Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zodpovědnost (Shēdo)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2016, 02:50

Shēdo

Bedlivě čekal na to, jestli bude reagovat a nakonec se i dočkal. Bylo vidět, že si uvědomuje, v jaké situaci se nechází. "Přestává mě to bavit." Pomyslel si. Pak se ale při dalším pohledu do očí usmála. Shēdo nechápavě pokrčil obočí. "Došlo jí vůbec, že nemá jazyk? Hm. Takže to nakonec bude nějaký druh testu. Hashirama a Hanzo znají všechno, co potřebují, takže to asi nemá cenu protahovat." Pomyslel si a pak se po její zakýváním chtěl postavit, ale stalo se něco, co Shēdo nedokázal popsat. Jakoby se přemístil někam jinam a hnedka zpět.  "Eh..?" Vydal ze sebe. Očima začal kroužit po místnosti a zastavil se na té dívce, která se furt usmívala. "Nevím co se semnou děje... nikdy nikdo takové problémy neměl... něco takového prostě jde úplně mimo moje chápání. Ani když začnu meditovat, tak se nedokážu dostat dál." Pomyslel si a pak se podíval na svojí ruku, která sebou proháněla mrazivý pocit. "Furt je to to samé, neustále dokola, jiné formy, teď ale slabší... ne... prostě to nejde. Moje hlava nedokáže přijít na něco, co je tak záhadné". Stále se snažil přijít na to, co se to vlastně děje, ale bohužel marně. Měl teď ale příležitost na něco přijít. Klekl si k ní, ale tentokrát blíž. Už si byl jist, že má všechny smysli pohromadě a proto hned spustil. "Takže si pamatuješ. Velmi dobře. Tím pádem si pamatuješ i podmínku, kterou jsem ti dal. Moje finální otázka tedy je: Chceš mě zabít?" Zeptal se jí a jakmile najížděl na "chceš", tak se mu oči opět zabarvili a byli zase plné vzpomínek na to, jak zabil toho stínohlava a toho staršího muže, který byl venku se svou dcerkou. Celá jeho tvář úplně zvážněla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 29 2016, 17:17

???

Jeho tvář úplně zvážněla a v očích se odrážela jedna vzpomínka za druhou. Přesto to s dívkou ani nehnulo nebo alespoň vypadalo, že je zdrogovaná na tolik,že si nedokáže všímat takových detailů. Dívka otevřela ústa jako kdyby chtěla promluvit. Vydala ze sebe zasténání velmi slabým hlasem. Bylo slyšet jak zachraptěla. Tak takhle to je. Pomyslela si. Není to sen. Zavřela ústa a hlasitě polkla. Stále jí mátlo, že necítila bolest. Můj jazyk. Jako kdybych v ústech měla velký kámen. Pohlédla ti do oči a zopakovala si otázku. Chceš mě zabít ? Dívka uhnula pohledem. Zabít ? Zopakovala si sama pro sebe a zpátky na tebe pohlédla. Tak přece jenom jsi to ty. Myslela jsem si to. Zhluboka se nadechla a povzdechla si. Kývla hlavou na znamení ne. Vypadala smutně, jako kdyby se smířila s tím co přijde. Kdybych ti to tak mohla ukázat. Třeba bys pochopil. Pomyslela si nakonec a pohlédla na obě spoutané ruce. Nejdříve kývla a pak rukama cukla, dávala znamení, že by se ráda zbavila provazů.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 30 2016, 00:40

Shēdo

Dívka zachraptěla a v tu chvíli Shēdovi došlo, že asi až teď si uvědomila, že nemá jazyk. "To necítí bolest?" Zeptal se sám sebe v mysli, protože ho to hodně udivovalo. Sledoval jí a čekal na její odpověď v podobě kývání. Strašně ho zajímalo, co se bude dít. Jelikož se opět prokázaly ty jeho vidiny, tak měl tu šanci jich vidět víc a najít nějakou tu souvislost. Po tom co si povzdychla, tak mu konečně odpověděla. "Dobře." Řekl a ještě jednou si jí celou prohlédl. "Musím zjistit, jestli to má něco společného s tou holkou." Prolétlo mu hlavou a když naznačila to, že by byla ráda volná, tak vytáhl dýku a držel jí před ní v pravé ruce. "Nejspíš mi toho chceš říct mnohem víc. Jenom nedokážu dobře zatáhnout za nitku. A proto ti dám možnost mi všechno nastínit. Uvolním ti ruce a nechám ti chvilku na protáhnutí. Pak ti ruce opět svážu a půjdeme do mé skrýše. Tam ti dám papír a pero, kterým budeš psát." Řekl a přemístil se k jejím rukám. Ještě než přeřízl lanka, tak natočil hlavu a zeptal se. "Psát snad umíš, že?" .
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 01 2016, 16:24

???

Dívka kývala na souhlas a čekala, než splníš svůj slib. Promnula si ruce a celá se tak nějak oklepala. Když si přeřízl lanka tak spadl i provaz kolem těla. Uviděl si její roztrhané šaty, které byli zmačkané. Na některých místech, kde byla vidět holá kůže, byli velké modřiny. Dívka se postavila a promnula si oči. Bylo zde nepřirozené světlo, které vycházelo z plamenů kolem. Prohlédla si tě, jako kdyby tě viděla poprvé. Chvilku hýbala ústy, jako kdyby zjišťovala jak na tom je a jestli ten jzakyk má opravdu pryč nebo se jí to jenom zdá. To, že to necítila pro ní bylo matoucí. "Hm.." vydala ze sebe, aby na sebe upozornila a zamávala rukou na znamení stop a ne. Upřeně se na tebe pohlédla a zvedla ruce. Ramena měla od modřin a ruce měla celé od zaschlé krve. Pomalu začala jednu ruku natahovat, jako kdyby se tě chtěl dotknout. Bylo to jako kdyby si byl plaché zvíře, které chce zkrotit. Chvilku se na tebe prosebně dívala a pak pomalu pokračovala, aby se tě dotkla.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 01 2016, 19:49

Shēdo

Shēdo jí celou dobu sledoval, jelikož očekával nějaký pokus o útok, nebo o útěk. Dýku držel pevně v ruce a když se začala protahovat, tak pomalu uvolňoval až dýku složil podél těla. Pohled na ní byl otřesný, jelikož bude všude roztrhaná a všude měla modrřiny. "Vypadá to, že musela utrpět neskutečně velkou bolest, když už ani necítí, že by jí bolel jazyk. Nebo už jí tu mučej nějakou dobu, kdy jí bolest přestala sama o sobě. Ks.. proč mám takový divný pocit. Proč bych jí měl litoval? Divné." Pomyslel si Shēdo. Pak na něho zamávala a Shēdo nechápal, co se mu snaží říct. "Nechce, abych jí znova spoutal?" Proletělo mu hlavou a z křesla si vzal do ruky lanko. Pak začala dělat něco divného, což Shēda celkem udivilo. Natáhla směrem na něho ruku a začala se přibližovat. Nevěděl, co se jí honí v hlavě, protože logicky má Shēdo navrch, jelikož drží v ruce dýku a ona jakoby se probudila po narkóze. "Děje se něco?" Zeptal se a nic nedělal, jenom pevně sevřel dýku a jakmile by se ho dotkla a začalo se dít něco divného, tak by jí ihned usekl ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 12 2016, 21:25



???

Trochu přikrčila hlavu a pohlédla ti do oči. Viděla, že si opatrný, ale věděla, že musí. Pomalu se rukou přibližovala a najednou se dotkla spánku. Ty si necítil nic zvláštního, ale uslyšel si hlasitý nádech, jako kdyby jí někdo sevřel hrdlo. Pocítil si jakési teplo, které ti přejíždělo po zádech až ke krku. I kdyby si něco chtěl udělat tak tě tvé tělo neposlouchalo. Ani se nehnulo. Nebyl si paralyzovaný, ale rozhodně něco bylo špatně. Bylo naprosté ticho a plameny na její tváři přestali tančit. Mohl si vidět jak po krajích plamen stojí přesně tak jak naposledy plál. Jako kdyby se zastavil čas, ale ty si stále vnímal okolí. Kdyby se na vás někdo pohlédl mohl by říct, že jste součástí dokonalého rozpoložení zachycené na plátno. Mohl sis všimnout, že se jí objevili slzy v očích a znovu hlasitě vydechla, jako kdyby jí dal někdo ránu do břicha a vymlátil z ní veškerý vzduch. Ona byla jediných pohybujícím se objektem v místnosti. Pak zavřela oči a tobě se ztemnělo před očima.

Dopadl si na zem. Nebo tak si to alespoň vnímal. Ucítil si pevnou půdu pod nohama. Nebyl si v místnosti, která vypadala jako mučírna a jediný zdroj světla byli plameny, ale opět na podivném tržišti, které si viděl předtím. Předtím to bylo na pouhou vteřinku, ale teď to bylo rozhodně silnější. Měl si pocit jako kdyby si tam opravdu stál. Mohl si se pohybovat a hýbat. Nevypadalo, že je někdo v okolí. Byla poměrně tma, takže si viděl na pár dřevěných krámků kolem sebe. Jenže najednou jeden z těch krámku vybouchl. Neucítil si nic. Pouze si viděl velkou světelnou kouli emitující na místě, kde by vozík. Jako kdyby se to tam právě teď objevila. Světelná koule se rozložila a ty si uviděl podivný živý obraz, který přenášela.

Uviděl si pracovnu muže, který tě najal. Uviděl si jeho samotného. Zogara. Seděl v křesle a vypadal nervozně. Mezi dveřmi stála dívka, kterou si poznal. Byla to ona. Dívka, která se ještě před chvíli před tebou krčila. Jenže tentokrát byla celá. Obličej měla celý potetovaný a v rukou dřímala jakési kopí. Vypadala rozhodně mnohem lépe než si jí viděl před chvílí. "Vím, že zde byl. Ještě teď ho tu cítím." Pověděla rázným a přísným hlasem, ze kterého vyzařoval respekt. Zhluboka se nadechla. Obličej měla různě pomalovaný a vypadal poměrně děsivě, nebo alespoň tak působila na Zogara, který ihned odpověděl. "Nevíš s kým si zahráváš! Radši odsuď vypadni!" Nezdál se tak klidný jako si ho znal. Dívka pomalu kráčela vpřed. Ruce si přiložila na spánek stejně jako to udělala tobě. Rozmáchla se bouchla o zem oštěpem. "Mluvte." Rozkázala a zamračila se. Po úderu něco projelo celou místností. Zogar to cítit nemohl, ale ty si to viděl. Bylo to skoro hmatatelné, jako kdyby od toho úderu projely jakési chakrové vlnky, které všechno prozkoumali, ty si to však mohl vnímat jako nějakou energii, protože si charu neznal. "Dal jsem mu cíl. Má za úkol zabít sv...." Mluvil velmi pomalu a dost nechtěně, ale jako kdyby ho něco nutilo. Jenže najednou přestal. Uviděl si jak dávka odletěla a narazila do knihovny. Někdo jí popadl zezadu a odmrštil. Ze stínů vyšel muž, kterého si znal. "Hanzo?" vyskočil z křesla Zogar a uviděl si jak si hlasitě oddechl. "A ty si kdo?" zeptal se hanzo dívky a vypadal dost překvapené, že jí tu vidí. Což moc nedávalo smysl. Měl ostrý vážný hlas. V jedné ruce dřímal truhličku, kterou si ihned poznal. Byla to tak, ve které si našel zlato. Položil jí na zem. Dívka neodpověděla a mezitím se oklepala. Pevně uchopila oštěp a připravila se. Udělala dva velmi rychlé kroky a zaútočila. Hanzo se prvnímu úderu vyhnul a druhý vykryl železným náramkem, který měl na rukou. Pak zaútočil. Byl si svědkem poměrně kvalitního zápasu. Hanzo se zkušeně vykrýval a bránil i beze zbraně. Rozdával velmi rychlé a učiněné údery. Z jeho pohybů si mohl vyčíst, že si hraje. Jako kočka s myší. V tomto případě to bylo jako lev s obyčejným hlodavcem. Dívka se velmi snažila, ale bylo hned od začátku jasné, že to nevydrží dlouho. Schytala pár silných ran, ale nevzdávala se. Byla velmi rychlá a akrobaticky zaměřená. Udělal rozštěp, aby se vyhnula Hanzově ráně a sekla ho přes hruď hrotem oštěpu. Většina rány, udělala škrábanec do brnění schovaného pod pláštěm, ale na několika místech ho zranila. "Tak dost." Vydal ze sebe po několika minutovém boji a najednou jako kdyby zrychlil o krok. Už nedal přímo ránu, ale zkušeně udeřil do svalu a dívka byla pod tlakem přinucena pustit oštěp. Druhou rukou jí chytl pod krkem a zvedl do vzduchu. "Líbíš se mi." řekl a uviděl si jeho šílený úsměv. Mrštil dívkou na druhou stranu místnosti a ta tam zůstala ležet. "No díky bohu. Jak jste to vůbec věděl, že jsem v nebezpečí." Divil se se Zogar a i přes ten nepořádek byl rád, že se tu objevil. Hanzo popošel několik kroků a postavil se doprostřed místnosti. "Senilní dědku. Nevěděl." Řekl zhnuseně a Zogar vykulil oči. Bylo to to poslední co mohl udělat, protože mu krkem projela katana. Za jeho tělem vyšla postava přímo z knihovny jako duch a zabodla katanu Zogarovi do krku. Ta postava byl sám Hanzo. Pak se rozplynula a Zogar s vykulenýma očima a katanou v krku za slabého chrčení padl na stůl mrtev. Hanzo si odplivl a pohlédl na dívku, která ležela mezi knihamy, omámená, ale měla pootevřené oči. "Připletla si se na špatné místo a ve špatný čas." Pronesl Hanzo a škodolibě se zasmál pak se k ní přesunul a klekl si. "Ale to nevadí. Já se o tebe postarám." Zasmál se. Jednou rukou jí chytl pod krkem a druhou na boku za šaty a trhl. Pak jí dal ránu a ona omdlela. V tu chvilku obraz zmizel.

Světelná koule se zabalila a zmizela. Několik vteřin si tam ještě pobyl a pak jako kdyby si dostal závrať, otočili se světy a tys najednou procitl zase v mučírně. Uslyšel si ránu, to ta dívka zapadla zpátky do křesla, jako kdyby se jí zamotala hlava. Plameny kolem šlehaly a vše vypadalo, že je zase při normále. Jenom ona vypadala dost pobledle až sis všiml, že omdlela.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 13 2016, 18:46

Shēdo

Shēdo jí bedlivě sledoval a když už byla rukou u jeho hlavy, tak dýku sevřel natolik, že kdyby s ní teď seknul, tak by jí možná i přesek. Jakmile se dotkla jeho spánku, tak se na ní zvědavě podíval a pokrčil obočí. Po tom, co mu tělem procházelo teplo, chtěl rukou sundat tu její, jenže to bylo nemožné. "Nemůžu se hýbat? Všechno okolo se zastavilo? Je to snad její speciální schopnost?" Bloumal nad tím Shēdo a nemohl nic jiného dělat, než čekat na to, co z toho vypukne. Dívce steklo několik slz a začala se chovat, jakoby ze sebe vypudila hodně energie. "Co se děje? Použila snad nějak...?!" Ani si nestačil doříct větu v hlavě a začal ztrácet vizi. Shēdo se objevil opět na tom samém tržišti, jako byl před několika minutama. "Nemám rád pocit dejavu, ale aspoň jsem si potvrdil to, že tyhle vize, iluze, nebo co to vůbec je, dělá ona." Pomyslel si. "Můžu se hýbat?" Řekl si pod nos a udělal pár kroků kupředu. "Divné. Takže to je úplně stejné, jako u toho mlýnu. Což znamená, že uvidím nějakou akci a nakonec budu já ten, kdo dostane poslední ránu" Honilo se mu hlavou a pak jeden ze stránků na tržisti vybouchl. "A je to tu." Prohlásil a sedl si na zem. Věděl, že jeho přítomnost nic neznamená, jelikož to byla nějaká forma vize, či iluze. Podepřel si hlavu a čekal, jaké divadlo se ude odehrávat tentokrát. Nic se ale nedělo a jen ze stánku vyletěla koule, která si to tam jen tak levitovala. Shēdo na ní zaostřil zrak a podepřel si hlavu i druhou rukou. Najednou mu koule začala pořizovat obraz místa, které dobře znal.
Byla to pracovna toho dědka, který byl zavražděn. "No supr. Neříkej mi, že uvidím sám sebe, jak jsem zabil toho dědka." Prohnalo se mu hlavou a rychle vstal. Doběhl k tomu obrazu a sledoval to pěkně z blízka, aby mohl analyzovat jakýkoliv detail. Hned spatřil tu dívku, která před malou chvilkou stála před ním. Shēdo se začal maximálně soustředit, jelikož mu došlo, že se mu promítá minulost. "Takže to tentokrát je minulost? Ta holka se mi začíná líbit." Pomyslel si. Bedlivě sledoval, co se dělo. Ze začátku to bylo celkem nudné, ale pak ta holka provedla něco, co Shēdo nechápal, ale bylo to zajímavé. "Co to právě bylo? Ona.. vypustila nějakou energii, která se rozjela do okolí? Co to má znamenat? Je zde něco o čem nevím?" Zamyšleně sledoval a pak na scénu přišel Hanzo. Hned to nabralo více zajímavosti. "Hanzo měl ukončit můj první kontrakt tím, že mi předá odměnu? Ne... je v tom něco víc. Ten dědek ještě žije. Ta holka ho nezabila. A pochybuju, že by ho Hanzo nechal jen tak zabít." Jeho oči zachycovali úplně všechno, dokonce byl se svojí dedukcí a trochu napřed. Ti dva mezi sebou začali bojovat, což bylo rázem ještě více zajímavé. "Hanzo má perfektní bojový styl. Líbí se mi, jak si dokáže s nepřítelem pohrát a pak mu nadělit finální ránu... jenom mi vrtá hlavou kdo zabil toho dědka. Bylo jich tam víc?" Zamyšleně obdivoval Hanzův styl a když došlo k tomu, že Hanzův stín probodl dědkův krk, tak vykulil oči. "COŽE?!!" Vyhrkl ze sebe nahlas a nechtělo se mu ani věřit, že právě to, co viděl, se vůbec stalo. Očima lítal ze strany na stranu a hledal vodítka, která by dokázali něco naznačit, ale pak obraz zmizel. Shēdo si byl jistý, že to pravda byla. Pevně věřil svým dedukcím, ale mohlo to být taky pozměněné. Mohla zabít dědka a pak až mohl dorazit Hanzo, který s ní vedl souboj a zajmul jí. Bylo toho hodně, nad čím přemýšlet. Koule pak zmizela a Shēdo tam jen tak stál. Byl celkem v šoku, ale pak se opět vrátil do reality a jeho přítomnost v mučírně byla opět reálná.
Když zapadávala do křesla, tak se jí snažil chytit za ruku. "Omdlela... Nejspíš využila svojí všechnu sílu na to, aby mi ukázala pravdu. Nebo to tak nahrála a snaží se mě poštvat proti řádu." Pomyslel si a pak jí ruku položil na opěrátko a trochu jí nahnul hlavu. Rukou jí projel po krku a snažil se nahmatat různé modřiny, které by dokázaly potvrdit tu vizi. Shēdo je nahmatal a jemně kývnul hlavou. Pak si sundal plášť a přikryl jí. Sedl si před ní s úmyslem, že si zrekapituluje to, co viděl. "Ta dívka hledala mně. Za jakým účelem, to nevím, ale byla by schopná mučit toho dědka jenom kvůli informacím. Takže budu předpokládat, že si šla pro jistou pomstu. Pak se ale ukázal Hanzo a zabil toho dědka. To mi neustále nejde do hlavy... proč? Proč by to dělal? Jede snad Hanzo proti řádu? Byl to věrný obchodník a jeden ze starých přátel Hashiho-sama. Proč by ho teda zrovna Hanzo zabíjel? Věděl něco, co se nesmí dostat ven? Hashi-sama nevypadal na to, že by to bylo něco, co by mu bylo ukradené. Kso... a co potom ty zlaťáky? Hanzo je v tu dobu měl v ruce... Myslel jsem si, že mi je předá a potvrdí můj kontrakt, ale... jen tak tam byly. Co když to je nějaký plán, jak podvrhnout Řád? Co když ty zlaťáky jsou něčím speciální a jsou jenom součástí nějakého plánu? Hm. Proč jí tím pádem nezabil? Proč mí jí nechali? Snažili se zakrýt stopu tím, že jí vyřízli jazyk? To je nenapadlo, že by mohla psát? Co když je to jenom součást dalšího plánu? Hashi-sama by to určitě prokoukl... něco takového. Kss... Proč by jí jinak vyřezávali jazyk? Křik? Ne... Potřebuju, aby se probudila. Tyhle informace nestačí. Potřebuju vědět, jak probíhalo její mučení." Po takovém myšlenkovém pochodu se postavil a dívce palcem projel před tváře. Byl si vědom toho, že omdlela, ale věřil v to, že je silná a že jeho volání uslyší. "Halo... vstáváme." Řekl  s trochu zvýšeným hlasem a čekal, jestli se probudí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 13 2016, 19:06

???

Halo.. vstáváme.. Uslyšela dívka, ale neprobouzela se. Kdo to j... Tak co ty čub.. v mysli se jí ztvárnil šílený obličej Hanza. Vyletěla z bezvědomí a lapala po dechu. vylétla takovým způsobem, že jí sjel plášť a málem do tebe vrazila, ale zastavila se včas. Ne. Ne ... Opakovala si v hlavě a kroutila hlavou. Po chvilce se uklidnila a rozhlédla se. Pak na tebe tázavě pohlédla. Chvilku přemýšlela jako kdyby si nebyla jistá co se stalo, ale pak si to uvědomila a čekala co bude dál. Nechápu něco mě muselo vycucnout. Pomyslela si a vypadala trochu zmateně jak na tebe hleděla.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 13 2016, 19:14

Shēdo

Ta dívka vyletěla, jakoby se probudila přímo z noční můry. Pro Shēda to bylo celkem překvapení a automaticky trochu cukl směrem dozadu. Viděla taky nějakou vizi? Prolétlo mu hlavou a když se uklidnila, tak se narovnal a hlavou nastínil na to, aby si sedla. "Taky si měla vizi? No... díky tobě jsem viděl minulost. A těžko se mi tomu věří. Dokázala by si mi ukázat více? Protože jestli to, co se odehrálo je pravda, tak se to bude muset řešit co nejrychleji." Poptal se jí a čekal, jestli ještě bude schopná mu něco ukázat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 13 2016, 22:20

???

Oklepala se a za vnímala. Nejdříve zakývala hlavou a pak znova. Promnula si spánky. Na to už nemám. Pomyslela si a na chvilku zavřela oči. Vypadalo to, že medituje, ale sednout si už nechtěla. Né do toho křesla, né dobrovolně. Zvedla ruku a prstem uchopila neviditelné pero a něco ve vzduchu načmárala. Nedávalo to smysl, protože to bylo gesto, že může psát. To ještě zvládnu. Měla pocit, že by chtěla všechno vyklopit, ale nemohla. Nevydala ze sebe jedinou rozumnou hlásku. Tázavě pohlédla jestli jí chápeš.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 14 2016, 00:41

Shēdo

Do křesla si už nesedla, což celkem i pochopil. Pak začala psát do vzduchu, čímž mu dala na vědomí, že opravdu psát umí. Pousmál se a kývl hlavou. "Musí toho v sobě držet hodně..." Pomyslel si a podal jí ruku. "Máš silnou vůli. Tu jen tak nikdo nemá. Všichni by si raději přáli zemřít. To ty určitě v plánu nemáš, že?" Zeptal se, ale na její odpověď ani nečekal. "Potřes si semnou rukou a potvrď mi tak, že to všechno, co jsem viděl, bylo skutečné. Pak se posuneme dál." Řekl jí a čekal. V jeho obličeji mohlo být vidět, že to myslí vážně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Sep 14 2016, 20:34

???

Odfrkla si když jí v podstatě složil kompliment. Jenom kdybys věděl. pomyslela si a poslouchala dál. Byla překvapená požadavkem, který chce. Koukla se na tebe tázavě a pohlédla ti přímo o očí. Myslí to vážně. pomyslela si a padala do zamyšleně. Není čas na pomstu. Na nenávist. Porušila jsem desítky pravidel našeho klanu, jen kvůli tomu, abych vykonala spravedlnost. Teď jde o něco většího. Všichni jsou v nebezpečí. Možná je to osud. Možná je to zkouška jako si mě tehdy učil... pomyslela si a přiložila si dva prsty na ústa, které políbila na znamení slibu. Pravou ruku dala před sebe a čekala jestli jí přijmeš.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 15 2016, 00:52

Shēdo

Shēdo jí sledoval a vypadal u toho chvilku jako socha, bylo až velmi pozoruhodné, že se tak dokáže pevně soustředit na svůj cíl. "Vezmu jí k sobě a tam se snad dozvím všechno, když je schopná psát. Pak už by se dalo nějak jednat. Hashi-sama mi určitě nebude věřit, když na něho vyhrnu to, že Hanzo zabil toho dědulu. Budu muset něco vymyslet." Pomyslel si a ta dívka vypadala také zamyšleně. Celkem ho zajímalo, nad čím přemýšlí. Pak si políbila prsty a natáhla ruku. Shēdo se jemně pousmál a potřásl si rukou. "Dobře tedy. Půjdeme ke mně a tam mi budeš moc všechno vylíčit na papír. Seženu ti vodu, aby si se mohla opláchnout a dám ti i nějaké rozumné oblečení." Řekl a pustil její ruku. Ohnul se pro plášť a přehodil jí ho přes ramena. "Budu ale potřebovat, aby si se chovala tak trošku zdrogovaně. Měj slehlé oči, koukej jenom na zem a choď jemně kulhacím krokem. Musíš vypadat, jako moje "služka". Jakmile se dostaneme do pokoje, tak už bude všechno v pořádku. Nikdo ke mně totiž nechodí. Částečně jenom vůdce, který je tak trochu můj..."otec"." Řekl a vytáhl lano ze zadní části křesla. "Budu ti ale muset svázat ruce. Nemáš se čeho bát. Jsi oficiálně moje, takže kdyby ti někdo chtěl něco udělat, tak tě ochráním." Dodal a čekal, jestli mu nastaví ruce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 22 2016, 18:42

???

Poslouchala tě bedlivě. A pak jemně kývla hlavou. Chvilku se na tebe nedůvěřivě podívala. Nikdo se nemohl divit, ani ona nevěděla co jí čeká nebo co se stane. Pak spojila ruce a natáhla je před sebe. Zamrkala a čekala až jí je svážeš. Hlasitě povzdechla jako kdyby věděla co jí čeká. To byla její psychická příprava na její hodinu herectví. Vyšli jste na chodbu a ta dívka se držela poblíž tebe. Když jste vyšli ven tak místnost za vámi zhasla a bytelné dveře se zavřeli. Pak zajela stěna a najednou vše vypadalo jako pouhá stěna. Dívka trochu vyjekla, protože se lekla, ale hned jako kdyby si to uvědomila zase přivřela oči a sklopila hlavu. Nikdo na chodbě nebyl. Procházeli jste chodbou. Písek, všude písek. Musíme být někde na poušti. Kdo by ho sem jinak ... Na chvilku se zastavila a nepokračovala. Sehnula se a spadla na kolena. Nejdříve ti mohla přijít, že spadla vyčerpáním, ale pa sis všiml jak svázanými rukami nabrala hrst písku a nechala ho proplout mezi prsty. Zasekla se. Nemáme moc času. Rychle vstala a zdrogovanou služku už moc nepřipomínala. Vypadala na půl zděšeně a na půl nabitá energii. Šťouchla do tebe, aby tě popohnala. Bylo na ní vidět, že spěchá, že by to všechno ráda urychlila. Na chodbách nebyl vůbec nikdo. To se moc často nestávalo. Nebyli zde ani služky, ani ostatní členové. Buď všichni byli v hlavním sálu nebo ve svých pokojích každopádně to vypadalo dost podivně. Vždy tu alespoň pár lidí chodilo.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Sep 23 2016, 23:06

Shēdo

Bylo divné, že nikdo nikde nebyl. Shēdo si nevzpomínal na to, že by dneska měl být nějaký speciální den, který by říkal, že všichni budou pryč. I kdyby byli někde v hlavní místnosti, tak by se nějaké hlasy rozléhaly po chodbách. To je divné... Hodně divné. Pomyslel si a když ta dívka upadla na zem, tak se ihned zastavil a otočil se. Ohnul se a rukou jí jemně chytl za rameno. Všechno v pořádku? Zeptal se. Vypadala celkem divně, jakoby věděla, co se děje. Kso. Mám z toho hodně divný pocit. Proletělo mu hlavou a když ho šťouchla, tak se ihned rozešel rychlejším tempem směrem k jeho pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 25 2016, 20:34

???

Vypadala dost vážně a rychle za tebou kráčela. Sakra je toho tolik. Tak málo času. Ještě jednou sledovala písek do kterého se jí bořili její bosé nohy. Viděla jak otvíráš dveře od svého pokoje. Prosmýkla se kolem tebe a nevadilo jí, že se o tebe svým způsobem otřela, spěchala. Sakra. Kde něco je ? Začala štrachat u tvého stolu. Nečekala na nic, bylo vidět, že má na spěch. Ze šuplíku vyštrachala papír a namočila pero do inkoustu. Ihned začala psát. Nechala tě nahlédnout přes rameno. Musíme odsud rychle pr. Děje se něco většího. To co si viděl. Byla pravda a jen pravda. Ti muži mají děsivé tajemství, děsivý plán. Jsme toho součástí. Spoléhali na to, že mě zabiješ. Když mě ... mučili. Řekli mi své plány, bavili se o nich a mysleli si, že je nevnímám mysleli si, že mě zabiješ, protože se budeš vinit, že kvůli tobě umřel ten muž. Jenže mám své schopnosti a způsoby jak používat chakru. Nepočítali, že se dozvíš pravdu. Musíš mi věřit. Potřebuji tvojí pomoc. Oni nejsou ti za koho je máš. Doškrábala v rychlosti a podívala se na tebe tázavě. Některé slova, byla ostře napsaná a nedali se pořádně přečíst, ale bylo to kvůli tomu, že spěchala. Také si se tam mohl setkat se slovem chakra. Vypadala velmi rozrušeně a že hrozně spěchá
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 25 2016, 21:07

Shēdo

Ta dívka měla hodně naspěch, což Shēdo chápal jako to, že se opravdu něco děje a ona to dokáže vycítit. "Má schopnost cítit okolní situace? Nebo dokonce vidí, co se děje? Je vůbec něco takového možné? Mít napřirozené reflexy a sílu beru, ale tohle mi nejde do hlavy. Musí mít nějaký jiný zdroj síly." Pomyslel si. Situace se celkem horšila a ta dívka neustále přidávala na tempu a snažila se všechno stihnout co nejdříve. Shēdo jí chtěl všechno podat, ale byla hodně nervózní, jakoby si pro ní šli pekelní psy. Začala psát a Shēdo ze skříně vytáhl náhradní oblek s kapucí. Položil ho vedle ní na stůl a pak přes její rameno četl vše, co napsala. Nechtělo se mu věřit, že to opravdu napsala. Jeho mysl právě bojovala s tím, jestli má věřit holce, kterou zná nějakou tu chvíli, nebo někomu, s kým vyrůstal. Nemohl moc dlouho přemýšlet a proto si vsadil na svoje instinkty. "Obleč si to." Řekl a prozatím zamknul dveře. "Je vidět, že někam pospícháš, nebo se něco blíží." Řekl a svojí dýku dal na stůl. Pak udělal pár kroků do zádu a otočil se zády. "Máš teď všechny prostředky  k tomu, aby si mě přesvědčila k tomu, abych ti věřil." Dodal a hleděl do rozbitého zrcadla, které bylo před ním. Zrcadlo bylo celkem malé a mělo jen pár střepů. To Shēdovi stačilo k tomu, aby viděl její pohyb. "Buď se oblečeš a rychle napíšeš co se vlastně děje, nebo vezmeš dýku a napadneš mě." Promluvil silně vážným hlasem a mezi prsty nevidně si projížděl menším ostřím. "Respektuju tvoje soukromí, tak pak třeba zaťukej do stolu a já se pak otočím a můžeme vážně jednat." Dodal a občas očima přejel na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 25 2016, 21:46

???

Všimla si oblečení a dýky, ale hlavou opět pohlédla na Shēda. Trochu se podivila, když zamkl dveře. Co ? Musíme se hnout. Pomyslela si a pak ho vyslechla. Dobrá tedy. Vstala a oblékla se. Pak si zpátky sedla. Cítila se mnohem lépe a pohodlněji. Do jedné ruky vzala papír a do druhé dýku. Pozorovala jediný prostředek, kterým teď mohla komunikovat a dýku, kterou držela v ruce. I kdybych chtěla. Bylo by to k ničemu. Sama to nezvládnu zastavit. I kdybych se chtěla pomstít tak je to k ničemu. Přemýšlela a chvilku to trvalo. Pak si uslyšel cinknutí. To byla dýka, kterou položila na stůl a zaklepala. Pokusím se. řekl a oni se neohlédla. Spoléhala na to, že i on sám dodrží slib. Nic jiného jí nezbývalo. Otočila papír a pokračovala. Mají plán. Nevím o co se přesně jedná, ale ten muž, který ... Na chvilku se zasekla. Zatnula ruku v pěst a bylo vidět, že jí to rozrušilo. Musím. Přemluvila se a zhluboka se nadechla. Šel ho zabít na rozkaz toho vůdce. Slyšela jsem jak si povídají. Jak řeší co semnou bude. Ten starší muž řekl, že se o to postaráš, že mě zabiješ. On mu nevěřil, ale neprotestoval. Taky se ptal, jestli jsou ostatní připraveni. Něco se blíží. Musíme odsud pryč. Ten ... muž... on říkal, že tě zabije, pokud mě nezabiješ. Něco se chystá. Já to cítím, něco připravují. Ten písek, po kterém jsme chodili byl napuštěný chakrou. Sledují každý krok. Ví o všem. Oni vědí, že si mě nezabil. Prosím. Musíme rychle pryč. Dopsala pomalu a neměla sílu se na tebe otočit. Poslední věty se bála napsat, protože se jednalo o ní, byl si jediná možnost jak se odsud dostat. Nevěděla co má dělat. Byla naprosto v cizí moci a sama potřebovala pomoci. Matně se snažila vzpomínala, ale byla hrozně rozrušená. Nakonec si ještě vzala papír a na konec napsala. Kena.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Sep 25 2016, 23:58

Shēdo

Shēdo jí i přes to, že byl otočený sledoval ve střepě zrcadla a jakmile se oblékla, tak ostří pevně sevřel rukou. Na jeho ústech se vyrýsoval malinký úsměv a jakmile zaťukala, tak se pomalu otočil. "Velmi dobře." Pomyslel si. Došel k ní a ostří, které měl v ruce položil na stůl. To jí mohla dát najevo, že si opravdu nebyl jistý tím, jestli jí může věřit. Vzal si dýku a zasunul jí do pouzdra. Nic neříkal. Chtěl jí nechat se soustředit na to, co píše. Opřel se o stůl a sledoval. Vůbec se už nemohl divit tomu, co se ještě dozví. Celé to pro něho nedávalo smysl. Proč zrovna on o ničem nevěděl. Byl dosti zkušený na to, aby se třeba stal někým, koho by chtěli vyloučit. Nikdy tak moc nad ničím nepřemýšlel. Jeho každodenní rutina byla jenom trénování a soustředění se na to, co chce Shēdo přesně trefit. Nachvilku odvrátil hlavu a podíval se na svojí postel.

"Moje loajalita k Řádu je něco, co se nikdy nezmění. Něco, co nikdy nemůže být poškozeno, či odcizeno. Nic nepronikne dovnitř a nic ven."

"Byl jsem asi moc naivní. Všichni můj talent přehlíželi... nikdy jsem si toho pořádně nevšiml. Soustředil jsem se vždy jen na jedno. Neberou mě ani jako pořádného člena. Co bych měl dělat? Zabít je?" Zavzpomínal Shēdo a pak se podíval na tu dívku, která zběsile psala. "Jsem vrah. Narozen jako někdo, kdo má talent. Jsem silnější než většina. Nikdo neví, jak se mi bránit. Mám unikátní styl boje. Co se vůbec má dít se Řádem? Nemám žádné informace... Prokázal jsem právě svojí slabinu? Je to neustále část testu? Zbavuje se Řád důkazů, kvůli tomu, že mu někdo šlape do bot? Co když to, co se děje, je správné? Co když jenom já jsem obětí nepřátelské léčky?" Zdlouhavě přemýšlel a jeho ruka tak divně klouzala po pouzdru dýky. "Jsem ještě moc mladej na to, abych to pochopil? Nejsem dosti přesvědčivý na to, být členem Řádu? Nic není osobní, pouze obchod. Obchoduji právě teď s životem? Když jí teď zabiju... co se stane? Vyznamenání určitě nedostanu. Oni by jí zabili... tohle musel být můj finální test." Završil a jakmile dopsala, tak si vzal papír do ruky a přečetl ho. "Co se blíží? Hanzo mě chce mrtvého... Ale co by mohli připravovat? Málo informací. Jestli má jít jen o jednu věc, tak... " Pomyslel si a papír zmačkal. Položil ho na stůl a podíval se na ní. Nejspíš už neměla co napsat, jelikož by to pokryla celé. Nevěděla co se bude dít. Shēdo to také nevěděl, ale potřeboval něco zkusit. Ta holka se neustále zmiňovala o chakře. Shēdovi to bylo clekem neznámé, ale přivodění k tomu, že to je nějaký určitý zdroj energie, si dokázal představit. Postavil se a popošel pomalu za ní, kdy jí na rameno přiložil ruku. "Jsi celkem sladká. Černá tunika ti sluší. Takže chakra jo? Očividně to musíš mít taky, když to dokážeš vycítit." Řekl a pak se otočil. Ohnul se a otevřel bednu. "Jestli víš ještě něco důležitého, tak to rychle napiš na další papír. Už to moc dlouho trvat nebude." Dodal a z bedny vytáhl 1 speciálně upravený šíp, který měl na hrotu namotané výbušné lístky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26 2016, 11:50

Kena

Začala být nervozní, protože si uvědomovala, že něco není úplně v pořádku. Nepřemýšlela nad tím negativním, protože by jí to bylo k ničemu. Měla jeden cíl. Jednu možnost. Periferně si všimla si jeho ruky. Trénovala spoustu let, takže si uvědomovala co to může znamenat. Hleděla před sebe a čekala co bude dál. Neprotestovala. Ucítila jeho ruku na rameni a cukla sebou, až trochu povyskočila. To je dobré. To je dobré. Opakovala si a zhluboka dýchala, nemusel sis to uvědomit, ale měla strach, protože se jí oživovali vzpomínky toho co se dělo. Trochu jí uklidnilo, když si promluvil o chakře. To ? Podivila se. Když si se otočil a odešel štrachat do bedny tak se trochu uklidnila. Vždyť ty jí máš taky. Kdyby si se právě nehrabal v bedně, ale stále při ní uviděl by si její udivenou grimasu. Dívala se na papír, ale nevěděla co dřív napsat.Chakru, třeba bych ji mohla ukázat. Pomyslela si a zavřela oči. Nic. Najednou necítila nic. Jako kdyby jí přímo zde něco silně blokovalo. Byla strašně zmatená. Zároveň zděšená, protože nevěděla co má v plánu. Když se odsud dostaneme můžu ti vše ukázat. Pravdu o tobě. Bylo jí jasné, že to není silný argument, ale ona měla strach strach z toho co bude následovat. Najednou byl slyšel vysoký pískot a po té opět následoval hlas, který se ozval ze všech stěn a zákoutí. "Kyūsoku!" Byl to Rojinův hlas, který tě volal. Kena vyskočila a koukala všude kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26 2016, 18:43

Shēdo

Když se Shēdo hrabal v bedně, tak viděl svůj pokusný šíp, který zkoušel naplnit daturamem stramoniem, který má omamující efekt s vedlejší vlastností, která dokáže potlačit lidské funkce. Vylučují ho zdejší zvláštní rostliny, když je někdo rozřízne. Hrát si s tím bylo těžké, ale neustále v hrotu bylo trochu stramónia, který při aplikaci do krve zajistí onen efekt. Shēdo měl hnedka několik nápadů, co by mohl udělat. "Je to moc riskantní. Jestli je ten jed  vadný, tak zemře." Pomyslel si a když uslyšel Hashiramu. Ta dívka hnedka strachy vyletěla a Shēdo se ihned otočil. "Klid. Nic ti zatím nehrozí."  Řekl a sebral oba dva šípy. Výbušný si dal do toulce a ten s tím jedem držel v ruce. Došel ke stolu a přečetl si papír. "Pravdu? Jestli nejsi někdo, kdo má blízko k Císařské rodině Kamakura, tak mi víc říct  nemůžeš." Řekl a cítil z ní celkem velký strach. Bylo to úplně jiné, než v té mučírně. Shēdo si toho všiml hodně rychle a jeho dedukce mu říkala, že zde v sídle nemůže používat svoje schopnosti. "Ti, kteří používají tu chakru? Jsou pak úplně bezmocní, když jí nemůžou použít? Pff. Trapas." Pomyslel si a pak mu došla další věc. "Je teď absolutně bezmocná. Otázkou je, co vůbec dělám? Nechal jsem se stáhnout jejím půvabem? Nho. Zná informace, které se nikdy neměli dostat napovrch. Co je tak velké tajemství, že to musí tajit i Hashi-sama? Je tu stále možnost... Ale nejdřív potřebuju vědět pravdu." Zamyšleně koukal na hrot šípu a pak se podíval na tu dívku. "Musíme.... musím vyrazit zjistit pravdu. Jestli mi opravdu důvěřuješ a chceš si ponechat život, tak mi podej svojí ruku. Jsi pro mě cenná schránka informací, nenechám tě zemřít. Ale potřebuju, aby si byla součástí mého plánu. Oni vědí, že tu jsme. Ale když vymažu tvojí přítomnost, tak možná získám čas." Řekl a mohlo to znít opravdu strašidelně. Natáhl svojí levou ruku a čekal, jestli mu podá tu svou. "Nemáš se čeho bát. Tvoje existence bude na nějaký čas vymazána. Až se probudíš, tak už tu nejspíš budeš sama. Nedokážu říct, co se stane, ale jestli nemůžeš používat tu svojí chakru, tak by si mi jenom zavazela." Dopověděl a pak nahodil o něco vážnější výraz. "Život je jenom hra. Musíš se naučit ostatní vyšachovat. Ochcat systém, dokázat, že nic není nemožné." Dodal. Tyhle slova šli přímo z jeho zkušeností za posledních několik dní. Pak čekal, že mu bude důvěřovat a podá mu ruku. Určitě nebyla hloupá a všimla si té látky v tom hrotu. Shēdo to tak schválně udělal, aby jí mohl tak připravit na to, co se asi bude dít. Ještě před chvilkou jí chtěl opravdu zabít, ale byl rád, že vymyslel něco, co mu objasní pravdu ohledně toho, co se děje a zároveň si bude moc udržet existenci informací, které má ta dívka.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26 2016, 19:34

Kena

Co to sakra bylo ? Pomyslela si, ale uklidnila se díky tvým slovům. Uviděl si její překvapený obličej, když si zmínil císařskou rodinu. Kamakura ? Co by měl mít s nimi společného ? Podivil se. Avšak poslouchala dál. Strašně moc si přála, aby mohla mluvit, aby mohla říct to co se na papír nedá napsat. Jeho slova se mu nelíbila, protože chtěl udělat přesně to co neměl. Jenže nemohla protestovat. Mohla jenom doufat, že to pro ní nějak dopadne. Když ho tak poslouchala, tak zároveň v něm viděla sama sebe. Byla tvrdohlavá, paličatá a zároveň zvědavá. To všechno se v ní snažil potlačit její děda. Teď přesně věděla proč. Chvilku kývala hlavou na nesouhlas. Nesmíš tam jít. Hleděla na něho tak upřeně, jako kdyby mu přesně toto chtěla vypálit do hlavy. Ještě se rychle otočila utrhla kus papíru. Rychle něj napsala větu. Nejsi jako oni, Shēdo. Pomyslela na větu, kterou tam napsala a papírek několikrát přehnula, chtěla, aby si to přečetl později. Zvláštní mohlo být, že znala tvé jméno. Pak ho vložila mezi prsty a natáhla ruku s otevřenou dlaní. Udělala jsem co jsem musela. Nemůžu jít za pomstou, když jsem viděla jeho minulost. pomyslela si a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Sep 26 2016, 22:05

Shēdo

Ta dívka začala kroutit hlavou , což Shēda celkem překvapilo. Přišlo mu to, jakoby by si o něho dělala starosti. Její pohled byl až moc vážný. Shēdo dlouze mrknul a oči sklopil směrem k zemi. "Celé ty roky... jsem trénoval pro to, abych se stal někým. Někým užitečným. A teď se děje tohle? Bylo řečeno, že si jí můžu nechat. V čem je ten problém? Chtějí se mě zbavit? Moc otázek, přes které se nemůžu prohlédnout. Nedokážu se rozhodnout. Co má společného s tím, že se o mě tak bojí? Nepředstavuju si to jenom? Nemám na výběr..." Opět si Shēdo kladl neskutečně moc otázek, ale nebyl si schopný na ně odpovědět. Věděl ale, že toto rozhodnutí mu změní život. Dívka ještě rychle něco napsala na papírek a složila ho. "Hm?" Lehce zabručel a když natáhla ruku, tak se trochu pousmál a chytl jí za zapěstí. "Uvidíme se na druhé straně." Řekl a šíp jí chtěl bodnout přímo do žíly na ruce. Avšak jeho ruka se zastavila těsně v tu dobu, kdy se šíp malinko dotknul kůže. "Co když sem opravdu nepatřím? Moje loajalita k Řádu je velká, ale nechci, aby mi vyhrožovali smrtí. Neudělal jsem nic špatného. Celou dobu jenom následuji jejich rozkazy." Pomyslel si Shēdo a na vteřinku zavřel oči.

"Buď dokonči svojí práci nebo si jí nech. Mě je to jedno."

Přesně tyto slova si vybavil v té vteřině, která uběhla. "Ne. Musíme rychle pryč."  Prohlásil a její prsty sevřel do zápěstí i s papírkem. "Když se nad tím ještě rychle zamyslím, tak v tu dobu, kdy tu dívku zajali, jsem byl na kontraktu. Její schopnosti odpovídají těm vizím, které jsem měl. Co když tím volala o pomoc? Co když jsme nějak propojení? Je takové součástí Císařské rodiny? Kss..to budu muset zjistit." Zamyslel se a pustil jí ruku. Odebral se ke dveřím, které odemkl. Otevřel je a nahlédl do každé strany. Jestli se nic nedělo, tak na ní mávnul a stoupl si do chodby. Posunul si jí za sebe a výbušný šíp střelil na nejvzdálenější zeď v pokoji. Jeho plánem bylo to, udělat díru do zdi pomocí výbuchu a udělat si tak cestu ven, popřípadě do jiné chodby, která by mohla vést ven.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 27 2016, 10:57

Kena

Měla zavřené oči, ale nic se nedělo. Nefunguje to ? Pomyslela si a otevřela oči. Uviděla jak se Shēdo zastavil. Když o vteřinu později prohlásil, že musí zmizet tak se usmála. Nebyla v tom žádná vypočítavost nebo spokojenost, byla prostě ráda, že se tak rozhodl. Shēdo odběhl a otevřel dveře. Kena ho následovala a schovala papírek, který si nakonec nechala. Děkuji. Pomyslela si a pak pozorovala jeho další kroky. Najednou vystřelil šíp, který vybouchl a zničil zeď jeho pokoje. Skrze dým se vyvalil písek. Proč to udělal ? Možná se chtěl něčeho zbavit Pomyslela si a bleskurychle se rozhlédla. Jasně Neznala to tu, ale od té chvíle co jste opustili pokoj tak cítila chakru ve všem kolem. Pevně tě vzala za ruku a rozeběhla se. Bosé nohy se jí bořili do písku, ale ona neúprosně pokračovala dál. Najednou jste uviděli dveře a Kena stále držejíc tě za ruku se rozeběhla proti nim. Zvedl se písek kolem vás a zároveň s tím se otevřeli dveře. Proběhli jste skrz. Byli zde schody a na konci nich bylo světlo. Společně jste ty schody vyběhli a pak ti pustila ruku. Keně se podlomili kolena a začala zhluboka dýchat jako kdyby se najednou dostala z nějakého vakua. Byli jste uprostřed ničeho. Vál zde silný vítr a písek létal všude kolem. Potřebuji jenom trochu více energie. Trochu času pomyslela si.

Mezitím

V hale bylo šero. Rojin seděl v křesle a po ťukával si. Písek se předním zvedl a najednou se vynořila jakási postava. Byla holohlavá a měla zvláštní černý plášť. Když se člověk podíval zblízka bylo vidět, že celé tělo je stvořeno z písku. “Utíkají.“ Oznámila postava chraplavým hlasem. Rojin se zhluboka nadechl a pohlédl kolem. Viděl spousty upřených pohledů, ale přeci jenom zde nebylo moc lidí. Všichni by asi rádi věděli co se mu teď honí hlavou. “Já jsem ti to říkal. Vždy jsem věděl, že je jiný. Nechal se zlákat první ženskou, kterou viděl. Měl si ho poslat úplně mimo dění. Stejně by nesouhlasil s plánem.“ Hanzo stál za Rojinem. ”Už jsou venku, pane!” Dodal muž co vypadal tak na 30 let, ale nedalo se to moc dobře odhadnout. Najednou se zvedli zrnka písku a a začali poletovat kolem. Všichni mohli vidět jak se najednou tvoří jaký si obraz, scenérie, toho jak to zrovna venku vypadá. Bylo to matné, ale menší osoba klečela na zemi a druhá za ní doběhla. Bylo to fascinující jak byl obraz sestaven. ”Rozkaz a jsou mrtví. Celá poušť je pod mojí mocí.” Najednou však Rojin vstal. Chvilku vypadalo jako kdyby přemýšlel. “To už je jedno. Vše je připraveno. Všem rozešlete zprávu, že mají povolení zabít.” Zařval, aby ho bylo jasně slyšet. ”Nakonec je to přeci jenom hra. Musím se připravit. Mám schůzku v císařském paláci.” Poslední věta zněla dost vypočítavě a byla provázena poměrně šíleným úsměvem. Písečný obraz se rozplynul, protože muž uznal za vhodné, že už není třeba.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Sep 27 2016, 18:49

Shēdo

Shēdo zníčil svůj pokoj a ta dívka ho pak chytla za ruku a vedla ho skrz sídlo, které neznala. První, co ho napadlo, bylo to, že používá tu svojí chakru k tomu, aby vycítila východ. Do pohybu přidal i svojí sílu a následoval jí. "Co plánuje?" Pomyslel si při pohledu na její záda. Proběhli skrz dveře přímo do na schodiště, které ihned vyšli. Bylo to hodně divné, když ta dívka skoro zkolabovala. Shēdo jí reakčně podepřel a nasadil jí kapuci, aby jí nefoukal písek do obličeje. Svojí kapuci si také nasadil a rozhlédl se okolo. "Hm. Co teď? Pořád utíkat? Jakým směrem?" Zamyslel se Shēdo a pomohl jí vstát. "Musíme pokračovat." Řekl tiše. Chtěl jí vzít do náručí, jelikož vypadala hodně vyčerpaně a nějakou chvilku, kdy by byla v klidu, tak by se jí mohlo udělat lépe. Neustále ale byl ve střehu. Jeho domov se změnil v v bojiště. "Když teď poběžím furt rovně, mohl bych někam doběhnout, ale spíš si myslím, že nás už dostali... Jestli zaútočí, tak jí musím ochránit. Ať to stojí co chce." Prolétlo mu hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zodpovědnost (Shēdo)   Zodpovědnost (Shēdo) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zodpovědnost (Shēdo)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Shēdo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Herní místnost-
Přejdi na: