Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vyřízení účtů (Aspire a Ček)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 15:55

Tsuchikage
Mířil jsem si to přímo k Suichugakure vyřídit si účty se Sendokagem, protože nikdo jinej by nemohl nechat vyvraždit Chrám Slunce a unést Fénixe, patrona celého Chrámu...
Šel jsem sám a s kage kloboukem jen pro případ, kdyby si nějaký méně chytrý zloděj umanul, že na mě zaútočí...Ten klobouk sám o sobě něco znamená...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:03

Jiro

Dopadl jsem z koruny stromu přímo na zem před Tsuchikageho a vstal z pokleku po dopadu. "Takže jste si také všiml špatných úmyslů našeho Sendokageho, že? A zřejmě jste tu kvůli Chrámu slunce a Fénixovi." Řekl jsem, bylo divné, že všechno vim.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:07

Tsuchikage
Jiro...Jsem rád, že tě vidím...Ano jsem tu kvůli tomu...Jdu se pomstít tomu, kdo dal ten rozkaz...
Řekl jsem s kamennou tváří, ale s naštvaným hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:11

Jiro

Usmál jsem se. "Takashiho nemůžeš jen tak zabít, ani to nejde, zabil by tě dřív než by sis uvědomil." Řekl jsem a přišel blíže k němu. "Proto jsem tu právě já." Dodal jsem a z kapsy vytáhnul jakousi krabičku a pomalu ji otevřel a vytáhnul z ní velkou injekční stříkačku, kterou jsem si bodnul do ruky a nabral si dost krve a následně vytvořil z pusy bublinu do které jsem bodnul stříkačku a vstříknul do ní krev, bublina plná krve mi spadla do dlaní, protože stříkačku jsem zase uklidil. "Asi tě zajímá co to všechno znamená, že?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:13

Tsuchikage
Jo...Zajímá mě, jak ho porazit...
Řekl jsem zvědavě, protože mi tyto informace mohli zajistit výhru...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:18

Jiro

Usmál jsem se a podal mu bublinu. "Musíš ji sníst a následně se nechat bodnout od Takashiho do břicha." Řekl jsem uplně v klidu. "Víš Taklashi je jediný z klanu Kentiri co má díky své zbrani možnost Genjutsu a jakmile někoho bodne, dá do něj vodu a získá jeho krev, kterou si pak otře oči, tak ten dotyční je vždy když ho potká v silnym genjutsu, ze kterého se nedá nijak dostat. Jedině člověk z Kentiri klanu s vlastní krví se nechytí do Genjutsu." Zasmál jsem se. "Tudíž jakmile tě bodne, sice do tebe dá vodu, ale bodne tě a bublina v tobě přeskne a má krev se nalepí místo té tvé na jeho zbraň, jakmile ji olízne tak si bude myslet, že jsi v Genjutsu tak to musíš dobře nahrát a pak ho jen zabiješ. Ale pozor, musíš ho zabít dříve než aktivuje 3tí stupeň Suinataru, pokud ho aktivuje, je s tebou konec."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:24

Tsuchikage
Vzal jsem si bublinu a následně ji snědl...
Díky...Takhle nevznikne válka mezi Suichu a Iwou...I tak je zde plno problémů...Haiko a Otogakure nám vyhlásili válku, ale to zřejmě i všem vesnicím, navíc máme osobní válku s Kumo...Nic snadnýho...Snad ti to budu moci někdy oplatit...
Řekl jsem s mírným úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 16:30

Jiro

"Ty to asi nevíš, čekám s manželkou dvojčata a proto už nehodlám nikdy bojovat a nebudu ani zase Sendokage a proto mi nic oplácet nemusíš, stačí jen když se udrží dobré vsztahy mezi vesnicemi." Řekl jsem a pak se ohlédl a zase zpět na Tsuchikageho. "Musim zmizet Takashi ví, že jsi tu. Hodně štěstí." Řekl sjem a rozpadl se na bubliny. Z dálky byla vidět blížící se osoba.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:59

Tsuchikage
Tak a je to tady...
Řekl jsem potichu spíše pro sebe a pomalu si sundal kage klobouk...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSun Jun 20 2010, 11:07

Sendokage

"A hele, Kamínek se nám tu ukázal." Narážel jsem na vesnici, kde je kage. "Co potřebujete velký Tsuchikage?" Teď jsem zase narážel na historii malého tsuchikageho za doby Naruta.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSun Jun 20 2010, 18:27

Tsuchikage
Na jeho nesmyslné poznámky jem nepohnul ani brvou...
Jdu si pro Fénixe...
Řekl jsem jenom...Urážení nebylo mým koníčkem a nehodlal jsem v tom začínat...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 19:38

Sendokage

Pousmál jsem se, byl to takový ten ironický úsměv. "Opravdu si to myslíš?" Řekl jsem mu opovrhavým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 15:52

Tsuchikage
Buď mi ho dáš, nebo si ho vezmu... Je to jednoduchý...
Řekl jsem s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 08:14

Sendokage

"Neuděláš ani jedno, protože na to nemáš takovou sílu frajírku." Zasmál jsem se jen.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:05

Tsuchikage
Hodnost kage se nedává jenom tak ze srandy...I když s tebou zřejmě udělali vyjímku...
Řekl jsem s trochu provokativním tónem, ale už jsem měl připravené jutsu na obranu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:02

Sendokage

"To asi jo, mě ten psot dali, protože jsem mocný, ale tobě asi protože furt kecáš a nic neuděláš." Zasmál jsem se a postavil se bokem. "Takže pokud nic nebude tak jsem tě rád viděl Kamínku, ale teď musim jít."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 21:50

Tsuchikage
Někdo zde má nahnáno a tak radši utíká...
Řekl jsem provokativně, což mi nebylo vůbec podobné, protože všichni mě znali jako klidného, vyrovnaného a moudrého muže...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 22:03

Sendokage

Zasmál jsem se. "Aspoň neříkám něco co pak nesplnim." Dodal jsem a šel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 08:46

Tsuchikage
Vzal jsem do ruky kage klobouk, nasadil jsem si ho na hlavu a šel jsem za ním...
Já to splním...A ty dnes zemřeš...
Řekl jsem v klidu a šel dál...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:19

Sendokage

Zasmál jsem se. "Choď si po Suichu jak chceš, ale jediný kdo ví, kde Fénix je a jak dlouho bude žít jsem já takže si klidně hraj na machra." Už mě opravdu nudil, hromadu keců, ale nic neudělá a tak jsem prostě odešel a mířil do Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:54

Tsuchikage
Ze země se vynořily ruce z kamení, které chytly Sendokageho nohy...
Náš rozhovor ještě neskončil...
Řekl jsem s klidem v ústech...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:56

Sendokage

Zasmál jsem se když mě to chytnula a v zápetí neuvěřitelnou rychlostí vytáhnul katanu, která zářila černě a přesekal hravě kamenné ruce a byl opět volný. "To máte blbé, protože já mluvit s vámi nehodlám."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 12:51

Tsuchikage
Dej mi Fénixe a odejdu a nikomu se nic nestane...Nebo mi Fénixe nedáš a vezmu si ho a ty dnes zemřeš...
Řekl jsem s klidem a ze země vyjela obrovská hlava, vypadalo to na hydru, a mohutně sledovala sendokageho...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 13:07

Sendokage

Pousmál jsem se se sklopenou hlavou a tiše řekl. "No jak chceš.", vypláchl jsem si oči vodou a potřel vodou i katanu. "Suinatar 2. stupeň." V tu chvíli jsem si strhnul tričko a pod mými pravými rukami se vytvořily z vody další dvě a má katana zazářila a najednou je v každé ruce měl jednu katanu, která byla velikostně stejná jako ta Zabuzova.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 14:46

Tsuchikage
Zavál vítr a sundal mi kage klobouk...
Potom jsem se pousmál...
Konečně to bereš vážně...
Řekl jsem ve chvíli, když hydra opravdu velkou rychlostí vletěla přímo na Sendokageho...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyřízení účtů (Aspire a Ček)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Aspire
» Mistr (Aspire)
» Monstrum ??? KDE?! (Aspire)
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: