Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Někdo vám nevěří (Tým 1)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:05

Darashi Suikafuurado

Začal jsem se smát a pak jsem udělal rukou jakési gesto a v tu chvíli Sora ucítila jakési pálení na zádech, protože ji tam jedna z loutek pálila rozžhavenym železem. "Jak jsem řekl, vy nejste ti co určují podmínky."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:20

Sora

Cítila jsem pálení,páleloto hodně.Zkusila jsem loutku,odkopnout i s tim železem.Do pytle !
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:36

Loutku jsi odkopla, ale ona se zase vrátila, ale nepálila tě, jen zase tupě poskakovala. Darashi čekal, až mu odpovíte.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:46

Masaru

Nech jí sakra! Dobrá... Menuju se Masaru Yukisha
Řekl sem mu moje pravé jméno... Sice sem byl teď oficiálně Suikafuurado, ale to, že sem z tohohle klanu sem nechtěl vyzradit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:59

Darashi čekal až odpoví i Sora, protože se mu nezdálo, aby někdo jen tak věděl o pokladu klanu Suikafuurado.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:02

Sora

Divně jsem se na něho koukala,Sora Koromi.... Řekla jsem tak do vzduchu ale bylo mě slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:18

Darashi

Najednou vás loutky pomalu zvedli a dovedli vás ke mně a já vás pomalu obešel a díval se na vás, ale pak jsem si všiml, jakéhosi tetování na vašich krcích. "Suikafuurado?!"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:23

Masaru

Nenechal sem se jen tak obhlížet koncentroval sem chakru do levé ruky a vykřikl.
Tajuu : Chakra Kunai!
Většinu loutek to probodalo... tuhle techniku sem použil shválně, aby aspoň nevěděl jaké elementy mám.... Chytl sem Soru a odskákal trochu do zadu.
Nějaký problém?
Zeptal sem se ho na jeho reakci, když vykřikl Suikafuurado.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:30

Darashi

Loutky to probodalo, ale hned se jim díry nějak zacelily. Já jsem se jen zasmál a šel k nim trochu blíže a pak jsem se na ně podíval. "Mé jméno je Darashi Suikafuurado."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:32

Sora

Další člen klanu Suikafuurado? Na světě jich musí být ještě hromady. Pomyslela jsem si,a stála jsem v bojové pozici.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:41

Masaru

Suikafuurado a ovládá loutky? To není ta nejlepší kombinace.
Řekl sem podezřívavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:00

Darashi

Zasmál jsem se a dal se do vyprávění. "Pokud jsi nepotkal záhadného muže, který si říká Kisuke Karuki a je to také nositel 5ti ocasého démona. On mi svěřil tajemství přenášení přez loutky element, a proto já mám jeden elementy a pak má každá má loutka jiný element." Řekl sjem jim už přátelskym tónem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:19

Masaru

Dělá si z nás snad srandu?... Takhle nás napadne a pak na nás mluví přítelským tónem.
Hnalo se mi v hlavě.
Ano potkal sem ho.... Co to má znamenat? nějaký test? Co je v tom svitku?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:30

Darashi

"Jaký test?" Řekl jsem a nechápal. "Mě sem poslali to tu hlídat asi už před 10ti lety, možná myslí, že už jsem mrtvý. A co vy jste sem přišli dělat?" Zeptal jsem se, ale pak se v hlavě Masara i Sory ozvala vzpomínka na dobu, kdy jim říkali informace o misi. Zabijte všechny co vám budou stát v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:32

Sora

Nikdy jsem ho nepotkala,ani o něm neslyšela.Na nás zaútočí,a teď,teď se chce přátelit? Jenže,jenže. Zabít všechny... Pomyslela jsem si,a vzala do ruky kunai.To hold bude problém... Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:42

Masaru

Po téhle vzpomínce se mi vybavila ještě jedna... Sice bych měl poslouchat rozkazy, ale už jednou mě napálili a odnesla to půlka vesnice plná neviných lidí....
Jaký je tvůj příběh?
Řekl sem zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:52

Darashi

Přikývnul jsem hlavou a začal jsem mluvit. "Víte, já byl talent už na akademii, říkalo se mi Hořící anděl. To z jednoho prostého důvodu, dokázal jsem dělat perfektní loutky a jednou jsi si vytvořil dřevěná křídla, díky kterým jsem dokázal létat a hlavně jsem měl jako podstatu Katon. Jednou, když mi bylo asi 40 jsem vytvořil tři tyhle loutky, což je mistrovské dílo, protože jsou tvořeny z kovu, který spadl z vesmíru a samy se díky tomu zacelují. A v tu chvíli o mě začali mít zájem v Suikafuurado a já samozřejmě přijal a když jsem dokončil tři náročné mise, tak mi přidělili tři elemnty a já si je nechal dát do loutek, jenže pak ve mně pocítili jakési nebezpečí, že prý bych mohl ohrozit vedení klanu a tak mě pod záminkou, že je to důležité poslali sem, kde to hlídal velký ještěr a mysleli si, že mě zabije, ale já si ho ochočil a teď je to mé Kuchiyose, jak nečekané. Jenže jsem si netroufl vrátit se do vesnice a tak jsem zůstal zde a hlídám dál svitek, ikdyž ani nevím co ten svitek dokáže, ale pro Suikafuurado je prý důležitý. Pak sem však přišel ten tajemný talentovaný chlapec jménem Kisuke Karuki, měl také loutku, říká ji Daisuke a měl v ní přístroj, který umožní posílat přez loutky elementární jutsu. Já mu za to propůjčil ten svitek a on mi na oplátku dal tři ty zařízení, díky čemuž jsem si všiml, že má dřevěnné ruce, ale čekal bych, že mě bude chtít zabít, ale on si jen udělal něco se svitkem a vrátil ho zase sem. A je mi jasné, že vás sem poslali, aby zjistili zda žiju a jestli jste na tolik poslušný, aby jste mě kdyžtak zabili." Řekl jsem a hlasitě si povzdechl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:56

Masaru

Jop sme tu aby sme tě zabili... takže mi dej ten svitek a uteč... Nebudu nikoho zabíjet.
Řekl sem rozhodně... I když sem trochu pochyboval, že bych mu vůbec ublížil zdál se mi silný...
Až dojdeme do vesnice řekneme, že si mrtvý.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:59

Sora

Když to všechno dořekl,tak jsem rači mlčela.Hm...přístroj který dokáže dostat element do loutky.To musí být nějaký,mistrovský vynález. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:30

Darashi

"Pochybuji, že by jsi mě porazil, ale kdyby jste to neudělali vy tak přijdou jiní." Řekl jsem a začal skládat pečetě. "Kuchiyose Narami no jutsu!" Bouchl jsem do země a z té najednou vyjel jakýsi kámen na kterém byl svitek. "Vemte si ho a běžte."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:33

Masaru

Trochu mě to rozhodilo, protože sem čekal, že na to nepřistoupí ale potěšilo mě to... Vzal sem svitek a strčil ho do kapsy... Cestou ven sem se ještě zeptal.
Ten Kisuke... Co se s ním stalo?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:38

Sora

Když vyslovil Kuchiyose,tak jsem si myslela že přivolá toho ještěre,jenže přivolal ten svitek.Pak jsem následovala Masara,to by mě taky zajímalo... Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:42

Jenže ve chvíli, kdy Masaru chytl svitek, začal svitek silně modře zářit a pálit, takže ho Masaru upustil, v tu chvíli se z jeho těla začala vynořovat jakási jeho modrá silueta, která se vcucla do svitku a najendou na Masarově krku zmizela značka Suikafuurado a on najednou pocítil silný pokles chakry.

Darashi

Cuknul jsem sebou, když jsem to uviděl a lekl jsem se. "Eh, za to asi může ten Kisuke, nějak to zapečetil, aby ten svitek ochránil a vzal ti tim jednu podstatu asi se chtěl zbavit klanu Suikafuurado." Řekl jsem vyděšeně, ale pak se na Kisukeho zeptal. "Mně říkal, že pokud chci zůstat naživu, tak se nemám ukazovat v Oblačné a v Písečné." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:50

Masaru

Eh......
Řekl sem rozhozeně a zkusil vytvořit ohnivou kouli... ale nic se nedělo. Snažil sem se zachovat klid a hledat na tom něco pozitivního...
Stejně se mi ty jejich praktiky nelíbili. Znamená to, že už do toho klanu nepatřím?
Sakra co to bylo.... Tohle není možný jak sem mohl byt tak stupidní a jen tak to brat do ruk....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:52

Sora

Otočila jsem se na Masara,a koukla jsem se na jeho krk.Pak jsem jenom zavrtěla hlavou.Sice nevím co se stalo...ale...něják se to musí vyřešit. Řekla jsem,a stále jsem si prohlížela Masara.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Někdo vám nevěří (Tým 1)   Někdo vám nevěří (Tým 1) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Někdo vám nevěří (Tým 1)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: