Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Den smutku

Goto down 
+6
Clover
Kakuza-chan
Pein
Forward
Páťa
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:26

Týden po napadení Konohy


Už týden bez přestání pršelo. Některé domy už byli opraveny, ale ve vesnici bylo i tak mnoho volného místa. Nejhorším volným místem byla skála nad původním domem Hokageho. Odkaz předků Konohy byl nemilosrdně zničen a nezbylo z něj téměř nic. Na troskách staré Hokageho budovy stál dav černě oblečených lidí. Ve předu stáli ninjové, vzádu pak obyčejní vesničané. Všichni přišli uctít pamatku zesnulého Hokageho. Kněz, který byl pověřen tímto pohřbem otevřel pusu a začal mluvit.

Shinji Uchiha byl Kage, kterého by si přála každá vesnice.
Byl odhodlaný splnit své cíle a ochraňovat vesnici.
Jeho život provázelo spoustu tragédií, ale Shinji se nikdy nevzdal.
Možná odešel na druhou stranu řeky, ale jeho odkaz, v podobě tísíců
zachráněných životů po nemilosrdném útoku na Konohu tu s námi bude věčně.
Uctěme tedy jeho památku chvilkou ticha.


Když kněz domluvil tak všichni stichly. Jediný hluk dělali kapky dopadající na zem a povrch rakve.
Po chvilce se k Rakvi vydal zástup Uchihů. Všichni šli za sebou jeden po druhém a pokládali na Hokageho rakev bílou růži.
Poté ti nejvýše postavení obestoupili rakev, zvedli si jí na rameno a vydali se směrem na hřbitov. Lidé je následovali.

Průběžné informace

Po napadení konohy se tu rozkřikla zpráva o nové organizaci Tenpi. Jelikož si všichni mysleli, že útok naplánovali Haiko tak je tu přijali s otevřenou náručí. Tenpi tu velmi pomohla při opravách domů. Šéfem místního kultu se stal starší bratr mrtvého Hokageho Kojiro Uchiha.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:48

Aiko

Celý čas jej po tvári stekali slzy. Prezerala si všetkých Uchihov, hlavne Isaneho. Musíš sa pomstiť... presunula pohľad na Kojira Uchihu. Nemyslím si, že boli z Haiko, ale musíme zastaviť obe organizácie... v ruke celý čas držala bledomodrú ružu. všetci majú biele ruže... ale ja tam dám modrú... bol to skvelý Hokage, obraňoval Konohu až do konca... utrela si tvár a kráčala.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:16

Isane
Slzy mi neprestali tiecť.
Je to moja vina... Nezachránil som ho, smutne si pomyslí.
Ako posledný Uchiha dojde k hrobu.
Položí kvet a odíde za kňazom.
Zdravím. Chcel by som povedať o ňom zopár slov, povie kňazovy.
Smutne si utrie oči a čaká....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:42

Aiko

Konečne sa dostane k Hokagemu a položí tam svoju bledo modrú ružu. Je ju dosť vidieť, keďže všetky ostatné sú čisto biele. Ups... nevadí... Usmeje sa cez slzy. Hokage-sama... Vaša smrť bude pomstená... Arigato Gozaimasu za to, že ste ochraňoval Konohu... Bol ste perfektný Hokage... Skloní hlavu a započuje Isaneho. Nechápavo sa pozre tým smerom.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:42

Amaki

Bol zvolaný Hokageho pohreb a tak som zvytok odložil doma a týždeň sa pripravoval...

NA POHREBE:

Smútil som viac ako si ostatný mohli myslieť, ale nechcel som to dať toľko najavo.Bol to skvelý hokage nikdy naňho nezabudnem. Prisáhám tý dvaja budú platiť zato, čo spravili dedine... Zovrel som päsť tak silno, až som skoro rozdrvil ružu ktorú som držal v ruke. Prišiel rad na mňa a tak som pomaly kráčal k Hokageho truhle(alebo hrobu?). Na vrch som položil bielu ružu a zo sklopenou hlavou sa vrátil späť do davu a čakal na koniec ceremónie.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:53

Kněz jen zavrtěl hlavou. Isaneho někdo zatáhl dozádu. Když se otočil zjistil, že je to člen z klanu. Teď není vhodná chvíle chlapče. Řekl potichu a se slzami v očích
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:06

Isane
Kívol som a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:15

Tawara Kensei-týden do pohřbu

Zpráva o pohřbu Hokageho se ke mě málem ani nedostala. Celé dny a málem i noci jsem trávil v dešti na zahradě našeho klanu snad nejdrsnějším tréningem jakým jsem kdy prošel. Nikdo mi to nenařídil, nikdo mě do toho nenutil, snad jen má vlastní hrdost a tvrdohlavost. Přestože nejsem moc nadšený z boje, pokud něco nesnáším je to bezmocnost, ten pocit že nemůžu dělat vůbec nic, že nemůžu nic změnit je tím nejhorším co jsem kdy zažil. Tahal jsem své tělo na, lépe řečeno za hranice jeho možností abych už nikdy nemusel zažít ten pocit zbytečnosti. Ruce jsem měl celé sedřené od nácviku úderů a mé tělo na několika místech zdobili škrábance po nepovedených obranách. Přesto jsem se cítil mnohem, mnohem lépe než za posledních několik let a to i přez to že mě bolelo celé tělo a z postele jsem nutil své tělo vylézat jen silou vůle.

Den pohřbu
Na den pohřbu jsem stál spolu se svou rodinou. Přesto že jeden z nejmladších jako budoucí vůdce jsem stál téměř vepředu a tak na mě byl poměrně dobrý výhled. Sedřené tělo skrz čerstvé obvazi na rukou sem tam prokápla krev kterou okamžitě smil déšť. Přesto jsem stál rovně jako ostatní, s více pochmurným než smutným výrazem. Na nohou jsem se držel jen silou vůle. Když se průvod vedený Uchihy vydal na cestu spolu s ostatními lehce jsem zavrávoral, avšak nabýdnutou otcovu pomoc jsem odmítl a pokračoval v cestě s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:40

Rinari Uchiha

Položila jsem kytku na rakev,stoupla jsem si vedle Isaneho.Kdo to je? další z klanu? pomyslela si a prohlížela si divného pána.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:47

Isane
Podišiel som s nabok.
Hokage-sama... budete nám chýbať, povie smutne.
Ja ho pomstím! povie si po tichu.
Rinari? spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:50

Rinari Uchiha

Stále sledovala pána,ale když uslyšela Isaneho tak rychle zareagovala.No?,řekla a otočila se na Isaneho
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 18:53

Isane
Utrie si všetky slzy.
Poškrábe sa na krku a krku a začne: No, našla si si dom?
Spýta sa pričomž si znovu utrel oči.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:03

Rinari Uchiha

No nevim jestli to je zrovna dobrý nápad,možná tu budem mít eště ňákou práci. Řekla a podívala se na Isaneho
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:07

Isane
Tenpi nám už moc pomohla, povie.
Milo sa usmeje.
Potom len šuchne nohou o zem a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:26

Rinari Uchiha

Usmějese,máš pravdu,tak asi půjdem. řekla a byla připravená odejít,když se eště koukla na Hokageho rakev sklopila hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:29

Isanee
Pozrel som sa na Hokageho hlavu.
Zbohom, Hokgae-sama povie si.
Kam by si chcela ísť? spýta sa jej....
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:54

Ichigo Rokuro

Taky sem dal kytku na hrob hokage...
Přišel sem za tawarem...
Ahoj , tak jak se držíš...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:58

Tawara Kensei

Konečně na mě došla řada a i já položil květinu na Hokageho rakev. Pomalu jsem se chystal k odchodu což je sice drobet neslušné ale mé tělo začalo pomaličku stávkovat. Naneštěstí si mě v tom davu všiml Rokuro a přišel za mnou.
Žiju
odpověděl jsem mu prostě a chtěl odejít, nakonec jsem se ale rozhodl že pár minut přecijen zvládnu.
Díky že jsi mě nezastavil...před týdnem když jsem trénoval u toho kamene, vážně jsem to potřeboval.
lehce jsem zvedl své ruce ze kterých už pomalu přestala odkapávat krev.
Ovládl jsem novou techniku, ale stále to není ono...potřebuji sílu, mnohem víc síly...
povzdechl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:06

Ichigo Rokuro

Nemáš důvod trénovat do padnutí.Není to tvoje vina že hokage zemřel , a timto tréninkem se spíš zabiješ než že porazíš tu ženskou...
Uklidňoval sem tawara...
A ber to taky z té dobré stránky.Hokage zemřel při ochraně konohy a určitě vždy chtěl tak zemřít....
Usmál sem se...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:09

Rinari Uchiha

To nevim,navrhni, řekla a dívala se pořád na rakev s kytkama
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:10

Tawara Kensei

Při slovech mého parťáka jsem jenom zakroutil hlavou.
Nechápeš mě Rokuro-kun...já netrénuju kvůli Hokageho smrti, ani proto abych porazil tu ženskou, trénuji své tělo prostě proto že jsem slabí
stále žádný náznak emocí v obličeji, snad jen oči mi při posledním slově trošku ztvrdly.
Trénuji prostě proto abych už nikdy v životě nemusel zažít pocit bezmocnosti to je celé...a neboj vím kam můžu s tímhle tělem zajít, tyhle šrámi mě určitě nezabijí..
s tím se mi lehce podlomilo pravé koleno a já měl co dělat abych neztratil rovnováhu.
I když myslím že teď si dám pár dní trošku voraz...
dokončil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:11

Isane
No, mohli by sme ísť- povie no zarazí sa.
To nič, neviem, ku mne na večeru? spýta sa.
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:13

ichigo rokuro

radši sem tawara chytil za rameno...
Jo , voraz pro tebe bude to nejlepší...
Zdvihl sem palec nahoru a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:16

Tawara Kensei

Jen jsem s lehkým zakroucení hlavy odstrčil Rokurovu ruku ze svého ramene a mírně belhavou chůzí se vydal k domovu.
Dík za pomoc ale domů se ještě doplazím sám
pousmál jsem se koutkem úst.
a doma se natáhnu a budu spát, celé dlouhé hodiny
usměv se ještě trošku rozšířil.
Víš začínám to pomalu chápat...zkutečnou podstatu boje
s tím jsem se začal vzdalovat a mé mumlání přestávalo být srozumitelné
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:25

Ichigo Rokuro

Když tawara odešel , znovu sem šel k hrobu a ještě chvíli sem tam byl mezi nějakými lidmi , po chvilce sem odešel k sobě domů sundat ty mokrý věci...
Tak co bych měl dělat teď , asi si možná pudu trochu zaběhat , abych nebyl nějakej chcípák oproti tawarovi...
Vzal sem si nějaký věci na běháni a na to ještě plášť a šel sem si zaběhat tam , kam mě vítr nesl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den smutku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Den smutku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Čas Smutku I.
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: