Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:40

Na bráně seděla žena, která byla skoro polonahá, protože měla zakryté jen ty důležité partie a skoro celé nohy a břicho ji bylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:43

Nami

Když jsem tam přišel a uviděl tu ženu jen jsem začal slintat.Ta je dobrá.Pomom jsem se usmál a přišel k ní blíž.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:45

Masaru

Přišel k bráně kde seděla nějaká kost Sugoi!!! To je kost vypadávali mu oči z důlků, přišel k ní Zdravím, vy budete asi náš velitel že?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:49

Nami

Taky zdravím jsem Nami kdyby vás to zajímalo.Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:01

Akki Yorio

Usmála jsem se a mrknula na oba. "Jmenuji se Akki Yorio." Řekla jsem a seskočila z brány.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:20

Sora

Přiběhla jsem tam,promiňte du pozdě řekla a podrbala se na hlavě představím se, já jsem Sora představila se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:22

Masaru

Jaj Sora... snad si nevšimla, jak slintám nad velitelem A-Ahoj Soro heheh zasmál se přiblbe na Soru
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:27

Sora

Koukala se na Masara jako by se něco stalo,ahoj Masaru pozdravila a koukala naněj po té se otočila na velitelku a kam půjdem? zeptala se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:02

Nami

Když na mě velitelka mrkla tak jsem začal slintat ještě víc.Ta je dobrá!!!Jé ahoj SoroUsmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:10

Akki

"Půjdem rovnou za nosem. Můj velitel ví přesně, kde senseie ukrývají tudíž je jdeme hned překvapit" usmála jsem se a vyrazila do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:13

Masaru

Jak přišla Sora, Masarovi oči zůstali jen na ní, a nevšímal si velitelky, i když byla docela kost
Ehm... takže jsme tu všichni.... Z toho co říkal ta osoba, asi všichni vyvodili, že mají dost dobře vyvinuté smysly.... Konkrétně bych řekl, že asi nejlíp na tom bude čich, sluch, zrak....... Proti sluchu se asi neobráníme, proti zraku to de lehce, prostě se schováme, ale pach, ten de jako sluch okolo překážky.... Takže sem tu koupil pár silných parfémů ta ,,vůně" ukázal prstama uvozovky je docela dost silná, když se všichni nastříkáme stejně, budeme težce rozeznatelní od druhého, tady máte... A... je to docela dost silné, takže se tím nastříkejme až budeme v nebezpečí.... Kdyby sme to udělali hned, ucítili by nás na několik kilometrů dopředu vytáhl další lahvičky s parfemem a hodil je zbytku týmu
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:20

Nami

Tak co já vím tak krystal nemá žádný zápach.Aspoň tedy tento ne.Vím o tom že kdysi v dávné historii spolu můj klan a klan ze kterého byli ti ninjové válčili.Nevím sice jak to dopadlo,ale tohle by mohlo fungovat.Řekl jsem s vážným a zamyšleným obličejem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:52

Akki

"Na co nám bude když se nastříkáme parfémem, aby nás nepoznali, když všichni vypadáme jinak? A ikdyž krystal není cítit tak ty jsi hochu." Řekla sjem a plácla se do čela. "Vaše nápady jsou vážně vtipné." Když po mně hodil voňavku tak jsem ji nechytala a ona se rozbila o strom, dál sjem mlčky kráčela.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:55

Masaru


Ale oni přece nevidí přes hmotné předměty, takže když budem od nich dál, nebo budeme někde skrytí, budeme těžko poznat zamračil se na ní ta lahvička stála docela dost grrrr...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:04

Nami

A co takhle sehnat zapáchající kouřové bomby???Jejich čich ten smrad ještě posilní a tím by jme je mohli částečně i paralyzovat.Zapřemýšlel jsem nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:49

Sora

Když mi Masaru hodil parfém tak jsem ho chytla,co dodat usmála se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:35

Akki

Plácla jsem se do čela. "Nevim, kde jste vzali to, že každý z nich má rozšířený čich." Řekla jsem a zrychlila v běhu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:39

Masaru

To je fakt tak stupidní?..... Diť sami řekli, že mají lepší smysly radši už mlčel, protože neměl náladu té ignorantce zas něco vysvětlovat a taky zrychlil v běhu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 20:05

Sora

Když zrychlily tak taky zrychlila,parfém dala do kapsi.Jednou se to bude hodit.... možná pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 15:19

Akki

"Už tam budem." Řekla jsem a z dálky bylo vidět přez sto mohutných sloupů několik metrů vysokých a metr tlustých. Byly vedle sebe tak nahečmaný, že přez ně nebylo nic vidět a bylo jich neuvěřitelné množství.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 15:23

Sora

Akki-Sensei vydíte ty divné sloupy? přez ně se nedostanem. řekla a stále sledovala ty sloupy.To nás má jako odseknout od cesty? pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 11:40

Akki

"Je to něco jako labyrint." Řekla jsem když jsme tam doběhnuli. "Fajn, vedou tu čtyři cesty. Sice je to hloupé rozhodnutí, ale musíme se rozdělit. Jakmile se něco u vás stane tak škrtněte touhle sirkou a já poznám, kde a co se vám děje." Řekla jsem a hodila každému pouzdro se dvouma sirkama. Usmála jsem se a kousla se do prstu a šáhlasi pod tričko na zádech a dotkla se krví pečetě a následně mi zrudly oči. "Aktivovala jsem svoji první pečeť, podle toho vás najdu." Řekla jsem a čekala až půjdou každý po jedné cestě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 11:42

Masaru

Hmm ty sirky vypadají cenně zasmál se šibalsky a naznačil, že je taky nechytí jako pomstu, za tu skleničku, ale nakonec to chytil, když slyšel, že mu to pomůže.... Chytil jí a ještě se podíval na Soru a vešel do 3. vchodu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 12:46

Sora

Vzala jsem sirku a vyrazila do 2 vchodu,hodně zdaru,nakonci se potkáme řekla eště než tam vlezla
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 14:19

Akki

Vlezl tam i ten poslední člen, který lezl prvnim vchodem a já vlezla do čtvrtého. V tu chvíli se za námi vstyčil mohutný sloup a nad náma se vytvořila uplně černá obloha, kterou tvořila jakási zeď ze sloupů a tudíž jsme všichni viděli asi jen na dva metry před sebe. Slyšeli jsme jen jakýsi křupání.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů tým 3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů Tým 1
» Záchrana senseiů tým 2
» [Filler] Záchrana
» Zamluvení senseiů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: