsi mi ukázal, že máš nějakou čest a odhodlání, ale jsem démon, takže mi to bylo uplně šumák. Počkala jsem až se ke mně doplazíš a pak jsem tě chtěla kopnout přímo do obličeje. Hodlala jsem si tě pořádně vychutnat. "Budeš trpět, jako trpěla tvá rodina." Zvolala jsem.

Irai

V tu chvíli jsem se silně opřel nohama o zem a následně jsem zatočil rukama a následně ti bouchl do jedné ruky, která mířila na krk a tim ti vychýlil ruku ze směru a vyrazil ti i kunai z ruky a druhou rukou jsem bouchl do té co šla na břicho, ale to jsem tak moc nevyřešil, jelikož jsi mě bodla jakoby pod žebra na pravé straně. Ale v tom jsem ti obouma rukama chytl hlavu u čela a usmál se. "Raiyuu." Řekl sjem a ruce mi broblesknuly, při čemž jsi dostala šok do hlavy a tim pádem v celém těle. Byl tak silný, že tě to mohlo povalit i k zemi, ale tak co se dalo čekat od jouninského ranku.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:03

Hyame

"Je až moc silný, nezvládnu ho porazit." Když jsem po jeho útoku dopadla na zem. Když sem se zvedala ze země tak jsem mezi nás hodila výbušnej lístek a snažila jsem se co nejrychleji odskočit co nejdál, ale přeci jenom to bylo hodně blízko a lístek rychle explodoval zasáhlamě tlaková vlna a odhodila mě několik metrů a tvrdě jsem dopadla na zem. "Jak ho porazit? Je to pro mě vůbec možný? Co když to nedokážu? Nesmím dopustit aby můj byakugan někdo zneužil k páchání zla." Přemítaly se mi v hlavě všechny myšlenky, když jsem se zvedala ze země.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 14:27

Ryuu

Kop mě zasáhl do obličeje, nos byl nejspíše zlomený, tekl mi z něj proud rudé krve. I přes všechnu tuhle bolest jsem stále chtěl splnit svůj slib. Bolestiě jsem se překlopl na bok a snažil jsem se vstát.Jenom díky mé nezlomné vůli se mi to podařilo. Kolena se mi třásli, vypadalo to , že mě neudrží a opět spadnu. Tentokrát jsem k té demonní dívce šel pomalu. "Pomstím.. pomstím smrt mé rodiny." Stále jsem si to pod nosem brblal. Oči jsem měl rudé zalité krví, skoro bez života.



Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 15:58

Irai

Když jsem viděl, jak tahá lístek, tak jsem odskočil, ale tlaková vlna mě taky zasáhla a odhodila mě ještě dál. Jenže já už se nezvedal a jen si sedl do dřepu, při čemž jsem si dal ruce do pečetě a podíval se přímo na tebe. "Promiň, ale tady tvá cesta končí. Kdysi jsem se specializoval na oční techniky nepřátel a díky nim jsem se dokázal lépe napojit na mozek protivníka. Kai." Řekl jsem a v tu chvíli jsi se bolestí chytla za hlavu a z nosu ti vytekla krev, což značilo o tom, že jsem ti něco udělal s mozkem, najednou jsi mě viděla dvakrát.

Ryuu -> V tu chvíli jsem začala znovu točit rukama a vytvářela opět dvě jakési vrtule, kterými jsem řezala lehce o zem a vytvářela v ni rejhy. Na nic jsem nečekala a silně cukla pravou rukou do předu a v tu chvíli se mi lanka vyvlékla z prstů a jako velký létající talíř se to na tebe rozletělo, aby se do tebe zabodalo několik shurikenů a kunaiů.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 17:28

Hyame

V křečích jsem jen zakřičela. "Ty hajzle cos mi to udělal?" "Promiň otče, ale nedokážu naplnit tvé sny. Sklamala jsem, nedokážu tu vyhrát, jsem moc slábá." Padla na mě beznaděj a pocit bezmocnosti. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na Iraie, sice jsem ho viděla dvakrát, ale i tak se ve mě vzedmula vlna vzteku. "Nemůžu prohrát! Ikdybych měla zemřít!" Proběhlo mi hlavou a z posledních sil s přemáháním bolesti, spíše jen silou vůle jsem se proti Iraiovi rozběhla. Za běho jsem jednou rukou vytáhla kunai a spolu sním výbušné lístky, co nejvíc, ale aby to vypadalo že jsem vytáhla jenom ten kunai. "Chcípni hajzle!!!" Zakřičela jsem když jsem zboku máchla kunaiem po obou dvou co vidím. Pokud narazím na jeho fyzické nechám lístky vybuchnout a oba nás zabiju.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 17:51

Ryuu



Pokračoval jsem stále v pomalé chůzi k ní.Stále jsem myslel na pomstu, na motor, který mě hnal stále kupředu, na slib, který jsem dal své rodině. Soupeř se připravoval k dalšímu útoku, věděl jsem, že se tomu nedokážu vyhnout. I přesto , že jsem věděl , že toto je můj konec stále jsem se hnal kupředu. Kunaie a shurikeny letěli vzduchem, zabodávali do mého těla. Moje tělo už nevydrželo takový nápor, vysílením a počtem mnoha zraněním jsem bezvládně spadl na zem. Ležel jsem tam a vzpomínal na svůj život, na svou rodinu, která byla mrtvá. Nedokázal jsem splnit slib. Gomene... Po tváři mi tekly slzy. Celý život mi proběhl před očima, viděl jsem štastné chvíle s rodinou a přáteli. Zavřel jsem své uslzené oči, připraven zemřít. Zanedlouho se setkám se svoji rodinou... S úsměvem na rtech jsem odešel za těmi, které jsem nejvíce miloval.



Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 18:12

Irai

Smál jsem se ti přímo do obličeje, jelikož bylo jasné, že vyhraji, kort když jsi se na mě rozeběhla jen s kunaiem. Nehodlal jsem tě zabíjet nějak složitě, jelikož jsem si chtěl ještě zahrát. Když jsi máchla tim kunaiem, tak jsem se otočil a chytl ho před sebou, ale v tom jsem uviděl, jak ty lístky začaly svetélkovat a v tu chvíli silně vybuchly a my jsme dopadly jako ty jednotlivé trosky z budov.

Ryuu -> Pomalu jsem došla až k tobě a naklonila se nad tebe, při čemž jsem sledovala, jak pomalu zavíráš oči až jsi je nakonec uplně zavřel a odebral se do věčných lovišť za svoji rodinou. Když jsi naposledy vydechl tak jsem se jen ušklíbla. "Tak a jdeme o dům dál."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas, kdy všichni zaplatíme
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Všichni přečíst!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: