Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:01

Izuki

Raději jsem ji pustil a ruce dal od ní dál. Celkem dost to bolelo, ale nic, co by ninja neměl vydržet. "Pěkné jméno... Kenji," řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:04

Kenji

Otočila se zandala katanu a pokračovala v chůzi až tě najdu tak tě vlastnoručně zabiju....bráško
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:05

Izuki

"Proč jsi tak zamlklá, Kenji," zeptal jsem se jí a šel těsně vedle ní, ale ne natolik, abych se jí mohl dotýkat.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:06

Youshi Izumi

Pomalu sem došel za těma třema geninama Ach jo....stakovýma mám být vtýmu ? Opřel sem se o zeď
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:09

Kenji

Zastavila se protože..... musim zabít jednoho člověka,ale do toho ti nic není řekla se sklopenou hlavou
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:10

Izuki

"I když mi do toho nic není, tak bych Ti mohl pomoc, ne... Od čeho jsou přátelé," řekl jsem se vřelým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:12

Shou

Po tom co si jí vyslechl jen odpověděl Pomsta k ničemu nevede řekl jí rozhodně a vytvořil si malou ledovou kouli, se kterou si začal házet.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:19

Kenji

Nepotřebuju pomoc,a jestli se pomstim a nebo nepostim je moje věc vyskočila na barák a sledovala co budou zase dělat ti 3 genínové
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:24

Izuki

Následoval jsem Kenji. "Mně je to jedno... Jen bych s tebou chtěl být v týmu," řekl jsem ji a podal jí ruku, tu která nebyla pořezaná.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:45

Kenji

Jemi to jedno,jsme čtyři a týmu jsou po třech takže někdo nebude v týmu.Nebo uděláme čtyřčlenej tým? řekla z nudy
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:47

Masaru

Bylo mu jedno ve kterém týmu bude, nechtěl se moc seznamovat, nejraději by byl sám. Jen tak s nima šel dál a pohazoval si s ledovou koulí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:48

Izuki

Ruku jsem trochu zklamaně vrátil podél svého těla a zasněně na ní koukal, ale pak jsem si začal postupně uvědomovat, že to nemá cenu. "Takže já, ty a jeden z nich."
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 15:52

Youshi Izumi

Pomalu sem došel k ostatním. Micinka mi už slezla z hlavy a šla vedle mně
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:00

Kenji

Z nudy si oddychla pěkná kočka řekla když tu náhodou se koukla na tu kočku a co kdybychom měli tými po dvou zeptala se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:04

Izuki

"No, mě je to už jedno," řekl jsem, i když jsem lhal, protože bych byl nejraději s ní.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:10

Shou


Zastavil se a podíval se nahoru k té holce Mně to je uplně jedno, nejsem moc na týmovou práci, nejraději bych byl sám.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:11

Izuki

"No, tak vyřešeno... My tři spolu a on sám," řekl jsem s úsměvem a přitom koukal Kenji do výstřihu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:14

Youshi Izumi

HehAspon že sem s holkou.Micinka chodila kolem nich a prohlížela si je
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:18

Kenji

hm... jako on bude sám?vždyť by nestačil sám ani na jednu misi řekla nudnym hlasem jaj...chyběj nám dva členi,ale on nemůže být sám v týmu jedině kdyby eště hledal ňáké geniny ale o tom pochybuju
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:20

Izuki

"Je to jeho přání... Ty si přeješ pomstu... on chce být sám, tak mu to neber a navíc... Určitě je tu alespoň jeden genin navíc."
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:28

Youshi Izumi

Micinka mi skočila spátky na hlavu. Když sme se už rohodli o těch týmech..neměli bychom najít vůdkyni ? a říct jí o tom ? usmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:32

Kenji

Jak myslíš zvedla se a seskočila dolů,Vůdkyně to nepotřebuje vědět,tak dem aspoň trénovat.... ehm....týme
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:34

Izuki

"Jasně," řekl jsem a šel za Kenji. Je docela sladká, když zrovna nechce všechny povraždit.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:36

Youshi Izumi

Trénink ?...ach jo Šel sem za nima bože..to chcou v takovém horku trénovat ?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:41

Kenji

Šla jako první a ti dva šli hnedka zaní,otočila se naně a řekla půjdem trénovat na pláž?Shou nejdeš taky?


Naposledy upravil Clover dne Sun Mar 28 2010, 16:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: