Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas to napravit

Goto down 
+4
Shika-san
Aspi
Nero
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:32

Nero

Pomalu jsem se zvednul a sevřel jsem meč do obou rukou.Meč v mžiku zrudnul a dal jsem do toho tolik chakry že síla a tlak trochu odhazovala věci kolem mě..z dlaní mi začla týct krev a meč byl čím dál víc rozžhavený. Aaaarghh!!!!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:45

Kisuke Karuki

Začlo se kolem mě vznášet listí díky jutsu Bunza a jelikož to nebylo normální tak jsem zavřel oči a proskočil listím ven, měl jsem od listí řeznou ránu na tváři, ale nic víc, ale díky tomu jsem zjistil, že je tu další a tak jsem se jen pousmál a máchl rukou a v tu chvílim se za nim objevil Date s katanou v ruce, přímo za Bunzem a sekl po něm. Mezitím Yuki zase tleskla rukama a kunai s výbušným lístkem se obrátil a rozletěl zpět na toho, který to hodil. Možná bylo na čase vymyslet nějaký plán.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 21:50

Bunzo

Uskočil jsem co nejrychleji to šlo. Tentokrát ten můj zadek už nikdo nezachrání. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:02

Momoki Rakugi

Díky Shunshin no jutsu jsem uhnula kunai s výbušným lístkem a šla jsem pomoct Bunzovi,jen tak tak jsem odrazila sek který byl veden na Bunzu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:07

Yotsuki

Pozorně jsem sledoval ten tým úspěšných aspirantů na cenu sebevrazi roku a hledal chvíli kdy bude jejich šéf nechráněn. Ta přišla vo kamžiku kdy se kolem něj zvedlo listí a on jej překračoval. Jeho kumpáni bojovali s ostatními a mě nemohl vidět. Vytvořil jsem si tedy Kawarim který jsem poslal jako návnadu na přímí útok. Sám jsem se mu pak pokusil dostat do zad a odrovnat ho Kunaiem do ledvin.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:17

Kisuke Karuki

Date uskočil před Bunzem a Momoki a pak se jenom zasmál, složil pečetě. "Goukakyuu no jutsu!" Zvolal Date a v tu chvíli se na Bunza a Momoki rozletěla obrovská ohnivá koule.
Yotsuki byl na omylu, protože přede mnou stála Yuki, protože Tono jediný bojoval s Nerem a Yuki furt stála přede mnou a jelikož Yotsuki byl přede mnou tak jsem věděl kam běží a tak jsem ho jen sledoval a pak máchl rukou a Yuki mu odrazila kunai z ruky svym mečem a snažila se ho nakopnout kolenem do břicha. (Nevim jestli to co jsi psal Kaku mělo být kawarimi nebo klon.)
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:19

Josuke Takuro

Vypadněte odtamtud zakřičel na ty dva (Momoki a Bunzo) .
Klon zkoncentroval chakru do kladiva a silným úderem udeřil kladivem do země před Date, to by ho mělo na chvilku zpomalit.Mezitím jsem vyskočil do vzduchu,nashromáždil jsem poslední chakru do rukou ,stiskl jsem pevně kladivou a mrštil ho po Date.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:20

Pro Inspiraci Cool laugh

Nero

Meč zářil po celém bojišti a já sem se rozeběhl přímo na Kisukeho.Z dlaní se mi řinula krev a já se motal ze strany na stranu.Ztratil jsem už dost krve a chtěl jsem do této rány dát opravdu všechno.Běžel jsem co nejrychleji a přitom jsem hlasitě křičel...když jsem už byl u něj vší silou jsem do něj udeřil. Pokud to nevyblokoval mohl jsem ho naříznout vejpůl.


Naposledy upravil Genesis dne Sun Aug 22 2010, 22:36, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:20

Bunzo

Přeskočil jsem toho týpka s katanou a použil na něho Suirou no Jutsu. To by tu ohnivou kouli mělo zbrzdit.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:26

Kawarim vládne světem Chuck Norris utíkz s pláčem domů-od Yotsuki klanu Cool laugh

Bylo mi té ženské trošku líto když nakopla ten kus kamene, jedinou věc za kterou jsem se tu mohl vyměnit. Kawarim mi dal dost času na to abych se dostal za ní k čtyřrukému šmejdovi a snad mu i trošku pocuchal pěstí obsah hlavy. Rána z boku do spánku dokáže hotové divi.


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Sun Aug 22 2010, 22:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:31

Momoki

Uskočila jsem a dívala se na Josuke jak vrhá po Date jeho těžké kladivo.Tohle ho muselo zabít ,pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:35

Kisuke Karuki

Bunzo asi těžkou přeskočil Dateho, když na něj letěla ohnivá koule. V tu chvíli se země zachvěla a Date se rozletěl po zádech na zem a v tu chvíli Kisuke trochu ztuhnul, protože do Dateho udeřilo kaldivo a Date zůstal s rozbitou hlavou ležet na zemi a v tu chvíli Kisuke zařval naštvanym tónem. Jenže to už na něj běžel Nero a Kisuke jen poskládal pečteě "Suiton: Mizu Rappa!" v tu chvíli Nera spláchla voda a začalo to hasit katanu, ale ne tak, aby to Kisukemu nic neudělalo a tak zatáhl rukou a v tu chvíli k zemi Nera strhnul bez jedné ruky Tono, ale bohužel se napíchl na meč a začal hořet, ale pod nim byl Nero. Jenže pak se objevil i Yotsuki a já se jen pousmál a pěstí mu chytl rukou a na druhé ruce se vytvořil větrnný bodák, který mířil Yotsukimu na břicho. "Nexory!", při zásahu by Yotsuki mohl klidně i zemřít. Jeho druhá ruka neměla možnost pohybu, protože sjem ji držel jednou svoji rukou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:40

Nero

Hořícího Tona jsem ze sebe schodil a odkutálel jsem se od hořícího těla.Přitom můj meč začínal zasínat a já začal kašlat krev. Vypadá to..že tohle je můj limit....
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:48

Momoki Raguki

Konečně ten parchant zemřel.Opírala jsem se o svoji katanu, protože jsem už byla vyčerpaná, měla jsem chakru akorát tak na jeden klon.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:48

Yotsuki
(doufám že to chápu správně tak že mě dvěma svíma rukama drží moje ruce a jednou z těch spodních se mě snaží bodnout do břicha...)
Moc si nemysli haj..
zavrčel jsem a rychlím škubnutím jsem se na rukách přitáhl nahoru, vzhledem k mé váze kterou ještě umocňují mé masivní chrániče předloktí bych měl jeho ruce vytáhnout spolu s sebou, načež jsem na jeho naplých rukách udělal něco jako stojku, oba nás převážil a zatímco já dopadl na nohy s ním jsem praštil o zem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:53

Kisuke Karuki

Nečekal jsem, že tohle udělá a hravě se mnou práskl o zem, ale já už v pádu pracoval prsty a v tu chvíli za nim byla Yuki a snažila se ho konečně kopnout do břicha a já se snažil pomalu zvednout.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:59

Yotsuki

Tak takhle to děláš ty pa.chante
uvědomi jsem si když jsem citil pohyb jeho prstů a za sebou zaslechl lehké kroky té dívky. Po celém mém těle vyrašili jiskřičky elektřiny jak jsem přetěžoval svoje podpůrné jutsu a koncentroval všechnu chakru.

Tohle ti neprojde haj.zle
s tím jsem uvolnil ve svém těle chakru jako při Shunshin ale místo zrychlení a tedy do nohu jsem ji nasměroval do rukou pa prudce trhl s tím chlápkem co jsem ho ještě držel čímž jsem se roztočil kolem své osy a práskl s jeho tělem přímo proti jejímu kopu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 23:01

Nero

Pomalu jsem vstal a šel jsem ktěm 3em..Ještě jsem neskončil Řekl jsem unaveně a mlžilo se mi před očima..
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 23:03

Momoki

Nabrala jsem dech,sevřela jsem pevně katanu.udělala jsem bleskový klon a rozběhla jsem se pomoct Yotsukimu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 23:06

Josuke

Doplazil jsem se ke svému kladivu a odpočíval, neměl jsem už žádnou chakru....


Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:12

Kisuke Karuki

"Už mě nebavíš." Řekl jsem a v tu chvíli jsem byl obalený jakousi bílou hmotou, což byla chakra 5ti ocasého, kterého mám v sobě zapečetěného a objevil se mi jeden ocas a v tu chvíli se mnou Yotsuki ani netrhnul a Yuki ho nakopla a já pak prásknul do země a vytvořila se slabší tlaková vlna co by měla všechny odhodit na zem, dokonce i mé loutky, což už Yotsuki věděl, že jsou to loutky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 00:37

Nero

Mě to shodilo celkem lehce protože jsem sotva šel..Opět jsem zakašlal a po bradě mi stekla čárka krve.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 02:24

??? nedaleko vesnice

Neznáma osoba seděla na kameni ... tak konečně jsme toho 5. ocasého našli ... řekl si sám pro sebe byl opřený o ruku a vlasy měl asi tak po ramena o kámen byl taky opřený velký svitek ... v tom přišly 2 osoby zaním ... Je čas jít .. řekl jeden ve žluté robě který měl na levé tváři tetování slunce .. a pak dodala 3 osoba ... Kumogakure nás potřebuje .. dodal ženský hlas 3. osoby která měla robu bílou a naní zlaté pruhy na zádech měla středně velký svitek .... Máte pravdu řekl ten na kameni a popadl svůj obří svitek a vstal
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 07:47

Momoki

Tlaková vlna mě odhodila na zěd domu, a omdlelal jsem, neměla jsem už žádnou chakru.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 08:10

Josuke

Držel jsem se kladiva aby mě tlaková vlna někam neodhodila.Co je to za týpka?Musím ještě vydržet a pomoct ostatním.Věděl jsem že tohle je můj limit ale nemohl jsem jen tak ležet a koukat se jak nás pomalu všechny zabíjí.Zkontroloval jsem si výbavu,zbylo mi pár kunaů a 1 výbušný lístek.
Přemýšlel jsem o nějakém plánu jak sejmout toho slizáka...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas to napravit - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas to napravit
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: