Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Někdo vám nevěří (Tým 1)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:09

Tým jedna dostal zprávu od velitelství Suikafuurado, že se mají za dvě hodiny sejít u západní brány.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:14

Masaru

Pracoval sem na přestavbě náměstí a pak ke mně došel posel.
Velitelství Suikafuurado? Proč zrovna teď....
Pomyslel sem si a vyrazil k západní bráně.


Naposledy upravil MrSrotak dne Thu Jul 22 2010, 17:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:58

Sora

Když se ke mě dostala zpráva,tak jsem k západní bráně rychle vyrazila.Další mise.Když to je od velitelství Suikafuurado,tak to asi bude mise o další element. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:19

Rikko Suikafuurado

Stál jsem opřený o sloup brány a v puse jsem měl stéblo, o Masarovi jsem neměl tušení.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:21

Masaru Suikafuurado

Došel sem až k Rikkovi a pozdravil ho.
Co máte?
Zeptal sem dse ho na detaily mise.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:33

Sora

Přiběhla jsem k Rikkovi a Masarovi,jsem tu,přišla jsem o něco? Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:49

Rikko

Když přišel tak jsem se tak lekl, že jsem spadl na zem a stéblo mi zaskočilo a já se začal dusit. Pak jsem však stéblo vykašlal a snažil se promluvit, ale jediné co mi vyšlo z pusy bylo "Eeeeeh." znělo to jako sápání po dechu, ale pak jsem vykašlal zbytek stébla. "Uf, no vedení Suikafuurado si vás dva chce vyzkoušet."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:56

Masaru

Na obličeji mi sjela Anime kapka.
No... bylo na čase.
Řekl sem chladně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:05

Sora

Budíž,nemám námitky. Řekla jsem,při pohledu toho jak se začal dusit stéblem jsem se zaksichtila.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:24

Rikko

"No, asi 30 kilometrů od vesnice na západ stojí v temném lese jakási stará chatka, která má pod sebou tajnou skrýš, kde je svitek s jednim důležitym jutsu. Chceme, aby jste ten svitek přinesli do dvou dnů." Řekl jsem a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:50

Sora

30 kilometrů,2 dny? To ujde. Řekla jsem,a čekala zda-li nám ještě Rikko dá nějaký informace.Určitě nás po cestě něco potká. Dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 11:00

Masaru

Určitě je v tom nějakej háček... Nemám rád překvapení, víte o tom něco víc Rikko-san?
Zeptal sem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 12:55

Rikko

"Jen to, že vám vedení Suikafuurado moc nevěří, protože poslední dobou se v Suichu dost bojuje a proto chtějí mít všechny ověřený. Jo a máte povolení zabíjet každého, kdo vám bude chtít nějak zabránit k vyjmutí svitku." Řekl jsem a pak jsem zaštrachal v kapse a vytáhl kus papíru "Tady je mapa, kde asi ta chatka je."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:11

Sora

Koukala jsem se na mapu kterou držel Rikko.Myslím že bys jí měl vzít ty Masaru. Řekla jsem a otočila jsem se na Masara.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:44

Masaru

Kývl sem na Sořin návrh.
Tak deme....
Řekl sem Soře a vyběhl podle mapy směrem k místu na mapě.
Nevěří nám... Co to bylo za trapnou výmluvu "protože se poslední dobou v Suichu moc bojuje" pche...
Přemýšlel sem při běhu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:08

Sora

Běžela jsem za Masarem,vypadal zamyšleně.Je docela divné že nám nevěří. Řekla jsem,pro jistotu jsem si vytáhnula kunai.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:54

Masaru přemýšlel dobře, ale uplně na druhou stranu blbě, protože byl s myšlenkama uplně mimo. Rikko jim řekl pravdu, opravdu se kvůli bojům prověřovala většina lidí z Suikafuurado.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:17

Masaru

Bez myšlenky sem běžel k místu na mapě... Už sme tam skoro byli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:41

Probíhali jste skrz temný les, plný bažin, různých zvířat a všeljaké havěti a skrz otvory mezi stromy jste zjistili, že už je noc a pocítili jste únavu a tak jste měli tendenci se utábořit na dnešní noc.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:04

Sora

Trochu jsem se klimbala,ale pak mě napadlo.měli by jsme si dát přestávku.A pokračovat zítra,nebo poběžíme dál? Zeptala jsem se Masara.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:11

Masaru

Máme čas... Měli by jsme si odpočinout.
Zastavil sem se a prohraboval baťoh pro spacák.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:17

Sora

Z batohu jsem vytáhla obyčejnou deku.Přinesu dříví.Řekla jsem a popošla do lesa,tam jsme si našla menší strom.Složila jsem pečetě,Doton: Shiruka Hiru.Řekla jsem silou jsem bouchla do stromu,který se rozletěl na menší polena.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:00

Slunce zapadlo a všude byla tma a vy jste ještě ani nerozdělali oheň.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:21

Masaru

Když Sora donesla dřívý zapálila se mi ruka a já podpálil oheň. Lehl sem si na karimatku.
Měli bysme sii jít lehnout... Musíme brzo ráno vstávat.
Řekl sem jí a naznačil aby si za mnou šla lehnout.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 15:56

Sora

Vzala jsem si deku,a dala jí vedle Masara.Máš pravdu,možná by jsme si mohli ještě naplánovat nějakou strategii,ať nejdem na prázdno. Řekla jsem mu,a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Někdo vám nevěří (Tým 1) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Někdo vám nevěří (Tým 1)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: