Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 11:39

Chvíli poté, co byla stoření zahnána zpět do dolů a pustil se za nimi stríbrný řád tak vůdkyně sehnala všechny dohromady a měla menší přednes...
Jak víte, Getsu byla napadena
Nevíme sice ještě uplně vše, ale hlavní je že nebezpečí pro vesnici bylo zažehnáno
Přesto jsme utrpěli stráty
Padlo 7 ninjů a 27 obyvatel
13 domů je zbořeno nebo jsou neobyvatelné...
V následujících dnech očekávám od všech, že pomohou při opravách...
Dnes večer se také bude konat ceremonie na uctění památky těch co zemřeli...
Také prosím všechny geniny aby se za mnou dostavily...
A teď prosím minutu ticha za ty co dnes nepřežily...

Po minutě vůdkyně rozpustila shromáždění
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 11:53

Youshi Izumi

Po přednesu sem si sedl na lavičku Ach jo...doufám že se těm opravám nějak vyhnu... Chvili sem seděl na lavičce a pozoroval oblohu. Micinka dělala to samé. Po chvili sem vstal a podíval se na Micinku Poběž..máme jít za vůdkyní Běželi sme za vůdkyní
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:23

Kenji

Běžela jsem za vůdkyní,po cestě jsem se koukala na škody které vesnice utrpěla pche.... pěkně vesnici zdebastovali,ale zase škoda obyvatel pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:30

Youshi Izumi

Přiběhl sem s Micinkou za vůdkyní Dobrý den....eh...na co sme za vámi měli přijít ? zeptal sem se a Micinka mi vlezla na hlavu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:39

Izuki

Byl jsem zrovna mimo vesnici na vlnách a užíval jsem si surfování, když jsem si všiml, že ve vesnici není něco v pořádku. Vrátil jsem se k pobřeží a už bylo jasné, že tohle není nějaké cvičení nebo tak nějak. Vesnice vypadala jako po bitvě. Co se tu stalo? Vypadá to tu jako po nějakém výbuchu... A já ve vesnici nebyl... Takže já nic do povětří nevyhazoval. Rozhodl jsem se jít za vůdkyní, protože ona by měla vědět, co se děje.
"Konnichiwa," pozdravil jsem jí. "Co se stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:44

Yutaka Hiiragi

Protočila jsem oči v sloup když mi Izuku naznačil že to vše "prospal"
No nejste tu sice všichni, ale to nevadí...
Potřebujeme obnovit vojenskou sílu Getsu, takže od vás očekávám do 2 dnů, že se dáte dohromady do teamu, jasné?
řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:50

Kenji

Stála jsem za rohem a slyšela jsem jak mluví něco o týmu,naklonila jsem se a řekla zadrhle přitom zadala temnej hlas a to jako mám být v týmu sněma ?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:51

Izuki

"Hai," zahulákal jsem jak na lesy a koukal kolem sebe. Ten s tou kočkou... No nevim... Kočka dobrý, ale on nevypadá zrovna na přátelský typ... Chvíli jsem jen tak koukal do prázdna, nehodlal jsem nikoho oslovovat, jen jsem čekal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:55

Kenji

Vyšla jsem z porohu a se sklopenou hlavou řekla řveš jak malé dítě pche....pokuď budu snima v týmu tak nepřežijem ani na jedné misi,tož chci vidět eště senseie
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 12:57

Izuki

Podíval jsem se na ní a řekl si jen tak pro sebe, ale aby to slyšela: "Celkem kus, ale některé křivky jsou spíš na druhou stranu, než by měli být," přitom jsem nahodil celkem ďábelský šibalský pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:01

Yutaka Hiiragi

Nemám náladu na vaše řeči...
Nejste děti, jste ninjové takže se nějak poskládejte...
řekla jsem chladně a zmizela jim před očima
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:02

Kenji

Celkem jsem ho ignorovala,ale když to řekl tak jsem se zarazila. Zas tak moc si nefandi řekla a otočila se že už půjde
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:03

Youshi Izumi

V týmu ?...Bože to zas bude mrhání časem Podíval sem se na genina hmm...vypadá fakt divně...
otočil sem na dívku Ale z holkou by to bylo docela dobrý Otočil sem se na vůdkyni ale ta už byla pryč Ach jo...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:06

Izuki

"Já jsem Izuki," řekl jsem k nim: "Těší mě." Přitom jsem se podíval na Kenjiino pozadí. "Ale jinak všechno jak má být," řekl jsem s úsměvem, protože jsem chtěl, aby si mě všimla. "No, i když mě budete spíš znát jako Bakudana... Jo, ten co sem tam něco vyhodí do povětří," zasmál jsem se a dál si prohlížel onu kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:11

Shou Ryuu

Zrovna trénoval v lese svůj ledový element, bavilo ho zmrazovat listí až ho to přestalo bavit, šel do vesnice, ta byla skoro celá zničená, Shou zmateně běžel do centra a snažil se zjistit co se stalo, nakonec se rozhodl, že zajde za Vůdkyní. Přišel k ní už tam někdo byl Zdravím Řekl na adresu Vůdkyně Hm... o co sem pryšel? řekl váhavě.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:14

Youshi Izumi

Já jsem Youshi Izumi Pak sem ukázal na kočku sedící na moji hlavě Tohle je Micinka... řekl sem a podíval se na příchozího Jenom o to že se máme do dvou dnů rozdělit do týmů
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:14

Vůdkyně byla bůhvíkde...
Ale dozvěděl ses o bitvě ve vesnici...
Také o tom, že se mají složit další geninské teamy...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:20

Izuki

"Takže," řekl jsem a narovnal jsem si prkno. "Kdo chce kam, pomožme mu tam... Takže si týmy vyberte vy... Mě je to celkem jedno... I když," podíval jsem se na Kenji: "Možná bych o něčem věděl."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:25

Kenji

Pokračovala jsem v chůzi a ignorovala jsem ho.Když jsem přiběhl ňákej Genin tak jsem se akorád otočila abych zaostřila kdo přesně přišel nepřišel si o nic,akorád se máme složit to týmu řekla a pokračovala v chůzi
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:28

Youshi Izumi

Ach jo....tak se nějak rozdělte...a já se přidám ktomu kdo zbide řekl sem a díval se po geninech
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 13:31

Shou

******* Klek kvůli utoku na vesnici, pak na něj promluvila nějaká holka WoW to je kočka s tou musím být v týmu pomyslel si Ahoj, já jsem Shou Ryuua šel vedle ní
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 14:22

Kenji

Ignorovala jsem okolí a vzpomínala jsem na brášku,po chvilce jsem se zastavila a otočila jsem hlavu na ňákýho genina co chceš
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 14:27

Shou

hehe ta je vostrá Já? Nic moc, jen se seznámit, jak už sem říkál já jsem Shou Ryuu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 14:34

Izuki

Došel jsem ty dva a chytl Kenji zezadu kolem krku. Ruce jsem nechal volně svěšené, takže se skoro dotýkaly jejích prsou. "Proč jsi na všechny tak zlá," zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 14:55

Kenji

Na svoje reagování jsem čapla katanu a řízra ho do ruky kterou mi dal kolem krku,po té jsem mu řekla nesnášim lidi když namě šahaj...Jinak se jmenuju Kenji Hanari...těší mě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: