Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:42

Izuki

Vyběhl jsem přímo proti monstru a v běhu jsem sebral katanu. Snad mi odpustí... Ale já ji přece nenechám zemřít.. Když jsem doběhl ke Kenji, tak jsem mutanta rozřízl vejpůl. "Jsi v pořádku," zeptal jsem se s úsměvem, když jsem sebou flákl o zem hned vedle ní. Katana mi přitom vypadla z ruky a dopadla Kenji hned k ruce.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:46

Kenji

Jsem v pořádku...díky uchopila katanu a vstala při vstávání pomohla vstát i Izukimu teď stebou dojdem k doktoroj řekla a podívala se na jeho nohy
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:48

Izuki

"Teď bude mít doktor větší starosti než-li moje nehody," řekl jsem přísně a podíval jsem se směrem do vesnice. Stejně už mě tam zná až moc dobře...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:51

Kenji

No,jak myslíš řekla a skočila na barák,na baráku se rozhlížele jestli nejsou eště někde mutanti.Po té se otočila na Izukiho v tomhle stavu....nemůže pořádně bojovat
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:52

Reiko
Vyskocila na mna jedna prisera. Zasiahla iba kus dreva. Objavil som sa meter za nou a vykrikol "Chod na plasticku operaciu, smejde" hodil som po nje kunai s pripnutym listkom. Urobila iba bum. Stastie ze som z tadial odisiel. Odsocil som a vybehol k diere, odkial tie prisery vysli.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:37

Youshi Izumi

Rozběhl sem se na dva mutanty. Micinka bojovala s jedním někde jinde. Když sem byl unich tak sem vyskočil a ve vzduchu sem jim začal kopat do hlavy. Po té sem se od nich odrazil a dopadl sem několik metrů od nich. Hmm.... Zase sem se rozběhl, ale ted sem vykočil dřív Tsuuga Začal sem velkou rychlostí rotovat a mířil sem na ty dva mutanty
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 18:27

Nikdo nikam neskákal, protože vás obklopovala Raitonova bariera...
Zato mutanti dostávali docela slušně...
Velice rychle se začali stahovat zpět do dolů...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 18:40

Shou

Jednoho mutanta zasáhla Shouova technika naplno a druhej to schytal do ruky. Mutant se po něm rozběhl a rozmáchl se po něm nemám rád boj z blízka sakra vytvořil ledovou hůl a plnou silou ho praštil do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:16

Kenji

Stála jsem za Shouem,sledovala jsem ho jak bojuje.takže má ledoví element hm.... nechceš pomoct? zeptala se ho tvrdým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:18

Shou

Ani né..... a ledová tyč se roztříštila o tvrdou hlavu mutanta a ten padl v bezvědomí na zem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:24

Kenji

No dobrá řekla a sedla si pod strom snim si pak dám souboj,vypadá silně
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:49

V tu chvíli dorazili ostatní...
Konečně...
Další 3 členové řádu včetně asi 4 jouninů se vrhli na zbylé mutanty...
Suiton potom začal pumpovat vodu do průrvy...
To by mělo propláchnou celý důl...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:59

Izuki

Sedl jsem si vedle Kenji. "Jsi dost silná," pochválil jsem ji s úsměvem. Až moc... pro mě... No jo no... Nedivím se, že mě ignoruje... "Tak... pokud už je to v pořádku, tak já jdu zas za tím kozlem," zasmál jsem se a odešel jsem... (Pokud tam teda už není ta bariéra)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:02

Kenji

Koukala jsem se na Izukiho,ani dost silná nejsem....špatně jsem zareagovala když namě ta stvůra skočila,ale jinak díky řekla tak v mírném polohlasu abyto slyšel přitom měla napolo sklopenou hlavu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:09

Shou

Sedl si opodál pod strom a přemýšlel o tom co se vlastně stalo.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:35

Youshi Izumi

Sejmul sem ty dva mutanty. Pak sem se jenom díval jak je zabíjejí jouninové. Micinka se vrátila do své kočičí podoby a skočila mi na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:37

Izuki

Došel jsem k jednomu doktorovi z vesnice. Už mě znal moc dobře, protože jsem tam býval dost často. Obzvlášť, když jsem přitom svém výbuchu zranil i někoho jiného. "Konnichiwa," pozdravil jsem, když jsem vešel dovnitř. Už zřejmě mohl čekat, proč tam jsem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:40

Kenji

Oddychla si a vstala procházela jsem kolem Youshiho,u něj jsem se zastavila a pohladila si kočku pěkná kočka řekla a šla dál
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:42

Taku

Vyskočil jsem ze svého lůžka a skočil Minatovi na nohy do jeho postele.
Začal jsem s ním divoce třást a prskat mu do obličeje.
HÉÉÉJ! VSTÁÁÁÁVÉÉÉJ!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:58

Minato

"Klid." Řekl jsem a otevřel oči. Já ho asi zabiju Pomyslel jsem si naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:48

Michiyo Hiroki

Aspon si tě všímá .. řekla vstala a rozhlídla se z okna
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:01

Youshi Izumi

Podíval sem se na Kenji a usmál sem se. Micinka sebou při pohlazení trochu škubla protože to nečekala
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:01

Jounini vás všechny nahnali do nemocnice...
Většina lidí byla evakuovaná do bezpečnostích krytů....
Celá vesnice byla vylidněná...
Civilisti v ukrytech
Genini v nemocnici
Většina ninjů hlídkovala v opuštěné vesnici...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: