Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Polapení Fénixe (Morgen)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 09:58

Moroshi

to by potom nebyla zábava...uchechtl jsem se a vytáhl aktany.Soustředil jsem do nich svoji temnou chakru a po každém žralokovi jsem sekl jednou katanou.začínám se nudit...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:00

Yoshio

Doskočil sem na zem a udělal kotoul. Stoupl sem si a na záda si dal meč.
Ok nebylo to špatný... Slabej nejseš.
Řekl sem a otočil sem se směrem k ohnivé zemi.
Deme musíme chytit fénixe.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:06

Moroshi

he?naklonil jsem nechápavě hlavu na bok a nechápavě se na tebe díval.co to sak....ani jsem údivem nedořekl větu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:47

Yoshio

Jo a ten kamínek si nech... Já ho nepotřebuju sem Fénixuv dokonalý nepřítel.. Uživatel Suitonu. Zvládnu ho sám, ale aby se neřeklo, že sem ti misi přebral vezmu tě sebou.
Řekl sem arogantně a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:47

Moroshi

parchant namyšlenej...zabiju ho....honilo se mi hlavou.nepotřebuji tvoji pomoc...řekl jsem a začal utíkat takže jsem předběhl Yoshia a utíkal dál.nehodlal jsem s tímhle arogantním blbcem jít na misi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:50

Yoshio

Blbec.....
Pomyslel sem si ale nic sem nedělal. Dál sem pomalu šel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:25

Moroshi

když už jsem byl tak daleko že jsem ho neviděl tak jsem se zastavil a šel normálně.nepůjdu na misi s tím debi*em....povzdechl jsem si a jelikož jsem šel tak jsem vydával zvuk pomocí kterého jsem viděl okolí kolem 10 metrů kolem mě.(aby jsem věděl že na mě zase nikdo nevyskočí)
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:52

Cesta do Čajové země byla docela klidná... Když už si byl před hranicema viděl si tam známou tvář.

Yoshio

Co ti tak dlouho trvalo? Fénix už je dávno polapený a poslal sem ho k Tsuchikagemu.
Řekl sem normálním tónem, takže nebylo poznat zda je to lež.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:48

Moroshi

ten parchant...zabiuju ho...honilo se mi hlavou po tom co řekl.Nevšímal jsem si ho a šel dál.když jsem kolem něj procházel tak jsem mu řekl.už ti někdořekl že by tě nejradši zabil?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:53

Yoshio

Jo, ale pár hodin na to už byl mrtvej.
Řekl sem pohrdavým hlasem a šel směrem do Iwy.
Kam to de? Fénix už je chycený? To je tak hloupý a nezná směr Iwy?
chvíli sem šel ale asi po 5 kilometrech sem se otočil doprava a pak znova doprava.. To ž sem běžel směrem k Čajové zemi.


Moroshi zatím mohl vidět spálené stopy... Vypadalo to jako stopy po bojí... dělalo to takovou spálenou čáru, takže by byl dobrej nápad jít podél ní.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:16

Moroshi

to néni...ale ne...to néni možný...musel by mít ten kámen....řekl jsem si v duchu a pomalu sledoval a šel za černou čáru.doufal jsem že se mé oabvy nenaplní.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:21

Narazil si na nějakou vesnici... Několik domů bylo vypáleno, ale zdálo se, že popálenin sou docela staré... U jednoho domu si viděl dva vesničany, jak vyklízejí zničený dům.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:07

Moroshi

Přišel jsme k nim a zeptal se.Promiňte,ale mohly byste mi prosím říct,co se tu stalo?zeptal jsem se jich slušně.Kdybych zjistil ,že ten zmetek nelhal o tom že fénixe chytil tak bych asi zničil i ty zbytky té vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:32

Vesničan

Červené montrum!
Řekl vesničan vystrašeně...
Přiletěl sem nějaký pták a sálal z něj oheň... Spustošil vesnici a zabil všechnu chovnou zvěř.. Kuřata, prasata - všechno! Kvůli té Kreatuře z nás budou vegetariáni nebo co!
Řekl už naštvaně. A začal zametat popel.
Letěl tímhle směrem... Můj syn se ho vydal hledat a chce ho zabít.... Je to hroznej tupec, snad se mu nic nestane. S těma vydlema ho nezabije
Řekl vesničan ale nevypadal, že by ho fakt, že jeho syn de na jistou smrt štval.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 10:12

Moroshi

A prý ho chytil...velký prd...pomyslel jsem si a řekl.Nebojte se...To monstrum najdu a zabiju...při troše štěstí zachráním i vašeho syna...nashle... řekl jsem a rozběhl se směrem kterým vesničan ukázal.chytím tě ty bastarde...abych dokázal že ho ten pitomec nechytil...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:18

Šel si po spálené cestičce... Po několika kilometrech to bylo intenzivější... Dokonce i něco hořelo. Z dálky sis pak mohl všimnout nějakých výbuchů. Když si došel blíž konečně si uviděl Fénixe... S někym bojoval, zdálo se, že s uživatelem Suitonu, protože Fénixe právě sejmul vodní drak. Ten se z toho ale jen osypal a bojoval dál.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:04

Moroshi

Rychle jsem doběhl nedaleko jejich souboje tak akorát abych poznal kdo s fénixem bojuje.Oba mě už mohly vidět a zatím co jsem se koukal kdo s ním bojuje tak jsem vytáhl své děv katany a čekal na vhodný okamžik útoku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:35

Yoshio

To už si mohl vidět mě, jak s ním bojuju. Vedle mě byl jakýsi starší chlap v kápi. Ten po Fénixovi házel velké kusy zeminy.
Mizubunshin!
Vykřikl sem a vytvořil dva klony. Oba udělali pečetě a z pusy jim vyletěla vodní střela, ta zasáhla Fénixe, ale ten na nic nečekal a oba klony ve vteřině spálil.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 18:30

Moroshi

To si děláš srandu...řekl jsem sipro sebe a doběhl bezeslova k těm dvoum.vypadá to teda na pěkný prů*er...A pochybuji že strategie ,,kdo dá více ran zvítězí" zabere...řekl jsem a katany jsem se v rukách pootočil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:39

Fénix

Ty si taky z Iwy
Problesklo ti v hlavě... Asi uměl mluvit do mysli a taky číst myšlenky. Fénix se podíval na Yoshia a z oči vyletěl jakýsi oranžový paprsek, který mu udělal díru do hrudi. Yoshio se ale jen proměnil ve vodu a zhmotnil se opodál.
Chcípni!
Vykřikl vesničan a svydlema vyběhl proti Fénixovi... ten si ho ani nevšmal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:11

Moroshi

Tsuchikage mě sem poslal abych tě polapil nikoliv zabil...néni v tom nic osobního...řekl jsem a při pohledu na vesničana utikájicího s vidlema na fénixe mi po hlavě sjela anime kapka.Nezbláznil se?zeptal jsem se sarkasticky Yoshia a podíval se přímo do očí fénixovi.teda přímo ne jelikož jsem měl sluneční brýle.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:20

Fénix

Tak si mě chyť
Řekl arogantně a mávl křídly, celkem rychle letěl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 19:54

Moroshi Genhou

si na*er....pomyslel jsem si a soustředil chakru do noh.rozběhl jsem se za ním a hodlal jsem toho zmetka chytit když jsem ho nemohl zabít.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 16:54

Fénix


To už ale Fénix byl přes 400 metrů nad zemí. Pár vteřin na to si ale viděl Yoshia, který letěl na vodní dračí hlavě. Fénix ale pak změnil směr letu a letěl přímo na Moroshiho, cestou sejmul Yoshia ohnivou koulí a ten padal směrem k tobě (né na tebe blízko tebe.). Fénix dolětěl až k tobě, a dosedl na zem. Podíval se na tebe svýma žhnoucíma očima a ty ses objevil přímo uprostřed sopky, stál si na nějakém kusu kamenu, který se vznášel nad obrovským rybníkem plným lávy. Fénix letěl přímo před tebou.
Nebudeš mě už pronásledovat.
Řekl klidně a tvoje levá noha začla hořet.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 17:57

Moroshi Genhou

Ani jsem si Yoshia nevšímal a sledoval jsem fénixe.vypadalo to přesvědčivě...ale já jsem chunnin a poznám genjutsu...řekl jsem si a vytáhl kunai a bodl se do ruky.pokud to nezafungovalo tak jsem si usmyslel že je to kvalitnější genjutsu a skočil jsem přímo do horké lávy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Polapení Fénixe (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Morgen
» charakter Morgen
» Morgen (neukamenovat)
» Demon vs demon (Morgen)
» Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy B-
Přejdi na: