Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta do Amegakure (jáá)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 15:56

Montaro Yuurinshi

ještě jsem se o nic nepokusil .. řekl jsem v klidu doskladal jsem pečetě roztáhnul ruce a skočil jsem k němu blíž tak 5 metrů od něj a najednou naněj vyletělo chakra lanko a ja sejm se naněj rozeběhl s 2 kunaiema každej v jedný ruce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 17:42

Tokuzen Uchiha

Díky Sharinganu jsem lanko viděl, a proto jsem se skrčil, ale bylo to málo, chytlo mě to lehce za hlavu a odhodilo o kus dál, což mě značně vytočilo. Rychle jsem se zvedl a najednou jsem uviděl, jak na mě běží Montaro. Namířil jsem ruce směrem k zemi před něj, když v tu chvíli mi z rukávu vyletěly, jakési dvě železné ruce na železném lanu a zabodly se do země. Já jsem se najednou ocitl ve vzduchu, protože mě tam ty ruce vymrštily, udělal jsem salto, při čemž jsem dopadl přímo za Montarem a snažil se ho ze zadu kopnout do zad, aby spadl na zem. Mezitím ty ruce zase zajely do rukávů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 17:44

Montaro Yuurinshi

Chtěl jsem se ychle otočit ale najednou jsem dostal ranu do zad porože jsem byl v pulce tý otočky a jak jsem padal tak jsem přímo poněm vymrštil jeden kunai což z takovýdle blízkosky bylo těžský se tomu vyhnout a pak jsem dopadl opodál na zem po kopu .. a rychle jsem se chtěl zvednout
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 17:47

Tokuzen Uchiha

Ano, kunai opravdu zasáhl svůj cíl. Zasáhl mě přímo do břicha, ale ozvalo se jen jakési cinknutí a kunai odpadl na zem, při čemž jsem se lehce pousmál. "Asi nechápeš před kym tu stojíš, že Montaro?" Řekl jsem docela arogantně, a o tom, že je jinchuuriki jsem neměl ani tušení.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:14

Montaro Yuurinshi

Ani mě to moc nezajíma ... odbyl jsem ho po pravdě ... a vstal jsem .. si pouho pouhý ninja co chce získat sílu jako mě staré já ... ale já jí narozdíl od tebe mam ... řekl jsem mu v klídu a utřel sjem si krev která mi tekla z kouktu rtů
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 23:46

Tokuzen Uchiha

Jeho arogance mě udivovala, ikdyž jsem byl na aroganci docela zvyklý. Když v tom se za Montarem, hodně daleko za Montarem ozval výbuch a k nebi vyletěl jakýsi modrý paprsek a já se pousmál. "Právě jsi přišel o otce nebo kdo to byl." Řekl jsem mu a sledoval ho, čekal jsem že něco ukáže, když tvrdí jak má sílu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 00:46



Montaro Yuurinshi

Najednou jsem se celej zarazil ... Nene .. on nemůže umřít .. říkal jsem si pro sebe a přesvědčoval sám sebe ... blafuje určitě blafuje ... říkal jsem si v mysli ... Ale pak jsem si zase na druhou stranu přehodnotil protivnikovu sílu ... To snad ?!?! ... řekl jsem si pro sebe a moje panenky na očích se začaly klepat a zorničky rozšiřovat .... moje oči zaměřili jenom jednu osobu ... jako kdyby viděly kruh nenávisti a v něm na středu toho všeho stojí jedna postava postava která všechno zavinila postava která musí umřít ... "Přišel jsem si pro tebe, aby jsi se se mnou vrátil domů." .. v mysli se mi zjevovala moje nejdražší postava a pomalu se rozplynnula ... nemáš už toho dost ? .... ozval se démon ... nebaví tě už jak si stebou hraje ?? .... zeptal se znovu ... spojme se a já ti pomůžu vykonat tvou pomstu .... řekl unavený démon který se v mé mysli šklebil .. Stačí aby si mi dal svolení a já ho s radosti zabiju ... nabízel mi laskavě démon ... já ale nic neřekl ... Zaplatíš zato co si udělal ... řekl jsem svému protivníkovi hypnotickým hlasem který zněl uplně jinak a moje zorničky zcela pohltila rudá barva jako má sharingan ale bez teček ... předklonil jsem se a dopadl na ruce moje tesaky se prodloužili a cenili se z pusy na rukou a nohou mi vyrostli drápy , mě uši se zašpičatili a z pusy mi lezla divná hmota která mě začla obalovat .. byla to chakra šesti ocasého ...

Oranžová -> Vzpomínka ...

Červené -> Démon

Hnědá -> Dark Montaro (Cool laugh , prostě montaro se špetkou motivaci demona Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:33

Tokuzen Uchiha

Když jsem uviděl, jak ho obaluje hmota démona, tak jsem se jen pousmál. "Přijdu si sem pro meč a najednou najdu 6ti ocasého? Nejdříve jsem tě chtěl nechat žít, ale teď půjdeš se mnou." Řekl jsem a najednou mohlo Montarovi dojít, že to myslim smrtelně vážně, protože jsem se už nesmál jako dříve. "Fajn, jelikož jsi jinchuuriki, tak se vše mění a já to začnu brát vážně." Řekl jsem a pomalu si rozepínal plášť. Najednou černý plášť s rudými mraky zavlál ve větru a dopadl do jedné z kaluží. To už mohl Montaro vidět jak mám na břichu jakýsi železný kryt, proto mě kunai nepropíchl a na rukách mám pomocí opasků a ruzných pečetí přidané jakési železná chapadla, díky čemuž jsem vždy vše odrazil na dálku. Mohl vidět, jak ta chapadla (Chapadla jsou jen dvě na každé ruce jedno a jsou tlustá asi 5 cm a na jejich koncích jsou něco jako prsty, které jsou ostré.) jsou jakoby zalezlá v rukou, lépe řečeno vycházely z černé pečetě, která zářila fialově, pečetě měl po celé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:12

Montaro Yuurinshi

Koutky rtů se mi lehce nadzvedavali a ja vrčel na nepřítele v tu chvilku mi vyrostl první ocas .. pak jsem se protáhnul jako do bojovýho postoje a cuknul jsem do strany pro normální oko to bylo že jsem prostě zmyzel ale jeho sharingan byl určitě dobrý nato by mě spatřil ... barozil jsem všem ačtyřma do budovy na straně a okamžitě jsem se naněj odrazil do domu se pod nátlakem udělala díra a pomalu se kácel dolu a to rozvířilo prach ja jsem ve velké rychlosti naněj letěl a seknul jsem poněm drápama ze strany
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:38

Tokuzen Uchiha

Stál jsem tam naprosto v klidu a jediné mé oči se hýbaly, protože ho sledovaly. Najednou se však všude zvedl prach, což mě překvapilo, ale myslel jsem si, že na mě zaútočí ze zadu, jenže on útočil ze strany. To mě však nic neudělalo, protože jsem namířil ruku na budovu přede mnou, při čemž mi vyletělo chapadlo, které se zabodlo do té budovy a najednou se začlo stahovat zpět do té pečetě, ale to mě rychle navýjelo na budovu, díky čemuž jsem uhnul útoku, najednou jsem stál na stěně té budovy. Poskládal jsem pečetě "Katon: Goukakyuu no jutsu!" Zvolal jsem a do toho prachu jsem vystřelil obří ohnivou kouli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 17:37

Montaro Yuurinshi

Zavrčel jsem když jsem uviděl jak se lehce tomu vyhnul apak se namě rozletěla ohnivá koule , vražedně jsem se naní podíval a najednou jsem otevřel pusu a z té mi vyletěla salva chakry která se zformovala do ruky a ta se srazila s ohnivou koulí a zpomalovala jí až předemnou bouchla .... chvilku se nedělo nic a pak zničeho nic si uviděl jak se rozvířil prach do menšího tornáda a já tam nebyl protože to už jsem na tebe letěl se smyslem zbourat stebou ten barák na kterym si byl připevněnej , pokud si mě pozoroval pořádně z naštvanosti už mi vylezl druhý ocas
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 23:36

Tokuzen Uchiha

Když v tom se mi ze zad objevila jakási fialová záře a to už mi ze zad vyletěl něco jako železný ocas, který se namířil přímo před tebe, s úmyslem že tě probodne. Nebylo to obyčejné železo, které se o tu chakru roztaví, jakoby to byla nějaká zvláštní silná slitina.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 10:44

Montaro Yuurinshi

Lehce jsem se vým tělem cuknul což v týdle formě nebyl problém takže jsem téměž uhnul ocas omě škrtnul .. respektivě o bok a padnul na zem ... pomalu jsem se naněj zuřivě zadíval a rána se mi pomalu začínala léčit ... čekla jsem na jeho utok .. i když to čekání v takový zuřivosti bylo těžké
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:12

Tokuzen Uchiha

Pomalu jsem seskočil na zem a můj pohled vysel na Montarovi. "Copak, nevyšel ti útok, tak už neútočíš?" Řekl jsem arogantně, při čemž se mi pod očima začaly tvořit černé pečetě a můj Sharingan začal měnit tvar, když v tom se v něm vytvořilo jakýchsi pět teček, což se mi aktivoval Mangekyou Sharingan. "1. tvar: Letící kunai." Řekl jsem a v každém oku mi zmizela jedna z těch pěti teček. Když v tom se přímo pod tebou vytvořila černá pečeť a ve zlomku vteřiny se na tebe ze vzduchu rozletěly kunaie, bylo jich skoro 100. Letěli tak rychle, že jsi je neměl skoro ani šanci postřehnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:20

Montaro Yuurinshi

Cuknul jsem hlavou v rychlosti nahoru a otevřel tlamu vyletěla země moje vlastni chakra která se nademnou obalila a zachytila většinu kunaiu který se proměnili v prach ... ten zbytek co proletěl tech bylo asi 30 z toho 20 do mě narazilo a odrazilo se mi od kuže ale těch 8 mě pořezalo a 2 se do mě zabodaly .... zaječel jsem a kunaie ze mě vyletěly ale to zvýšilo jenom moji agresivitu ... a najednou se začal klubat třetí ocas ... a moje kuže se začínala skapalnovat ale přitom jí neubějvalo ... moje oči přestaly bejt rudé ale celé oko pohltila modrá barva


Stál jsem ve tmě kde zemí byla voda a před sebou jsem viděl velké modré oči které se rýsovaly za mřížema ... měl jsem sklopenou hlavu a přemýšlel jsem co se děje ... Si zoufaly ?! ... zeptal se me nenasycený hlas který zněl arogantně ale zároven pohodově ... Ano ... odpoveděl jsem mu skleslým hlasem .... Chceš ho zabit ?! ... zeptal se arogantní hlas znovu ... Ano ... řekl jsem ještě víc zoufale a zvednul jsem hlavu měl jsem modré oči ... Chci ho pohřbít ... řekl jsem tentokrát arogantně a demon se jen zahihnal

Najednou jsem se chytnul za hlavu a začal jsem řvát ... v tu chvilku mi vyrostl čtvrtý ocas a moje kůže se pomalu odlupovala a podní byla modrá hmota pomalu jsem se sloupal a moje okolní chakra která mě obalovala tak tu vcucla ta modrá hmota už jsem ot nebyl já .... už tam nebyl ani kus ze mě byla tam jenom moje schránka těla kterou obalovala modrá hmota jako kdyby to bylo moje brnění, ocasy se taky zhmotnili a vtom démon který už měl nademnou 60% kontrolu se zahihnal a dodal ... Trošku si pohrajem ... řekl vyrovnaně a démon se najednou rozprsk a všude byly bublinky , bublinky které vypadaly jako z bublyfuku a najednou jsem se obevil nad tebou s hodně velkou rychlosti a chtěl jsem tě srazit k zemi a jeho končetinu vsicnout do sebe ... i pro sharingan to mohl být problém v takovýdle rychlosti ho přesně snímat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:39

Tokuzen Uchiha

Ještě víc agresivity a strachu! Ještě víc. Pomyslel jsem si nadšeně, když v tom už měl 4 ocasy a proměnil se v bublinky, věděl jsem, že se objeví někde u mě, ale neměl jsem tušení, kde přesně. Když v tu chvíli padal přímo na mě a já se podíval jeho směrem. Sakra! Pomyslel jsem si a snažil se uskočit, když v tom mi nohu spálila jeho chakra a já dopadl do kotoulu na zem. Rychle jsem se zvedl. "2. tvar: Vražedná pouta!" Zvolal jsem a v tu chvíli mi v každém oku zmizela další tečka, v tu chvíli jsem měl v každém oku už jen 3 tečky, které byly psokládány v trojúhelníku. Jenže to už se všude kolem nás na zemi vytvořila černá pečeť a ze země vyletěly čtyři řetězy, které dopadly přímo na Montara a připevnily se k zemi. Najendou řetězy zazářily fialově a ze země vyletěly tři trámy, které byly kolem Montara v trojúhelníkovym postavení, pak se ty trámy nahoře spojily, že vytvořily jakési tee pee a najednou z toho bodu nahoře vystřelila masitá fialová chakra, která byla sebrána z Montara díky těm řetězům a rozletěla se přímo na něj. Neuvěřitelná síla to byla. Mezitím mi z levého oka vytekla krev a já se za něj chytl. Sakra!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:28



Montaro Yuurinshi

AAAAAAAAAA .... zakřičel jsem ve svém nitru a spadl jsem na hladinu vody před klecí a voda se zabarvovala rudou barvou .. barvou krve moje jedna pulka těla byla spálená a lehce propíchana .... démon se jen zašklebil .. A ted si můj ... pomalu jsem se zvedal .. Co si to provedl ? ... zakřičel jsem na démona .... a on se jen zahihnal ...

Nepřítel uslyšel výbuch v teepee .. takže to zasáhlo svůj cíl .. ale něco bylo jinak ... pod trámama protejkala bíla tekutina která se doslova prožrala spodem trámů ... začla pohlcovat a roztejkat se po většině půdě malýma průchodama pod hlínou se oběvila i kolem a pod Tokuzenem .. našla svůj cíl .. něco ho začlo pálit na chodidla ..ale než si to stíhl uvědomit z tekutiny vyletěla bíla ruka který ho chytla za nohu a začla šíleně pálit vtu chvíly letěla druhá ruka a chytla jeho druhou nohu která ho taky začla pálit .... najendou si před sebou viděl jak se v trámech tvořej malinkatý dírečky kterýma protejká bíla tekutina ... bylo jich desítku po pár vteřinách stovky až to ten trám doslova rozežralo v prach a tys před sebou viděl jak kopeček z tekutini a jak se z něho tvaruje 5 ocasů a asi 6 rukou nahoře se mu oběvila slyzká pusa a 2 díry pro modré oči ... na první pohled si neviděl že by se tím utokem něco démonovi stalo .. protože hodně velká část šla do montara uvnitř jeho .. už si neviděl staršiho chlapce ale uviděl si šíleného démona zatím s pěti ocasy co tě chce doslova roztavit .... až postupně nasál téméř všechnu tekutinu na zemi do sebe ale ty 2 ruce ti pomalu obalovali nohy a on se ti jen šklebil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:09

Tokuzen Uchiha

Najednou mě chytly ruce a já přesně nevěděl o co se jedná, ale ucítil jsem obrovskou bolest, protože mi to ty nohy rozežíralo. Co se to děje? Pomyslel jsem si, při čemž jsem začal skládat pečetě, když v tom z mého těla vyletěla do včech stran velká ohnivá vlna, která tu tekutinu zničila a já skočil několik metrů dozadu. jenže za Montarem jsem viděl větši skupinku, která se rychle blížila. Musim si pospíšit. Pomyslel jsem si a znovu poskládal několik pečetí. "Katon: Nantekotta no jutsu!" Zařval sjem a v tu chvíli se pod démonem začala třást země, která kolem něj v kruhu popraskala a z trhlin vyletěl velký a silný oheň, který se nad démonem spojil, tudíž byl teď všude kolem něj silný žár a vevnitř té ohnivé koule se neuvěřitelně rychle zvedala teplota, která ho měla pomalu donutit dostat se do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:23



Montaro Yuurinshi

Démon se začal roztejkat a propadávat se .. ale pak se najednou spevnil a chránil se proti žáru ....

Ve svém nitru jsem byl v lehkém bezvědomi a krvácel jsem .. když vtom jsem najendou uslyšel křičícího démona a ja se pomalu probral ... a pomalu jsem vstával jednou rukou sjem se chytul za bok a druhou rukou jsem si pomohl vstát na oko jsem viděl že démon slábne protože i v té kleci byl menší a menší ... Co se to deje ?? .. zeptal jsem se sám sebe a slyšel jsem křik démona jak chce bojovat ... Už si toho udělal dost ! ... zakřičel jsem něnej ... a v mé mysli jsem se obrnil a začal jsem přetlačovat démona který využil toho utoku aby se mě zmocnil .. Vypadni !!!! .. zakřičel jsem naněj

Boom ... ozvala se velká rána a rozprsk jsem se bílá hmota která kolem mě byla se rozprskla a pohltila plameny a zase plameny pohltily tu tekutinu .. ohen zhasnul a bílá žiravina zmyzela všichni jste uviděly mě .. montara s roztrhaným oblečením a jeho pulka obličeje a větší část těla byla hodně popálená a propíchaná atekla od tam tud krev vyděl si jak jedno moje oko je klasické zelené a druhé oko je křištálově modré .. vyděli jste jak jsem ve vzduchu ještě od síli démona jak se vznáším ale najednou mi zmyzela moje síla a síla demona která me už přestala ovládat a já jsem se těch pár metrů snesl k zemi a dopadl jsem na zem kde se mi zastavilo krvácení a já bez známky života ležel v hodně těžkém bezvědomí ani ja jsem si neuvědomoval co se děje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:34

Tokuzen Uchiha

Pomalu jsem přešel až k němu a nasadil si mokrý plášť Akatsuki. "Nakonec jsem tě dostal, Rokubi." Řekl jsem s úsměvem na tváři a už jsem se k němu skláněl, že si ho hodim přes rameno a odejdu s nim pryč. Jenže najednou se ozvalu zakřupání větví a z lesa vyskočili tři maskované postavy s maskama, které značili Oininy, lovce nukeninů. Z druhé strany za zády Montara vyběhla další většií skupinka Oininů. To je špatný, buď ho tu nechám a zachránim se nebo se ho pokusim vzít sebou a možná se zachránim. Pomyslel jsem si, ale pak už jsem rychle pomocí shunshinu zmizel a Montaro tam jen tak ležel.

Oininové

"Vy tří běžte za tim chlapem, zbytek spoutá nukenina Montara Yuurinshiho a převezeme ho do věznice v Suichugakure." Řekl zřejmě velitel a jedna skupinka pronásledovala Tokuzena a zbytek šli spoutat Montara.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:51

Montaro Yuurinshi

Oininové mě bez problému a bez odporu spoutaly a mohly vidět usměv na rtech který jsem zanechal ... v mysli jsem musel pořád poslouchat naštvaného a rozuřeného démona který už neměl nademnou žádnou moc ... Suizu-sama ... řekl jsem si v mysli .. snad jste natom dobře
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 17:01

-> Pokračování bude v Suichugakure. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta do Amegakure (jáá)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Trnitá cesta" (Mia)
» Cesta do Suichugakure
» Cesta za slávou tým 3
» Cesta na zkoušky
» Cesta za minulostí (Kiro a Eve)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: