Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 12:44

...fajn...tak dajme tomu, že som sa vyhol a ten výbušný kunai vybuchol niekoľko metrov za mnou, že ma ten výbuch skoro nezasiahol
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 16:43

Sora

Už když házel dýmovnici,tak jsem uskočila co nejdál od kouře. Když se objevil klon, tak jsem po něm hodila jeden shuriken.Je vidět že do toho půjde na plno,tak já taky. Pomyslela jsem si, a začla koncentrovat chakru do ruky.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 17:40

Renji Hagane

Tentokrát som už nemohol zaháľať a bolo jasné, že je najvyšší čas prestať s okolkami. Vyskočil som na stenu a skontroloval jej polohu. Zoskočil som dole, použil som ďalšiu dymovnicu následne s ďalšou technikou.
"Kouton: Kei Kunai!" spomedzi mojich rúk a z kúdolu dymu vyletel takmer rýchlosťou svetla kunai. Nebol ale obyčajný. Bol nabitý chakrou a vytvorený ninja technikou. Za letu ho nezastaví v podstate nič a po dopade na cieľ sa rozplynie na chakru.
Dúfam, že to tentokrát výjde.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 18:49

Sora

Už když házel dýmovnici,tak jsem vyskočila do vzduchu.Protože jeho útoky vždycky letěli z dýmu,a ve vzduchu se pozice mění,díky větru. Cítila jsem bolest v noze, až ve vzduchu jsem si všimla.Že mi něco pořezalo nohu, jak ? Pomyslela jsem si.A roztáhla ruce,věděla jsem že bych to neměla použít,ale další sklamání jsem nechtěla.Raiton: Furasshu Yari,řekla jsem a raitonoví šíp jsem hodila tak,na nohy.Raitonoví šíp po dopadu silně vybouchnul.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:39

Renji Hagane

Šíp vybuchol, ale ja som trochu uskočil, čo znásobilo môj let a následný dopad. Dopadol som na jednu nohu a následne som rozložil váhu tak, aby som dopad čo najviac stlmil. Po salte vpred som sa opäť postavil na vlastné nohy. Bola to ale silná technika. Ledva som stál na nohách a môj zrak trochu stratil ostrosť. Opäť som sa musel otriasať.
Takže má raiton a doton. Kekkei-genkai. Moje obavy boli správne.
Vyzeralo to, že sa o chvíľu ukáže moja nevýhoda v tom, že neovládam toľko techník ako ona. Pokým som ale schopný boja, nevzdám to. Tentokrát nie! Po neúspechu ninjutsu som musel opäť použiť taijutsu a overiť tak fakt, že shinobi klanu Hagane sú enormne fyzicky odolní. Našťastie som nespotreboval toľko chakry a to vďaka Turakiho tréningu, ktorého som spozoroval v hľadisku. Vedel som, že tentokrát nesmiem sklamať. Za stenou som vytvoril jeden klon, no ten vyčkával. Najprv som sa rozbehol najprv ja a až potom môj klon.


Naposledy upravil joemandel dne Sat Oct 30 2010, 17:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:23

Jen doplněk: Raitonový šíp od Sory je A jutsu, takže by neměl být Renji jen tak schopný boje, takže by měl být značně vysílený, ale klidně může být ještě schopný boje. Zároveň Soře se snížila chakra.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:54

beriem na vedomie a upravujem príspevok
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:09

Sora

Po dopadu jsem sledovala soupeře, chjo...ten nikdy nebude mít dost. Má celkem velkou odolnost,na to co všechno prožil, takže v tom musí něco bejt. Pomyslela jsem si.Jaj... kolik má chakry. Pomyslela jsem si,když na mě poslal dalšího klona.Ale tentokrát běžel i on.Čekala jsem, až se téměř přiblíží co nejblíže.Byla jsem ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:34

//malý dotaz...ako vieš, ktorý je pravý a ktorý je klon?//

Renji Hagane

Najprv išiel môj klon a ja som šiel za ním. Naberal som rýchlosť, teda pokým mi to moje zranenia dovoľovali. Klon sa skĺzol až pod úroveň jej pásu a kunaiom chcel zasiahnuť brucho.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:13

Který je pravý nevím, ale vím že to je / jsou kloni.

Sora

Pravý,nepravý,pravý.Určitě nepravý sám by tuhle akci neudělal.Ohledně na jeho zranění. Pomyslela jsem si, a uskočila do boku.Čekala jsem že na mě zase zaútočí ten druhý,nebo oba na ráz.Tak jsem skočila rači dál,abych měla výhled na oba dva.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:11

Renji Hagane

Keď uskočila, vytiahol som kunai s výbušným lístkom a vrhol som ho po nej. Pri tom som bol pripravený na priamy boj. Najprv ju ale musím dostať na minimálnu vzdialenosť.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 18:27

Sora

Kunai s výbušným lístkem jsem jednoduše uhnula, protože jsem byla dostatečně daleko na jednoduchý uhýbací manévr. Dochází chakra, a použít znovu raitonoví šíp.By byla sebevražda. Pomyslela jsem si a stále ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 18:58

Renji Hagane

Teraz je čas.
"Kouton: Kunai senbon."
Vedel som, že už všetkým tým kunaiom neuhne a aspoň dva ju poškriabu alebo zasiahnu. Napriek všetkému mám ešte dosť chakry. Hoci ten výbuch mi pekne dal. Opäť som spustil smršť kunaiov v nádeji na úspech.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 20:20

Sora

Byla jsem daleko do něho,takže moje šance na uhnutí byla větší. Vyskočila jsem vysoko do vzduchu a hodila po něm můj poslední shuriken. Takhle takhle můžeme do nekonečna , pomyslela jsem si. Při dopadu na zem jsem ho stále sledovala.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 20:27

Renji Hagane

Shuriken som zbadal neskoro, ale našťastie ma len škriabol, lebo fúkal dosť prudký vietor. Ešte stále som sa otriasal z toho výbuchu.
Pokým mám chakru, mám zbrane. Neovládam žiadnu A techniku, ale chakrou šetriť budem. Ak ju chcem ale poraziť, musím byť rýchlejší ako ona, ale ešte mám jedno eso v rukáve. Len sa musím ešte trochu zahriať. Navyše by mi pomohlo, keby som ju udržal na jednom mieste.
Rozbehol som sa proti nej už po niekoľký krát.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:22

Sora

Je vidět že má velkou zásobu chakry,ale mám jedno eso... které mi dal ještě Ulík . Pomyslela jsem si, když se na mě rozeběhnul, tak jsem v klidu stále na místě. A pozorovala ho až se přiblíží blíž.Což mu mohlo být divné.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:32

Renji Hagane

Mohlo to odo mňa pripadať trochu naivné, ale rozhodol som sa použiť svoju techniku, hoci som si nebol celkom istý. Keď máte na mále, všetko sa oplatí vyskúšať. Ona sa počas môjho útoku ani nehla, asi niečo zamýšľa. Musím byť pozorný. Oči som mal na stopkách a rátal som každú stotinu. Musel som byť dosť rýchly.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:39

Sora

Třeba se dneska nestanu chunninem... ale furt budu mít svoje já, které se nedá jen tak zahodit. Sice zklamu ty,na kterých mi hodně záleží. Ale já jsem já, už od malička neschopná... Pomyslela jsem si, když se přibližoval a přibližoval tak jsem stále nic nedělala.Moje ruce jsem měla podél těla, svojí pravačku jsem ale měla blízko pouzdra s kunaiem ( 1 ).
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:51

Renji Hagane

Musím to urobiť! Musím to urobiť, pokým som v útoku. Teraz neuskočí.
Ako som sa približoval, použil som moju poslednú nádej. Veľmi som sa modlil, aby to vyšlo.
"Kouton: Kei kunai!"
Kunai sa opäť vyrútil na ňu bleskovou rýchlosťou. Teraz ak tomu uhne, bude to zázrak. Kunai letel na jej brucho. Ja som sa mrštne uhol a bol som pripravený na prípadný protiútok.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 19:51

Sora

Když už byl v blízkosti z které jsem měla menší plán, tak jsem se snažila uhnout.Kunai mě silně říznul do boku, z rány mi tekla krev. Ale né moc, takhle to prohraju. Pomyslela jsem si, když mě ten jeho kunai zasáhnul,tak mi to zkazilo můj plán. Chytla jsem se za ránu svojí levačkou. Tomu týpkovi nikdy nedojde chakra, takže schytávat jeho útoky a pak ho dodělat je marný. Pomyslela jsem si, a zamyšleně jsem ho pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 19:53

Renji Hagane

To je ono. Konečne môžem použiť taijutsu.
Rozhodol som sa útočiť päsťami na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 19:57

Sora

Zase Taijutsu ? Pomyslela jsem si, a ruku jsem sundala ze zranění. Jeho ruce jsem chytla, a pevně stiskla, dala jsem je do skřížené pozice aby aspoň cítil bolest.Pokuď se povedlo. O vítězství ti de hodně co ? Zeptala jsem se ho blbě,ale mělo jít jen o rozptýlení.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:06

Renji Hagane

Chytila mi ruky, tak som zaútočil hlavou, následne som ju kopol do brucha.
"Ide mi o viac ako o víťazstvo!" odvetil som jej z očí do očí. Nemala poňatia, o čo mi ide. Ide mi o to, aby môj klan bol opäť tým, čím býval, že ja som schopný zvíťaziť aj ako samouk. Teda aspoň väčšinu času, kým neprišiel Turaki. Sebe už nemám čo dokázať. Prišiel som to dokázať ostatným.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:16

Sora

Naštěstí jsem měla čelenku,takže mě to moc nebolelo. Hnedka po tom jsem chtěla uskočit, ale on mě kopnul do břicho, čili jsem už uskakovala,tak to nebylo tak hrozné.Ale i tak jsem cítila bolest, když jsem dopadla na zem. Tak jsem se na něho podívala. O titul Chunina... o to de každému , ale já jsem zvyklá... i když se nestanu chuninem... Řekla jsem, a nahodila jsem falešný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:23

Renji Hagane

"Myslíš, že si sama? Nejde mi o titul. Ide mi o to, aby som mohol niečo dokázať. Sebe a aj svetu. Dopočul som sa, že tvoj klan je veľký a populárny. Môj je malý a do nedávna mal len jedného shinobi...mňa. Ide mi len o jeho ochranu. A ty mi zas nehovor, že ti nejde o titul chunnina. Ale ak ti ide len o to, kľudne ťa nechám vyhrať, ale ak nie, tak vstaň a bojuj! Bojuj za viac ako len za titul. Ako ja!" povedal som jej a zaujal som bojový postoj. Dúfal som, že tie slová jej trochu prehovorili do duše.
Zdá sa, že nie som jediný, ktorý potrebuje dodať sebavedomie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado    Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renji Hagane vs. Sora Suikafuurado
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Renji Hagane
» Hagane
» Kiro “47” Suikafuurado
» Kaishin Suikafuurado
» Rodina Suikafuurado

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: