Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas Smutku I.

Goto down 
+6
Kakuza-chan
Methyl
chappi
Nero
Aspi
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 19:23

Jak všichni genninové upadly do tvrdého spánku byly převezeni do nemocnice a celou noc tam prospaly

Další Ráno

Geninove se pomalu probouzely a zjištovaly že jsou v nemocnici jediné co je bolelo je hlava jinak byly překrapivě v pořádku .. a to i nero který byl oddělenej odevšech a ležel ve větší místnosti

Daisuke se probouzel před celou toho chlápka a akorád ho probudily otevirajici se dveře který skřípaly a vydel jka ktemu jdou strážci .. Si v pořádku ? zeptal se jeden znich a pomohl daisukemu vstát

Vyhlásilo se že Jiruga Raguki umřel a tak bylo po dobech vyvěšený černý závěsi smutku vesnice byla z velké části zničena a tak se hodně lidi pustilo do odklízení a renovování ...

Vesnice byla v krizy 3 nejmocnejší lidé z vesnice zmyzely beze stopy a nikdo o tom neveděl nic ... rada byla v koncich 3 členove byly pryč a oni otho měly nad hlavu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:09

Daisuke

Pomalu jsem se zvedl a před očima jsem měl zamlženo, ale po chvíli jsem zase v pohodě viděl. "Co se, co se to stalo?" Zakoktal jsem. Jsi tak slabý, že jsi nedokázal pomoct v boji o záchranu vesnice, ty blbče. Ozvalo se v mé hlavě a já se trošku zamotal a opřel se o zeď a pak jsem si na vše vzpomněl a otočil se k tomu žaláři a bouchl do dveří. "Řekni mi jak s tim Kekkei Genkai! Dělej!" Zařval jsem na něj, na toho vězně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:40

Ichiro

Mlčel jsem a byl jsem opřenej o zed

Pak na daisukeho znova promluvil jounin ... Uz musíš jít pryč byl si tu moc dlouho a mi to nechcem riskovat ... řekl ti podezirave a vyprovázel tě ven
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:00

Daisuke

"Jenže pro mě je tohle neuvěřitelně důležitý, takže mě nechte." Řekl jsem a vyvlékl jsem se mu a doběhl k cele. "Dělej!" Zvolal jsem naštvaně a konečky vlasů mi lehce zrudnuly.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:11

???

Nech toho daisuke ... rekl hrubýma dost naštvaným hlasem mohutný a starší muž bylo mu tak 40 let a akorad přišel asi zatebou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:17

Daisuke

Najednou mi však proběhl skrz pěst malý rudý blesk , který následně zmizel a já se s rudě zářivými oči otočil na toho chlapa. "Jenže já to potřebuju vědět!" Zařval jsem naštvaně. Ještě chvíli a jsi jako já!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:24

???

Promin ... řekl klidně a nez sis něco uvědomil padl si omámenej k zemi pod vlivem látek ktery jsem v mžiku ... dělám to nerad ale musim začal ho pomalu ovládat[/b] .. řekl v klidu stražcovi veznice kterej se naneho nechápavě kouknul a hodil daisukeho přez rameno a odcházel ještě se otočil na toho vezně a vyčítavým pohledem odešel

Po 3 hodinách

Probral si se v pokoji náké budovi .. pokoj byl levně zřízený ale bylo tma vše co člověk potřeboval přez tenke zdi si slyšel bojové výkřiky a taky dupání po podlaze a ty si pak vyděl přez dveře stín že někdo ztebou de
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:27

Daisuke

Rychle ač trošku omámeně jsem se zvedl z podlahy a uskočil trochu dopředu a otočil se směrem odkud ke mně někdo šel. Rychle jsem si stoupnul do bojového postoje a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 21:54

Nero

Byl jsem stále v bezvědomí a nevnímal jsem nic kolem...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:08

Daisuke -> K tobě do "pokoje" jsem vešel ja ten co stebou byl v tý věznici a ten co tě uspal .. už si vzhuru? ..... Bud v klidu si v sidle svého klanu .. řekl jsem klidně

Nero -> v hlavě si slyšel hlasy .. Myslíš že mu to máme říct ?? .. zeptal se a pak odpoveděl druhej hlas ... No jeto jeho sensei ale ted ? ... odpoveděl mu ten druhej a ty si se pomlu probíral a vyděl si 2 siluety postav jak se bavěj za dveřma
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:37

Daisuke

Začal jsem se hlasitě smát a pak se na něj znovu podíval. "Jsem jediný z klanu, kdo ještě žije tak si nevymýšlej." Řekl jsem a stál pořád v bojovém postavení.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 23:07

???

Tvůj rodnej klan ano ... ale tvůj klan do kterýho zároven patříš je klan takuro teda pokud chces ... už delší dobu tě pozorujem a naše rada odsouhlasila tvoje přijetí ... ted už jeto na tobě jeslti chceš patřit knám , muzem te naučit ovladat tve katany mnohem lépe nikdo jiny te to tak naučit nemůže .... řekne v klidu ... Máš na výber .. bud s eknám přidáš .. a nebo ne
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 06:24

Josuke

Au bolí mě strašně hlava.... proč jsem v nemocnici?Co se stalo ? ptal jsem se sám sebe.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 10:44

Nero

Kde ..to..Já....žiju? Ptal jsem se sám sebe a pomalu jsem otvíral oči..Je tu někdo? Řekl jsem jak nejhlasitěji jsem mohl..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:46

Josuke -> Přišel k tobě doktor a neco odškrtnul na seznamu .. No tak ty už můžeš jít .. řekl ti mile

Nero -> Najednou ktobě do velkého pokoje vešly 2 lidi jeden byl na první pohled doktor a druhej měl na rukách samé pečetě takže to bly nákej ninja ... došlo ti ... Už ses probudil jo ? ... nákou chivlku tu budeš muset ještě zůstat řekl ti mile doktor , jako kdyby se nic nestalo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:49

Daisuke

Sklonil jsem hlavu. Marně doufám, že je to někdo z mé pravé rodiny. Pomyslel jsem si a kroutil hlavou. Pak jsem se podíval na tu osobu a přikývnul hlavou. "Pokud se jednou stanu silným jako byl Killer Bee, tak to přijimám." Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:16

Bunzo

Probudil jsem se v nemocnici. Cože, zas tak zle sem na tom nebyl a co se vůbec všechno stalo? ptal jsem se sám sebe, mračil se a postupně si vzpomínal na detaily.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 12:25

Nero

Co..co se stalo? Kde je Sensei ? J..já myslel že jsem umřel.. Pokoušel jsem si sednout ale nešlo mi to..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 14:05

Yotsuki

Kuuuuulečníkovej stůl
zamumlal jsem když jsem se probudil s hlavou jako po opravdu hodně divoké noci.
Neví někdo co se stalo?
zamumlal jsem i kdybych byl náhodou v místnosti sám.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 14:13

Vůdce klanu Takuro

Tak vítej v u nás ... usmál se na tebe a odcházel ještě se na tebe otočil .. připrav se zachvilku příjde tvůj mistr a začnete s tvrdým tréningem .. řekl vážně a odešel

Doktor u Bunza

Všechny vás něco uspalo tak proto ale vidm že si i tka v pořádku ... takže ty mužeš jít taky domu .. řekl jsem a škrtl neco

Doktor u Nera

Diky tvému senseiovi ted ještě žiješ .. řekl ti klidným hlasem .. a Zachvilku budeš v pořádku

Doktorka u Yotsukiho

Trošku se lekla ... No je po bitvě a vy jste byly všichni uspáni nějakou silou ... řekl a pak se koukla na tabulky ... Jo jo ... ty uz taky mužeš jít pryč .. řekla mile a pomalu odcházela
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 14:41

Josuke

Nikdo v mém pokoji nebyl,oblékl jsem se vzal jsem svoje kladivo ašel jsem ven z nemocnice...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 15:33

Daisuke

Podíval jsem se na záda a měl jsem tam všechny čtyři katany, ale jen se třemi umim bojovat. Poté jsem kývnul hlavou a prokřupal si prsty a připravil se na příchod nového senseie. Tak snad už mě čeká nějaké štěstí. Pomyslel jsem si a v tu chvíli se zase ozval ten hlas. Tebe? Tebe čeká už jen zlo a smutek! Radši se zabij nebo mě nech kontrolovat tě a budeš možná trochu dobrý ninja. Řval na mě ten hlas.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 18:09

Yotsuki muhahaha vyhrál jsem jackpot mám doktorku XD

Hmmmm, uspaní? A co výsledek bitvy, vyhráli jsme?
zeptal jsem se odcházející doktorky s nadějí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 20:36

Josuke -> Když si vyšel ven videl si všude zničené mesto jenom pulka mesta stála a to za nemocnici ... bylto celkem smutnej pohled , nato že mesto je z velký části totální zničený a ještě ktomu jsou všude černý vlajky

Yotsuki -> To se nedá říct všichni zmyzely .. i ten nepřítel a i vudce s jeho partou .. řekla zklamaně a pak se sklopenou hlavou odešla

???

V tu chvilku se někdo oběvil před tvojim pokojem
Čas Smutku I. Tumblr_kol2biHkXd1qze2m9o1_500(místo luku katany apd)
Měl na zádech viditelných asi 6 katan byl to takovej štít a do něj dokola zabodanejch 6 katan kterj měl přivázanej na zádech
Daisuke že ? ... řekl a ani nečekal na odpoved ... Tak pujdeme .. řekl klidným a spíš takovym milejším hlasem


//na tebe jsme ubec nezapoměl jenom jsem nic nepsal
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 20:59

Josuke

Nahrnuli se mi slzy do očí z toho co jsem viděl... Kdybych byl silnější tak ybch ubránil svoji vesnici a tohle by se nikdy nestalo.. KSo



Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas Smutku I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas Smutku I.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Den smutku
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: