Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Něco nového! (Hideyoshi)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 11 2015, 12:03

Hideyoshi spolkl pilulku a ihned spadl do bezvědomí, při čemž se společně s pilulkami objevil na podivném místě.

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2014/099/e/e/1mayan2fb_by_ninjatic-d7dsa2o.jpg

Stál u zdi a před ním byl jakýsi tenký a úzký most. Za mostem byla malá kaplička, kolem které byly sochy různých andělíčků a ve vzduchu poletovaly malé bílé kamínky. Hned od kapličky vedlo několik dalších můstků k dalším kaplím. Pak však jeden větší, který vedl k obrovskému chrámu, u kterého byla socha jakéhosi anděla, který měl přes hlavu kápi, díky které nebyl vidět obličej anděla. Ve chvíli kdy se Hideyoshi opět podíval před sebe, tak už na druhé straně můstku stál podivný muž bez trička, ozbrojených kalhotách a žlutou katanou, kterou měl u pasu.

http://img09.deviantart.net/0978/i/2015/122/5/1/naraku_uzumaki_by_mario_reg-d8rwwvc.png

Jeho červené vlasy v culíku poletovali ve směru větru. Na každé ruce měl tři černé tlusté čáry a ve chvíli, kdy se lehce pootočil, tak Hideyoshi viděl, že měl i přes páteř tetování černé úzké čáry. Najednou však muž celý shořel a zmizel. Objevil se přímo vedle Hideyoshiho a sebral mu z ruky pilulky, které si ihned strčil do kapsy. Druhou rukou ho popadl za čelo a oba se objevili přímo před sochou anděla s kápí. Poté ho hned pustil a stoupl si před něj. "Nevěděl jsem, že se setkáme, Hideyoshi." Řekl vážně a pak se na něj podíval a usmál se. "Myslel jsem, že svého vnuka neuvidím." Zasmál se, ale Hideyoshimu mohlo být divné, že muž nevypadá moc staře, aby mohl být jeho děda.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 11 2015, 12:53

Hideyoshi Ryugo

Poté, co jsem polkl pilulku jsem upadlo do bezvědomí. Když jsem přišel k sobě, rozhlédl jsem se kolem sebe. Jsem mrtvej? Hned mě napadla tato myšlenka a při pohledu na místo, ve kterém jsem se nacházel mi to jako nějaký druh nebe nepřišlo. Byl jsem u nějaké zdi a přede mnou úzký most. Nebo, že by to nebe opravdu bylo? To místo bylo velice rozlehlé a nevěděl jsem kam jít. Stát na místě se mi ale nechtělo. Rozhlížel jsem se po tom posvátném místě a najednou se na druhé straně objevil muž. Zjevil se tak náhle a nečekaně, přitom před chvilí tam ještě nikdo nebyl. Nahánělo mi to docela hrůzu. Co to..? Jak rychle se objevil tak zase zmizel v lamenech a v tu ránu byl přede mnou. Strhlo se to všechno tak rychle, že jsem jsem nestačil ani nijak zareagovat. Vzal mi pilulky a to už jsme byli oba dva před sochou anděla. Ty..mě znáš? Vnuka? Takže.. ty jsi můj děda? Vyjeveně jsem na něj koukal, že by někdo tak mladý byl mým dědou. Pokud je mým dědou, znamená to.. Nachvilku jsem se zamyslel a pohlédl zpátky na tu osobu. Jsem mrtvý?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 11 2015, 13:01

Akira Ryugo

Když se ho zeptal na to, zda je mrtvý, tak se jen pousmál a zakroutil hlavou. "Nejsi." Řekl a ukázal na sochu anděla. "Jsi v Hikari Tenpuru, což je chrám světla a zde je vždy jeden mnich, který se tu o to stará, trénuje a modlí se k Bohu světla. Nyní jsem jím já a díky síle chrámu zde stárnu pomaleji, proto ti připadám, jako kdybych byl stejně starý jak tvůj otec Daisuke." Řekl a pousmál se. "Jsem tvůj děda Akira. Tvůj o tec ani matka o mně nemluví, protože jsem je opustil kvůli mému poslání bohu světla." Vysvětlil mu, kdo je a pak se podíval na pilulky, které si dal do kapsy. "Ve vesnici jsou asi velké problémy, když jsi se k těmto pilulkám dostal, co?" Zeptal se a pak ucukl nohou zpátky. "Je snad Daisuke mrtvý?" Vytřeštil oči a začal zhluboka dýchat, protože se trochu obával odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 11 2015, 19:36

Hideyoshi Ryugo

Šlo vidět hned, že se chlapci ulevilo. Hlasitě si oddechnul a nervozně se poškrabal na hlavě. Hikari Tenpuru, chrám světla..o tom jsem moc neslyšel. Pomyslel si a poslouchal svého údajného předka. Nah, nic vůbec nechápu. Jak víš, že jsem zrovna tvůj vnuk? Když jsi odešel z vesnice. Nikdy jsem tě neviděl. Proč mě ty pilulky donesli sem? Jakou má spojitost klan Inuzuka s tímhle místem? Mám tolik otázek ale asi na ně není dost času. Vychrlil na Akiru spoustu otázek a povzdychl si. Ano, ve vesnici proběhl puč a hokage byl sesazen. Většina vůdců klanů a hlavních představitelů bylo uvězněno ve vězení a o jejich životech se rozhodne v zápasech. Můj otec.. je též ve vězení a čeká jej zápas na život a na smrt. I když ale vyhraje zabíjí ho, protože nikdy jim neodpřisáhne věrnost. Vím, že by raději zemřel se ctí. Já ho ale nemohu nechat umřít. Odpověděl mu velice dlouze na jeho dvě otázky a sevřel ruku v pěst. Pomož mi prosím zachránit otce, vesnici. Prosím tě o to dědo! Vyslovil tu žádost zcela odhodlán a uklonil se před mužem uctivě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 11 2015, 23:01

Akira Ryugo

"Poznal jsem tě podle podoby tvé matky a otce. A hlavně máš oči po babičce." Řekl a usmál se na Hideyoshiho. Měl hromadu otázek a i když řekl, že není čas na jejich odpovědi, tak se dost mýlil. "Je spousta času na odpovědi. Z tohoto místa není možnost odejít, pokud nedosáhneš duševního klidu. A hlavně ani nevíš, co jsi to vlastně snědl." Řekl mu a sedl si na kamenný obruby okolo sochy anděla. Vytáhl z kapsy pilulky, které už byly jen čtyři a podíval se na ně. Následně jednu vytáhl a mezi prsty ji rozpůlil. V ten moment ozářilo Hideyoshiho silné světlo, které následně zmizelo a z pilulky vyletělo devět jakýchsi světélek, při čemž každá zářila jinak a vletěly přímo do břicha Hideyoshiho a ten pocítil jakýsi nápor neuvěřitelné síly - dokonce mu z toho začaly samy mrkat oči a lehce se mu zamotala hlava. "Nastartoval jsi něco, co bylo střeženo klanem Inuzuka od velkých bojů proti skupině jménem Akatsuki. Inuzuka klan byl dlouhou dobu považován za klan, který uměl pracovat se zvířaty, ale v pozdějších letech se ukázalo, že si i dokonale rozumí s bijuu, nebo-li ocasatými démony. Proto rozdělili všechny démony, které pochytali do pěti pilulek. Chytli dohromady čtyři ocasaté démony a každý byl zapečetěn samostatně do 5 pilulek. Pilulky, které střežil klan Inuzuka jsou od devítiocasého démona a toho ty jsi začal pohlcovat. Máš v sobě momentálně kolem 30 % Kyuubiho, což je démon, kterého dříve vlastnil silný ninja Naruto Uzumaki." Řekl mu a hodil mu zpět zbylé tři pilulky v krabičce. "Klan Inuzuka si chtěl být natolik jistý tím, že člověk, který pohltí tohoto démona, bude zároveň dost silný, aby ho v sobě udržel, že zapečetili pilulky, aby když si ji někdo mladý vezme, tak se ocitl tady, kde se naučí tohoto démona držet na uzdě a tím mladým člověkem jsi právě ty. Buďto z tebe dostanu část Kyuubiho a zřejmě tak přijdeš i o ninja schopnosti a tvá chakra ztratí potenciál nebo do sebe vložíš zbylé pilulky a staneš se oficiálně prvním jinchuuriki nové generace." Vysvětlil mu děda a čekal, co mu na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeTue May 12 2015, 10:11

Hideyoshi Ryugo

Usmál se a trochu jej ta slova uklidnila, když zmínil o Hidovi, že je podobný svým předkům. Spoustu času? Ale otec..Odmlčel se a poškrabal se na hlavě. Duševní klid, tím je myšleno, že budu silný jak na duchu tak i na mysli? Zamyšleně dál poslouchal a dost sebou cukl, když se dozvěděl, že ty  pilulky nejspíš neměl jíst. Co..to je? Co v nich je? Při pohledu na světélko, které vyšlo z pilulky mu došel dech. Vyjeveně na to zíral. Když do něj světélka vnikly vypadal, že se mu dost motá hlava a není to zrovna moc příjemného, čím zrovna prochází. Inuzuka, démoni, pilulky.. neříkej že.. V hlavě měl zmatek z těch všech informací. Vůbec netušil co se vlastně těd stane. Jak se rozhodne. Bude riskovat a stane se možná natolik silným aby dokázal pomoci své rodině a nebo zbaběle uteče a příjde o vše? Byl už rozhodnut. Sevřel pěsti a s odhodlaným výrazem ve tváři pohlédl na dědu. Už není cesty zpět. Nechci od ničeho zbaběle utéct, chci se tomu postavit čelem. Jsem z klanu Ryugo a ti od problému nikdy neutíkají. Byl bych ostuda klanu, kdybych tak udělal. Prosím, uč mě, trénuj.  Udělám vše co mi řekneš. Pronesl své rozhodnutí a v duchu si slíbil, že do toho dá opravdu vše. Zachráním všechny, dokážu to, protože vím, že pokud selžu.. ne to se nestane. Zabráním tomu. Usmál se a v hlavě mu problikla vzpomínka na radostné chvíle s rodinou. Šlo na něm vidět, že motivace bude jeho hnacím motorem. Jsem připraven na cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeTue May 12 2015, 17:39

Akira Ryugo

Byl nadšený z toho, jak se tomu Hideyoshi postavil a opravdu se mu ulevilo, že ho do ničeho nebude muset nutit. "Fajn, sněz poslední tři pilulky, aby proběhlo přesunutí Kyuubiho do tvého těla." Řekl a přešel k němu blíže, při čemž mu položil obě dlaně na břicho a Hideyoshi mohl cítit, jak do něj děda pouští svou chakru, čímž chce zapečetit Kyuubiho, aby vše dopadlo dobře. "Jakmile to uděláš, tak zřejmě omdlíš a navštíví tě samotný Kyuubi, který se s tebou bude chtít seznámit. Nesmíš ho za žádnou cenu pustit z klece, ve které bude." Vysvětlil mu a zapečeťoval do něj Kyuubiho.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed May 13 2015, 12:39

Hideyoshi Ryugo

Kývl na znamení, že všemu rozumí a vzal si pilulky, které polkl. Z hluboka se nadechl jako by se chtěl připravit na nějakou bolest či nepříjemný pocit, který by měl přijít po pozření pilulky. Cítil mravenčení, jak se jeho děda snažil zapečetovat Kyuubiho, ten pocit však postupně zmizel až chlapec ztratil vědomí a upadl do svého vnitra, kde se měl seznámit se svým novým "kamarádem". Ještě než však zcela ztratil vědomí v hlavě mu zněla slova Akiry. Nesmíš ho za žádnou cenu pustit z klece... za žádnou cenu..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed May 13 2015, 18:12

Akira Ryugo

Ve chvíli kdy Hideyoshi omdlel, tak si jeho děda všiml něčeho divného. Yoshiho oči najednou zčernaly a kolem pupíku se mu vytvořila jakási černá pečeť ve tvaru trojúhelníku. Co? To není možné! Jak by se to k Inuzukům dostalo. Tohle rozhodně není Kyuubi. Pomyslel si.

Hideyoshiho mysl

Yoshi se objevil na jakési černé hladině. Vypadalo to opravdu divně, protože mu bylo jasné, že se jedná o jeho vlastní mysl, ale že by měla být takto temná? Byl skutečně na nějaké bahenní a černé tekutině. Jako kdyby se jednalo o jezeru, které bylo zbarveno černou krví a ropou. Kolem něj v dálce hořely staré námořnické lodě, ze kterých visela mrtvá těla. V dálce bylo slunce, které z poloviny zakrýval měsíc, takže zde panovala dost pochmurná atmosféra. Najednou v dálce uviděl, jak se zvedá vlna. Jako kdyby pod tou hnusnou vodou něco bylo. V ten okamžik, kdy pochopil, že by mě začít utíkat se vlna zastavila a rozprskla do všech stran, že byl celý Hideyoshi od černého bahna a krve. Před ním se objevila obrovská černá stvůra.

http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2013/120/f/1/monster_hunter_by_dzeeble-d63mltv.jpg

Její obrovská hlava se pomalu přiblížila k samotnému Yoshimu a lehce si ho očmuchala. Poté se zase vrátila a chvíli ho sledovala svými rudými oči. "Takže tobě jsem byl přidělen jo?" Ozval se z jeho pusy chraplavý hlas a z pusy mu vytékala černá tekutina.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed May 13 2015, 21:12

Hideyoshi Ryugo



Zdálo se, že něco není v pořádku a situace se nevyvíjela tak jak se očekávalo. To ale Hideyoshi nemohl vědět, protože už byl duchem zcela jinde.
Tam, kde se chlapec objevil bylo velice divné místo. Temně černá hladina, vlastně všude kolem byla krajina ponurá a temná. Tohle je opravdu má mysl? Místo, které se ukrývá ve mě? Můj vnitřní svět? To ale přece.. Tušil, že je něco v nepořádku a to mu nahánělo hrůzu. Hlavně v něm budilo strach z toho, že neví co přesně se bude dít. Rozhlížel se kolem sebe a snažil se najít nějaký záchytný bod, který by mu poradil kam se vydat. Všude bylo bahno, nebo co to je a v dálce hořící lodě. to je to co viděl kolem sebe. Mrtvá těla visící na stožárech, velice strašidelné místo. Hideyoshi byl z toho místa celý nesvůj. Polkl na sucho a zatl pěsti tak jako to vždy dělal, když byl nervozní. At se bude dít cokoliv musím uspět, je v sázku tolik věcí. Tato motivace mu dodávala kuráže. Najednou z čista jasna se začala zvedat vlna. Voda se začala bouřit. Něco se začalo dít. Než však stačil nějak zareagovat a utéct už z bahna vylezla veliká hrůzostrašně stvůra. Chlapec ustoupil kousek za sebe a vyjeveně celý od té neznámé tekutiny zíral na tvora. Jeho zjevem a obrovitostí byl jakoby paralyzován. I když není žádný srábotka nebo zbabělec tak tohle na něj bylo moc. Tohle..tohle není Kyuubi..ten měl devět ocasů. Tohle je zcela něco jiného.. Problesklo mu hlavou spoustu myšlenek ohledně neznámého tvora a ustoupil opět kousek za sebe. Celý ztuhl, když se k němu přiblížil a nejspíše ho očuchal. Kousnul se do rtu aby překonal svoji strach a promluvil k příšeře. Ty.. nejsi Kyuubi... kdo tedy jsi? Dostal těch pár slov ze sebe a nespouštěl svůj zrak z ní. Kdo..co jsi zač? Proč jsi tady a co je tohle za místo? Z myšlenek na svoji rodinu v sobě objevil trochu kuráže a zeptal se té věci.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu May 14 2015, 12:55

Abura

Když se chlapec zmínil o Kyuubim, tak se obří stvůra dost zasmála, načež si odplivla. To co stvůře vylétlo z pusy vypadalo jako ta "voda", na které Hideyoshi stál. "Ty vůbec nevíš nic o vašem světě, že?" Zasmála se stvůra a jen kroutila svou obří hlavou. Poté se velká hlava opět příblížila k Yoshimu a mohutně si oddechla, při čemž Hideyoshi mohl vidět, jak stvůře z nosu plápolá černý oheň. "Já jsem Abura, bratr toho draka, kterého uctíváte a jste z něj vaplácaní - Ryuga." Po této odpovědi se znovu narovnal a zakroutil hlavou. "Nejsem žádný podřadný Kyuubi. Já na této zemi byl ještě dříve než ti vaši podřadní bijuu." Znovu si odplivl. "Takže já jsem teď v těle týpka, který ani nezná pořádně minulost klanu." Pak se však zamyslel a na jeho tvaři se objevil náznak naštvanosti. "Nebo o mně vaše historie snad nevypráví?!"
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeFri May 15 2015, 12:37

Hideyoshi Ryugo

O našem světě? Jak to myslíš? Zeptal se obavami zatím neznámého stvoření. Nechápal co tím chce naznačit. Poslouchal jej tedy dál co mu řekne. Když se zmínil o tom, že je bratr draka Ryuga po kterém se náš klan jmenuje dost ho to překvapilo, dokonce na tolik, že to v sobě neudržel. Cože? Bratr Ryuga? Nikdy o to jméni a ani o tom, že by měl Ryugo nějakého dračího bratra neslyšel. Jak je to ale možné? Že by jeho jméno bylo vyškrtnuto z historie? Proč ale? To vrtalo hlavou chlapci a snažil se přijít na to. Věděl však jedno a to, že pokud Aburovi řekne pravdu tak ho to nejspíše rozezlí. Zatajovat pravdu však moc nemělo cenu, určitě by zjistil, že mu lže. Nikdy jsem o tobě neslyšel a ani o tom, že by měl Ryugo nějakého bratra. Rovnou na tvrdo mu odpověděl na jeho otázku a nervozně se přitom škrabal na hlavě. Ale můžu to napravit. Zajímala by mě tvá historie a tvůj pohled na celou věc. Určitě toho víš spoustu, když jsi tak starý. Musel jsi vidět toho dost prožít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeSat May 16 2015, 13:48

Abura

Hideyoshi viděl, že Abura dost zvážněla a jen zakroutil hlavou. "Heh, to je ten váš klan Ryugo." Řekl a pak zhluboka vydechl. Ve chvíli kdy vydechl, tak si Yoshi všiml, že mu z pusy vylétl jakýsi černý plamen. "Zlatý klanu Abura." Řekl, ale nestihl říct nic dalšího, protože se Hideyoshi probral ze svého snění a musel si odkašlat. Ve chvíli kdy si odkašlal, tak sám viděl, jak mu z pusy vylétl malý černý plamínek.

Akira Ryugo

Yoshi se konečně probudil, proto k němu Akira klidně přiběhl a uviděl černý plamínek. To není dobré. Pomyslel si a jen se ustaraně podíval na mladého kluka. "Máš v sobě Abura, že ano?" Zeptal se dost ustaraným tónem.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:03

Hideyoshi Ryugo

Klan Abura? I ty máš svůj klan, který tě uctívá? Nikdy jsem o něm neslyšel. Vidím, že spoutu věcí je zamlčených a utajovaných. Sotva stačil doříct větu a již byl zpátky ze svého snění. Hned co se dostal z toho místa spatřil jak mu z pusy vyšel černý plamen. Trochu jej to vylekalo ale hlavou mu probíhalo tolik myšlenek, že tomu nevěnoval tolik pozornosti. He? Cože? To už jsem zpátky? Chytl se za hlavu a chvilku nejspíš potrvá než zcela bude plně při smyslech. Ano.. Podíval se na Akiru a přimhouřil oko. Počkat ty znáš Aburu? Jak je to možné? Já nikdy o něm nic neslyšel. O tom, že by Ryugo měl nějakého bratra. Ale asi je to specialita našeho klanu zamlčovat určité věci. Usmál se a zatřepal hlavou. Docelal jej bolela z toho šoku náhlého probuzení během zpovídání Abury. Je to špatně? Nestihl jsem se o něm moc toho dozvědět, vlastně jen to, že byl bratrem Ryuga. Tedy pokud je to pravda. neměl však žádný důvod k tomu aby mi lhal. Zamyslel se a nervozně se poškrabat na hlavě. Původně v těch tabletkách měl být Kyuubi tak co tam dělal on? Navíc, Abura by měl být silnější a starší než Kyuubi. Znamená to, že moje tělo takový nápor nevydrží? Na tom nesejde, musím zachránit svoji rodinu a vesnici. I kdyby to znamenalo, že budu mít jen na to omezené množství času. I kdyby to znamenalo moji smrt. Vrtalo mu to všechno hlavou a doufal, že mu to jeho nový učitel vysvětlí a uvede vše na pravou míru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeSun May 17 2015, 20:56

Akira Ryugo

Yoshi mu potvrdil přesně to, čeho se obával. Věděl, že je v něm Abura, ale nechtěl tomu do poslední chvíle vůbec věřit. Bylo mu jasné, že bude mít Hideyoshi spoustu otázek, ale na některé bohužel také neznal odpovědi. Řekl zkrátka vše, co věděl nebo mu mohl říct. "Ano, klanu Abura skutečně existuje, ale je tak malý, že se o něm neví. Ví o něm starší nebo vysoce postavení členi klanu Ryugo. V tomto klanu jsou ninjové, kteří se narodili jako Ryugo, ale dozvěděli se o Aburovi, kvůli čemuž přešli do vlastního klanu a usilují o získání Abua, aby ho zapečetili do jednoho z členů a porazili celý klan Ryugo." Řekl, ale došlo mu, že to není moc vysvětlující, takže ihned pokračoval. "Představ si to jako Jing a Jang. Jsou to dvě rozdílné věci, které bez sebe nemohou existovat. To je jako Ryugo a Abura. Ryugo byl ten dobrý a Abura ten zlý, který ubližoval lidem. Abura měl v plánu zničit celé lidstvo nekonečným ohněm - Amaterasu. Ryugo mu v tom však zabránil tím, že ho zapečetil a teď se nějakým způsobem dostal k tobě." Vysvětlil mu co nejlépe mohl. "Máš nyní zřejmě černý oheň. Není to Amaterasu, ale silnější Katon, kterému se říká Keton. Není to oficiální podstata a objevuje se opravdu vzácně, ale díky Aburovi, který v tobě teď je, tak jsi získal nějaké jeho vlastnosti." Odmlčel se a zakroutil hlavou, protože věděl, co obnáší to, že má v sobě tohoto pradávného draka. Nevěděl, zda to má Yoshimu říci nebo raději mlčet, ale chtěl, aby byl připravený na to, co by mohlo přijít a zřejmě se to fakt i stane. "Nevím, jak je to možné, ale klan Abura dokáže vždy vystopovat svého "vůdce". Poznají, že byl jejich drak zapečetěn a pokusí se tě získat na svou stranu a když se jim to nepovede, tak tě zabijí a Abura z tebe dostanou tímto způsobem." Poté už jen Akira mlčel a jen se blbě pousmál jako "Pěkný co?".
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 18 2015, 12:19

Hideyoshi Ryugo

Nelíbí se mi tvůj výraz ve tváři, bude to asi špatný co? Pronesl a poslouchal odpovědi na své otázky. S každou další otázkou vypadal zmatenější a ztracenější. Takže přeci jen mi v ničem nelhal. Povzdychl si a nervozně se škrabal na hlavě. Všechno se tolik zkomplikovalo, sakra proč jsem ty pilulky jedl? Nejenže můj otec a rodina je v ohrožení tak mám v sobě super zlého draka, který chce zničit celý svět. A ještě aby to nestačilo tak po mě půjdou nějací pomatenci, stoupenci "pána" zla a budou mě lanařit do své skupinky. Od těd si dám pozor, co do té pusy strkám. Uchechtl se při poslední poznámce a pohlédl na Akiru. Černý ohěn, kromě barvy a síly nemá ještě nějaké účinky? Asi jsem s těmi otázkami už otravný že? Ale je to dost těžké když každá tvoje odpověd nutí k dalším pěti otázkám. Opět se znovu usmál a položil svoji levačku na hrud. Jakoby se pokoušel vycítit Aburu, jestli v něm opravdu je. No máme těd o problém navíc ale ničeho se tady bát nemusím, že ne? Nebo dokážou najít tohle místo i tak?Už zase kladu milion otázek. Tím se ale moc nevyřeší. Co tedy budeme dělat? Nemám v úmyslu se k nim přidat natož abych jim dělal vůdce. Ve tváři měl zamyšlený výraz, přemýšlel jak to celé vyřešit. Přemítal si v hlavě všechny informace, které měl a snažil se najít nějakou odpověd, nějaké řešení na všechny ty problémy avšak marně. Jedině.. nechat ze sebe dostat Aburu. To bych ale přišel o všechny své schopnosti. Byl bych k ničemu, nepoužitelný. Musí tu být i jiné řešení jak to celé vyřešit. Zatřásl nesouhlasně hlavou a všechny ty negativní myšlenky se snažil potlačit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 18 2015, 22:28

Akira Ryugo

Vyslechl si všechny jeho otázky, kterých bylo skutečně mnoho, ale naprosto to chápal. Docela mu i připomínal sebe v dětství, kdy také zažil něco špatného a jediné co dělalo bylo to, že se stále na něco ptal. "Keton je zatím dost neprozkoumaný, protože ho má skutečně málo lidí. De facto jsi druhý člověk, se kterým jsem se setkal. Každopádně vždy porazí Katon, pokud proti tobě nebude stát někdo na vyšší úrovni." Vysvětlil mu, ale mluvil dále. "Naučím tě koncentraci tohoto ohně, protože je trochu nestálý oproti klasickému katonu. A pokud umíš již nějaké katon techniky, tak jakmile se naučíš koncentraci, tak se všechny tvé techniky začnou automaticky skládat z Ketonu." Poté už se však zamyslel nad druhou otázkou. Měl trochu strach z toho, že členu klanu Abura jsou skutečně trochu sekta a nezastaví se před ničím. I když se říká, že tento chrám je nedostupný pro lidi, kteří nejsou vyvolení nebo povolání, tak se stejně trochu obával. "Neměli by se sem dostat. Každopádně sídlí poblíž Amegakure no Sato, což znamená, že pokud se o tom dozvěděli, tak než by sem došli..." Chvíli se odmlčel a podíval se jen na stěnu, kde se předtím objevil Hideyoshi. "Tak by to zabralo nějakou chvíli." Pousmál se a ustoupil trochu stranou "Ukaž mi, co umíš."
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon May 18 2015, 23:50

Hideyoshi Ryugo

Poslouchal bedlivě odpovědi na své otázky a snažil se je všechny zapamatovat. Přišlo mu to zajímavé zjistit o svých nově nabitých schopnostech něco.  Jistě, že umím. Sice jich není moc ale tvrdě jsem na nich pracoval a zlepšoval je. Usmál se a pokývnul hlavou nad dalšími informacemi. Dobře, dáme se tedy do toho at zbytečně neztrácíme čas. Umím dvě jutsu a to Goukakyuu a Housenka. Z hluboka se nadechl a zamířil směrem ke zdi. Tak jo, dám do toho vše. Ukážu co všechno zvládnu. Jeho mysl se zklidnila tak jako jeho dech. Soustředil v sobě chakru co nejvíce to šlo, ale né zase tolik aby jej to totálně odrovnalo. Zlatý střed prostě. Složil pečetě a z hluboka se nadechl, jelikož to bylo potřebné pro provedení jutsu. Katon: Goukakyuu no Jutsu. Vydechl a přitom ze své pusy vystřelil velkou ohnivou kouli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeTue May 19 2015, 20:52

Akira Ryugo

Sledoval jeho jutsu a všiml si, že je místy oheň klasické barvy a někde zase černé barvy. To bylo dobré znamení, protože si jeho tělo na nový element začínalo zvykat. Hideyoshi však cítil, že ho trochu pálí v krku, což bylo podmíněno, že si tělo ještě nezvyklo na tu sílu, což se po delším tréninku změní. "Naučím tě techniku, kterou mě učil ještě můj děda, takže už je celkem stará. Ale je dost dobrá na trénink koncentrace." Prozradil mu trochu, co ho teď čeká. Poskládal pečetě a nastavil pravou ruku. Hideyoshi si všiml, jak mu začaly pulzovat žíly a trochu mu zrudla ruka. Po chvíli se mu v ruce utvořila ohnivá koule o velikosti pingpongového míčku. "Katon: Kasai Sharin no Jutsu!" Vyhodil kouli přímo do jedné ze zdi, kde se zarazila a v ten moment místo toho, aby vybuchla, tak jako kdyby do sebe pohltila část okolních kamenů. Zůstala tam po tak malé kuličce díra, která byla o velikosti trochu většího basketbalového míče. "Oheň je velmi silný, dokáže pálit, ale zároveň požírat. Tato technika je o koncentraci chakry v ruce. Jakmile ohnivou kouli hodíš, tak místo kam dopadne, začne tát a oheň část místa rychle spálí a vypadá to, že tam nikdy nebylo." Kývl na něj, že to může začít zkoušet, ale byl si vědom, že když se mu technika nebude líbit, tak vymyslí jinou.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed May 20 2015, 09:08

Hideyoshi Ryugo

Jutsu se mu povedlo a sám si mohl povšimnout, že místy ohěn měl černou barvu jako ty plameny, které vypouštěl Abura. Usmál se, protože netušil, že na první pokus se mu aspon z části podaří uspět. I když dost jej pálilo v krku, ale to byla cena tréninku, kterou musel za nové schopnosti zaplatit. Odkašlal si a poslouchal Akiru jak ho chce naučit novou techniku. Bedlivě jej pozoroval a z počátku si nebyl jist, co to jutsu dělá. Myslel si, že je to jen malá kulička, která se hodí leda tak na podpal dřeva ale když ji hodil na zěd a ohěn začal požírat kolem sebe zěd tak vykulil oči. Něco takového nečekal, takže jej to opravdu překvapilo. Tak tohle jsem tedy nečekal. Vypadá to snadně ale určitě to bude těžké, zformovat chakru do tvaru. Polkl na sucho a pohledem sjel na svoji dlan. Dokážu to, vím, že ano. Zamumlal si v tichosti sám pro sebe a vzhlédl k Akirovi zpátky. Je to parádní technika, nečekal jsem, že bude mít takový účinek. Jen by mě zajímalo co udělá s člověkem, pokud jej zasáhne. Bude mít též stejný účinek? Zeptal se se zájmem a čekal na odpověd. Vypadalo to, že technika jej opravdu nadchla a proto chtěl o ní vědět dalších pár informací.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu May 21 2015, 13:00

Akira Ryugo

Věděl, že mu zapomněl něco říct nebo ukázat, jen si nedokázal uvědomit, co přesně to bylo.Pak mu do přemýšlení skočil jednou otázkou, což bylo přesně to, co zapomněl říct. Zasmál se a odpověděl mu. "To jsem ti zapomněl říct. Tohle je technika, která se stále vyvíjí a můžeš ji stále zdokonalovat. Dříve měl jeden ninja techniku jménem Rasengan. Šlo o velmi komplikovanou techniku, která měla několik vývojových fází. Tohle je na podobný způsob, ale mnohem primitivnější. Pokud začátečnickým stupněm trefíš protivníka, tak ho jen spálíš, ale poté jsou stupně, jako je právě tento, co jsem ti předvedl. Pak je stupeň, který spálí protivníkovi i chakru nebo stupeň, kdy si protivník začne myslet, že celý hoří a na chvíli ho zblbneš." Poté se na chvíli odmlčel a pousmál. "Ale věřím, že ty si najdeš vlastní způsob, kterým vyvineš tuto techniku."
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu May 21 2015, 17:50

Hideyoshi Ryugo

Zajimavé. Možná na nějaké vylepšení časem příjdu. Možná už jsem na nějaké přišel. Zazubil se a s roštáckým výrazem ve tváři se škrabal na hlavě. Ale těd je hlavní zvládnout techniku. Nejsem žádný genius ale na první pohled jsem trochu pochopil princip té techniky. Kdyžtak mě oprav jestli se pletu. Takže musím nashromáždit svoji chakru, vložit do ni katon podstatu, tedy spíše smíšený katon s ketonem a vytvarovat to všechno do malé kuličky. V jistém slova smyslu, je to skoro stejné jako bych ze své pusy vypustil ohnivou kouli jako před chvilkou s tím rozdílem, že se liší velikost a to, že to musím vytvořit na své ruce. Pohlédl na propálenou zěd a očividně přemýšlel nad tím jak docílí toho aby se něco takového propálilo. Ohěn by musel mít spoustu stupnů na to aby se taková věc propálila. Zvedl svoji pravačku a zadíval se na svoji dlan. Těd jen docílit správného poměru chakry, podstaty a tvaru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu May 21 2015, 23:35

Akira Ryugo

Kýval hlavou úplně na vše, co Hideyoshi řekl, protože se ani jednou nespletl. Pak ale uviděl, že Yoshi stále nad něčím rozmýšlí a došlo mu, že to bude zřejmě nad tím, jak to přesně zrealizovat. Přešel k němu blíže. "U mě sis všiml, že jsem to udělal jednou rukou, ale ty to nejdříve zkus oběma. Že z obou rukou do jedné dlaně budeš tlačit svou chakru, aby se smíchala a vytvořilo ti to právě tu kouli. Když budeš držet obě dlaně u sebe, tak by ti to automaticky mělo tvořit kouli." Snažil se mu poradit, ale teď už to bylo na něm, jak si s tím poradí. Řekl mu vše potřebné a vše, co znal.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeFri May 22 2015, 10:27

Hideyoshi Ryugo

Dobře, zkusím to tedy. Z hluboka se nadechl a plný odhodlaní se narovnal a trochu se protáhnul. Pravidelně dýchal a očividně se snažil zklidnit svoji těkavou mysl aby se mohl soustředit jen na jednu věc a to na trénink. Teorii znám, těd všechny ty věci uvést do praxe. Měl bych to zvládnout na první pokus tak se nemusím bát nějakého neúspěchu. Zavřel oči a dal dlaně k sobě. Ve své mysli si představoval jak v dlani mu plane plamínek, který se formuje a na ten obraz ve své mysli se soustředil. Začal shromaždovat do svých dlaní chakru, následně jí míchal s ohnivnou podstatou a pokoušel se to při tom všem tvarovat do požadovaného tvaru, tedy do malé kuličky. Katon: Kasai Sharin no Jutsu! Rázně řekl název techniky a poodkryl ruku, která mu bránila ve výhledu, jestli techniku zvládl či ne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitimeFri May 22 2015, 16:09

Akira Ryugo

Technika se mu nepovedla, byl by skutečně zázrak, kdyby ji udělal hned na první pokus. Děda stál opřený o sochu a jen se usmíval. Měl výborný pohled na to, jak se mu daří, protože viděl přesně mezi obě dlaně. "Zkoušej dál, už se ti tam formovala, ale málo chakry." Řekl mu s úsměvem a dál netrpělivě čekal, jak se mu bude teď dařit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Něco nového! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco nového! (Hideyoshi)   Něco nového! (Hideyoshi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Něco nového! (Hideyoshi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná
» Hideyoshi Ryugo
» Promluva! (Hideyoshi)
» Něco je ve vzduchu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: