Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas to napravit

Goto down 
+4
Shika-san
Aspi
Nero
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:29

Karadin -> Pousmál jsem se když mě objal a pak jsem spustil ... podle všeho na nás zautočil nákej dávnej přítel vůdce s cílem pomsty vzbytek je utajeny .. řekl a usmál se naněj

Daisuke -> Po píštalce nebylo ani stopy tka jak se dalo očekávat .... možná jí někdo sebral a možná už je zničená
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:31

Karadin

Hmmm aha. A kedy pôjdeme domov? Pozrel som sa na mamu. Chvíľu som rozmýšľal. Aha veď mi už asi žiadny dom nemáme že? Všetko zhorelo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:40

Daisuke

Musim ji najít, abych věděl jak vypadá a pak pomocí Henge změnil nějakou věc, abych ji dal tomu chlápkovi a nedal mu píšťalku. Pomyslel jsem si, ale pak jsem pochopil, že ji asi nenajdu a tak jsem smutně sklopil hlavu. Možná není mym osudem zjistit co to mám za Kekkei Genkai. Pomyslel jsem si, ale pak se ozval on Drž tlamu ty srábotko, vypust mě, Rudého bleska a já to z toho idiota vymlátim, tomu věř! Ale dokázal jsem to ignorovat.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:49

Bunzo Abiru

Vyhledal sem sídlo správce a zaťukal.Po chvíly jsem vstoupil a řekl: Vím že na to teď asi není vhodná doba, ale chtěl bych se zařadit do týmu.

Edit by Aspire: Piš to trošku delší jo?

Stačí?


Naposledy upravil Methyl dne Mon Aug 16 2010, 19:31, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:44

Nero

Dobře...chci jen aby jste věděl..že ve vás věřím..jste správný Sensei. Pousmál jsem se a odkráčel jsem zpátky ke zbylím dřeveným panákům.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:12

Daisuke -> Napadlo tě se kouknout do nákýho obchodu nebo to tu prostě obhlížet byla velká šance že jí někdo má

Sorávce

Dále řekl přísným tonem

Karadin -> máme .. vůdce nám poskytl náhradní byt v horní části vesnice jako všem .. řekl ti spokojeně otec

Nero -> tak to ti děkuju .. řekl a usmál se a pka se opřel o strom a pozoroval tě
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:16

Bunzo

Správce, vím že na to teď asi není vhodná doba, ale chtěl bych se zařadit do týmu, abych mohl pomáhat v kumo. řekl sem mu s klidem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:17

Daisuke

Zamyslel jsem se a pak mě to napadlo, začal jsem se rozhlížet a pak jsem rychle zamířil k prvnímu bazaru co jsem viděl, protože mi přišlo logické, že takové věci by tam mohli mít.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:22

Nero

Přišel jsem před trénovací panáky a vzal jsem meč do obou rukou.. dal jsem si ho před tělo ostřím do nebe a zavřel jsem oči. Otče..dej mi sílu! V tu chvíli se čepel meče červeně rozzářila a já jsem se rozeběhl na cíle..útočil jsem jak nejlépe jsem uměl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:28

Správce

Nyní dokončujeme opravy ve vesnici a tak tymy nemáme rozdělené ale v nejbližžších dobách is vás vyzvednou senseiové .. zatím máte volno .. řek ljsem v klidu a věnoval se zapisování do knihy

Daisuke -> Ano taky že tam nějaká píštala byla ale ten problém byl že ty si ubec neveděl nic o té píštale a v otm bazaru když si hledal víc a víc tak si těch píštal anšel asi 10 .. bylo to spíš poloviční skládka

Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:32

Bunzo

Oděšel jsem z kanceláře. Hmm takže volno,to si najdu nějaký místo kde se budu moct natáhnout. A zamířil jsem mimo vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:34

Daisuke

Zamyslel jsem se a podíval se na svůj rozpočet a zjistil, že na všechny nemám a tak jsem se otočil a znovu šel do věznice, přez stráže jsem jen tak prošel, protože když mě pustili i před tim, tak by mě měli pustit i teď. Došel jsem v klidu až k cele, kde jsem se zastavil a chvíli se rozhlížel, zda není někdo poblíž. "Jak ta píšťala vypadá?" Zeptal jsem se ho narovinu.

???

Seděl jsem na jedné ze skal poblíž vesnice a sledoval jsem létající orly, jenže pak si mě všimla stráž, ale ta pak hned spadla mrtvá k zemi a já dopadl vedle nich a pomalu jsem kráčel směrem k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:49

Bunzo

Našel jsem si pěkné místo u skal, kde je pěkný výhled na nebe a lehl sem si tam, abych pozoroval mraky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:34

Nero

Byl jsem už udýchaný a vyčerpaný...z dlaně se mi řinul proud krve který stékal po rukojeti meče a meč byl pořád 100% rozžhavený. Panáci byli skoro všechny rozsekaný na kousky a ještě jich pár zbylo...setřel jsem si pot a znovu jsem zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:34

Karadin

Usmial som sa na otca a na mamu. A v mysli som si povedal. No máme nový domov, ale neviem či si naň zvyknem. Hmmm, ale na tom nezáleží veď môžeme byť radi, že budeme aspoň niekde bývať. No otec a kedy pôjdeme do nového bytu?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 22:42

Karadin -> Třeba hned .. řekl jsem a usmál se vzal jsem si jednu berly a společně jsme šly pomalu z nemocnice

Nero -> Sensei se na tebe kouknul .. Nero ... nemusíš se tak dřít .. řekl v klidu a sedl si ke stromu jako znamení toho že jeslti přestaneš a sedneš si kněmu tak se něco můžeš dozvedět

Daisuke -> Ty asi hodně chceš vedět o svých schopnostech že ?? řekl pohodářským tonem a bylo vydět že to bude prodluovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 22:47

Daisuke

"Ano, tomu věřte." Zvolal jsem jistě a zasmál se. "Tak povíte mi to?" Zeptal jsem se hodně nervózně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 23:05

Nero

Rozsekl jsem posledního panáka a koukl jsem na Senseie. Hai.. Přišel jsem kněmu a sedl jsem si vedle něj..meč jsem zabodnul do země vedle sebe a koukl jsem na zkrvavělou dlaň.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 00:30

Ichiro

Až nebude mezi náma mříž a nebudem v týdle vesnici tak ti řeknu všechno .. řekl v klidu .. a hlavně až budu mít svojí píštalku ... protahoval to

Jiruga Raguki

Podal jsem nerovi obvaz .. a kouknul jsem naněj svím upřeným pohledem (Fotka v "jounini") ...Chápu že chceš zesílit .. poslední utočník byl silnej .. chápu že chceš všechny ochránit .. ale někdy je lepší se nachvilku zastavit a dát si klid ... A když si unavenej , tak prostě zastavit .. vím že jeto přesnej opak toho co tě učili ostatní ale veř mi že je to tak lepší nachvilku se zastavit a uvědomit si proč vlastně trénuješ ... Uvědomit is svůj pravej cíl ne jako ostatní "Chci bejt nejsilnější" .. ironicky zdůraznil tu větu .. můžeš bejt nejlepší a přitom nemusíš bejt nejsilnější ... pokud se chceš učit techniki u mě tak se musíš šetřit .. protože to budeš potřebovat .. řekl jsem mu v klidu .. protože si moc horlivej jako já když jsem byl v tvím věku
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 00:40

Nero

Obvázal jsem si ruku a pozorně jsem poslouchal Senseie. Potom jsem sklopil hlavu a koukl se do dlaní. Tehdy...to byla moje chyba...pouze a jen moje chyba že můj otec zemřel...nebyl jsem dost silný abych mohl bojovat po jeho boku a chránit vesnici..mohl jsem se jen dívat jak umíral ! Nechci už nikdy vidět někoho jiného umírat ..nechci už nikdy vidět umírat někoho na mé straně aniž bych mu nějak nepomohl ! Proto musím zesílit..vím že mám pořád dost času ale...chci zesílit víc ! Nechci být jen obyčejný ninja..nechci být jen někdo stereotypní...a toho obyčejným tréninkem nedosáhnu ! Stiskl jsem dlaně do pěsti a naštvaně jsem se koukl do nebe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 00:48

Jiruga Raguki

Ale nedosáhneš toho ani když se budeš přemáhat .. to má pak blbý učinky na tvoje tělo .. dneska si odpočin a zítra začínáme .... řekl ale nedořekl větu s čím
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 01:00

Nero

Vstal jsem a když nedokončil větu tak jsem se na něj koukl... Začínáme sčím ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 01:06

Jiruga Raguki

Uvidíš .. řekl jsem mu aby odcházel plný napětí
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 01:21

Nero

Trošku jsem se usmál jelikož jsem byl rád že se něco začne dít...Dobře..teď udělám co jste řekl..jdu si odpočinou...mějte se.. Připevnil jsem si meč na záda a šel jsem směrem domů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 02:22

Daisuke

Zamyslel jsem se. "Fajn, hnijte si tu dál." řekl jsem a začal pomalu odcházet.

???

Došel jsem až do vesnice, kde jsem se protáhl a sundal si kapucu a mé vlasy zavlály ve větru. Pak jsem pohodil pláštěm a zpoza něj vytáhl obrovský lístek, který jsem vyhodil do vzduchu a on ve vzduchu vybuchl a vystřelil asi 10 dalších lístků, které se přilepily na domy okolo mě a ty domy se rozletěly na cucky a místo zahalil dým a já tam nebyl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas to napravit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to napravit   Čas to napravit - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas to napravit
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: