Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat týmu Getsu ze Suichugakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 12:03

Tady pište než se vás zase ujme Antrax.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 12:50

Dotsu

Jejich hádku jsem ignoroval a když Sendokage řekl že máme jít k Jižní bráně tak jsem tam okamžitě šel.Když jsem ta došel tak jsem čekal na zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:23

Yotsuke

Sledoval jsem hádku s odstupem. Nechtěli jsme na sebe upozorňovat, natož nějaké problémy, ale Siture asi potřeboval trochu vyventilovat trochu páry.
Udivilo mne že za námi přišel sendokage. To znamenalo že jednání už skončilo, ale Will tu nebyl.
Dojdu k bráně kde už je připravený Dotsu.
"Je to tady pěkný, ale něco se mi na Suichu nelíbí. Zajímalo by mě kde je Will."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:37

Siture

Po tom co přišel sendokage jsem se na to už vykašlal a vyšel jsem za ostatními.Omlouvám se za tu hádku,už se to nestane.Řekl jsem a čekal na to kdy přijde Will.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:48

Will

Přiběhne k vám notnš zadýchaný.
"Všechno je domluvené jak mělo, ale musíme rychle vypadnout."
Vypadal ustaraně a často se rozhlížel. Pak vyndal z tašky holuba v kleci a toho pustil.
"Než dojdeme na pobřeží, tak už tam bude loď, tak si pospěšme."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:50

Dotsu

No konečně řeknu když uvidí Willa.Nejraději bych už byl doma pomyslím si přičemž si zívnu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 15:34

Siture

Viděl jsem Willa a trochu se mi ulevilo,potom jsem vyrazil za nimi směrem k lodi.Mohli by sme zkusit ještě něco natrénovat na tý lodi,to by bylo super.Řekl jsem si a pokračoval v cestě
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 23:12

Odejdete z vesnice a když se dostanete z dohledu Will se otočí a začne na vás řvát.
"Co jste si sakra mysleli že děláte. Jdeme sem vyjednávat a vy s nima začnete bojovat?
Vybrali nejmladší z ninjů a nejmladšího senseie aby bylo vidět že nechceme nikomu ublížit.
A vy s nima vyvoláte konflikt, kvůli pár slovum, který mohl ohrozit celou vesnici.
A CO KDYBY SE VÁM NĚCO STALO!"

Pak z něj vyprchá vztek a on zůstane stát na místě se stejným pohled, ale uvědomujíc si co právě udělal.

Yotsuke je zase zticha a dělá jako by tu vůbec nebyl. Poslední dobou si uvědomujete že ho moc neznáte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 18:52

Siture

To je má chyba,nechal jsem se zbytečně vytočit,omlouvám se vám všem,moje chyba.Řekl jsem provinile a omluvně jak jsem to jen uměl a pokraoval v cestě
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 23:37

Will

"Ne, to já se omlouvám.
Nedokázal bych vás ochránit.
Mohlo se vám něco stát jen kvůli mě.
Měl jsem o vás strach."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 16:08

Siture

Už toho asi necháme ne,měli by sme vyrazit na zpáteční cestu ne?Už tady asi nemáme co dělat viď.Zeptal jsem se ho a připravil jsem se na cestu zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat týmu Getsu ze Suichugakure   Návrat týmu Getsu ze Suichugakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat týmu Getsu ze Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Krvavý mesiac nad Getsu gakure no Sato
» Návrat ze zkoušek
» Sasuke a návrat do konohy?
» Návrat z Chunninských zkoušek
» Návrat do Chrámu Slunce (Seven)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: