Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Filler - Temná pomsta

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:18

Pokračujte zde jakoby nic, ale už to začíná být fillerové Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:31

Všichni věděli, že Kazekage odjel na obchodní cestu do Země čajů a proto ve vesnici nebyl. Na první pohled vše vypadalo normálně jako každý jiný den, ale bylo to naopak. V poušti se náhle ozval hlasitý výbuch a kouř vystoupal až vysoko do oblak, kde už ho viděli všichni z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:41

Tazuna

Vykašlal som sa na Moroshiho a bežal som k bráne ktorá bola najbližšie k výbuchu. Čo sa to dokelu deje toto nevyzerá na zábavu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:46

Katsuro

Práve som prechádzal okolo brány, keď v tom som si všimol výbuch v púšti. Rýchlo som tam dobehol a sledoval čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 17:55

Byla tam všude krev a mrtvý ninjové ze Suny a před váma stála skupinka lidí se zbraněmi v ruce a kolem nich létali různé květiny. Jeden z nich pomalu vyšel k udiveným občanům a tiše řekl. "Máte tři dny na to, aby jste nám vydali Kazekageho a s nim i jeho prsten! Pokud ne, tak se vrátíme a věřte mi, že jen u těchto mrtvol nezůstaneme!" Řekl a pak všichni udělali jendu pečeť a zmizeli. Mezi mrtvými těli se ozývalo jakési řvaní.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:00

Tazuna

Pribehol som tam a začal som zhánať medikou. Pomóc. Bežal som smerom k nemocnici. Čo sa tu dopekla stalo a prečo vôbec chcú Kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:04

Ze spodku hromady mrtvol najednou někdo začal vylézat, ale nešlo mu to a proto mu venku zůstala jen ruka.
Medikové se seběhli k ninjům a snažili se je zachránit.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:07

Katsuro

Vyvolal som Lumida a pomáhal občanom do nemocnice.Nechápem čo môžu od kazekageho chcieť... Celú cestu som nd tým rozmýšľal
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:08

Tazuna

Pribehol som naspäť a pokúšal som sa pomôcť ako som vedel ale moc som nebol užitoční lebo som nevedel skoro nič o liečení. Tak som len behal a zhánal medikou. Kto boli dokelu tí chlapy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:10

A ten člověk pod mrtvolama tam dál ležel a vy jste se tam jen motali.....
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:12

Katsuro

Vratíl som sa späť a pomohol som mu spod mrtvych tiel.Ste v poriadku? Nebojte hneď vás donesiem do nemocnice. Povedal som tej osobe
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:12

Moroshi Karuki

jakmile jsem se probral s boulí na hlavě tak jsem vstal.dal jsem si Ikemota na záda (zase do těch bílích obvazů)a běžel k bráně.když jsem tam dorazil tak jsem nevěřil svým vlastním očím.mezi mrtvolami jsem se snažil najít jakékoliv přeživští.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:13

Tazuna

Vtedy som si všimol toho človeka a pokúšal som sa sa mu pomôcť. Hádam sa mi podarí mu pomôcť. A dalej som sa mu pokúsil som sa ho vyhrabať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 18:25

Sena Muruya

Když jste vytáhli tu postavu tak jste zjistili, že je to dívka a zřejmě není odsud. "Ahoj. Jmenuji se Sena. rychle pojďte odsud. Ty zmetkové mě tu nechali, že prý jsme moc slabá tak vám o nich něco řeknu." Řekla naštvaně a netrpělivě přešlapovala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filler - Temná pomsta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler - Temná pomsta   Filler - Temná pomsta Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filler - Temná pomsta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Temná Hodinka
» Pomsta (jednorázovka)
» Temná strana (Natsuki)
» Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)
» Filler: Moc tří

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: