Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Někdo vám nevěří (Tým 1)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:03

V tu chvíli jste v dálce uslyšeli zapraskání větví.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 13:45

Masaru

Rychle sem se postavil, vytvořil sem klon(nečekaněCool laugh), kterého sem tam poslal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:04

Najednou však z křovi vystartovala smečka kanců, pěkně naštvaných a všichni mířili na Soru a Masara.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:14

Sora

Ležela jsem,když Masaru vystartoval,tak jsem po jednom kancovi hodila kunai,na ostatní jsem si připravila do ruky druhý kunai.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:28

Masaru

Klon zmizel a já vzal Soru do náručí vyskočil sem na jednu větev a řekl.
Sou to jen kanci... nemusíme na ně plítvat zbraně nebo chakru.
Ale pro jistotu sem se díval okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 16:05

Sora

Usmála jsem se,a dívala se po těch kancích.Někdo je musel vyplašit...ale kdo? Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 22:28

Byla dobrá poznámka, že to jsou jen kanci, a proto vám zůstala veškerá chakra, ale pak jste uslyšeli další zakřupání větví, ale spíše jakoby někdo utíkal pryč, po chvilce však křupání utichnulo.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 23:10

Sora

Slyšel si to? Zeptala jsem se Masara,když začalo křupání,jenže po chvilce přestalo,a už nic nebylo slyšet,než prskání ohně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 14:54

Masaru

Skvělý... takže o nás vědí....
Řekl sem a začal skákat po stromech směrem, kde byl ten zvuk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 14:58

Skákal jsi sice hrozně rychle, ale uviděl jsi jen stopy, které následně z čista jasna skončily v půlce cesty a nikde nebyly další.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 09:12

Masaru

Bezva... buď taky skočil na stromy nebo umí lítat... doufám, že to první.
Řekl sem na hlas a rozhlížel se kolem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 09:55

Sora

Hm...třeba skočil,o po dál. Řekla jsem a rozhlížela jsem se po stopách.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 13:02

Nic ani nikoho jste neviděli, byla velká tma a tak bylo možná lepší vrátit se k ohni.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 18:47

Masaru

Bezva... asi nás sledujou
Řekl sem a přišel k ohni. Ještě sem se podíval na kompas na směr chaty.
Takže asi takhle... tahle hra mě nebaví.
Začal sem dupat na oheň a ten zhasl.
Drž se u mě a snaž se nedělat hluk.
Řekl sem Soře a vzal jí za ruku, zavřel sem oči a šel směrem k chatě... velmi pomalým krokem, soustředil sem se jen na sluch dokonce sem do uší koncentroval i trochu chakry.
Snad nevidí ve tmě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 19:33

Sora

Usmála jsem se a kývnula hlavou,pak jsem s Masarem šla potichu,ve tmě směrem k chatě.Ve tmě by nás neměli vydět. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 22:54

Byl to opravdu zvláštní nápad, ale fungoval, vypadalo to jakoby vás nikdo už nesledoval a dokonce jste ani v té tmě do ničeho nenarazili. Pak jste však uviděli jakési paprsky na zemi a došlo vám, že to jsou sluneční paprsky. Ale to nejdůležitější na zemi jste viděli stopy vedoucí před vás a také jste viděli jakési pozustatky plotu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 23:16

Sora

Naskakovala mi husí kůže,už vysvítá slunce,ale co ty stopy,a drátěný plot? Řekla jsem s klekla jsem si k tomu plotu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 21:02

Masaru

Obvykle bych tohle řekl dřív ale Sora mě předběhla, takže sem jen mlčel a přišel k plotu... Cestou sem se stále díval okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 05 2010, 01:28

Nebyl to plot v celku, spíše jen pozustatky obalené plísní a mechem, všude byla vysoká tráva jen byla vyšlapaná úzká cestička směrem k jakési dřevěné bedně, která byla plesnivá, děravá a obrostlá mechem, ale vám došlo, že je to asi ta chatka, kterou hledáte.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 05 2010, 09:56

Sora

To tu musí ležet nějaký ten pátek... Řekla jsem s pohledu na ty kousky plotu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 14:24

Masaru

Kazebunshin....
Řekl sem trochu nejistě a vytvořil jeden klon, ten sem poslal dolů najít ten svitek... Chtěl sem zůstat an povrchu, kdyby to byla past...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 14:27

Sora

Stála jsem při Masarovi,a byla stále ve střehu,mělo by to tu být,ale určitě tu musí být pastě. Pomyslela jsme si, v tom Masaru udělal klona,který ho tam poslal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 14:57

Nic dole ani nahoře nebylo, byl to normální les, né žádný kopec nebo co. Klon šel uplně v klidu, ale v tu chvíli se proměnil ve vítr a posekal pár stonků trávy kolem sebe. A v tu ránu Masarovi přišla informace, že klon šlápl do pastě na medvědy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 15:03

(tím že šel dolů sem myslel jako pod tu chatku... přece si nám řekl, že je to pod chatou...)

Masaru

Bezva....
Řekl sem nešťasně a šel k chatce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 15:08

Pozn.: Jojo, pod chatkou jako třeba pod podlahou, tak jsem to myslel Cool laugh Sorry za nedorozumění.

Vy jste byli už více ostražití a tak jste si všímali velkého množství pastí všude kolem vás. Všelijaké bodáky, pasti na medvědy a všechno možné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Někdo vám nevěří (Tým 1)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: