Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Odplata (Adop, Aspi, Cladar)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 22:44

šli jsme lesem po pomalé cestě, vypadalo to, že půjdeme ještě nějakou tu chvíli, tak jste měli čas na dotazy...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 11:28

Gray

Sensei mě akorát vyrušil od mého koncentrování, takže se ukázala zase má typická povaha. "Vy jste snad uplně ...eh.. Pardón." Řekl jsem a nevinně jsem se usmál. "Jo jinak jak mohu jít na misi, když defakto umim jen kopat a mlátit. Ani tu blbou první bránu neumim otevřít?" Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:59

Kumori

Ani tu blbou první bránu? Zeptal jsem se ho udiveně. Víš vůbec co se to učíš? Z mě druhé věty byla už znát menší dávka podrážděnosti. Podle mých informací bychom měli na tuto misi stačit a navíc život ninji není jenom trénink, musíme chodit na mise, aby vesnice vydělávala a abysme měli z čeho žít. Řekl jsem mu a tiše se pousmál, protože mi Gray připomínal mého staršího bratra.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 11:39

Gray

"Samozřejmě, že vim co trénuju, to je technika o které jsem četl už jako mladý. Proto je můj trénink zaměřený jen na taijutsu." Řekl jsem jako odpověď. "To je sice skvělý, že máme chodit na mise, ale jak budete vysvětlovat, že jsem na misi umřel, protože nemám dostatečně splněný trénink?" Řekl jsem trošku naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 17:54

Inari

Šel jsem za nimi a poslouchal jejih rozhovor. "Troška sebedůvěry by mu neuškodila, ikdyž přecenit svoje schopnosti taky neni dobry." "To bude dobry Grayi když sensey řek že na to stačíme tak to zvladnem." "Jenom doufam že nekecam."






(sory že sem tu par dní nebyl, byly vánoce Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odplata (Adop, Aspi, Cladar)   Odplata (Adop, Aspi, Cladar) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odplata (Adop, Aspi, Cladar)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Nutný den aneb trénink (Caldar, Aspi, Adop)
» Aspi
» Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)
» Cesta za zesílením (Pro Adop)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: