Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:45

Sora

Mě nejde taky o titul chunina, řekla jsem a podívala jsem se směrem na Izumiho který seděl v zákulisí. Můj klan je sice populární, ale dlouho v něm nejsu. Navíc, ani moc shinobi v něm není.Ale stejnak se jeden z nás stane chuninem...dneska a teď ,vím že mi všichni věří.Ale důvěra není vše, i když prohraju.Tak furt budu mít tu ctu , že jsem bojovala na plno. A musím se zlepšit, tak to tu skončíme... Řekla jsem, i když jsem nebyla zrovna v kompletním stavu.Ale tu věc kterou mi dal Ulík,nechci použít. Budu bojovat fér.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:00

Renji Hagane

"Tak poďme bojovať, ako najlepšie vieme!" opäť som na ňu zaútočil, tentokrát s kunaiom v ruke, mieril som jej na tvár. Dúfam, že ma teraz Turaki sleduje. Dodalo mi to kopec sebadôvery, keď som sa dozvedel, že sme obaja vlastne na jednej lodi. Teraz mi je už jedno, či zvíťazím, hlavne musím bojovať odhodlane. No na druhej strane, nemôžem zlyhať ako minule. Minulosť sa dnes opakovať nebude.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:22

Sora

Kývnula jsem hlavou, a na obličeji jsem měla menší úsměv, protože jsem věděla. Že minule taky nepostoupil , tak je na tom stejně jako já.Když se na mě rozeběhnul s kunaiem,tak jsem se na něho taky rozeběhla. Ještě před ním jsem vyskočila, snažila jsem se ho kopnout ze zádu.Tím že ho přeskočím.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 12:38

Renji Hagane

Kopla ma zozadu, ale ja som spravil kotrmelec a postavil som sa. Rozbehol som sa opäť na ňu.
Tentokrát dám do toho všetko! Neunikne mi!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 15:24

Sora

Kop se mi povedl, ale nic moc se mu nestalo. Když se na mě znova rozeběhnul, tak jsem uskočila trochu dál. A ruku sevřela v pěst. Čekala jsem až se dostatečně přiblíží, možná použije tu techniku . Možná ne... nic mě teď nemůže překvapit. Hlavněse musím soustředit.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 16:34

Renji Hagane

Opäť vyčkáva. Niečo kuje, ale kašlem na to. Neuhnem ani tentokrát a pripravím sa na obrannú techniku. Neviem, či mi výjde, ale risknúť to musím.
Rozhodol som sa použiť tú techniku, ale musím vyčkávať na správny okamih, kedy ona použije nejakú svoju. Utekal som proti nej, ale hodil som po nej 4 shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 17:28

Sora

Pozorovala jsem ho, když na mě hodil shurikeny. Tak jsem uskočila, ale jeden ze shurikenu mě říznul do ramene.Ukončim to... sice na tom budu taky špatně, ale... Pomyslela jsem si , a začala koncentrovat chakru do ruky.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 17:38

Renji Hagane

Ruka jej svietila chakrou, čo ma utvrdilo v tom, že niečo chystá. Rozhodol som sa do toho ísť aj ja. Bežiac som urobil jenu techniku, do ktorej som vkladal veľké nádeje.
"Kouton bunshin no jutsu!" s adrenalínom v krvy sa mi podaril vydarený oceľový klon. Teda aspoň v to dúfam. Bola to moja posledná šanca, navyše, oceľový klon je tvrdší než ja. Behali sme tak zo strany na stranu a naše pohyby boli identické, až protivník nevie, kto na ňu ide zaútočiť. Musel som to risknúť týmto útokom, ďalší by ma mohol dostať do bezvedomia...už teraz mám ruky ako v ohni.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:12

Sora

Další klon, pomyslela jsem si. Viděla jsem že je skoro hotový, což jsem já byla taky. Když to skončí remízou... tak to bude pro každého z nás dobré. Pomyslela jsem si, a všechnu svojí sílu. Jsem vložila do té koncentrace. Ale aby mi to ještě chvilku vydrželo, tak jsem před nima uskočila víc do zádu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 06:39

Renji Hagane

A je to to tu. Konečný stret. Nesmiem nič pokaziť! Teraz alebo nikdy.
Konečne prišiel finálny útok.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:15

Sora

Svojí naději, svojí chakru. Jsem dala do té techniky, věděla jsem že to se mnou skončí špatně. Ale aspoň to bude remíza, furt se přibližoval. Ale já stále uskakovala, když bylo nakoncentrovano. Tak jsem raitonoví šíp hodila na jednoho s těch dvou. Furt se motali kolem sebe, takže to muselo zasáhnout oba dva. Po té co jsem to hodila, jsem se cítila bez sil. Spadla jsem na kolena, a pak jsem se překulila na bok. Moje oči sotva zachycovali světlo.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 08:25

Renji Hagane

Klon sa rozdrvil a absolvoval väčšinu nárazu, ale ja som to tiež neschytal o nič menej. Odhodilo ma pár metrov do zadu. Ozvali sa vedľajšie účinky kekkei-genkai a pomaly som strácal vedomie. Hýbal som ešte rukou a snažil som sa aspoň plaziť, ale šlo to ťažko. Potom som únavou zavrel oči a s ťažkosťami som vnímal okolie.
Znamená to, že som prehral?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:45

Rozhodčí

To snad ne!
Přiskákal rozhodčí k oboum a překvapeně prohlásil
Oba byli opravdu silní! Je to remíza!
Vykřikl a zavelel doktorům, aby je přišli posbírat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Charakter - Renji Hagane
» Hagane
» Kiro “47” Suikafuurado
» Kaishin Suikafuurado
» Rodina Suikafuurado

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: