Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:20

Creepy Boy

Kunai jsem odrazil svým mečem.
Copak maličká, to jsou moje oči a meč tak děsivý že musíš pořád utíkat?
zeptal jsem se z vesela a vyrazil k tobě. Můžeš si všimnout že mé rudé oči tak trošku světélkují.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:48

Rinari

Nemusíš mi říkat " Maličká " , ne neutíkám. Ale nechci hnedka přijít o hlavu , ještě si to chci aspoň užít. Tvoje oči jsou příšerný, větší zrůdu jsem v životě neviděla. Odepřela jsem mu, když se na mě rozeběhl.Tak jsem uskočila víc do zádu. A složila pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:55

Creepy Boy

Mám tě
usmál jsem se když můj plán vyšel, ono není nad příjemné rozptylování slovy, vzhledem k tomu že jsme stáli na začátku na proti sobě zhruba v polovině arény, právě teď by měla tím svým neustálím uskakováním dozadu být pár čísel od jedné ze stěn.
Shunshin no jutsu
přesunul jsem se těsně k ní a sekl v okamžiku kdy jsem svýma očima uviděl že začíná vytvářet víc chakry pro jutsu a poté i skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:16

Rinari

Pečetě jsem složila opravdu rychle, též jsem je totiž zkopírovala. Ještě než se přede mě dostal.Tak jsem před sebe "vyprskla" velkou ohnivou dračí hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 19:32

Creepy

Takhle to dál nejde, nemám jinou možnost
Když po mě "vyprskla" svoje ohnivé jutsu, prudce jsem po ní hodil své Wakizashi a teprve pak uzkočil. Díky mému jutsu a kvalitě oceli by mělo vydržet žár, i když asi přijdu o oplítku jílce, na druhou stranu se však skryje v plamenech a ani sharingan nedokáže předvídat útok který nevidí.
V největším nebezpečí jsi když používáš svou nejlepší techniku, to je ironie
teprve po hodu jsem uzkočil, což ale mělo za následek že jsem nebyl dost rychlý a má levá ruka to tak trošku schytala, musel jsem si rychle uříznout Kunaiem rukáv a i tak jsem získal poměrně nepříjemné popáleniny, přesto byla ruka stále ale funkční, i když každý pohyb s ní bolel jako čert.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:15

Rinari

Hlava se řítila docela rychle,a ten meč se objevil taky rychle.Ale tím že se hlava pohybovala rychle do předu,tak tím meč byl pak k zpozorování. Sotva jsem se ubránila kunaie, jeho meč mě pořezal do ruky která mi krvácela. Věděla jsem že mám proti sobě silného soupeře, tohle bylo tak trošku nedomyšlené... Pomyslela jsem si. A dál čekala co bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:17

Creepy Boy

Jedna jedna řekl bych, ale na rozdíl od ní mám mnohem více Chakry, ty hlavy jí museli docela dost vzít...
zamručel jsem v duchu, načež jsem uzkočil kousek dozadu a ze země vytáhl své Nodachi, se kterým jsem cvičně mávnul ve vzduchu.
Jsi vážně dobrá, ale moc nepřemýšlíš, nebýt těch tvích očí jsi mrtvá
lehce jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:32

Rinari

Ty zas bez toho meče.,zasmála jsem se. Protože říkal něco, co směruje i na něho. Sice mám míň možností na vítězství... ale když zklamu,tak se možná příště. Nebo taky žádné příště nebude. Pomyslela jsem si, a čekala jsem na jeho další tah.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:50

Creepy Boy

Takže když odložím meč vypneš sharingan?
zeptal jsem se s poněkud ležérním výrazem a vytáhl kunai se kterým jsem si začal točit na prstu abych zamaskoval fakt že je k němu připojeno tenké lanko, načež jsem opět zabodl meč do země a volnou rukou rychle vytáhl kuna s výbušným lístkem a hodil ho k ní. Schválně jsem házel popálenou rukou aby si mohla špatně vysvětlit fakt že jsem nemířil ani spíš na ni jako spíše jí pod nohy, v době kdy se soustředila na výbušný kunai jsem nechal ten s lankem popovyletět z mé ruky a roztočil ho až za lanko podobně jako laso, popálenou rukou jsem s lehkým zasyčením chytil meč a čekal jak uhne.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 17:23

Rinari

"Vypneš" mluvíš jako bych byla nějaký stroj... Řekla jsem mu, když si začal točit s kunaiem. Tak mi došlo že má něco v plánu.Když hodil kunai s výbušným lístkem ke mě, tak jsem uskočila do zádu. A pak prudce do boku, takže mě lanko s kunaiem minulo. To nikdy nepřestane ?! Zastěžovala jsem si, protože mě to s tím blikáním či co to vůbec bylo hrozně štvalo. Nedá se s tím ani pořádně bojovat, to má techniku která ruší KG ? Zeptala jsem se sama sebe, a čekala na jeho další tah.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 19:22

Creepy Boy

Dvojitá past mi vyšla vzkutku nádherně, když se soustředila na kunai a případnou past tak nějak jí nedošlo že se stále ještě stojí takřka těsně u zdi, proto při uzkočení do zadu do ní zákonitě musela napálit a už se nemohla vyhnout výbuchu který ji zasáhl plnou silou, i když si nemyslím že by jí to ublížilo vzhledem k tomu že jsem mířil pod nohy byli to sekundy které jsem potřeboval. V tu ránu ležel kunai na zemi a já se pomocí
Shunshin no jutsu
posunul směrem k ní kde jsem jí přiložil čepel svého nodachi na krk ještě než by případně stihla uzkočit nebo spadnout na zem. Stál jsem k ní bokem a volnou nohou jí kolenem blokoval ruku blíž ke mě tak aby mě nemohla nenápadně bodnout do břicha. Vzhledem k troskám které lítali z vybuchlé podlahy jí sharingan moc nepomůže.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:52

Rinari

Už nebylo jak uhnout, ani jak zasáhnout. Z očí mi zmizel Sharingan, a já se usmála. Tak si vyhrál... no vzdávám to. Řekla jsem, i když se mi do toho nechtělo. Nejspíše bych si dala facku, ale to byl jenom detail.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:56

Vyhrává Creepy boy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha   Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Splní se mi sen? (Creepy boy)
» Poselství (Creepy boy)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
» Nami Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: