Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:17

Yuu Aburakoji

Vyletěli dveře a vešla Kin Do-do-dobře, ja-jak-jak si mě proboha našla? ustrašeně jsem se zeptal a řekl Vratíš mi aspoň můj oběd?? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:23

Kin
A preco, Yuu-chan??? Prestan sa spravat ako maly a podel sa. Vypila ramen na jeden sup. Stiahla si mast z ust a vyzerala ako opita.. Vratila Yuuovi prazdny tanier.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:25

Yuu Aburakoji

No, nevadí.. Sedni si.. Dáš si vodu nebo něco? zeptal jsem se jí. Za to, v lese se omlouvám.. Jsem po Otcovi.. omluvil jsem se. A vstal z postele a pomalu s bolestí v noze došel k oknu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:40

Kin
Nie dakujem povedala som a obzerala sa po okoli. Ked Yuu zapistal, cela som pomoct, ale vedela som, ze chlap neprime od nej pomoc. Len tak som sedela a aby nestala rec, spytala som sa: Povies mi nieco o sebe???
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:48

Yuu Aburakoji

Zastavil jsem se a přestalo mi v hlavně znít slovo Přestaň se chovat jako malý. a sedl jsem si na zem. No dobrá.. Aspoň pak mě pochopíš.. řekl jsem ji a začal Náš klan Aburakoji si myslel vždy že vše dokáže, a tak jsem i já po nich, nebo-li po mém otci Aburakoji Abuk který vždy zatěžoval svoje možnosti. Neslavím své narozeniny od 4 let protože mi rodiče zemřeli ve dne v mých narozenin. Ale mám aspoň po svém otci schopnost na zaostření očí, takže vidím rychlé věci, ale jen z části.. Zrak se má zlepšovat do 20 let a pak do 30 let bude normální a pak bude postupně slábnout.. Jen u některých tato schopnost ale zůstane.. Jinak kvůli smrti mích rodičů nejsem moc dobrý ve společnosti a tak se buď ztrapním nebo uteču. řekl jsem ji a natáhl zlomenou nohu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:58

Kin
Ty sa mas, ty si ani jedneho rodica skoro nepoznal, zato ja som videla, ako kvoli mne prisiel o ruku moj otec a keby som neodpadla, asi by som videla ako sa utopil pod drevenym tramom lodi, je zazrak ze vobec zijem,... zarazila som sa, ja som vlsten vobec o tomto nikomu nechcela hovorit stichla som a len tak sa usmiala, co trvalo kratko, lebo Yuua zase bolela noha A to si hovoris chlap???
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 17:04

Yuu Aburakoji

To ti nezávidím.. noha bolela víc a víc.. A kdo říkal, že jsem chlap? zatracená noha.. už to nevydržím.. Kin.. My si rozumíme.. Já svoje rodiče poznal, ale oni padli ve válce! bylo rozhodnuto, jdu do nemocnice.. A teď mě omluv, jdu do nemocnice.. Vytáhl jsem se na římsu okna a došel jsem z bolestí ke dveřím a dům jsem opustil.. Venku před domem jsem vůbec nemyslel na trénink, jen na moje zdraví.. Zatím co Kin seděla na hoře u mě v domě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:35

Yotsuke

Z pohledu strážných poznal že z toho nic nebude.
Sám proti ní nemám šanci, ale alespoň bych se mohl trochu předvést.
Vytáhnu si z kapsy hůlky.
"A co kdyby jsme si o tom pohovořili u jídla?" zeptám se, ale na odpověď nečekám.
"Pro něco nám skočim, hned jsem zpátky." řeknu už otočený zády k senseice.
Pak zmizím.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:36

Masaru

Pomalinku sem se probouzel a pak si zívl, sedl sem si a s ospalýma očima se zeptal.
Jiro-sama jak ste to myslel s tím, že se to vyřeší?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:45

Rikko

Přemýšlel jsem chvíli a pak se pousmál. "Mám důvěru ke klanu Suikafuurado, Izumimu a Jirovi. Ke komu ty?"

Shika

Najednou se tyčky zastavily o kousky kamenů, které vyletěly ze sloupu. Já pořád klidně seděla a meditovala.
________________________________________
- Jak jsi se jako objevil za ní ve vzduchu? To laskavě popisuj, protože by mě fakt zajímalo jak se najednou objevíš v nějakých 20ti metrech nad zemí.

Jiro

Nevěděl jsem o čem mluví, asi jsem na to zapomněl. "O čem to mluvíš?"

Satoshi

Než jsem stihl zareagovat tak už byli pryč, ale ta kyselina té holky mi vůbec nic neudělala, ani jsem necítil, že nějakou kyselinu měla. Zase jsem odešel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:49

Masaru

Když sem se vás ptal co se mnou bude, že se nemůžu ukazovat venku, řekl ste, že s tím něco uděláte.
Řekl sem mu a čekal sem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:08

Jiro

Zasmál jsem se. "Dostal jsem zprávu, že Takashi chce poštvat Iwu proti Kumo, jenže Tschikage není blbej, zjistí to a až to zjistí tak mu řkenu Takashiho slabinu a on nás zbaví Takashiho a pak budeš mít klid, musíš jen vydržet, za chyby se platí." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:16

Masaru

Nooo a Vy ste mi nevěřil.
Vyskočil sem na nohy.
Měl sem pravdu Takashi se nehodí na post Kageho... Tohle normální kage nedělá...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:36

Sora

No tak já mám důvěru v klanu Suikafuurado,k Jirovi,kMasarovi,i pár ostatních přátel. Řekla a trochu zívla,chjo...co asi dělá Masaru. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:43

Jiro

"Já jsem nikdy neřekl, že ti nevěřim, kdybych ti řekl, že ti věřim tak by jsi udělal blbosti co jsem doufal, že neuděláš, ale ty jsi je udělal i bez mého potvrzení." Řekl jsem mu.

Rikko

"A co Izumi? On do tebe vkládá velkou důvěru, za těch pár dní si tě hrozně oblíbil." Řekl jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:47

Masaru

Mlčel sem, protože sem měl už dlouho v plánu odejít... Klidně i bez souhlasu Jira... Musel sem něco udělat.
Až zvládnu shunshin pudu se podívat ven.
Nakoncentroval sem chakru do celého těla a vyběhl proti figuríně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:50

Sora

Ano...k němu mám taky velkou důvěru,už jako dobrý sensei. Řekla s úsměvem,Izumi je dobrý sensei pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:51

Cloud Gojo

po celou dobu rozhovoru Yuua a Kin jsme byl zavěšen hlavou dolů na okením parapetu tažke jesm perfektně viděl a slyšel co si povídají protože bylo okno otevřené ale oni si mě nevšimly.jakmile Yuu odešel řekl jsem Kin.to s tvým otcem mě doopravdy mrzí...a máš pravdu...Yuu by měl dospět...já toho de*ila podpíral až do nemocnice aby tam tři dny ležel v klidu a on odejde za 3 minuty...ach jo...povzdechl jsem si a díval se Kin do očí.připadal jsem si trapně tam tak viset hlavou dolů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:59

Masaru -> Už jsi se objevil kousek před figurínou.

Rikko

"Je, to mi fakt věř. Hlavně pokud sis ho získala tak se nemusíš bát, že se ti něco stane, protože on své žáky brání víc než sebe." Řekl jsem ji a podíval se k nebi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:04

Yuu Aburakoji

Ne-ne-nemocnice.. Snad tam už někdo bude. a vešel jsem do budovy nemocnice. Chce to oběd, Kin mi snědla oběd.. Takže hurá do Bufetu.. při cestě do Bufetu jsem zakopl a zůstal ležet na zemi.. To je pocit.. Takový příjemný.. a zase jsem stal a kašlal na Bufet a sedl si do čekárny.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:07

Kin
Ehm, mas spinku, tuto nezne som sa k nemu nahla a ked to najmenej cakal, dala mu facku.
Preco pocuvas cudzie rozhovori??
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:08

Sora

Ano...je to úžasný sensei,a vy tu máte na starost jen hlídáni sídla klanu Suikafuurado? Zeptala se,a také se podívala k nebi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:20

Cloud Gojo

klidně bych se tě mohl zeptat proč ty trápíš našeho týmového parťáka..ale kvůly tomu tu nejsem...Yuu užodešel takže ten o to asi neměl zájem...říkal jsem s kamennou tváří.ale potom jsem se široce usmál.nezašla by jsi někam na ramen?usmíval jsem se a trochu jsem se i červenal.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:25

Yuu Aburakoji

Po 2 minutách vyšla z pokoje sestřička a řekla Ty jsi ten co tu předtím utekl z tou nohou? Já ji kývl Ano a sestřička mě odnesla se zlomenou nohou na pokoj.. Po té co jsem na pokoji ležel a sestřička odešla, tak jsem si řekl v duchu.. Co teď asi dělá Kin a Cloud... Snad se už polepším..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:29

Masaru

Nevěděl sem vlastně co jiného než se jen snažit zopakovat to stejné ale líp dělat... Tak sem prostě poodešel trochu od figurýny a znovu se pokusil k ní přemístit, klony sem nevytvořil, nechtěl sem plítvat chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 9 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: