Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vyřízení účtů (Aspire a Ček)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28 2010, 20:04

Sendokage

Dvouma rukama jsem skřížil meče tak, že jsem zablokoval hydru a druhýma rukama, jsem se snažil ji useknout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 07:38

Tsuchikage
Hydra měla nějakou sílu, a proto musela Sendokageho přinutit aspoň ustoupit...
Na místě, kde meč odsekl hydře hlavu vyrostly další dvě hlavy a tentokrát zaútočily každá z jedné strany...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 11:50

Sendokage

Je pravda, že mé nohy se po náporu hydry opravdu posunuly dozadu. Jakmile zaútočila oběma hlavama tak jsem jen vyskočil, dopadl na jednu z hlav a rozeběhl se po ní na tělo hydry a bodl do prostředka, abych ji zabil, ale nedonutil vytvoření další hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 12:53

Tsuchikage
To už jsem byl vyměněn za klona, ale jakmile jsi hydru bodnul, tak se proměnila na hlínu, spíše to byla drť, a sesypala se...
Hlína z hydry potom začala kolem tebe rotovat a jakoby tě udržovat ve středu tohoto pomyslného tornáda a potom začala útočit a lepit se na sendokageho tělo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 29 2010, 14:20

Sendokage

Já jsem však nečekal. Hm, nechal mě bojovat s hydrou a on sám nezaútočil a to znamená jedno, buďto chystá nějaké silné jutsu a nebo se vyměnil za klona, ale spíše chystá něco silného. Promyslel jsem si situaci a následně začal lehe našlapovat do kolečka a natahoval všechny své meče a tvořil jsem něco jako Kaiten a odrážel prach z hydry daleko od sebe. Já mám však výhodu, já nevyužil skoro žádnou chakru a tato hydra mu musela vzít hodně a ikdyby použil klona tak pomocí vody v jeho těle dokážu lehce rozeznat klona, jako každý jiný Kentiri. Haha!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 10:39

Tsuchikage
Jakožto nejmocnější ninja ve vesnici jsem měl nějaké trumfy, a také hodně vypilovaných technik na největší úroveň...
Ta hydra byla jednou z nich...
Můj klon poskládal pečetě a kolem něj se obalilo velké množství hlíny, která stvrdla a díky chakře se změnila na kámen, který mohl mít hodně velkou tvrdost a na stupnici by se blížil k diamantu...
Nakonec se z toho utvořila kulička, která byla asi dvakrát velká jako sendokage a rozkutálela se velkou rychlostí na sendokageho...Vypadalo to jako masový tank od Akimichi klanu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 12:13

Sendokage

Hydru jsem zdolal a přestal jsem se točit, následně jsem bodl všechny čtyři meče do země a složil najednou čtyřma rukama pečetě a meče zazářily a země prasknula a koule spadla do celkem velké jámy. Následně jsem ukázal směrem, kde je pravý Tsuchikage a v tu chvíli se na něj rozletěla jakási vodní bublinka, kterou když nějak zničí tak praskne a promění se na několik jiných malých kuliček, které v jeho blízkosti vybuchnou a zníčilo by to jakýkoliv kámen a ztvrdnutí na sílu diamantu asi tak rychlé nebude.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 16:57

Tsuchikage
Ok...Teď je čas...
Pomyslel jsem si, když ke mě letěly bubliny...
Ztvrdnutí už jsem měl zvládnuté, protože jsem byl tímto jutsu pojištěn už od začátku souboje...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:47

Sendokage

Vodní koule silně vybuchla a já si tiše řekl. "Hm, to vypadá na konec." Jenže pak jsem se zakoukal očima a uviděl jsem jak tam stojí jeho postava, ale už by měl být bez brnění. Nečekal jsem a udělal Shushin no jutsu a najednou se objevil před nim a snažil se ho bodnout mečem do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 20:22

Tsuchikage
Vypadal jsem překvapeně, když se do mého břicha zabodla katana...
Sice to bylo bolestivé, ale na druhou stranu to byla jediná možnost, jak tenhle souboj vyhrát...
Využil jsem toho, že si myslel, že vyhrál a schoval jsem do rukávu mého roucha kunai, který jsem držel v ruce...
Nemohl to vidět, protože nejspíše nečekal odpor...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 11:37

Sendokage

Hlasitě jsem se zasmál a vytáhnul meč z jeho těla a dal si ho k ústům a následně olízl krev na jeho čepeli. "Je konec." Dodal jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:22

Tsuchikage
Radši jsem mlčel, abych si nepokazil jedinou šanci na úspěch...
Jenom jsem vydával sýpavé zvuky bolesti...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 17 2010, 15:24

Sendokage

Jen jsem se zasmál a dotkl se ukazováčkem jeho čela a následně se protočil na patě a obrátil se k němu zády s domněním, že jsem ho dotekem zabil jelikož jsem myslel, že je v mém silném Genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 17:19

Tsuchikage
V okamžiku, když na mě ukázal záda jsem se bleskurychle zvedl a kunai mi vlétl do dlaně, načež jsem zazadu probodl Sendokageho ledvinu a potom jsem kunai řezal obrovskou silou směrem nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 17:24

Sendokage

"Ugh." Byla poslední věc co jsem dokázal ze sebe vydat a rychle uskočil s rukou držící si ránu dopředu a dopadl na kolena tváří k Tsuchikagemu. Chtěl jsem něco říct, ale v tu chvíli mi z pusy vyteklo velké množství krve. Volnou rukou jsem cukavě ukázal na Tsuchikageho a tiše vykoktal. "Suinatar třetí stupeň." V tu chvíli moje ruka praskla a proměnila se ve vodu a ta se přichytila Tsuchikagemu za hlavu a vcucla se mu do ní a já následně padl mrtvý k zemi a květina na mém krku zvadla, tudíž kletba Dvojky byla prolomena, ale pozdě a bohužel i Tsuchikage zaplatil a to tím, že zapomněl na celý svůj život.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 17:38

Asi deset minut po incidentu tam přišel Tsuchikageho bratr, Ibashi a vzal Tsuchikageho a zmizel s ním...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřízení účtů (Aspire a Ček)   Vyřízení účtů (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyřízení účtů (Aspire a Ček)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Charakter - Aspire
» Mistr (Aspire)
» Monstrum ??? KDE?! (Aspire)
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: