Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Den smutku

Goto down 
+6
Clover
Kakuza-chan
Pein
Forward
Páťa
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:27

Tawara Kensei

Vzhledem k tomu že mě nikdo po cestě domů neotravoval došel jsem s pár zdravotními zastávkami až na místo určení.
Ufff, netušil jsem že toho vydržím tak málo, tréning jednoho pitomého C-čka a málem mě to položí budu se sebou muset něco udělat
povzdechl jsem si při pohledu na své sedřené ruce které jsem si znovu doma převázal, načež jsem se převlékl do suchého oblečení a začal se oddávat sladkému nicnedělání.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 20:47

Rada starších

Dva starší muži a žena se už v den smrti Shinjiho dohadovali kdo by se mohl stát novým Hokage. Ano, on se na ten post hodí. Souhlasím, ale kde ho máme najít? Nastala chvilka ticha, kterou doprovázelo bušení deště o parapet. Vyšleme pár týmů, kteří ho půjdou najít. Všichni tři souhlasně přikývli jako dva muži a jedna žena.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:11

Rinari Uchiha

Beru,usmála se a koukala se na rakev Hokageho...Achjo....proč se to muselo stát pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:25

Isane
OK! povie s úsmevom.
Posledný krát sa zadíva na rakvu.
Budete mi chýbať, Hokage-sama, povie a vyrazia.
O chvíľu dôjdu k Isanemu.
Shusi či Ramen? spýta sa Rianri...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 22:09

Amaki

Odišiel som z ohrebu domov a zobral zvytok od strážnika. Ppišiel som na lúku a otovoril ho.Koniec smúteniu! Teraz je narade tréning...musím nabudúce poraziť Isaneho a tých hajzlov z Haiko! Pomaly som začal číať zvytok.Hmm...to znie zaujímavo...C až B technika. Usmial som sa a pokračoval v čítaní.Má to značnú nevýhodu v príprave, ale navadí aj tak sa to to naučím. Zatvoril som zvytok a odkočil dozadu. Pred seba som hodil dva výbušne kunaie, ktoré vytvorili dve diery v zemi. Spravil som pečate a do zeme vypustil kopec vody.Mohol by som na toto pouťívať aj Suiton: mizzu rappa. Pomyslel som si poračoval v naplnání. Voda sa sama pretláčala cez zeminu. Odrazu mi však nevyšiel dych a prestal som ju vypúštať.Fúú...berie to kopec síl... Pomyslel si. Teraz by som to mal vyskúšať. Do stredu som hodil dva shurikeny, no nič sa však nestalo, len ma ošpliechal mini prúd vody. Prekvapene som sa pozeral na miesto a nechápal v čom je chyba.Kua...musím to preštudovať znovu. Otvoril som zvytok a opäť to celé pozorne prečítal.S tohto som jeleň...idem za otcom. Dúfam že bude mať čas, aby ma to naučil. Pobral som sa teda za otcom do kancelárie. Tentokrát tam nebol strážnik a dalo sa normálne vojsť.Amakiho otec sedel v kresle a niečo študoval. Ahoj, tati.Pozdravil som ho a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 06:35

Isane
O chvíľu dôjde do izby za Rinari.
Ramen došiel, tak som aspoň Sushi pripravil, povie milo a s úsmevom.
Položí ho stôl a sadne si vedľa Rinari..


Naposledy upravil sasuke123 dne Thu Apr 29 2010, 16:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 07:33

Aiko

Rozbehne sa k sebe domov. Mám nejaké rodinné zvitky... Musím sa niečo naučiť... a to rýchlo... vysypala niekoľko zvitkov zo zásuvky a prehrabávala sa v nich. Shunshin no jutsu... skryla si ho do puzdra. Prehrabávala sa ďalej. Yondaime, ja Konohu ochránim! Budem trénovať! vybrala ďalšie dva zvitky. Rasengan?!?! vypúlila na to oči. HA! Yondaimeho nedokončená technika! Dokončil ju... Jeho syn... Uzumaki Naruto... usmiala sa a schovala si zvitok do puzdra. Posledné jutsu- Kuchiyose no Jutsu! uškrnula sa.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 11:45

Amaki Sushimi x Zuko Sushimi

Otec ma ignoroval a nechal ma tam stat. Hmp...mysli si, ze ma moze donekonecna ignorovat?!Nastval som sa a buchol po jeho stole. Tentokrat na mna pozrel.Co tu chces? Nemal by si radsej trenovat? Ja som ma dost priprav na Hokageho pohreb a preto teraz pracujem na jednoduchych formularoch... Odpovedal mi znudene a nadalej nieco odskrtaval.Uz ma vazne stve.Ale ja sa potrebujem naucit jednu techniku! Mam nanu zvytok, ale ani trochu tomu nechapem! Myslel som ze mi s tym pomozes.Chvilu rozmyslal a potom pozrel namna.Tak ok, aj tak viem, ze by si to nikdy nevzdal. Mas tu zvytok s tou technikou?Spytal sa ma s usmevom. Vytiahol som zvytok a podal mu ho.Tu je.Zuko otvoril y=zvytok a hned vedel o co s jedna, kedze vatsinu klanovych technik vymyslel on.Aha...uz rozumiem preco si tomu nepochopil. Povedal a nadychol sa...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 13:54

Rinari Uchiha

Začervenala se a pustila se do jídla,nech si chutnat.Řekla a pokračovala,v pojídáni Shusi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 15:55

Isane
Aj tebe, povie a pomaly začínam jesť.
Hmmm Tenpi, jó? Takže nám pomohli, zamyslí sa.
Pomaly si dáva ďalšie sústo.
Shisui, zamyslí sa a pokračuje....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 16:19

Aiko

Dobehla na lúku a uškrnula sa. Kuchiyose no Jutsu... som zvedavá, ktoré zviera je v zmluve... snáď to bude tá žaba... čítala som o nej... uškrnula sa, ale keď rozbalila zvitok, bola tam nejaká iná zmluva. to snáď nie... hmm... toto jutsu... pužívala vraj aj moja matka... aj jej matka a matka jej matky... no to je jedno... nemám rada históriu. Lasičky, hm? No okej... rozhryzla si palec a podpísala sa krvou na zmluvu. bude dlho trvať, kým sa to naučím, ale ja to zvládnem! uškrnula sa a spravila pečate. Buchla do zeme a spravil sa malý obláčik dymu. Keď zmizol... nič tam nebolo.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:06

Reiza

Když skončil pohřeb Hokageho šel jsem domů, kde jsem si zařídil vše co jsem potřeboval. Chvilku jsem si schrupnul. Sebral jsem z půdy nějaký svitek na techniku ohnivé podstaty kterou používal můj děda. (také měl katon) Vyrazil jsem na louku a tam jsem spatřil své známé. "Ahoj." pozdravil jsem je.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:13

Amaki xZuko

Otec sa postavil a ukázal mi, aby som vyšiel za ním von. Po ceste na tréningovú lúku ti poviem viac...Povedal mi a pomaly sme kráčali Konohou.Na túto techniku potrebuješ nejaký čas a vysokú kapacitu pľúc. Musíš presne vedieť ako vedieš vodu cez zem a uložiť ju do maličkých gúl, ktoré pri najmenšom dotyku explodujú a vytvoria silný genjíz. Viem že to znie tažko, ale nič sa neboj. Na lúke ti všetko predvediem.Len som prikyvoval a pomaly sme sa blíýili k lúke, na ktorej som zbadal Reizu. Prišiel som k nemu a pozdravil ho.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:25

Reiza

"Nazdar.....Kdo to s tebou jde? Potřebuješ snad doprovod aby jsi někam mohl jít?" ¨řekl jsem a usmál jsem se. Potom jsem se koukl na svůj svitek. Psalo se zde:
Ten jenž užívati tohoto svitku chce, musí podstatou ohnivou oplývati a musí dobře umět chakru svým tělem vésti. Kdo splňuje předpoklady výše uvedené, pokusiti se toto jutsu naučit může, však jednoduchá, jak se zdá, nemusí to býti. Pečetě: Tora, Tatsu, Uma, Ushi, Mi uživatel musí složiti, při čemž svou chaku musí koncentrovati do plic, kde se přeměňovati chakra bude na ohnivou páru.
Uživatel musí správně chakru vésti a správně využíti své podstaty ohnivé. Když se tak stane, jutsu bude správně provedeno a uživatel vypustí z pusy páru ohnivou, jenž dosahuje teploty až 1 000 stupňů Celsiových.
Katon: Kahoka Shi
S pozdravem...
(zde byl kousek papíru odtržený....)
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:26

Aiko

Pozrela sa na Reiza a potom na Amakiho. Čaute! uškrnula sa a sadla si ku zvitku. hmm... C jutsu, ale je dosť dobré... Minato vyvolával žaby, myslela som, že by to bolo lepšie... Toto sa mi nepodarí... zatvárila sa znudene a postavila sa. Pokúsila sa znova o vyvolanie Kuchiyose no Jutsu! obláčik dymu zmizol a na zemi znovu nič nebolo. Po tvári jej skĺzla anime kvapka. tak nič... znova... poškriabala sa na hlave.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:35

Reiza

Hmmmmm...jsem zvědav jestli se mi to moje jutsu podaří naučit...nevypadá to tolik složitě... pomyslel jsem si. Složil jsem pečetě a nakoncentroval jsem svou chakru do plic, smísil jsem ji s ohnivou podstatou a vydech jsem. Cítil jsem že můj dech je jen o trošku teplejší než normálně. (žádný připomínky Neal xD) Sakra....to asi nebylo ono.... tohle je jako když dýchnu normálně. řekl jsem trochu smutně.
Zkusil jsem to znovu, ale opět tentýž efekt. Takto jsem to zkusil eště asi tak 3x, ale maximálně jsem jen vydechl vzduch, který nebyl o nic moc teplejší, než vzduch kolem nás.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:41

Amaki xZuko

Moc neprovokuj, pretože ťa rozdrvím. Hlasno som sa zasmial na Reizovy poznámku.I Aiko je tu..Odzdravil som ju a pozrel na Zuka.Tak a čo teraz? Spýtal sa ho.Počkaj....hneď ti to predvediem. Povedal a spravil pečate. Do zeme začal vypúštať vodu o ohromnej sile, ktorá sama prerazila povrch. Bolo trochu počuť, ako sa voda preliava a formuje tvary. Otec sa na mňa pozrel s úsmevom.Terazu sa pozeraj a vy ostatný ustúpte. Vykríkol a na plochu jemne hodil jeden shuriken. Behom sekundy sa zo zeme vyvalila obrovká spúsť vody a keby tam nikedo stál, bol by rozstrhaný tlakom.Len som to sledoval z otvrenými ústami.Toto mám byť C až B?Spýtal som sa sám seba.Zrejme ťa tá sila prekvapila, ale moc nežasni...ty by si to na takejto úrovni nezvládol. Dá sa povedať, že toto malo silu A techniky.Paráda, hneď to skúsim !Povedal som sebavedome a začal tvoriť pečate, no v tom ma otec zastavil.Nepovedal som, že máš začať...najprv sa musíš naučiť vytvoriť vodné kopulu za pomoci chakry.KUaaa...ono to má ešte aj taký složitý postup.Je to sice otrava, ale kvôli zosilneniu spravím čokolvek!Povedal som sbavedome a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:44

Reiza

"Kdo že mě rozdrví, ehm, ty? Dovol abych se zasmál." řekl jsem se smíchem na rtech.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:50

Amaki xZuko

Budem ho ignorovať. Muhehehe... Pomyslel som si a sledoval otca. Z nikadial odrazu vypustil vodu a ako keby ju modeloval. Bechom chvíle sa okolo mňa vznášalo 9 vodných gúl. Napadla ma bláznivá myšlienka...jednu so chytil a hodil po Reizovy. Gula mu praskla rovno nad hlavou.Hahaha... Vysmieval som sa mu a čakl na jeho reakciu.To snáď nie...tie deti... Pomyslel si Zuko a chytil sa za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:56

Aiko

Neznášam keď mi niekto rozkazuje... zamračila sa na toho chlapa. ´ttebayo... odišla trocha ďalej aj so zvitkami. Spravila potrebné pečate a opäť sa pokúsila niečo vyvolať. Kuchiyose no Jutsu! obláčik dymu sa rozplinul a na zemi bol chlp. Aiko na to vyvalila oči. č-čo proším?! chlp?! spustila sa na zem. Zacítila pach toho chlpu. L-lasička? super... povedala si potichu pre seba a ihneď vyskočila. Stále sa pokúšala vyvolávať...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:01

Reiza

V klidu jsem si trénoval to nové jutsu, když najednou mi nad hlavou vybouchne nějaké blbá voda.... Byl jsem celý mokrý. Nevšímal jsem si toho a dál jsem zkoušel své jutsu. Najednou jsem cítil že vzduch už je o něco teplejší.... Asi jako když si fénem sušíte vlasy, ale stále to bylo příliš málo. Přišel sem k Amakimu a dýchnul jsem mu teplý vzduch do obličeje. Usmál jsem se a odešel jsem o kousek dál pokračovat v tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:05

Amaki

Spravil som kawarimi a objavil sa za reizom. Pri uchu som ti praskol dalšiu vodnú gulu a odskočil k Zukovi.Idme to skúsiť. Povedal som a voda ktorá držala pokope, saodrazu rozpustila. Z dialky to na mojej úrovni nešlo a tak som na em priložil ruky a pokúšal sa niečo sformovať. Nič sa mi zatiaľ nedarilo...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:07

Reiza

Ignoroval jsem tu jeho trapnou vodu a v tichosti jsem si zkoušel své jutsu dál.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:07

Aiko

Kuchiyose no Jutsu! Kuchiyose no Jutsu! stále opakovala a vždy len ten istý výsledok. to snáď nie... hodila sa na zem a zdvihla hlavu. Videla Reiza a Amakiho ako blbnú. Uškrnula sa. Vyskočila a znova sa o to pokúsila. Kuchiyose no Jutsu! znova ten istý výsledok. ale no tááák!
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 18:17

Amaki xZuko

Stále sa nič nedialo a začínalo ma to štvať. Obrátil som pohlad na Zuka.Aká je približná doba dokedy sa to naučím. Zuko sa začal rehotatať.Necháp tomu zle. Nechcem aby si vymodeloval niečo úžasne pevné, ale aby si do toho rovnomerne pridal trochu chakry a udržal tú vodu pokope. Povedal a zo zeme si pritiahol trochu vody. Vďaka chakre to premenil na tri ihlice a hodil ich o zem. Potom ich nechal rozpustiť.To čo som práve predviedol, bolo vodné modelovanie...A až S technika. Je ešte priskoro, aby si sa to naučil. Teraz sa skús sustrediť na tú vodu a predstavuj si bublinovú gulu.Povedal mi milo a ja som to začal opäť skúsať. Tentokrát to trochu bublinkovalo, ale hneď sa základná štruktúra rozpadla.Grr...ja to nidky nevzdám! Povzbudil som sa a pokračoval v tréningu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den smutku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den smutku   Den smutku - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Den smutku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Čas Smutku I.
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: