Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 [Filler] Záchrana

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

[Filler] Záchrana Empty
PříspěvekPředmět: [Filler] Záchrana   [Filler] Záchrana Icon_minitimeSat Jun 27 2015, 11:54

-Ten kdo se nebude chtít účastnit ať mi napíše na FB, nebo PM
-Bude to než se Aspi vrátí z tábora, tak 3-4 týdny
-Po skončení se postavy vrátí do svých misí a bude se normálně s Aspim pokračovat

Všichni geninové byli svolány na náměstí. Nikdo neznal pravý důvod, ale bylo to narychlo a znělo to strašně důležitě. Chvilku se nic nedělo jako kdyby si z vás někdo tropil žerty, ale pak se u vaší skupinky objevil ninja, který měl čelenku se znakem, který jste ještě neviděli. Byli tam 3 koule vedle sebe namačkané a každá ta koule měla jiný tvar. Ten muž otevřel svitek a začal nahlas číst. "Izanagi Ryugo, Tai Kentiri, Killua Zoldyck, Hideyoshi Ryugo, Ryuu Emiro a Kangae Yumiro" dočetl a bylo na něm vidět, že je rád, že to má za sebou, protože to bylo spousty jmen. "Jste všichni přítomni ?" zeptal se, ale nečekal. "Jmenuji se Kenji a jsem ze sněžné vesnice na severu v údolí Šikmiriš." sám se při tom názvu zatvářil podivně a dál vysvětloval: "Naše okolí stalo nebezpečným a z našich hor najednou začali padat laviny. Potřebujeme pomoc od velkých vesnic a váš Hokage byl laskavý a nabídl mi vás. Za chvilku se dáme na cestu a doufám, že jste si vzali něco teplého na zahřátí." řekl a všechny si vás prohlédl.
Návrat nahoru Goto down
 
[Filler] Záchrana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů Tým 1
» Záchrana senseiů tým 2
» Záchrana senseiů tým 3
» Filler: Moc tří
» Filler: Vzpoura

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: