Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas to napravit

Goto down 
+4
Shika-san
Aspi
Nero
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 10:25

Nero

Otče..tohle je asi můj konec...nepodařilo se mi být alespoň z části dobrý jako si byl ty..jsem alespoň rád že se zase setkáme.. Pomalu se mi zavíralo oko a podemnou se tvořila kaluž krve.Jen utlumeně jsem slyšel co se děje v okolí a už jsem cítil ten klid ... rány mě přestávaly bolet a mě po tváři ztekla slza.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 10:32

Bunzo

Mířilo na mě Goukakyuu no jutsu, když najednou mě odhodila dozadu tlaková vlna. Neviděl jsem, co se stalo s tím jutsu. Prostě jsem tam ležel. Mě se ale nechce umřít. řekl jsem si a začal jsem pomalu vnímat okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 10:43

-> Lidičky nerad narušuju epický konce ;D ale to že umírám já neznamená že vy musíte taky Cool laugh Navíc třeba Momoki celou dobu relaxovala na louce takže chakru musela mít úplně full a jediný co udělala bylo pár Shunshinů a pár klonů.. musíš mít min. ještě tak 40-50% chakry .. Cool laugh jako mě je to celkem fuk jestli ceš omdlít tak omdli Cool laugh jen si mohla ještě dál bojovat...to samí Josuke jediný co udělal bylo že párkrát máchnul kladivem a hodil ho... (navíc teda nwm jestli si to změnil..) ae jako hl. atribut máš Výdrž takže by ti určitě měla zbýt nějaká chakra..zvláště když si manipuloval jen s kladivem Wink Nechci si tu hrát na Kageho nebo Admina..ale jen chci říct že ste ještě mohli bojovat Wink
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 11:03

-> však já budu bojovat, už se zvedám, jenom mě to na chvilku omráčilo.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 11:16

-> Ano vím..hlavně narážím na Momoki a Josukeho..Protože když si to vemeš..trénuju na cvičišti dost tvrdě a pak jdu domů tak s 50% chakry..přídu domů na pár minut si lehnu a mám cca 60% chakry..pak začnou bít ty zvony tak tam běžím a střetnu se stím fuutonem... celkem slušná srážka.. takže mám tak 40% chakry..to už se projevuje to jak sem na střeše..pak tam přídou oni 2 ..Momoki si vklidu relaxovala na louce takže ta musí mít tak 101% chakry.. pak jsem ještě psal že dám všechnu chakru (40%) do toho útoku ale nepovedlo se protože tomu zabránil ten druhej.. Ještě ktomu když si vemeš na potaz je Chakra je do češtiny převedený vlastně jako Energie.. tudíš když nemám oko sem pořezanej apod. tak ztráta krve mě slušně unavuje -> tudíš ztrácím chakru.. jsem fakt na svim dnu s chakrou.Ale Josuke jen párkrát bouchl kladivem a hodil ho <- toť vše ... a Momoki udělala jen pár Shunshinů a pár klonů... oba musí být jako čiperky nehledě na to že jediný co je sundalo byla teď ta tlaková vlna.. Nechci jim do toho kecat..nechci do toho kecat Adminům jen mi tohle přijde jako přehnaný pokles chakry u nich Wink
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 12:26

Yotsuki

Poměrně přkevapivě jsem s tím chlápkem ani nehnul, místo toho jsem však schytal kop do zad a proletěl jsem se kus stranou takže té talkové vlny co mě zasáhla jsem si díky tomu málem ani nevšiml. Dopadl jsem poněkud tvrdě a ještě chvíli střídavě válel sudy a házel kotouli než jsem se zastavil.

Do háje, ten zmetek je Jinchuuriky?
zadíval jsem se na jeho "plášť" a s námahou jsem se vyškrábal na nohy.
JInchuuriky a loutkař k tomu kdo to kdy viděů
protřebal jsem si trošku bolavou hlavou a chvíli počítal jak jsem na tom s Chakrou. Nebylo to nic moc. I když na Genina jí mám požehnaně dneska jsem docela intensivně trénoval a hlavně už jsem několikrát použil to zpropadený Shunshin.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 12:46

Když v okolí byla cítit chakra 5. ocasího , ani lidé z rady nestály a nekoukaly ....



Před geninama se postavilo 5 osob ... V Čele byl vůdce vesnice ,na pravé straně od něho byl Správce kterýho všichni znaly protože zastupoval Vůdce vesnice a ještě vedle něho byl ninja z klanu Takuro s 6. Katanama ... na pravé straně od vůdce byl taky jeden z rady ale toho nikdo neznal protože je to snad poprvy od zlaožení co vyšel na světlo v kumogakure , a vedle něho přiskočil Jiruga Raguki otrhanej a zraněněj ale tentokrát už měl oko modré a ne černé ..

A pak vůdce promluvil ... Už si toho udělal dost , je čas nám to splatit ... řekl hlukým a hlasitým hlasem a sledoval chakru 5. ocasého

v tom se kvám genninům seběhly doktoři s jouninama a dostávaly váz bojiště všechny
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 12:51

Nero

Jen mlhavě jsem pozoroval okolí ale po chvilce jsem už neměl sílu zůstat při vědomí...omdlel jsem a byl jsem na pokraji smrti...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:07

Yotsuki

Já jsem v pohodě
odmávl jsem doktora který se chtěl jít podívat na mě. Ani jswem mu nelhal kromě pár naražených kostí mi vážně nic moc nebylo.
Tak to vypadá že naše vesnice záskala Bijuu a nijak slabého, Gobi...to není vůbec špatné...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:21

Bunzo

Je to dobrý, přežiju.
řekl jsem doktorovi, protože kromě toho že sem omdlel se mi nic jiného nestalo.Někteří potřebují vaši pomoc víc.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:54

Josuke

Mě nemusíte ošetřit,jsem v pohodě.Opřel jsem se o kladivo a stoupnul si.už jsem se cítil lépe.


// No já jsem byl vyčerpanej proto že jsem byl na treninku a tam jsem vypotřeboval většinu chakry ,tak proto ...
navíc víš ty kolim váží moje kladivo ? Ani se neptej Cool laugh.

A výdrž neznamená že mám více chakry ale že toho více vydržím ... a to kladivo je fakt moc těžký Cool laugh.Souhlasím ale s tebou, příště si dám na to velký pozor,jsem nováček v těchle rpg tak mi to neměj za zlé Smile


Naposledy upravil chappi dne Mon Aug 23 2010, 14:21, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 13:56

Kisuke Karuki

Zasmál jsem se dost arogantně a ukázal na Jiruga. "Pokud jste všichni slabý jako tenhle, tak to nebudu mít žádnou práci." Řekl jsem a pracoval při tom se svými prsty a v tu chvíli už za těma třema stála Yuki se svoji katanou a máchla proti nim.
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 14:01

Momoki


Probudila jsem se když mě odtamtud odtáhl Jounin.Jak jsme na tom? zeptala jsem se jounina.
Bylo mi už lépe ale bolela mě strašně hlava.


// Já jsem šla do obchodu a nechtěla jsem abych najednou vypadla z příběhu tak jsem to udělala tak že jsem omdlela.S tou chakrou to máš trošku pravdu... ale nechme to jak ž to je,poučila jsem se .. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:08

Hakeshi Takuro

Na noze jsem se otočil proti katane a v ruce se mi oběvili moje 2 katany a hned jka se ta katana Yuki přiblížila tka jí okamžitě v klidu zblokoval

Správce

Nadechl jsem se Suiton .. řekl jsem z mé pusy se valila voda která začla pokrývat celý utemí vodou a ne jenom trochou vody .. něoc jako když kisame vypouštěl vodu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:17

Kisuke Karuki

Mácnul jsem prsty a s nepochopením, jak o Yuki věděli jsem ji přivolal zase k sobě. O Yuki nemohli vědět, protože z ní nevyzařuje chakra a byla nejlepším ninjou na tiché vraždení, nechápu jak se jen tak otočil a zablokoval to, nesmysl. Pomyslel jsem si a pak vyskočil na vodu, na které jsem se držel pomocí chakry a pořád jsem měl jeden ocas. Hlavně je zabij, jsou tak ubozí, že na tebe nemůžou mít šanci. Řekl mi v hlavě démon a já jen souhlasně přikyvoval. Na štěstí pro nás, oni nevědí, že ovládáme všech 5 elementů.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:18

Josuke

Vyskočil jsem na střechu domu a sledoval jsem co se bude dít.
4 ruký ninja nemá šanci,usmál jsem se .
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:30

Nero

Doktoři mě rychle nesli do nemocnice.

V mojí mysli

Stál jsem v dlouhém tunelu a nakonci bylo krásné jasné světlo..všude kolem byla tma a bolest ustupovala čím dál víc když jsem se blížil k tomu světlu. Jsem mrtvý ? Ne.. ještě ne..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:37

Správce , Vůdce , Jiruga

Voda byla všude kolem nás když vtom najednou voda pod yuki vyletěla naní a začla jí pohlcovat nebo spíš jako že jí obalovala , pak se té vodu dotknul vůdce a v tu cvhilku začla voda probíjet pokud by naní byl i Kisuke tak by měla zasáhnout i jeho nebyl to normální raiton byla v tom velká chakra a při dotyku to paralizovalo .. ale hlavně yuki kterou obaloval a voda tá by to měla dostat nejvíc .. pak Jiruga vstal a natáhnul ruku jako minule a jeho oko opět zazářilo a v ruce se mu vytvořila malá koule který naně vyletěl a pak jakoby vybouchla a byla zní velká elektrická koule ve velikosti firebollu a letěla naně ale mířila spíš na yuki a kdyby yuki todle všechno zasáhlo tak nemá šanci aby v takovýdle kombinaci vydržela
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 17:56

Bunzo

Vyplaval jsem na povrch a postavil se. Tak to chci umět řekl ne zas tak potichu. Za cvíli sem vyběhl na střechu okolního domu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 19:50

Kisuke Karuki

Odrazil jsem se od vody vysoko do vzduchu a po útocích dopadl na vodu a zakroutil hlavou a ruku si dal na čelo. "Yare, yare." Řekl jsem a podíval se na ležící Yuki, která sice měla svalstvo uplně paralizované, ale byla to má loutka, což teda ty nově příchozí nevěděli, protože jim to nikdo neřekl, Yuki se pomalu zvedla, sice celá potrhaná, ale už byla mrtvá, takže ji to nevadilo a skočila ke mně. "Máte se ještě co učit hoši." Řekl jsem a na jedné z rukou se mi začala vytvářet koule, co vytváře Naruto v Kyuubi modu a pak jsem tou koulí ukázal na Jiruga a kouli rozmáčkla v tu chvíli se na Jiruga roletěl nauvěřitelně velký paprsek chakry, tak velý, že ho nadskočit nešlo a uskočit by asi dalo problém v té rychlosti, kort ve stavu Jruga.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 20:52

V mojí mysli

Už to chápu..umírám..je to zvláštní pocit.. Nohy mi šli samy aniž bych chtěl a šel jsem směrem ke světlu.

Doktoři měli jen pár minut na to mě zachránit..pokud si nepospíší zemřu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 20:58

Josuke

Staříkuuu
, zakřičel jsem z plných plic. Doufám že se tomu ten stařík vyhnul.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 19:02



Mraky se roztrahly a od letely pryč , para která byla kolem vesnice se rozpustila a slunce začlo silne pálit a svitit všude byly vydet slunecni paprsky a zaře nikdo nevidel do bojiste a nikdo pomalu nevidel kolem sebe slunecni paprsky a zaře pohltila celý okoly a hlavne bojiště zkrz kisukeho v tom bylo slyšet takovy křupnutí jako kdyz udeři blesk a najednou zaře se stahovala na bojiště a pak uplne zmyzela a hned nato následovala menší tlakova vlna která při dotyku všechny přitomny vedle bojiště uspala i genini a chunniny ... všichni mohly videt že jak svetlo zmyzelo ... Kisuke i Vůdce , jeden z rady . a Hakeshi Takuro zmyzely pryč ... jedinej kdo tam ležel byl JIruga Raguki v v kaluži krve a pak všichni upadly do toho spánku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas to napravit - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas to napravit
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: