Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 18:45

Izuki

Chvíli jsem tam ještě plaval, ale voda byla už ledová, což jsem nevydržel a raději jsem vylezl ven a lehl si na písek vedle Kenji.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 18:58

Kenji

Z lehu si sedla a otočila se na Izukiho Izuki,proč furt chodíš zamnou ? to nemáš nic jiného napráci ? zeptala seho normálním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 19:15

Izuko

"Ani ne," řekl jsem jí mile a dál jsem se na ní koukal. Ach jo... TO nemůže být trochu milejší?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 19:28

Kenji

Stále jsem se naněj koukala jako on namě,viděla jsem jak semu slunce odráží v očích nesvítí natebe to slunko hodně? ( Cool laugh ) zeptala seho
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 19:31

Reiko
Prestal plavat. Vyliezol na breh, osusil sa, obliekol a odisiel do svojej izby. Vytiahol svoj dalekohlad a otocil ho k svojmu oblubenemu miestu. K zenskym laznam. kED SA POZERAL, ZACALI SA MU zbiehat sliny.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 19:34

Izuko

"Ani ne... Ale tak trochu mě rozpaluje... Škoda, že tebe ne," řekl jsem ji lehce posměšným hlasem a přetočil jsem se na druhou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 20:26

Kenji

Viděla jsem jak někdo šel do holčičích lázní ale holka to opravdu nebyla, vstala jsem a řakla hned jsem tu něco si zařídim v plavkách jsem si vzala katanu a šla stejnim směrem jak ten genin.Když jsem viděla jak šmíruje dalekohledem rychle jsem mu dala katanu ke krku. Co to tu děláš? zeptala se ho ďábelským hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 20:28

Izuko

"Ach jo... Se asi bojí, abych nebouchl zrovna ve chvíli, kdy by byla moc blízko mě," řekl jsem si pro sebe a lehl jsem si na záda. Sledoval jsem oblohu a žhnoucí slunce, které dodávalo ráz letního dne.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 22:56

Youshi Izumi

Micinka už byla dost unavená tak si šla lehnout někam do stínu. Já sem došel za Izukem Ty ses do ní zabouchl že ? zasmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 23:01

Izuko

"Ne, ta mě vůbec nezajímá," odsekl jsem mu. Ach jo... Ona je tak sladká a ostrá zároveň... Temná a veselá... Silná a jemná...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 23:11

Youshi Izumi

Podíval sem se na něj... Opravdu ? Tak proč za ní pořád chodíš... Usmál sem se a sedl sem si na zem dál od Izukeho a díval se na vodu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 23:13

Izuki

"Třesky-plesky," odsekl jsem mu znova a raději jsem si šel zasurfovat. Vzal jsem prkno na pláži a běžel jsem si sjet pár vln, kterých poslední dobou bylo dost. Ach jo... To je to na mě tak vidět?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 23:38

Youshi Izumi

Lehl sem si a díval se na oblohu. Po chvilce sem usl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:14

Izuki

Jedna vlna zamířila přímo k pobřeží a tak jsem se projel přímo na ní. Když najednou, dopadl jsem vedle Youshiho a vlna chvíli po mě. "Tak tomu se říká vlna," řekl jsem vesele a prkno se vyplavilo na břeh po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:22

Youshi Izumi

Probudím se celý mokrý co to ?...kdo mně polil ? podíval sem se na Izukiho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 00:23

Izuki

"Já to nebyl," zasmál jsem se, i když jsem sám byl mokrý jako myš, ale to ani moc jinak při surfování na vlnách v okolí Getsu nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:36

Kenji

Kopla jsem ho do spánku,takže se složil a spal jak malé dítě.Po té jsem se vrátila na pláž,lehla si znovu do písku a koukala na krásné slunce které proplouvalo oblohou dneska je fakt hezky,ale trénovat musíme,pokuď mě to nedonutí se ulejvat.Ale spíš ne musim se pomstít
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:56

Izuki

Všiml jsem si, že přišla Kenji a tak jsem si lehl jen pár kroků od ní a pozoroval jsem jí. Ani ten nejmenší záchvěv jejích vlasů, rtů, očí by mi neunikl. Střežil jsem ji, pozoroval jsem ji, užíval jsem si její přítomnosti a přitom jsem měl celkem přihlouplej výraz.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:14

Hiiragi Yutaka

Čekala jsem v kanceláři až přijdou s těmi teamy...
Dala jsem jim sice 2 dny ale čekala jsem že to sfouknou rychle...
Vzdychla jsem a dala si nohy na stůl...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:15

Kenji

Slunko mě tak pohltilo že jsem usnula tak myslím že dneska nebudem trénovat jen se poflakovat,ale to není v mím úmyslu se ulejvat ale když to zbážím je to jenom jeden den a za jeden den se nic nenaučím
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:19

Izuki

Všiml jsem si, že Kenji usnula a tak jsem využil situace. Odkopl jsem od ní katanu a za ní nechal chakrový duplikát, který sice nebyl dokonalý, ale ze spaní stejně nic nemohla poznat. A posadil jsem se jí na břicho, přitom jsem s milým úsměvem čekal, až se vzbudí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:25

Kenji

Cítila jsem jako by namě něco sedělo,ale celkem jsem to ignorovala protože jsem si myslela že to je žahnoucí slunce necítím propojení mezi mnou a katanou,co se stalo? stále spala
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:27

Youshi Izumi

Podíval sem se na Izukiho Nejdeš na to trochu rychle ? zasmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:28

Izuki

Ach jo... To je nuda... Asi jí probudím trochu víc... Pomalu jsem se k ní naklonil a moje ústa byla asi pět centimetrů od těch jejích, když jsem řekl: "Měla by ses probudit... Mohl by si Tě někdo lehce splést s plochou dráhou," zasmál jsem se. Snad si mě všimne.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:34

Kenji

Když namě Izuki mluvil tak jsem měla stále zavřené oči co?jaká dráha? řekla nechápavě a pak otevřela oči
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: