Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Polapení Fénixe (Morgen)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 16:19

To ale nefungovalo, když si vletěl do lávy cítil si obrovskou bolest, ale z genjutsu tě to nevidělo. Pomalu si klesal ke dnu v rubínově červené vodě. Cestou si viděl různé zjevení.
Sklamal si mě.
Zakroutil sklamaně Tsuchikage. Pak si viděl svého otce Maitre Maie, kterému zrovna nějak Fénix upaloval levou nohu. Tvůj otec ukrutně řval a s nenávistí civěl přímo do tvých očí.
Nedokázal si mě zachránit.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 19:31

Moroshi Genhou

Neřval jsem jen jsem se díval na výjevy.dky jsem viděl maie tak jsem se chtěl smát,z tyrana se stala oběť.ale po tomco řekl mě zachvátil hněv.ta věta mi připoměla mého bývalého týmového parťáka kterého zabila.v tu chvíly jsem vzteky požádal démona.DEJ MI VŠECHNU SVOJI SÍLU!Tak to je zlý...měl by ses uk-JDI DO HÁJE S UKLIDŇOVÁNÍM!JÁ HO CHCI ZABÍT!tohle je osoba,která si mě zaslouží...řekl démon a začalmi dávat hromaduchakry.já dávalchakru do pečetě na mých zádech a ta se začala po mém těle rozrůstat.začal jsem se měnit na démona-už znovu.nehty se mi proměnily v drápy,uši se mi zaspičatěli a ze zubů se mi staly špičáky jako u vlka.vzadu mi narostlo něoc jako ocas a slouplase ze mě kůže(jako u naruta když měl 4 ocasy).I přes tu lávu a ohromnou bolest jsem smyslů zbavený začal plavat vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:01

Fénix

Vyplaval si až nahorů, kde tě oslepilo silné červené světlo. Obejvil ses na zemi znova v realitě, bez jakéhokoli náznaku démona, náznaky démona byli pryč, jen oblečení si měl trochu potrhané, asi ses proměnil při tom genjutsu a při prolomení si démona deaktivoval. Před tebou stál Fénix, už nehořel - bylo mu vidět rudé peří, jeho oči ale pořád žhnuli. Mohl sis všimnout jak silně vydechuje. Teď byla nejlepší šance na to ho polapit... Pokud ses ale pokusil najít ten kámen neměl si ho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:15

Moroshi Maitre

S tímhle běž do prdele!zvolal jsem a všude možně kámen hledal.pak jsem ale zavřel oči a začal klepat nohou do země-mapoval jsemokolí.ten kámen jsem před tím viděl takže bych ho měl opznat podle tvaru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:39

Yoshio

Haha slabochu.
Řekl sem několik desítek metrů od něj. Kámen sem měl v ruce, ten začal růžově zářit. Napřáhl sem a hodil ho na oslabeného Fénixe. Od kamenu v letu vyletělo jakési lanko, které bylo připutané ke mě. S užasem sem se díval na to, jak růžové světlo pohlcuje Fénixe. Kamen pak přiletěl ke mě a já ho chytil. Šibalsky sem se usmál na Moroshiho a pomalým krokem vyšel zpátky do Iwy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:50

Moroshi Maitre

CO SI O SOBĚ TY ZM*DE MYSLÍŠ!TOHLE BYLA MOJE MISE,NÉ TVOJE!ROZKOPU TI P*DEL A ZABIJU TI TĚ ZAS*ANEJ HAJ*LE!zařval jsem a rozběhl se proti němu jako smyslů zbavený.i kdybych ho měl zabít tak si nenechám ukrást misi.Na to jsem byl až moc hrdý že mám samostatnou,takhle důležitou misi.vytáhl jsem katany a pořád jsem běžel proti Yoshiovi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:54

Yoshio

Tuhle reakci sem přesně čekal. Usmál sem se a otočil. Chlápek v plášti, který před chvíli s vidlemi "bojoval" proti Fénixovi se změnil na můj meč a obrovskou rychlostí vyletěl proti tobě do tvých zad. Já vytáhl dva kunaie a byl připravený se bránit.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 19:21

Mroshi Maitre

meč jsem pomocí mého radarového zraku uviděl a tak jsem jednoduše odskočil na bok ale běžel jsem dál s katanami v rukách.když jsem byl u tebe tak jsem ti zaůtoči na krk katanami jako by nůžkami a tím sjem ti chtěl useknout hlavu.kdyby ses pokusil uskočit od zadu tak katani rychle přetočím aby čepele směřovali dolů a sekl bych tudiž bych tě asi dost vážně opranil na břiše a nebo v jeho okolí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 10 2010, 13:56

Yoshio

Meč jen proletěl a vletěl do mé ruky, takže ejdiné co si mohl "ustřihnout" byla ledová ocel,ze který byl vytvořen.. Takže se nic moc nestalo.
Zkus si ho vzít chudáčku
Řekl sem pohrdavě. Rozběhl sem se proti tobě a napřáhl se pravou rukou v levé ruce sem měl obrovsk meč, kterým em v zápětí bodl na uroveň břicha.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 10 2010, 14:15

Moroshi

Začal jsem skládat pečetě.Bylo jich hodně.vypadalo to na něco velmi silného.v okamžiku jsem odskočil ale meč mě sekl do oblečení a rozpáral ho.já jsem doskládal pečetě a řekl jsem.Tajná technika klanu Maitre...Ohnivý...Flusanec!vykřikl jsem a plivl po Yoshiovi což byl úmysl abych ho zmátl a překvapil.Rychle jsem se skrčil a odrazil se nohama od země a oběma katanama jsem sekl shora na Yoshia.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 10 2010, 17:04

Yoshio

Čekal sem něco smrtelnějšího tak sem nastavil před sebe meč.
Ha*zle!
Vykřikl sem. Chvíli sem ztratil pozornost, takže si mě jemě sekl do ramena. Odskákal sme trochu do zadu a podíval se na svou ránu.
To nebylo pěkný.
Řekl sem klidněji a vyhodil meč do vzduchu, ten udělal jakousi bariéru. Byla asi tak velká jak aréna na Chz
Suiton: Bakusui Shōha!!
Vykřikl sem a namířil pusu k zemi, pak mi z ní vyletěla obrovská masa vody, která pomalu zaplavovala bariéru, brzo bude voda, v bariéře celé a nebudeš moc jak dýchat.
Zaplav si chudáčku.
Řekl sem už pod vodou, ale tys to mohl slyšet..... Zdálo s,e že umím pod vodou dýchat.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 14:21

Moroshi

Ku*va...kdybych uměl tu techniku bílého víru tak bych tu bariéru prolomil jak nic...pokud na mě nezaůtočí tak mám šanci...bariéra má slabý místo...uživatle je na jednom konci a vysílá do bariéry chakru a ta se dostává do aariéra jako jeden kus a nezůstává celá...čili na konci bariéri je mál ochakry a měl by být snadno prolomitelná...pomyslel jsem si a plaval na hladině.čekal jsem až voda vystoupá až na vrch.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 15:24

Mohl sis všimnout, že uplně naproti tobě je ten meč, ze kterého sálala chakra, to mohl být zdroj bariéry.


Yoshio

s usměvem sem se na tebe podíval. Voda už zaplavila celou beriéru, musel ses nadechnout. Já sem se pomalým pohybem přibližoval k tobě... Narozdil od tebe sem mohl dýchat, jen sem to natahoval, aby si stratil víc kyslíku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 17 2010, 06:34

Moroshi

Věděl jsem že tohle může mít pro mé tělo katastrofální následky jelikož to je už potřetí pokud počítám i tu iluzi.Rychle jsem začal zbylou chakru soustředit do pečetě na mých zádech.stával se ze mě démon.Po chvíly tam neplaval moroshi ale cosi děsivého.Zachoval jsem v sobě alespoň tu trochu vědomí že si démon zapamatoval že má ten meč zničit.Démon bleskovým tempem vyplaval směrem k meči a vypadalo to že ho nic nezastaví.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Dec 17 2010, 12:22

Meč si srazil a ten se rozpůlil na dvě poloviny. Celá baríéry se zničila a voda vytekla ven.
Yoshio

Otče!!!!!!!!!!!!
Vykřikl sem zděšeně. Udělal sem několik pečetí a proti tobě vyletěl vodní žralo, byla to S technika, takže byl extrémě silnej a rychlej.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 20 2010, 17:34

Moroshi

Spadl jsem na všechny čtyři.pořád jako démon.Když jsem uviděl žraloka tak jsem pouze mohutně zařval a rozběhl se proti němu.V démoní podobě jsem byl ještě silnější a rychlejší.Démon začal o těla pouštět chakru takže sjem byl ještě silnější a ještě rychlejší.dalo se to srovnat k A-S technice.Otázka byla co bude silnější.Yoshioův žralok nebo můj přímý útok.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 20 2010, 20:10

Yoshio

To už si ale cítil rychlý pokles chakry a pomalu přestal tvůj démon fungovat.
Ta voda nebyla jen tak obyčejná ty haj*le, vysávala ti celou dobu chakru, ty tvoje chabé utoky na mě neplatí
Řekl sem naštvaně... Meč mezitím začal zářit a pomalu se opravovat... Yoshio o tom ale nevěděl, myslel si, že je jeho otec zapečetěný v meči mrtev. Měl sem na tváři takovej psychotickej výraz, šli mi vidět žilky v očních bulvách a ty se dívali přímo na tebe. Rozběhl sem se proti tobě a v dlaních mi začala proudit ruka, byli to takové dvě dračí hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 20 2010, 21:46

Moroshi

pokud to použiji tak možná odpadnu a on mě zabije...no...zbohem...pomyslel jsem si.tohle se stane pokud mi někdo ukrradne misi...řekl jsem a připravil se rozběhnout.měl jsem v plánu použít moji poslení záchranu-Tenrai Handou(na straně 2)!Rozběhl jsem se proti Yoshiovi s úmyslem tuhle techniku použít.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 19:58

Yoshio

V té rychlosti mi kámen vypadl z kapsy... Sám sem si toho nevšiml, bylo to dost trapné... V tom ke mě obrovskou rychlostí přiletěl skoro opravený meč a zabodl se mi do ramena... Pár setin na to sem se proměnil ve vodu a tím zmizel uplně... Kámen, který v sobě ukrýval sílu Fénixe se povaloval v kaluži, která se pomalu pod jeho vysokou teplotou vypařovala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 20:55

Moroshi

nechápal jsem co se stalo ale rychlej sme sebral kámen a dal si ho do kapsy.rozběhul jsem se směr iwa.chtěl jsem mít tuhle misi už zkrku.další boj s ním by nedopadl dobře.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:05

Mise splněna... Po několika hodinách si doběhl k Iwě přímo před bariéru... Ale nic se nedělo, něměl si jak vstoupit dovnitř.
(pokračování v Iwě.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Polapení Fénixe (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Morgen
» charakter Morgen
» Morgen (neukamenovat)
» Demon vs demon (Morgen)
» Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy B-
Přejdi na: