Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Temná Hodinka

Goto down 
+5
Páťa
Morgen
Damrod
Koketsu
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:52

Yumi

Rozbehla sa dopredu a popritom vybrala Fuuma Shuriken. Soru ochránime! zamračila sa.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:56

Yamato Gaka

Vyvolal jsem draka z té pozice na které před tím nechal ten další papírek.Tím odlákám pozornost od své pozice.Potom jsem se přesunul zase jinam.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 22:01

Ao -> Všechny meče si zbránil on uskočil a ty meče zaletěly kněmu ... pak si prokřupal hlavu a všechny 3 se na tebe rozletěly i s nakoncentrovanou fuuton chakrou

Yumi -> Stála tam žena s extrémně dlouhými vlasy až pod zadek a byla dost vysoká ... jenom se na tebe sladce usmála jako kdyby tam na tebe čekala

Yamato -> Svalovec zareagoval a zautočil na draka toho zničil .. a pak se zase koukla na to jedno místo ... (tam kde už si nebyl) vypadáto že to zabralo
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 22:17

Yamato Gaka

Co teď???Fyzický útok na něj by byl z mé strany šílenost.Musím nějak odlákat jeho pozornost.Budu muset dál pokračovat ve skrytém boji.Potom jsem vytáhl dva výbušné lístky a na ně jsem položil kouřovou bombu.Potom jsem zmizel zase jinam.Tam jsem nechal další kus papíru s nakresleným drakem.Pak jsem se zase přesunul.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 06:31

Yamamoto Herushi

začaal jsem všude střílet pavučiny které mumii obklíčily.kdyby se třeba jen jedné dotkla tak vybouchnou všechny.já složil pečetě na kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 07:31

Yumi

Dala pred seba Fuuma Shuriken čo tu chceš?! Vypadni z mojej dediny!! Zakričala na ženu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 13:58

Yumi -> tvojí ?? .. si snad irakage ? .. řekla sladkým hlasem a v ruce s ejí oběvil obří vějíř .. a máchla sním po tobě .... a mířilo na tebe menší tornádo

Yamamoto -> Pavučiny vybouchly a po mumii se slehla zem všude byl prach z výbuchu ... najednou se oběvila mumie před tebou ... a byla v pořádku máchla po tobě sekerou

Yamato -> Vylez ... zařval a vyystřelyl 3 blesky do 3 Různých míst kde is mohl být byly to takový tyče
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 14:02

Ao

Keď na mňa tie meče leteli tak tak som sa im rozbehol naproti a nakoncetroval som svoju futon chakru do meča a pokúsil som sa ich odraziť chcel som sa dostať čo najblišie k nepriatelovi
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 14:18

Yamamoto Herushi

místo mě se tam oběvila kláda a já byl schovanej na jedné budově.sakra!řekl jsem si a přemíšlel jak mumii dostat.potom jsem dostal nápad.jednu pavučinu jsem jí střelil na obvazy a nechal vybuchnout takže by to z mumie mělo obvazy strhat.já byl ukritej v prachu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 15:02

Akio

Ani som nestihol zareagovať a už všetci odbehli. Rozbehol som sa za bratom. Čo sa zase deje?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 15:03

Zero
Skryl som sa pod zem. a Snazil najist tych ninjou a odpalit im nohy....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 15:13

Zero -> Uviděl si Yamata schovanýho a nepřítele který právě vypustil bleskové tyče na Yamata tma kde byl

Akio a Ao -> akio uviděl jak se ao střetl se 3 mečma ale jenom jeden vykryl a a ty 2 ho každý sekl do ramene pak nepřítel zatáhl spátky šnůry a ty meče ho sekly ještě do boku měl dohromady 4 rány .. ten meč co jako jediný vyblokoval spadl na zem a už se nehýbal

Yamamoto
-> Mumii spadla sekyra a obvazy padaly k zemi když dopadly nazem nic tma nebylo prostě jako kdby výtr ovládla ty obvazi
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 15:31

Zero
Isiel som pod Yamata a stiahol ho pod zem. Tesne som to stihol.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 15:33

Yumi

Niesom... ale to že je to moja dedina neznamená že ju vlastním... ani Irakage ju nevlastní! zamračila sa a spravila pečate na Doton: Dochuu Senkou. Skryje sa pod zem a tým sa vyhne tornádu. Z podzemia vyskočí hneď za ňou a sekne po nej Fuuma Shurikenom. Psycho... uškrnula sa a pavúk sa obtočil okolo ženy. Omotal ju pavučinou.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 16:23

Yamato Gaka

Co děláš.Všechno bylo připraveno.Celé jsi to zkazil!!!No když už jsi mě sem vtáhl tak si začneme ztát.Mám nahoře rozmístněno už pár svých věcí,ale potřebuji rozmístnit ještě 3 kousky aby to bylo kompletní.Můžeš mi v tom pomoct.Řekl pod zemí a čekal na Zerovu reakci.

pzn:Takoví pěkný koment předtím XD


Naposledy upravil tbc99 dne Thu Apr 22 2010, 17:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 17:06

Ao

bol som dosť zranený ale aj tak som ako hlupák zaútočil znova teraz priamo na toho chlapíka
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 18:10

Adopt -> Smazal jsem ti přízpěvek -> Nic nebudeš přeskakovat
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 18:15

Ysmsto Gaka

[Jo teď vysvětlím plán.Nejdříve vytvořím klon,který vyběhle proti nepříteli.Já,nebo ty se pak přesuneme na opačnou stranu ze,které vyběhne klon.Provedeme kawarimi.Vyměníme se s kusem suti ke,který předám výbušné lístky.Když nás poté zasáhne a tělo jednoho z nás se změní na ten kus suti s výbušnými lístky.Ten kus suti vybuchne a úlomky suti ho zraní.Já potom odpálím kouřovou bombu a vypustím na něj své 4 draky.Mi osobně poté zaútočíme pod kouřovou clonou.Řekl jsem mu a podíval se na něj.Tak jdeš se mnou do toho parťáku???Řekl jsem bez jakéhokoli náznaku povýšenosti snad poprvé za svůj život.

EDIT TO RAMARU:Já tenhle koment nehodlám mazat ať adop napíše co udělal předtím a pak ať odpoví na tohle Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 18:21

Ok, a nauc sa citat. Je to Adop, nie adopt. Tak isto ako ty nie si Ranaru
Zero
Vetsinu s toho som nepochopil, ale urob ten klon. A potom ja urobim kawarini opacnym smerom Drzal som ho a stiahol trocha nizsie Urob tu sutinu Ja som ten ton velmi nepostrehol, mal som dost starosti s tymi hore......
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 18:35

nejsem robot jsem člověk překliky se stávají a já ti říkám adopt už od začátku co jsem tě viděl první portože si to někde měl ... a nebudu nadtím přemýšlet jestli s T nebo ne ... to že by si zkomolil moje jméno z M na N .. toj euplně něco jiného

Ao -> Chyba řekl ti ... a vymrštil pro tobě 2 meče nemohl si nic dělat krom jednoho máchnutí

Yumi -> Pavouk to nestihl protože když si zalezla pod zem tak ona vyvolala tornádo na sebe a když si se oběvila za ní tak tě odhodila ... pak znova máchla vejířem po tobě


Naposledy upravil Ramaru dne Thu Apr 22 2010, 18:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 18:40

Ao

pustil som do katany všetku svoju futon chakru a posledný krát som v obrane švihol
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 19:06

Akio

Ao prestaň počkaj. Zakričal som naňho. To je katastrofa. Nakoncentroval som chakru do nôh a vyskočil a pritom som hodil tri ihli po tom chlapíkovi. Bratovi nikdo ubližovať nebude.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 19:23

Yamamoto Herushi

zůstal jsem skrytej na budově a dívalse na toho hápka nebo co to je.snažil jsem se vymyslet co na něj použít.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 19:51

Yumi

Znova sa zahrabala pod zem a čakala, kedy by mohla výjsť. Spravila pečate na Kawarimi a znova vyskočila. Hodila po nej Fuuma Shuriken.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 20:58

amato Gaka

Dobrá připravím to.Potom jsem vzal kus suti z povrchu a pak mě Zero zase ukryl pod zem.Dal jsem na kus 5 výbušných lístků a přikývl,že můžeme začít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temná Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temná Hodinka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Raní Hodinka
» Filler - Temná pomsta
» Temná strana (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: