Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 12:59

Hlavní brána
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 14:11

Raizo

Seděl jsem na hlavní bráně a pozoroval nebe.Po chvilce jsem se však podíval dolu a vyhlížel bratra nebo kohokoliv z teamu.Nuda,Nuda,nuda...Kurňa já mám hlad. postěžoval jsem si nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:20

Kōkai Hayashi

Najednou jsem se objevil přímo pod bratrem zády k vesnici. "Řekli mi, že jsme spolu v týmu, to je dobře." Řekl jsem na uvítanou. "Hlavně ten náš sensei, už mě jednou vyhledal a hned jsem na něj zaútočil, tak snad není naštvanej." Řekl jsem po pravdě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:33

Nekyo Mizujin

Pomaly som dokráčala k hlavej bráne, kde už boli dvaja chlapci.
Usúdila som, že je to zvyšok môjho týmu.,
Ahojte... povedala som dostatočne nahlas, aby ma počuli.
Hayashi... Aj oni dvaja aj sensei sú z rovnakého klanu... mno super... povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:40

Kōkai Hayashi

Najednou však přišla nějaká dívka, která mě hned trochu zaujala svym vzhledem, ale už kdysi jsem věřil holkám kvůli hezkému vzhledu a dopadlo to zle. Ale tak pozdravila docela mile, ale nevěděl jsem, jak se mám ze začátku chovat. "Ahoj, ty budeš asi poslední člen našeho týmu. Já jsem Kōkai Hayashi" Řekl sjem ji s klidnym tónem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:19

Nekyo Mizujin

Pozrela som sa na chlapca čo sa ozval prvý a s úsmevom som prikývla.
Som Nekyo Mizujin... predstavila som sa.
Ty potom budeš Raizo Hayashi... počula som vaše mená od vodcu... povedala som.
Tak ešte sensei.. Nevyzerajú zle, možno budeme dobrý tým...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:54

Raizo

Cau...JSem raizo.Rád Tě poznávám. řekl jsem a postavil se.Byl jsem vysoko a koukal na ně zezhora.Co se teď bude dít? zeptal jsem se obou.Podíval jsem se na tu dívku.Vypadala hezky ale já moc nový, lidem nedůvěřoval.Možná z nás chce dostat informace. pomyslel jsem si a zamračil se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:12

Nekyo Mizujin

Všimla som si ich tak trochu negatívny prístup.
mhm...? pozrela som sa do zeme.
Strčila som si ruku do vrecka a odtiaľ mi po nej vyliezla myš na plece a tam sa usadila.
Zdvihla som hlavu a pozrela sa na chlapca hore.
Mno tak... mal by prísť sensei, nie?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:22

Raizo

Jakmile na mě promluvila udělal jsem zase milý výraz.Seskočil jsem vedle ní.Asi jo. šeptl jsem a usmál se.Věděl jsem že Kokai jí taky asi moc nevěří ale musel jsem se tvářit mile.Nechtěl jsem mít problémi.Kokai si zažil určitě své s ženskejma.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:01

Kōkai Hayashi

Tak snad bude v pohodě, ale bože pokud jsi ji seslal, aby nám ukázala cestu nebo, aby nás zničila, tak je to jen tvé přání a já ho budu respektovat. Pomyslel jsem si s pohledem k nebi. "Kde je ten sensei? Už jsem s nim jeden incident měl, kdy jsem na něj zaútočil, tak nevim jak to se mnou vydrží." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:22

Raizo

Jo to by měl...A ty ho znáš...NE že by mě to zajímalo ale i tak. řekl jsem a přešel k bratrovi.Stál jsem zády k Nekyo takže si bratr mohl všimnout mého výrazu.Bylo vidět že jí moc nedůvěřuju a dokonce jsem mu to naznačil i kýváním hlavy ze strany na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:27

Nekyo Mizujin

Mlčky som prešla k bráne a o ňu som sa oprela.
Zošuchla som sa na zem a zadívala sa do zeme.
Kiežby už prišiel sensei... nezdá sa mi, že by boli tí dvaja mnou nadšený... povzdychla som si.
...začínam mať trocha zlý pocit...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:41

Mezi vámi se zničeho nic zjevil bílý obláček který mohl vylekat všechny tři..Když se vypařil stál tam mladý muž s bílou košilí a bílími vlasy..Byl celkem pohledný ale na vzhled docela mladý,nevypadal jakoby to byl Sensei...

Chiko Hayashi

Saté... Pozdravil jsem neutrálním hlasem a všechny tři jsem si pečlivě prohlídl... Takže vy nejspíš budete nový tým 1 ... hm Řekl jsem tišším hlasem a nachvilku jsem se zadíval na Nekyo.. Mizujin..hm..


Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Animeguyanimeguys686317
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:54

Raizo

Už jsem nečekal na bratrovu odpověď jelikož přišel někdo kdo si říkal Sensei.Byl také člen Klanu Hayashi a hlavně byl moc mladý nato aby byl sensei.Celého jsem si ho prohlédla ale to u mě vzbuzovala větší důvěru ta holka než sensei.Už bylo na čase. řekl jsem vzpruzelým hlasem ale potichu a dal oči vsloup.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 21:43

Nekyo

Keď sa objavil bola som trochu prekvapená.
Horšie na tom bola Hanii ktorá mi spadla z ramena.
Zobrala som ju do ruky a postavila sa.
Dobrý, sensei... pousmiala som sa a podišla bližšie.
Mno tak tu už aspoň nebude prevládať taká zvláštna nálada...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 23:21

Raizo

Tak sensei a co jako bude dál? řekl jsem nahlas.Co proboha budeme jako dělat? položil jsem další otázku, dal ruce do kapes a opřel se o dům.Sledoval jsem senseie nevěřícným pohledem což mu muselo být jasné.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:14

Kōkai Hayashi

Na senseie jsem se v tu chvíli ani nepodíval, protože už jsem věděl o koho se jedná. "Raizo, buď trpělivý." Špitl jsem na Raiza, protože se moc vyptával a nevěděl jsem, jak an to bude sensei reagovat. Jenže po chvilce jsem se na senseie otočil i já a on mohl vidět v mých očích lhostejný výraz, jakoby mi bylo vše jedno. Věděl jsem, že mě jeho jméno nemusí zajímat, ale jediné co mě má zajímat je jeho trénink.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:27

Chiko Hayashi

Moc se ptáš..dej si 100 kliků na zahřátí aby ti ta huba tolik nejela.. Řekl jsem docela podrážděně směrem na Raiza a pak sem se s milým výrazem podíval na Kokaie a Nekyo.. Takže jak vám už nejspíš vůdce řekl.. jmenuji se Chiko Hayashi a jsem váš nový sensei... budem spolu trávit čas tréninku a i sdílet stejné mise..takže doufám že spolu budem vycházet dobře a nebude tu žádný problém.. Nevím co vůdceho vedlo ktomu dát 3 Hayashi do jednoho týmu ale nevadí..jen chci říct aby ste se chovali pěkně tady k mladé dámě.Je z klanu Mizujin což je jeden z nejváženějších klanů ve vesnici.Nechci aby tu byli problémy jako je šikaná a podobný věci.. Je nyní členkou našeho týmu a to že jí v krvi nekoluje naše krev neznamená že se od nás bude lyšit..nyní jsme celkově Tým 1 a když budete poslouchat moje rozkazy,slibuji vám ..že zvás udělám skvělý shinobi.. Řekl jsem menší proslov na uvítanou už milejším hlasem než jsem řekl směrem na Raiza a můj úsměv na tváři zmizel... Takže... nějaký otázky ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:49

Kōkai Hayashi

Jeho proslov mi byl šumák, protože jsem měl sám otázky, proč jsme tři Hayashi pohromadě. Jenže pak řekl něco o šikaně té dívky a já se na něj dost znechuceně až zle podíval. "Proč si jako myslíte, že by jsme ji měli šikanovat? Jste se zbláznil nebo co? Nikdy bych už víckrát členu rodiny nebo příteli neublížil!" Řekl jsem dost podrážděně, protože jsem kdysi zabil vlastního otce pro ochranu matky, ale pořád se to semnou nese a nedokážu si odpustit.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 16:52

Raizo

Přišel jsem ke Kokaiovi a naklonil se k němu.Dělá si ze mě prd*l nebo co? zeptal jsem se potichu a pak jen přihlížel.Podíval jsem se ještě na tu dívku a na senseie.Jak vás mohlo vůbec napadnout taková ohavnost?Já nikdy tak hluboko neklesnu abych někoho musel šikanovat.NEvim co jste dělali s vašim týmem ale tohle je pod naši úroveň. řekl jsem dost znechuceně a nehodlal jsem nic udělat.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 17:47

Nekyo

Trocha ma to zaskočilo.
Prešla som medzi Kokaia a Raiza a oboch chytila za rameno.
Nahodila som úsmev.
Sensei... ako ste povedal... sme Tým 1... Pochybujem že by mi títo dvaja ublížili... nevypadajú že by potrebovali ubližovať dievčaťu.. A ja by som sa aj tak nedala... povedala som rozhodne.
Tak teda... Dúfam že som tým senseia nejak nenaštvala...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 18:30

Raizo

Podíval jsem se na ní když mě chytla za rameno.Byl oto divné ale asi nás chtěla podpořit.Neni zas tak špatná. pomyslel jsem si a podíval se zlým pohledem na senseie.Choval se tak chladně a za všechno trestal.Nesnášel jsem ho hned od začátku.V mém obličeji byla nenávist a mé oči ho probodávali.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:38

Kōkai Hayashi

To že mě chytla za rameno mě dost vyděsilo a já už chmátl po kunaii, který jsem hodlal vyndat, ale pak mi došlo, že jde jen o přátelské chytnutí. Hold jsem byl poslední dobou víc podezíravý než jsem býval dříve, od té doby, co bratr skočil na toho falešného otce, jsem se bál důvěry. Nikdo si asi nevšiml, jak sahám pro kunai, jen sensei to mohl postřehnout. Jenže já ten kunai pak nechal a jen se nuceně pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 16:37

Chiko Hayashi

Na to co řekla Nekyo jsem se pouze pousmál a pak se znechuceně podíval na Raiza který se na mě díval tak ubohým pohledem.. Už sis dal těch 100 kliků ? Řekl jsem trošku ironicky a pak od něj svůj pohled odvrátil na Kokaie a Nekyo přičemž na tváři se mi opět vytvořil úsměv.. Jakobych Raiza úplně přehlížel,ignoroval,jakoby byl cizý a mě byl naprosto lhostejný.. Tak když jsme se seznámili tak začnem s jednoduchým úvodem..co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 18:18

RAizo

Jakmile mě začal ignorovat uděla jsem pár kliků ale asi jen tak padesát dál už se mi nechtělo.Potom jsem plivl na zem a dal oči vsloup.Ty vo*e to bude buzerace.Sme vyfasovali největšího pacienta ve vesnici. Pomylslel jsem si a na jeho otázku nebo rozkaz jen kývl hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 3 souboj přátelství
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» sfrit
» sfrit

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: