Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým číslo 8

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeWed Mar 07 2012, 22:32

Přicházíte k menší řece, která je mimo vesnici.. okolo jsou jen obrovské kameny a žádný strom.. Sensei leží na jednom z kamenů a spí, plně připravený a čeká na vás až přijdete.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 12:30

Daisuke

Došiel som až k senseiovy. Obzeral som sa ale nikdo okrem senseia tam ešte nebol. Prišiel som až k nemu dal si dole šátok a pozdravil. Zdravím Sensei.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 16:39

Nichi Shinan

Prohlédla jsem si kam mě zařadily a vyrazila na místo srazu. Na místě už byl sensei a jeden kluk, zjevně přišel chvíli předemnou. "Ohayou." Pozdravila jsem, ale zůstala jsem stát trochu dál od kamene, kde ležel sensei.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 16:49

Daisuke

Ahoj Pozdravil som a rukou som tak priateľsky salutoval, mal som príjemný úsmev a zavreté oči. Z môjho hlasu bola cítiť príjemná nálada a radosť. Taký príjemný pocit. Vyzerala hamblivo tak som sa posmelil ja.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 17:15

Nichi Shinan

"Ohayou já sem Nichi." Promluvila jsem přátelským, milým hlasem a popošla blíže k těm dvěma. "Je sensei v pořátku?" Zeptala jsem se a chtěla jsem s ním lechce zacloumat abych ho probudila, nebo zjistila jestli je v pořátku. V tomhle se projevila moje stránka medika.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 18:08

Takuya Shinan

Vypočul som si slová toho maskovaného chlapíka. Pomaly šli všetci k tabuli kde boli napísane tými, tak som sa tam pomalým krokom vydal tiež. "Nichi Shinan, Daisuke Tatsuki...Fajn. Som zvedavý aký budú,je to môj prvý tým." Prečítal som mená a vydal sa na tréningove pole. Cestou som sa zamyslel nad slovami toho maskovaného.. "Má pravdu, tým by si asi mal pomáhať. Dúfam že nebudem s niakymi nafúkancami." Dorazil som na miesto, okolo boli samé šutre, niektoré väčšie iné zase menšie. Všimol som si senseia aj niakych ďalších dvoch geninov, zrejme parťáci. Vyzeralo to že som posledný, podišiel som bližšie k nim a pozrel na Senseia ktorý tam len tak ležal. "Ahojte, prepáčte za meškanie. Tak, už sme asi všetci, trebalo by zobudiť senseia nemyslíte?" Spýtal som sa a usmial, no odpoveď som ani neočakával. Sadol som si na jeden trochu väčší kameň a zahľadel sa na oblohu. Slnečné lúče žiarili tak silno že som hneď aj odvrátil zrak, predsa len som mal radšie mesiac a noc. Začal som si premeriavať tých dvoch, aby som prerušil to ticho ktoré na chvíľu nastalo spýtal som sa na mená. "Ehm, ja som Takuya, pochádzam z klanu Shinan a čo vy?"
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeThu Mar 08 2012, 19:45

Daisuke

Som Daisuke.. Daisuke Tatsuki. No poďme ho vzbudiť. Podišiel som k nemu, dal ruku nad neho a zalúskal som. Sensei vstávačka.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 13:36

Hanako Shinan

Tím čekáním, obrovskou nudou mi to nedalo a já prostě usla, vytuhla jsem a to hned.. Všichni tři Genini pomalu přicházeli až se mě jeden z nich pokusil probudit.. Mé zavřené oči se otevřeli a vy jste zrazu mohli vidět hnědé oči zvýrazněné očními linky, pomalu jsem se otřepala a vstala.. Mé přírodně blond vlasy s barevnými konečky pročechrával jemný vítr.. "Ach, pardon.. ale je to tady strašně uklidňující.." Řekla jsem a zývla, po chvíli se však opět dala do řeči "Takže, vy jste můj nový tým, jak se tak dívám. Pak tedy mi o sobě něco řekněte, zajímá mě hlavně to, co chcete dosáhnout a nechci slyšet žádné trapné klišé." Řekla trošku povýšeně a podívala se na oblohu, jen na sekundu, poté vrátila pohled všem jejím třem novým studentům a čekala na jejich reakce, přitom si na každého z nich dělala takový podvědomí obrázek, co by mohli být vlastně zač a jak by se dali pro blaho vesnice využít, z hlediska vojenského.

Vzhled Hanako -> ZDE
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 14:41

Daisuke

Tak volám sa Daisuke Tatsuki. povedal tak trošku znechutene pretože ma nebavilo sa predstavovať 3x za sebou. Chcem sa stať Joninom ako vy sensei a mať vlastný tým.. No v podstate chcem zistiť dačo o mojej rodine ktorú som nepoznal. Pozrel som sa do nebies a ešte tichšie povedal. Prečo ma len nechali žiť samého a opusteného.. Ináš sa štylizujem na boj zdiaľky. Dal si ruku za hlavu a pozrel sa na na Senseia.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 18:47

Takuya Shinan

Senseika sa zobudila, a hneď ako prvý sa jej predstavil Daisuke. Došiel rad na mňa, tak som podišiel bližšie k nej sadol si na jeden kameň a spustil "Ja sa volám Takuya Shinan, moja podstata je zároveň moje Kekkei Genkai, Mesačný Svit na ktorom sú založené aj moje techniky. Čo by som chcel dosiahnuť? No, nemám niaky určitý stanovený ciel. Ale chcel by som to ešte dotiahnuť ďaleko, na chuunina a keď sa podarí aj vyššie.. Ciel teda zatial žiadny nemám, no to neznamená že sa v budúcnosti niečo nenájde. Jeden sen by som ale predsa mal, ja.. chcel by som aspoň raz vidieť svojho otca. No ten je asi už mŕtvy, neviem čo sa s ním stalo. Vyrastal som bez neho... a netuším načo vám to vlastne vravím." Dohovoril som, oprel sa o ďalší kameň a podoprel si hlavu rukou, čakal som než sa predstaví posledný člen týmu. Pritom som si ešte premeriaval Daisukeho. "Hmm.. on vyrastal bez oboch rodičov? Ja mám to štastie, že mám aspoň mamu." Prešiel som pohľadom k tej druhej a stále čakal kým sa predstaví nech môžme začať.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 19:38

Nichi Shinan

Poslouchala jsem své dva parťáky a nejvíc mě zaujal ten druhý. "On je z mého klanu a má měsíční svit. Musí být děsivý mít tak blízko ke tmě." Trochu jsem se zabrala do svých myšlenek, takže bylo chvilku ticho. "Já jsem Nichi Shinan a narozdíl od Takuya já mám Sluneční Svit. A mým snem je stát se medikem."
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 22:09

Daisuke

A vy sensei? Povedzte nám dačo tiež o sebe. Na ústach mi žiaril taký zákerný úsmev. Chytil som za rameno Nichi pretože bola taká schúlená a stále sa od nás odťahovala, a ja som proste chcel aby sme pri sebe všetci traja stáli. Tak som bol nútený použiť nútené prostriedky. Naklonil som sa k jej uchu a pošeptal jej. Neboj sa.. My ťa neuhryzneme hehe. Usmial som sa zasa a odtiahol sa. Pozrel na senseia a pukol kosťami v rukách.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 09:50

Hanako Shinan

"No dobře.." odvětila jsem po vyslyšení všech tří a na každého si dělala takový samostatný obrázek, jak by mohli být užiteční a podobné.. "Něco o mě? Nepotřebujete, jsem Hanako z klanu Shinan a to by vám prozatím mělo stačit, neznáme se tak dobře, abych vám o sobě říkala.. to co vy mě.. jako povinnost k senseiovi.." Vysvětlila jsem jim celou situaci a chvíli si oddychla, jen na chvíli a dala se znovu do řeči.. "Asi bych vás měla nějak prozkoušet, ale nemám moc zkušeností s něčím takovým.. Můžete proti mě bojovat nebo bychom mohli zkusit nějakou misi, ovšem boj mi v tomhle případě přijde jako lepší varianta, co vy na to?" Zakončila jsem svou řeč otázkou a prohrábla si vlasy, přitom se dívala na všechny tři a čekala na odpověď, zajímalo mě, jak dokážou spolu spolupracovat a jestli to má vůbec nějakej hlubší význam.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 10:46

Daisuke

Jasné boj bude skvelý nápad. Pozrel som sa na kolegov a zasmial som sa. Snáď to dokážeme nie?.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 15:06

Takuya Shinan

"Tiež je z klanu Shinan? Hmm, zaujímave.. Ja,ta druhá a dokonca aj Senseika sme z klanu Shinan." Vstal som a pozrel sa na Senseia. "No tak, keď nieje iná možnosť, dáme ten súboj." Pousmial som sa, a pritom pozrel na Daisukeho. Akoby sa mu Nichi páčila, no ona zjavne nemala záujem. Nad celou touto situáciou som sa len zasmial a na jeho otázku som odpovedal. "Jasné, dokážeme.." Zamračene som na neho pozeral, netuším prečo ale zdal sa mi divný. Asi to bolo tým jeho správaním.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 17:31

Nichi

Když se ke mě Daisuke přiblížil a šeptal mi do ucha trochu jsem od něj poposkočila, zčásti z leknutí a zčásti z nedůvěry, přeci jenom byl pro mě zatím celkem cizí. Když senseika začala mluvit o boji ustoupila jsem za oba chlapce, moc se mi ta představa nelíbila. "Já nechci bojovat." Ale přes mé obavy, strach jsem mlčela a čekal co bude. Tak nějak jsem doufala že by to Daisuke s Takuyou zvládnou beze mě.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 21:09

Daisuke

Nichi si stúpla za nás, chúďa bojí sa Zasmial som sa, otočil som sa a povedal. Neboj sa len nám stráž chrbát. Pousmial som sa a otočil späť na Takuyu, môj pohlad sa zmenil, bol vážny. Ukázal že dokážem byť aj vážny, nielen srandista. Zakril som si ústami ruku a povedal som Takuyovi samozrejme potichu Idem prvý, jakmile odrazí môj útok pridaj sa. Otočil som sa na senseia a zakričal Tak to skončíme! Sensei pripravte sa! Rozbehol som sa na senseia a sformoval som pečate a spravil dva bunshiny ktoré sa začali točiť takže mohla stratiť orientáciu asi kde som. Dva bunshiny bežali ďalej a ja som sa asi v trištvrte cesty zastavil, vyskočil saltom dozadu a lúkom som strelil presne mierený šíp do hrude.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeWed Mar 14 2012, 13:08

Daisuke -> Jelikož Hanako rozpoznala tvé výkyvy v chakře, tak ji hned došla tvá pozice, pro ni jakožto zkušeného jounina to byla opravdu hračka.. Při tvém saltu dozadu si neměl žádnou rotaci a ani žádnou průpravu, vypadalo to jako nepovedený přemet dozadu, který skončil tak, že ses rozplácl o zem, ve vzduchu si sic vystřelil šíp, ovšem před Hanako..

Hanako
"Tohle je všechno?" Vydala jsem ze sebe rečnickou otázku a všechny tři jen pozorovala, čekala na jejich společný krok, nikoliv jednotlivý, jestli vůbec dokážou spolupracovat.. Neměli žádnou přípravu, prakticky nic, ani jsem se pořádně nepustila do boje, zatím mi prostě jen dokazovali, že je to tým bezcenných Geninů se snahou stát se Chuuniny.. vůbec Chuuniny.. "Takže vás budu muset asi procvičit.. Shiken no Jutsu.." Řekla jsem a obrovskou rychlostí poskládala pečetě, ze země se vynořily obrovské zlaté ruce a šli po vás, byly rychlé, neměli žádné zábrany, ovšem dalo se jim uhnout, fyzické útoky však na takovou techniku neplatily.. tím pádem nějaký pokus o rozseknutím obyčejným kunaiem nebo mečem byl zcela zbytečný.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeWed Mar 14 2012, 13:32

Daisuke

Moje salto sa mi vydarilo a ani šíp.. Bol to bezcenný útok. Lenže moji kolegovia nejavili záujem o spoloprácu tak som chcel dokázať že to viem spraviť aj sám. Uskočil som tým rukám a bežal som dookola. Prebehol som za senseia a zakričal Teraz! Zasa som vyskočil ale bol to mierny skok a hodil som po senseiovy 3 shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeWed Mar 14 2012, 20:46

Takuya Shinan

To že je Daisuke divný sa mi o chvíľu aj potvrdilo. Stúpil si dopredu pred nás a zaútočil, na ničom sme neboli dohodnutý, ani som nestihol zareagovať a už som videl ako letí, alebo skôr padá na zem. Jeho šíp doletel tesne pred Senseia. "Ach, pako.." Zamrmlal som si sám pre seba. Medzí tým poskladala pečaťe a poslala na nás jednu zo svojích techník. "Takže slnečný svit. Asi je čas sa predviesť." Začal som sa uhýbať rukám, behal som a skákal dookola. V rýchlosti som poskladal pečaťe.. "Tsuyari no Jutsu!" Okolo mňa sa vytvorili bubliny a hneď ako som zastal popadali na zem. Urobil som ďalšiu pečať, pečať draka a fleky na zemi sa sformovali do oštepov ktoré okamžite vyrazili dopredu proti Senseike. Hodil som pred seba dva kunaie smerované k Senseike a zase sa uhol letiacim rukám. Videl som že zo zadu na ňu už útoči znova Daisuke so shurikenmi. "Snáď mu to teraz výjde"
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSun Mar 18 2012, 22:26

Nichi Shinan

Nijak sem se do boje nechtěla zapojit, ale poté co senseika přešla do útoku mi nic jiného nezbilo. Rychle jsem virazila k Takuyovi, který vypadal že má plán a pro jistotu jsem složila potřebné pečetě...Kinshiru no Jutsu... a přejela si po levé ruce na které se vytvořil zlatý povlak.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 17:04

Hanako

Jen jsem se zasmála, jejich útok byl rafinovaný, ovšem já jsem byla vychytralejší, první útok byl tragický, teď už díky podpoře jednoho z nich byl útok lepší.. propracovanější, ale stále tomu něco chybělo, pokoušeli se mě nějak zaměstnat a nepatrně mě zranit, to všechno jsem zaznamenala.. Všechny ruce ze slunečního svitu až na jednu zmizli, ta poslední jen mávnutím vykryla útok shurikenů a shodila Daisukeho z oblohy na zem, nemohl si to ani uvědomit, nebyla tam možnost nějakého úhybu, ve vzduchu nedokázal nic svést. Takuyovi oštěpy byli zákeřné, já jsem však v rychlosti poskládala pečetě a přede mnou se vytvořil motýl, maličký motýl ze sluneční chakry, který nabral během sekundy obrovskou rychlost, vydával zvuk jak světlice a najednou bouchnul.. To vytvořilo clonu kouře, která však po chvíli ustála a Takuya si mohl všimnout, nebo spíše zaznamenat, že motýl znegoval jeho útok.. "Týmová spolupráce, pamatujte.." řekla jsem jim pouze a furt stála na místě, čekala a doufala, že vymyslí něco lepšího, Takuyovi mohlo dojít, že nejspíše jejich útoky pomocí své techniky můžu znegovat, ovšem neměl to přímo potvrzené a tak si nemohl v hlavě udělat přesný obraz o té motýlí technice, pokud by to však tak bylo.. klíčem k výhře by byl Daisuke, ale samotný nic nedokázal, jako samotný byl k ničemu.
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeTue Mar 20 2012, 17:18

Daisuke

K čertu! Do čerta! Takto nič nezvládneme. Som príliš amatér na tieto techniky! Plus ona dokáže zničiť všetky Takuyove techniky.Musím sa k nej nejako dostať! Len neviem ako bude reagovať na útoky z predu. No nič vyskúšame to! Rozbehol som sa a hodil po nej 3 kunaie, v každom bolo pripútane semienko, bola malá šanca že by si ho všimla. Preleteli buď okolo nej alebo ich odrazila. No určite tie semiačka ostali blízko u nej. Bežal som ďalej a vytiahol si kunai. Fuj toto bude tesnotka! Tesne pri nej som zaútočil na hlavu a potom pokračoval s útokmi na jej časti tela a stále som kričal číslovky Ič-Ní-San-Ši-Go- Rok-Šič-Hač! A snažil som sa na Takuyu a Nichi žmurknúť aby zaútočili tiež zo zadu. Bude aspoň chaos. Bol to taký pekný plán čo sa mi črtal v hlave no musel hlavne výjsť. A tam som potreboval spoluprácu!
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeWed Mar 21 2012, 19:54

Nichi Shinan

Ikdyž se mi ten souboj nelíbyl a byl proti mému přesvětšení, nemohla jsem v tom Daisukeho nechat samotného. Chtěla jsem na senseiku zaútočit zezadu a dotknout se jí a použít Kingeki no Jutsu, které by ji znehybnilo a tak by se to vyřešilo bez hrubého násilí.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 20:48

Takuya Shinan

Moje oštepy zrušila technika zo slnečnej chakry, motýl ktorý sa rozptýlil a vytvoril dymovú clonu. Keď pomaly zmizla tak som uvidel ako už Daisuke vyťahuje a hádže kunaie. "Sakra! Ako to.. zrušila moju techniku. Premýšlaj Takuya, takto to nepôjde. Spolupráca, ale ako keď dokáže takto zrušiť techniky. Jediný možný útok bude asi na blízko." Medzi tým už sa dala do pohybu aj Nichi. Prebehol som za senseiku, odrazil sa od jedného stromu a vyskočil, alebo by sa dalo povedať že skôr letel. Ako som tak letel tak som poskladal pečate a prešiel si po pravej ruke. "Toushou no Jutsu!" dopadol som za senseiku tesne po tom čo ju Nichi znehynila a bodol ju do chrbta čo ju mohlo prekvapiť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým číslo 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 8   Tým číslo 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým číslo 8
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Tým číslo 5
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Mise :: Treningové pole-
Přejdi na: