Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+16
likuku0
Nagato
tbc99
chappi
Yuu
Rhaegar
Lyall
Check
Shika-san
Morgen
Zairen
Ramaru
Caldar
Páťa
Kakuza-chan
Aspi
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 14 2011, 12:44

the end of eternity... i když jsem tady nehrál už hodně dlouho i já musím poděkovat aspimu za to co tady celou tu dobu dělal. Sice jsme se nerozešli v dobrém, ale v našem případě to asi moc ani nešlo... byli jsme takový věční soupeři Cool laugh trošku jako Naruto a Sasuke (kdybych to přirovnával k Narutovi)
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 14 2011, 18:01

Sakra zrovna zejtra odjíždim pryč takže to nebudu moct nijak řešit... Až se vrátím a budou tu snad noví Kage tak se dohodneme co a jak dál... Hlavně tu vydržte Smile) Na KW přece nechodíte jen hrát, ale chodíte se sem i pobavit s přáteli, společně se zasmát, podělit se o zážitky... a tak to taky zůstane Wink Smile Chce to jen trpělivost z obou stran
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 16 2011, 09:51

Až někdy včera jsem tu našel tohle téma a neměl jsem slov, byl jsem tady sice kratší dobu, než vy ostatní, ale KW mě přirostlo k srdci, budu na něj vždycky vzpomínat. Taky bych chtěl vám všem, kteří stojíte za dosavadním fungováním fóra, pogratulovat, protože jsem ještě nikdy neviděl takhle dlouho trvající a propracovanou naruto forum hru. Ještě chvilku budu sledovat, jak to tu dopadne a možná se i já zapojím do jejího příštího chodu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 16 2011, 20:51

Tak u mňa je samozrejmé že budem bojovať za pokračovanie KW... Som tu skoro od začiatku (Za prvých 6 dní čo som tu ešte nebola sa tu aj tak nič nedialo, či? Razz )
Najskôr som to brala tak že: -No ďalšie RPG, aspoň sa nebudem nudiť, veď všetky skončili na ktoré som chodila a ak by aj toto skončilo, nájdem si iné...
Ale je to rok, spoznala som tu mnoho úžasných ludí a KW pre mňa znamená veľa... Liku ako to že možno? XP musíš stáť pri paničke čuník moj Razz
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 16:48

nech nezanikne...toto je moje jediné naruto RPG, ktoré hrávam
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 17:30

Veď nikto nehovorí o zániku KW. Tu je iba diskusia o tom, že odíde asi zakladatel tohoto fória, čo všetci nechceme. Kebyže odíde tak KW stále pokračuje, aj keď so zmenami. Uvidíme ako to všetko dopadne, pretože ja už by som si chcel zahrať. KW jepro mňa niečo na čom som každý deň a baví mňa to tady a tak...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 18:02

Tak isto aj u mňa Joe Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 18:20

To čekání mě zabije Cool laugh a když to neudělá čekání tak to udělá nedočkavost Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 18:34

Mhm... veľmi... mudry vyrok Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 20:54

mia: já vím mio...já vím Cool laugh ale fakt...už chci aby se zase hrálo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 21:17

No ja to nemyslím v zlom... aj ja som nedočkavá... len ako som si to prečítala tak to vyznelo... divne Cool laugh Cool laugh ale duchaplne XD

Ale fakt sa to tu nejako stoplo...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 17 2011, 21:49

THE END ?¿
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 18 2011, 06:43

OR NEW START?Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 18 2011, 18:16

Chete víc napětí ? Cool laugh

"Kyvadlo pod kulatým budíkem se pohnulo a jedna ručička na budíku se roztočila , čas začal bežet a začal trápit ostatní svou nedočkavostí a dychtivosti udělat rozhodnutí
Tík , Tak , Tík , Tak , Tík , Tak , Tik , Tak
Každý uder Kyvadla do pomyslné linky na každé straně vytvářel opar mnohem větší nervozity nez tu doposuď byla ta."

-> V Pátek by teda mělo bejt podáno vyhlášení od Aspireho Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 18 2011, 19:01

ramaru: tudíž i prohlášení o nových adminech? Já se už nemohu dočkat Cool laugh do pátku určitě umřu XD
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 18 2011, 21:13

Ešte to ani nečítal Aspi Wink
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 18 2011, 22:16

Ahoj já vím že jsem někdy takový lajdák a né vždy to stiham ale rad bych se přihlásil na post Kageho v Getsugakure. Moc rád bych tam byl jelikož by to byla asi ta první vesnice kterou bych si vybral kdyby nebyla obsazená.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 17:08

Ahoj. Troch opožděně ale přece. Chodím sem jednou za měsíc podívat se jak se vede KW a hlavně mojjí Getsugakure. Tenhle topic mě zaskočil. Věděl jsem že postupem času bude potřeba obměňovat tým, ale nečekal jsem takovejhle radikální řez. Chci jen říct že pokud by mě bylo potřeba, jsem schopný se vrátit a pomoct, ale s aktivitou jednou denně to nebude žádná sláva. Od září se vracim na střední školu a budu mít víc času, tak už se těšim, až si s váma zahraju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová Suichugakure
» Nová grafika?
» Nová vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: