Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šance pro získání nových zkušeností

Goto down 
+12
Smoke
Check
Methyl
Morgen
Akato Hingkoku
sfrit
Páťa
Rhaegar
Ramaru
raul2653
joemandel
Srotak
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 08:18

Renji Hagane

"Toto asi nie je dobré." povedal som, keď mi toto akosi nevychádzalo. Obom nám bolo jasné. Snažil som sa odtiahnuť ruku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:17

Turaki Hagane

Tohle bude problém... Trénoval sem tohle hrozně dávno a úplně na to zapomněl.
Zalhal sem mu,ale Renji to nemohl přes mou masku a kápi poznat.
Nemůžu ti s tímhle pomoct, je to jedna ze silnějších A technik.. Je to vlastně ocelové brnění, a protože je to tak náročné nebudeš se toho moct jen tak jednoduše zbavit... s Tímhle kusem kovu na dlani budeš muset být tak dlouho dokud se nenaučíš kompletní techniku....
Řekl sem trochu ustrašeně...
Sám sem měl obalenou celou paži přes 8 týdnů....


_____________________________

Aiko Reizei

Udělala sem několik pečetí, bylo to opravdu pomalu, takže sis mohl všimnout jaké jsou.
Inseiton: Booru!
Vykřikla sem a v ruce se mi vytvořil meteorit asi o velikosti fotbalového míče, vážil ale ve skutečnosti přes 20 kilo.... Ruku sem dala pryč a meteorit se stále vznášel nad zemí. Pak sem ukázala na strom vyletěl proti stromu, nebylo to tak rychlé jak Kunaie nebo shurikeny, ale když se dostal ke stromu přepůlil ho vejpůl.


______________________________


Yashi/ Yoshi Sorino (Adop)

Zrovna sme trénovai taijutsu na tréningové louce. Bylo to nerozhodné, protože byli oba stejně dobří. V tom přišel Taka a Yashi, který na něj měl výhled a všimnul si ho stratil na vteřinu pozornost čehož Yoshi využil a dostal ho k zemi.
Copak bratře?
Řekl šibalsky Yashi.

Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:20

taka Sorino
usmial som sa.
Yashi, ty podvadzas. pristupil som k nim a zahladel sa na nich.
Pani, ja sa ale nudim.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:27

Yashi Yoshi Sorino

To už si tě všiml i Yashi.
Nemyslím si.
Řekl Yashi s usměvem a podal Yoshimu ruku, který se zvedl na nohy.
Prý si na Chunninských zkouškách nebyl vůbec špatný.
Řekl hrdě Yoshi.
Teď když si Chunnin dostaneš lepší mise a můžeš trénovat i nové techniky. Přemýšlel si o tom? Na jaké technice pracuješ?
Zeptal se Yoshi
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 16:04

taka Sorino
trocha som sa zahambil nad tou chvalou.
Mno, zatial nemam nijaku techniku, ktora by ma zaujala. Mozno vy dvaja poznate nejaku fest hustu.
pozorne som sa zahladel raz na jedneho, pak na druheho.
Okrem toho, nechcem nic pod A uroven. A take sa tazko hladaju, vetsinou su vlastnej vyroby a tie ma nemoze naucit nik okrem nich. A ty su uz par let pod kytkami.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 16:32

Renji Hagane

"Oceľové brnenie?"
Táto situácia sa mi nepáčila. Snažil som sa sústreďovať chakru a nejako tú oceľ ovládnuť. Keby som ju bol zvládol, tak to by bolo skvelé. Mohol by som sa stať takmer nezraniteľným.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 15:13

Shinnai

Prikývla som a nedobrovoľne som sa nechala ošetriť.
No, Rami... a čo keby som sa ho na to spýtala ja...? zložila som si ho z hlavy a držala v rukách.
Pozrela som sa naňho.
Aj ja som nad tým dosť premýšlala... povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 16:38

Kiburo

Hmm to vypadá velice dobře musím se to taky naučit.Řekl jsem Aiko a potom jsem šel to zkusit trénovat,udělal jsem ty samé pečetě jako Aiko a snažil jsem se vytvořit co největší a nejpevnější kouli.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 08:52

Yashi

Pokrčil sem obě nohy a rychle se odrazil. Objevil sem se za tebou.
Možná bys mohl rozvinout svoje Taijutsu
Řekl sem šibalským hlasem. Jedna z mích katan byla napůl vytasená.


______________________

Renji - Bůhůžel si chakru do té ruky nakoncentrovat nemohl, protože si jí vůbec necítil.

Turaki Hagane

Udělá tě to prakticky skoro nezranitelným ale má to i své nevýhody... Pokud ten štít obalí celé tvé tělo nebudeš ho vůbec cítit... A nebudeš moct koncentrovat chakru, nebudeš cítit ani bolest ani chlad prostě vůbec nic.... Ani to, že s ní hýbeš.... Proto se budeš muset naučit ovládat své tělo bez toho aby si na něj viděl, nebo ho vůbec cítil... Vím nedává to smysl... ale časem na to dojdeš... Mezitím ten kus kovu okolo tvé dlaně můžeš využít na taijutsu..... Opravdu nevím co bych ti mohl dál poradit.
Řekl sem bezradně.


_______________________

Kiburo - Základne si dokázal vytvořit malý meteoritický kámen, který si pak mohl propojit se svým okem.... Takže si větší zatim udělat nemohl, ale když ses soustředil trošku se zvětšil.


_______________________

Rami

Ok... dej mi pár minut.
Řekl sem a zavřel oči, pak sem v oblaku kouře zmizel.

- Pokračování v misích.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 10:36

Kiburo

Vytvořil jsem menší kámen,se kterým jsem se dokázal nějak propojit a potom když jsem se ještě více soustředil,tak se začal kámen ještě o kus zvětšovat.Zkoušel jsem to teda stále dál a snažil jsem se na to ještě o trochu více soustředit.

Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 10:49

Kus meteoru se ale roztříštil na prach.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 16:15

Renji Hagane

Nad jeho slovami som len zavesil hlavu.
"Skvelé. Takže budem musieť s tou kovovou rukou žiť dovtedy, kým ju nebudem vedieť ovládať."
Smutné konštatovanie. Takúto cenu má naučiť sa A-techniku. Je to dosť zlé. V podstate budem len jednoruký invalid. Ak to takto ostane pridlho, tú ruku mi môžu rovno odrezať.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 18:08

K Turakimu přilětel nějaký ptáček, který si sedl na jeho rameno a rozplynul se. Pár vteřin na to spustil:
Takže toho, který zautočil na Iwu budou zítra převážet... Půjde s ním pár Shinobi a my jsme jedni z nich. Tohle je S rank mise, takže musíme brát vpotaz velké riziko.... Z tou rukou si nic nedělej, po cestě na něco možná příjdeš... a věř mi není to takovej handicap, jak to vypadá... Poznáš to... Zítra ráno se sejdem u jižní brány.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 18:36

Renji Hagane

Kráčajúc pomaly domov som sa pozeral na tú ruku.
Mysli. Mysli! Mysli! Musíš tú techniku ovládnuť.
Nevedel som, čo si mám myslieť. Už to bolo pár hodín, čo mám z päste kovový kyjak.
Ako to ovládnem, keď ju ani necítim. Akoby bola úplne izolovaná.
Ani som veľmi neveril tým Turakiho slovám, že to nie je až taký handicap ako to vyzerá. Zajtra ma čaká moja prvá S misia. Naozaj príhodný čas. Dokráčal som až pred dom.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 20:03

Kiburo

Meteorit se mi zničil.Jak to,co se stalo.Zeptal jsem se Aiko nechápavě a začal jsem trochu odpočívat
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 17:13

Taka Sorino

jasne vec, strycko usmial som sa a vytiahol 4 katany. Dve do ruk, jedna do ust a posledna vosla pod lave koleno. Tak ideme? zamumlal som sec oslintanu katanu.
Na sekundu som zavrel oci. Druha sekunda to uz bol orli zrak.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 18:08

Yashi

Už sem vytahoval 5. katanu, když pro nás přišel posel, který dal Takovi vzkaz:

Za dvě hodiny u jižní brány. Máš misi typu S
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 18:57

taka Sorino

Zamumlal som zdvorilu odpoved.
Sory Yashi, trening Taika nebude
Povedal som a v rychlosti si zbalil veci. Nejake drobne jedlo, avsak nie na dlho, maximalne na 2 dni.
Katany som uz mal, ale aj tak som si ich trocha prelestil. Po tom som sa dostavil k brane a cakal...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 20:19

Kiburo

Chvílí po tom co jsem odpočíval jsem se pustil do toho znova,snažil jsem se co nejvíc soustředit a potom jsem začal vyxtvářet meteorit.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 20:59

Renji Hagane

Len čo som sa objavil doma, mama pozerala von z okna.
"Vidíš tam niečo?" opýtal som sa jej.
"Už tu nie je ten pán, čo...no, ale nechajme to tak." potom sa pozrela na moju ruku a na tvári sa jej objavil široký milý úsmev.
"Č-čomu sa smeješ?" vystatoval som sa a ruku som ukryl.
"Keby ešte žil dedo, asi by sa na tebe zasmial."
"Je to ťažká technika! A odchádzam za pár hodín na misiu. A potrebujem sa najesť!" povedal som jej. Okamžite som zbaštil štyri paličky danga a sukyiaki. Baliac si veci za pomoci jednej ruky a úst som rozmýšľal snáď nad tisícami vecí. Pozrel som sa na čas.
Mám ešte hodinu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 17:12

Aiko

Dívala sem se na Kibura, viděla jsem v něm jeho Dědečka.... Ani mi tak nevadilo, že je to vlastně "chlap"...
Možná by si měl napřed zkusit nějakou precizní práci... Zkus třeba s kamene vytvořit malou květinu... nějaké těžké tvary, aby sis procvičil tvarování meteoru.


Joe, Adop - Mise
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 18:07

Kiburo

Tak jo hned to zkusím.Řekl jsem jí s úsměvem a respektem k ní a potom jsem se snažil vytvořit z kamene malou květinu do co největších detailu.Musím to dokázat,musím jim ukázat že ve mně něco je.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 19:05

Vytvořil si jakousi malinkou tyčku, která se po pár vteřinách rozpadla.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 19:07

Kiburo

Sakra,to se mi příliš nepovedlo,to asi nebyla kytka viďte.Řekl jsem s úsměvem a potom jsem se začal zase co nejvíc soustředit a zkoušel jsem stále vytvořit tu květinu
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 21:25

nevim kam mam psat takže píšu sem

Anko

Vyšla jsem z akademie celá šťastná.Uš jen získat tým řekla jsem nahlas a protáhla jsem se.Šla jsem po cestě směrem k obchodu s dangem.Když jsem tam vešla sedla jsem si na lavičku a mávla na číšníka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šance pro získání nových zkušeností
Návrat nahoru 
Strana 2 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Nábor nových hráčů
» Dech nových hrdinů
» Prozkoušení nových schopností (Pro Kira)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: