Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 19:36

Cloud Gojo

jenom jsem s úsměvem přykývl.Děkuji kage-sama.potom jsem vyšel z kageho budovy a po dlouhém bloudění vesnicí jsem dorazil na tréninkovou louku.lehl jsem si pod strom a podřimoval jsem.Sakaryo si sedl na strom a čechral si peří.nádherný den...pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 19:59

Masaru

Jiro-sama jak dlouho sem spal?
Zeptal sem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:18

Jiro

"Asi den." Řekl jsem mu s úsměvem. "Ale to, že jsi zdravý a bez pečetí neznamená, že můžeš jen tak chodit po vesnici. Hodně lidí ví, že jsi to byl ty s těma pečetěma." Upozornil jsem ho raději.

Cloud -> Cloud zjistil, že Miya opravdu nelhala a v Suichu je fakt krásně, ale zároveň věděl, že se i psolední dobou furt něco děje, protože lidi moc nevycházeli ikdyž bylo tka hezky a opravovalo se mnoho budov.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:19

Yuu Aburakoji

Uuaaah! probudil jsem se, zívl jsem jsi a utřel oči. Nejspíš půjdu za Sendokagem pro zařazení do týmu. řekl jsem si nahlas pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:25

Masaru

To mám jako celý život žít ve stínu?
Sklonil sem hlavu a teprv teď si uvědomil, co za pitomost sem udělal....
Ale Sora... Sensei všichni.....
Nedokončil sem větu...
Co mám teď dělat....
Řekl sem zoufale.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:27

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem usínal s prázdnou hlavou
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:38

Cloud Gojo

vesnice má teď velké problémy..nesmím zahálet!řekl jsem Sakaryovi a vstal jsem.začal jsem sekat katanou do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:13

Cloud -> Mnoho lidí se na tebe jen divně dívali a nechápali co děláš.

Montaro -> Usnul jsi hned a zdálo se ti o nějakých vědcích co nad tebou stáli a měli různými barvami pomalované obličeje. Dělali na tobě pokusy.

Jiro

"Nebudeš takhle hledaný furt, něco s tim udělám." Řekl jsem mu a snažil se ho uklidnit. "To je teď na tobě co budeš dělat, můžeš zůstat klidně zde." Dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:17

Masaru

Něco s tím udělá....
Přehrával sem si v hlavě.
Rád bych zde zůstal... Ale nemůžu tady jen tak ležet.... Jiro-sama Mohl by ste mně učit? Než se to venku uklidní.....
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:24

Yuu Aburakoji

řekl jsem jsi, že bych už mohl vyrazit za Sendokagem pro přiřazení do týmu. Vyšel jsem ze svého domu a řekl jsem A hurá za Sendokagem!.. pochvíly kdy jsem přišel ke Kage Budově tak jsem se rozhlédl jestli náhodou Sendokage nepřechází někde venku.. všiml jsem si že ne tak, jsem řekl Určitě je ve vnitř! Dobře, honem ať to mám za sebou.. když jsem stál před dveřma Kage místnosti, tak jsem si připravoval co říct Sendokagemu.. po pár minutách jsem se rozhodl a zaklepal jsem na dveře a vešel do místnosti.. Dobrý den Sendokage-sama. Jsem nový Genin a přišel jsem se nechat přidělit do nového týmu! řekl jsem mu a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:27

aspire-ty voe já jsem na tréninkové louce Cool laugh ale to je jedno

Cloud Gojo

asi bych měl jít na tréninovou louku...pomyslel jsem si a odrazil se nohama od země takže jsem měl dobrý výhle na Suichu až jsem uviděl tréninkovou louku.to bude asi tady...řekl jsem si a začal dělat kliky.Sakaryo jen nademnou poletoval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:38

Montaro Yuurinshi

Nechal jsem sen probýhat a nenechal jsem v sobě ani jednu emoci jen jsem přihlážel na strom(do vzduchu) nedělal jsem nic co by mi sen mohlo přerušit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:40

Dan -> Jej, jsem zapomněl Cool laugh

Sendokage

Další? Ach jo, furt musí otravovat. Pomyslel jsem si a otevřel složku. "Jsi v týmu 4 s Cloudem z Gojo klanu, ten teď bdue asi na nějaké tréninkové louce." Řekl jsem a dal spis zase do poličky.

Jiro

Trošku mě zaskočil, ale pak jsem kývnul hlavou. "Ale co by jsi chtěl umět?" Zasmál jsem se a podrbal se za krkem.

Montaro -> "Fajn přineste to." Řekl jeden vědec a ze dveří přišli dvě osoby, které nesli velkou bednu a dali ji před vědce, který ji pomalu otevřel a vytáhl z ní jakousi průhlednou malou nádobu, která měla uvnitř zelenou tekutinu. Dal ji do injekční stříkačky a šel s ní k Montarovi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:47

Yuu Aburakoji

Dobře, děkuji a odešel jsem z Kageho místnosti.. když jsem vyšel ven tak jsem si řekl Asi půjdu trénovat za Cloudem na tu tréninkovou louku, ale kde ta louka může být?? zamyslel jsem se.. Pak jsem si řekl, že se podívám do vzduchu po okolí...

Vyskočil jsem do vzduchu a řekl jsem Helééé, to bude asi ta Louka! A kdo je tam ten?? To bude asi ten Cloud..... jak jsem dopadl k zemi, tak jsem se rozběhl směrem k louce.. Po chvilce když jsem došel na louku za Cloudem, tak jsem si všiml už z dálky, že dělá kliky.. rozhodl jsem se, že ho trochu pozdravím.. Ahoj, já jsem Yuu.. Nyní jsme spolu v týmu, budeme spolu trénovat? řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:51

Masaru

Chtěl bych se naučit Shunshin.... Vážně nechápu, jaktože to ještě neumím, když je moje specializace ovládání chakry.
Řekl sem zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:58

Jiro

Při téhle větě jsme si vzpomněl na Sayara a zklopil jsem trošku hlavu. "Je škoda, že jsi se neptal dříve, Sayaru vytvořil asi pět příbuzných technik." Řekl jsem a zase přešel k tajnému vchodu. "Půjdem trénovat dolů."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 22:01

Masaru

Chtěl sem se ho zeptat jakých příbuzných technik, ale jak sem viděl, že Jiro nepatrně sklonil hlavu tak sem byl radši sticha.
Následoval sem Jira dolů přes tajný vchod.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 22:17

Montaro Yuurinshi

Trochu jsem znervozněl ale dál jsem se nsažil být v klidu at se děje co se děje
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 06:14

Cloud Gojo

nazdar...já jsem Cloud Gojo...no jestli chceš trénovat...já dělám zatím jen takovou menší rozcvičku....jo a tohle je Sakaryo.řekl jsem a vstal.potom jsem zahvízdal a Sakaryo se mi snesl až na rukavici a tam zakrákal orlím tónem Yuuovi na pozdrav.já se potom otočil a Sakaryo letěl na větevstromu a tam si začal čechrat peří.já mezitím začal do stromu sekat katanou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 13:45

Yuu Aburakoji

Ihned po jeho odpovědi jsem měl na jazyku další odpověď Pěkný pták, jinak.. ee... no dobrá.. Rozcvičím se s tebou! a začal jsem přebíhat louku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:13

Jiro

Došli jsme zase do podvodního komplexu a já vytáhl svitek z vytrýny a hodil ji vzduchem Masarovi. "Tady je popsána technika tak to zkus podle toho." Řekl jsem mu a usmál se na něj.

Montaro -> Vědec ti vpíchl do obou rukou injekci a ty jsi sebou i v reálu začal silně cukat. Pak jsi se uklidnil jak v reálu tak i ve snu a vědci se jen nechápavě dívali. "Asi to půjde jen ve vzteku." Řekl jeden z nich. "No pokud se to neuchytí tak asi umře." Dodal druhý.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:28

Sora

Nevíte kde je Izumi? když jsme měli menší souboj tak se něják vypařil. Zeptala se Rikka,trochu cítila jak se jí obnovuje chakra.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:54

Rikko

Zamyslel jsem se a poškrábal se na bradě. "No, myslim že je teď na misi v Iwě." A pak sjem ještě dodal "Je tam s třemi členy Suichu, ale on tam má i vlastní S misi."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:59

Kin
Lezala som na svojej posteli v pyžame a prezerala si plagaty znamych ninjov.
Lin ozval sa z dola znami hlas tety Lin.
Dufam ze si nezabudla, ze mas ist za Sendokagem pre zaradenie do tymu
Nie zaklamala som automaticky. Obliekla som sa a odisla k ranajkam, teda, uz k obedu.
Lin mi dala pusu na lice a ja som zagulala ocami. Toto nemusis robit povedala som dost podrazdene.
Neboj, obrela som sa okolo seba ci nas nikto nespehuje a usmiala sa.
Kin jej usmev opetovala a tiez ju pobozkala na lice. Ahoj povedala a vybehla z domu. Dosla k Sendokagovej budove a vstupila dnu. Kde je Sendokage?? pomyslela som si a zacala sa obzerat. Nasla som ho. Dobry den, chcem byt zaradena do tymu povedala som a s vydychom si sadla na gauc.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 15:08

Sora

S mise? takže tam jsou geníni,nebude to na ně obtížné? Zeptala se.S mise,tu jsme nikdy neměli. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 4 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: