Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 22:11

Jedná se o stejný povrch jako na zkouškách v anime Naruta.
Sora si mohla všimnout, že v hledišti sedí Izumi a s úsměvem ji sleduje.

Rozhodčí

Pousmál jsem se. "Pravidla znáte, jste připraveni?" Zeptal se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 07:08

Renji Hagane - Iwa

Na bojisku som si pohľadom premeral každý meter, ktorý by som potenciálne mohol využiť. Protivníka som mal priamo pred sebou. Musel som svojho súpera rešpektovať bez ohľadu na jeho silu. Až teraz sa zistí, kto je lepší. Zaťal som ruky v päsť. Ide tu o viac ako to stať sa chunninom. Ide tu o česť môjho klanu.
"Ja som pripravený." a zaujal som bojové postavenie s pravou rukou a ľavou nohou vpredu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 13:55

Sora

Když jsem došla do arény, kde se odehrával můj souboj,tak jsem si prohlížela protivníka.Hlavně klid... , musím zachovat klidnou hlavu. Pomyslela jsem si, a směrem na rozhočího jsem kývnula.Jsem taky připravená.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:16

Rozhodčí

V tom případě : Boj!
Řekl sem akčně sa odksákal pryč.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:43

Renji Hagane - Iwa

Vytvoril som tri obyčajné klony a zaútočil som priamo s kunaiom v ruke. Každý z klonov mieril inam, ale boli to len ilúzie, mali protivníka zmiasť predtým, než použijem svoje skutočné techniky, aj keď som sa asi veľmi nemal čím chváliť.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 20:44

Sora

Vzala jsem si kunai do ruky, když na mě šli 3 iluze,tak jsem furt bádala na tom.Že to jsou jenom iluze,vzala jsem kunai s výbušným lístkem a rychle ho hodila před sebe,náhle jsem rychle uskočila do zádu.A čekala na tah soupeře.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 20:48

Renji Hagane

Rukami som sa chránil pred výbuchom, čo ma na nich trochu popálil. Neváhal som a využil som to, že teraz sa nebránim, ale útočím. Opäť som sa rozbehol proti nej s kunaiom v ruke hľadajúc slabé miesto v jej obrane.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:14

Sora

Když se rozeběhnul,tak jsem jeden kunai hodila přímo na něho.Jako jistotu jsem měla v ruce ještě jeden kunai.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:18

Renji Hagane

Hodenému kunaiu som sa vyhol, tým som ale stratil rovnováhu a spadol som na chrbát. Urobil som kotrmelec vzad a zaútočil som kunaiom zo zeme smerom na brucho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 12:50

Turaki

Renji si mohl všimnout Turakiho, který zahalený v plášti stál přímo v první řadě a slevoval zápas.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:34

Sora

Kunai jsem vyblokovala svým kunaiem, v rychlosti jsem se odrazila směrem do zádu, a hodila po něm kunai s výbušným lístkem.výbava de rychle pryč,to je špatné. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 11:15

Renji Hagane

Hoci som trochu uskočil, ten výbuch ma zasiahol viac, než by sa patrilo. Musel som trochu potriasť hlavou, aby som sa trochu spamätal. Urobil som to teda a podržal som sa svojej doterajšej taktiky. V taijutsu bohvieako dobrý nie som, ale ninjutsu si nechám až na vhodný okamih, ináč by som len zbytočne plytval chakrou a zvyčajne vyhráva ten, ktorému ostane v závere viac chakry. Tentokrát som zaútočil kopom z výskoku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 12:50

Sora

Pokuď bude pokračovat takhle ,tak skončí hnedka. Kdykoliv ho můžu sejmout zdí,když útočí jenom na blízko.Ale uvidí se,stále se neodhalil celý. Pomyslela jsem si, když na mě zaútočil kopem z výskoku,tak jsem stojikou uhnula do strany.A snažila se ho kopnout opětavě kopnout.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 13:43

Renji Hagane

Kop som vykryl rukami a po kotrmelci som dopadol opäť na rovné nohy. Došlo mi, že ani ona nepoužíva žiadne ninjutsu.
Možno ovláda nejaký živel. Možno aj dva. Možno vie viac techník ako ja. Ak ju neporazím, tak som skončil.
Neútočil som, dal som tentokrát jej piestor na útok.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:53

Sora

Prohlížela jsem si ho, ale nic nedělala.Je vidět,že každej z nás čeká až ten druhý použije nějakou techniku.Takhle by jsme mohli bojovat do nekonečna, i když.On to teď docela schytává nejvíc, mám menší náskok. Pomyslela jsem si, to už nic nedokážeš ? Zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:13

Renji Hagane

Zdá sa, že aj ona niečo očakáva. Musím teda ostať pri iniciatíve ja a zvýšiť si tak šance na víťazstvo. Vytiahol som pre zmenu ja kunai s výbušným lístkom, ale hodil som po nej obyčajný kunai, ktorý som jej neukázal, nech si myslí, že je to ten výbušný. Bude nútená zmeniť svoju pozíciu rovnako ako ja. Až potom vytiahnem to najlepšie čo mám. Rozbehol som sa proti nej a hodil som po nej kunai.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:17

Sora

Jeho ruce se zvláštně hýbali,bylo málo možností, a taky málo možností na to co je pravda a co ne.Uskočila jsem víc do zádu,když se rozeběhnul a hodil kunai tak jsem uskočila do vzduchu , né vysoko.A hodila po něm taky kunai,ale s výbušným lístkem.Po dopadu jsem byla skrčená.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:28

Renji Hagane

Kunai, ktorý po mne hodila ma nanešťastie zasiahol do stehna. Vytiahol som ho. Rana nebola hlboká, ale s tým výbušným lístkom som si to rozmyslel, ale až do chvíle, kedy uskočila a skrčila sa. Až vtedy som ho hodil, následne na to, som vyskočil do vzduchu a použil som ninjutsu.
"Kouton: Kunai senbon!" v tú chvíľu na ňu vyletelo asi 20 kunaiov z tej strany, z ktorej by mohla uniknúť pred výbuchom. Dúfal som, že ju niektorý z kunaiov zasiahne.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:10

Sora

Když se napřahoval tak jsem složila pečetě,Doton: Doroku Gaeshi.Řekla jsem a předemnou se zformovala zeď,do které se výbušný lístek zabodnul a vybouchnul.Zeď byla skoro zničená,ale furt mi to stačilo abych se ukryla před těma senbonama.Myslí dobře. Pomyslela jsem si, a vytvořila 1 iluzi.Ta se rozeběhla od zdi a běžela daleko ode mě.Já jsem byla stále za stěnou, měla jsem jenom jednu technika na dálku.Ale moc masivní, nesmím... musím poslechnout Masarovi slova. " Nesmíš se na tu technika furt spoléhat ".
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:25

Renji Hagane

Tú stenu by predsa nenechávala len tak.
Prehnalo sa mi hlavou a klon som v tej sekunde rozkopol.
Veru šikovná technika. Vytvoril som dva klony a tie preskočili stenu. Zničenie tých klonov mi malo vyzradiť jej polohu, než sa do nej pustím. Koniec koncov, kto vie, aké techniky ešte ovláda.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:23

Meiko

Je vidět že mám proti sobě dokonalého nepřítele,určitě taky minule nepostoupil... a když postoupí, tak to bude náznak toho, že jsem stále slabá. I když projdu já, tak to bude furt dokonalý souboj.Aspoň lepší,než tehdy s Montarem. Pomyslela jsem si,když stěnu přeskočili kloni. Tak jsem vzala kunai, rychle jsem vyskočila do vzduchu, a dopadla dál od nich. Ruku jsem sevřela v pěst, ( tu ve které nemám kunai ) .V mé ruce se začala koncentrovat chakra,nespolíhat....Problesklo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 23:05

-Sry že sa do toho motám, ale mám niečo k príspevkom od clover 8:17 a joemandel 8:28. Clover po tebe hodila výbušný kunai a ty si napísal, že sa ti to zapichlo do stehna a ty si to len vytiahol. Myslím že by ti to odpálilo nohu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 09:05

- nie nie nie...hodila po ´mne obyčajný kunai...výbušné jej už došli
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 10:05

Renji Hagane

Zatiaľ sa neútočila. Asi bude čakať, že tentokrát za ňou skočím ja. Poslal som tam ale ďalší klon. Ešte predtým som tam hodil dymovnicu. Medzitým som sa pripravoval na ďalšiu moju techniku.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 12:25

Joemandel-Čítaj poriadne. Ak jej už naozaj došli, tak to nieje starosť si to počítať, kedže neviem aký je limit Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Renji Hagane
» Hagane
» Kiro “47” Suikafuurado
» Kaishin Suikafuurado
» Rodina Suikafuurado

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: