Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:44

Kōkai Hayashi

O co se to pokouší? Snaží se zjistit, jaký mám s bratrem vztah a jestli se ho zastanu? Musí si myslet, že i mně je bratr lhostejný a není to má slabina, ikdyž pro bratra bych udělal cokoliv. Pomyslel jsem si při pohledu na klikujícího bratra. "Myslim si, že by to bylo dobré, nebaví mě tu furt jen tak stát." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 19:13

Nekyo

Len som prikývla a zostala som ticho.
Mno... to som zvedavá... nevypadá moc ako sensei... nadvihla som obočie a čakala čo bude ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 20:58

Chiko Hayashi

Když Raizo doklikoval alespoň těch 50 tak jsem se mírně usmál a udělal 2jitý přemet do zádu tak že sem od vás 3 byl najednou asi 10 metrů daleko.. sáhl jsem do kapsy a vytáhl krásné bílé brko které jsem si následovně připevnil za opasek u kalhot... Tak tedy začneme... chci vidět vaší spolupráci.. máte přesně 7 minut na to mi tohle brko vzít.. nezáleží na tom který zvás ho bude držet,odteď jste tým ! Ale pozor ! Nesmí mu chybět ani jedno pírko.. i přestože brko získáte ale bude mu chybět jen jedno pírko..trest vás nemine tak i tak... Řekl jsem vážným hlasem mírně rozkročil nohy.. Boj začíná teď!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 14:05

Kōkai Hayashi

Tak teď už dokonale vypadá jako, no to je jedno. Pomyslel jsem si, při čemž už jsem udělal dva kroky dozadu a naznačil rukou, aby ke mně Nekyo a bratr přišli. "Můj element je katon, který teda nemohu použít přímo, ale jen na ovládnutí jeho pozornosti, takže bych mohl udělat ohnivou kouly do strany, aby nemohl uhnout do strany. Někdo uděláte něco z druhé strany a on bude mít jedinou šanci úniku dozadu nebo dopředu." Snažil jsem se nějak vysvětlit svůj plán.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 22:49

Raizo

Přišel jsem k bratrovi.Já zaútočim první suitonem. řekl jsem a připravil se.Potom se přeměnim do zvířecí formi a zaůtočil krytej vodní vlnou. dodal jsem a vytáhl nenápadně kouřovou bombu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 19:01

Nekyo

Podyšla som bližšie ku Kokaiovi.
Suiton a Katon... zamyslela som sa.
Ak viete niečo o mojom klane, určite vám došlo, že mám Suiton... Viem ovládať vodu na úrovni C, takže s Raizom by sa mi mohlo docela dobre spolupracovať... povedala som s úsmevom.
Čakala som, čo povedia ďalej, popri tom som sa rukou chytila svojho Fuuma Shurikenu v puzdre na chrbte.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 21:51

Raizo

Kokaii takže ho asi upoutám já s Nekyo a potom ty použiješ katon!
řekl jsem a chytil Nekyo za rameno.Zaútočím technikou Suiton:Mizu rappa. zašeptal jsem jí a kývnul na oba.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 22:14

Chiko Hayashi

Pouze jste mohli zahlédnout ďábelský úsměv na mé tváři a jak sem si levačkou zajel do kapsy a zní vytáhl plynovou kuličku kterou jsem hodil mezi nás.. neviděli jste ani můj odstín..
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 22:44

Raizo

Na nic jsem nečekal a jakmile sem vběhla ta kouřová kulička složil jsem pečetě a vyskočil z mraku nahoru.Suiton:Mizu Rappa vykřikl jsem a na senseie se valila vodní vlna z mých úst.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 13:50

Kōkai Hayashi

Raizo asi těžko mohl v dýmu vidět svého senseie, tak na něj nemohl zaútočit, pokud by neútočil na slepo.
Fajn naše plány můžeme zahodit, protože on už je zase jinde. Až u něj budem tak vy dva na každý jeho bok vychrstněte vodní vlnu ať nemá kam utéct a já zaútočim zepředu. Řekl jsem předtim než jsem vyskočil z dýmu a rozhlížel se po senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:10

Raizo

Zaútočil jsem přesně neboť sem předtím stál čelem k senseiovi takže pokud se nepřemístil letěla na něj vlna.
Zapadl jsem zpátky do dýmu a kývl na Nekyo a řekl:Ty z leva já z prava. a vyběhl jsem z dýmu.Složil jsem početě.Suiton:Mizu Rappa vykřikl jsem a poslal na něj vlnu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:48

// Nechápu tě sfrite.. jak si napsal,spadl si do dýmu a asi těžko tě vněm Nekyo a Kokai uvidí když oni stojí mimo.. a nechápu jak můžeš napsat že si na něj poslal vlnu když ho vůbec nevidíš a v dýmu stratíš orientaci tak,že už ani nebudeš vědět kde stál předtím.. nauč se používat mozek..

Raizo poslal vlnu ale vůbec nebylo slyšet že by něco zasáhl.. když dopadl do plynu,vyběhl a zas udělal Mizu rappu úplně někam do blba jen zasáhl nejbližší strom a zpoza vás..až za Kokaiem a Nekyo se ozval potichý smích spíše připomající chichotání..

Chiko Hayashi

Stál jsem na stromě a negativně jsem kýval hlavou sem a tam.. Tak nerozmyšlený a trapný útok jsem už dlouho neviděl.Ale popravdě..od tebe jsem to tak nějak očekával..samí kecy ale skutek utek.. Možná bys měl vědět že namachrovance co nic nedokážou nenávidím... Poslední větu jsem řekl úplně jiným tónem než jsem doposud mluvil..jakobych tuhle věc myslel naprosto vážně bez jakkýkoliv ústupků..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 18:44

Nekyo

Em... problém je v tom že ja Mizu Rappu neviem... povzdychla som si.
špecializujem sa na boj z blízka a oni chcú útočiť z diaľky... zamračila som sa a otočila sa smerom na senseia.
Odskočila som trochu ďalej aby som sa dostala bližšie k mláke ktorú vytvoril Raizo svojím pokusom s vodnou vlnou a jednu ruku som vystrela smerom k nej.
Celý čas som sa však snažila udržať očný kontakt so sensei-om.
Ak chcú teda útočiť z diaľky.. pokúsim sa nejak pomôcť s mojím kekkei genkai... tvárila som sa čo najrozhodnejšie ale vo vnútri som stále premýšlala, či to zvládnem a bola som trocha nervózna.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 21:09

Raizo

TO je ale parchant! řekl jsem a zaběhl do dýmu.Ptom jsem se přeměnil do bílého vlka(můj char)
Vyskočil jsem z dýmu a rozhlédl se neboť jsem se poučil z vlastních chyb.Potom jsem uviděl toho tejpka co si řiká sensei.Já tě nenávidim řekl jsem si prosebe a rozeběhl se na něj.Vyskočil jsem a drápama mu šel přímo po krku.Seknul jsem pravou tlapou někam mezi krk a klíční kost.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 16:34

Chiko Hayashi

Letící voda od Nekyo zasáhla Raiza přímo do zad protože si do rány naskočil..Voda která ještě zrychlila a "postrčila" ku předu přímo na mě.
Když na mě Raizo letěl mohl zahlédnout díky své formě ve zlomku sekundy jak se mé oko na pár setin vteřiny změnilo a já naprůměrnou rychlostí uhnul svím trupem před tvou tlapou s nakloněním jsem udělal kop z otočky a tebe nakopl přímo ze spoda do břicha... Odlítl si několik metrů za strom kde jsem stál. Si tak slabí.. Řekl jsem tichým temným hlasem a pak se podíval na Nekyo a Kokaie.. Čekal jsem lepší spolupráci..nejspíš jste jeho podpora držením palců že? Řekl jsem sarkasticky a mírně se usmál.. Není divu když váš společník nedokáže používat mozek.. a jaktak koukám tak asi ani zvířecí instinkty..


Naposledy upravil Nero dne Tue Jan 18 2011, 19:51, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 17:08

Raizo

Než jsem dopadl na zem přeměnil jsem se zpátky do lidské formy.Nehodlal jsem čekat až ti dva něco udělají prostě jsem ho chtěl zabít.Z rukávu jsem vysunul svitek a kousl se do palce.Rozvinul jsem ho a při rozvinování ho rovnou potřel krví.Kai. řekl jsem a na senseia vylétlo tak 100 kunaiů s výbušnými lístky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 19:07

Kōkai Hayashi

Celou dobu jsem stál na místě a sledoval Senseiovi pohyby a vše co dělá. Na jednu stranu je dobrý, že v týmu mám dvě osoby co furt útočí, sice zbrkle, ale to je někdy fakt výhodou. Aspoň pořádně prozkoumám senseiovi pohyby. Ve chvíli kdy uhnul Raizovi jsem držel ruce v pečeti a uklidnil chakru. Kai Zkoušel jsem hned ze začátku zda se nejedná o genjutsu, protože pak už ten rychlý úhyb mohl být pomocí shushinu nebo klanu Hayashi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:27

-Neri budem písať ako keby nezasiahla Raiza tým prúdom pretože ona ešte nezaútočila ^^"

Nekyo

Mhm... Raizo útočí moc narýchlo... pozrela som sa na Kokaia, ktorý robil pečať, o to som sa však momentálne nestarala a pozrela sa späť na senseia.
Ale má pravdu v tom že nespolupracujeme... Všetci sú z klanu Hayashi... oni dvaja sú bratia... predpokladala som, že budú zohraný ale vyzerá to presne naopak... Viem zatial len to, že Kokai má Katon a Raizo Suiton plus ovláda Mizu Rappa... Nič viac o tých dvoch ale neviem, tak ako mám s nimi spolupracovať?! Ja sa špecializujem na boj zblízka, ale ak by som na senseia zaútočila po svojom, neviem či by to vyhovovalo im... zamračila som sa a s vodou som zatial nič nerobila, čakala som na správnu chvíľu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 10:14

-Tak příště nepiš slova jako "jednu ruku som vystrela smerom k nej" Někdo si může myslet že že si vystřelila vodní ruku Wink

Chiko Hayashi

Chceš mi ukázat všechny tyhle přihlouplé útoky ? Tohle ti nijak nepomůže... Mé oko se opět nachvilku změnilo ale to už nemohl postřehnout ani Raizo protože nebyl ve své zvířecí formě.. Když byli všechny kunaie těsně u mě.. já jakobych doslova zmizel a kunaie prolétli dál.. někde ve vzduchu bouchli a nastalo ticho...
Kokai když řekl "kai" a pokusil se uvolnit z genjutsu nic se nestalo..chakra byla pořád stabilní a nic se nezmněnilo..
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 13:07

Raizo

Byl jsem si jistej tím že sem ty kunaie poslal zprávným směrrem.Tohle bylo docela divné a já se zamyslel nad tím , čím to asi bude.Možná má ještě jedno KG.Nebo taky ovládá nějakou speciální techniku. pomyslel jsem si.Vystáhl jsem kouřovou bombu a hodil jí před sebe tak na 3 metry.Složil jsem pečetě.Suiton:Suishi no jutsu. řekl jsem potichu a z poza kouře vylétl proud vody.Nebyl moc silnej neboť všechna voda co tu byla, byly jen kaluže z mého suitonu který jsem použil předtím.Nehcaljsem techniku letět tam kde sem si myslel že stál můj nepřítel.Potom jsem vytáhl další dva svitky a přejel je krví.Oběvili se na nich výbušné lístky.Na každém tak sto padesát.ROzeběhl jsem se a znovu svitky zamotal.Vyskočil jsem za senseiem a pokusil se ho zasáhnout smotaným svitkem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 14:47

<- Sfrite si debil nebo já už fakt nwím ... omlouvám se za vulgární výraz ale já už fakt nevim...
Za 1. Shopnosti:Velmi dobrá zacházení se svitky.(to samé co má ten ten) <- Do schopností si nenapsal jakej svitek máš takže to že sem ti povolil char neznamená že stimhle budeš supermanit.. opět sem si naivně myslel že někdo dokáže logicky užívat věci podle vlastního omzení a né že hned toho budeš využívat a vymejšlet si hromady svitků který ani nemáš jenom protože sem ti to povolil s charem.. takže to říkám teď : máš maximálně 1 svitek který si už použil a kunaie si do něj musíš doplňovat.. já nebudu tolerovat nějaký tisíce kunaiů ve svitkách a podobný hovadiny..
Za 2. Jak můžeš udělat ten tvůj Suishi no jutsu když stojíš na opačné straně než si používal svojí Mizu rappu,si cca 50 metrů od tý vody a genin jako ty to asi těžko bude ovládat nehledě na to že zbývající vodu má pod kontrolou Nekyo kdyby ses naučil číst možná bys pochopil..
Za 3. Vyskočil jsem za senseiem a pokusil se ho zasáhnout smotaným svitkem. Nejen že naprosto nechápu co myslíš tím "zasáhnout smotaným svitkem" jako že ho po něm hodíš zabalenej a pokusíš se ho sundat jako nějakym šutrem ...fakt nepobírám
Za 4. Jak ku*va můžeš skočit za Senseiem když ho vůbec nikde nevidíš.. neumíš číst nebo si myslíš že má tvá postava byakugan ?
Varování -> buďto začni hrát normálně nebo si za tebe najdu nahrádu... na Raizovi mi celkem dost záleží protože má slušnou roli v příběhu a nechci abys mi ho pizdil takovýma nesmyslama co tu píšeš...

-----------------------
Raizo žádnou vodu nevystřelil a ani nevytáhl nějaké svitky protože žádné nemá.. Nastalo ticho a po tváři vám procházel jen slabí vánek větru.. Když v tom jste opět zaslechli známí hlas...

Chiko Hayashi

Stál sem na koruně jednoho stromu který byl za Kokaiem a Nekyo přímo na listech který připomínali rovnou plochu.. díval jsem se na geniny a jednu nohu jsem měl postavenou na vyvýšené větvi která mi tvořila jakousi stoličku na zapření.. .. v tu chvíli už všichni mohli spozorovat mojí přítomnost.. stál sem tam nehybně s otráveným pohledem na tváři... Tik..ťak..tik..ťak... řikal sem potichu znuděným pohledem a pak mírně naklonil hlavu k rameni.. Zbývá 5 minut a vy dva jste se ještě ani nepohli.. jestli se pokoušite okoukat moje pohyby tak je to sice moudrá věc ale v tuhle chvíli hloupá.. čas běží jakoby běžel v nějaké smrtelně vážné situaci...5 minut do smrti Kageho a vy ho můžete zachránit tím že dostanete to pero.. opravdu budete pečlivě skoumat situaci ? Zeptal jsem se dráždivě a všem mohlo dojít že mluvim na Kokaie a Nekyo..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 16:04

Kōkai Hayashi

Jenom jsem si povzdechl a zakroutil halvou, při čemž jsem se otočil na senseie. "Takže kvůli kagemu se nechám zabít, jen abych vás trochu zdržel, to je největší kravina. Nejdřív zjistim, jak na tom protivník je a zda vůbec může ohrozit kageho a né, že budu zbrkle útočit vždycky když to jde, abych ze sebe pro vás udělal fackovacího panáka." Řekl jsem s úsměvem a pak mě něco napadlo. Myslí si, že jen koukám na situaci, ale místo toho zkoumám místo kde jsme. (Prosím trošku popis místa) Pomyslel jsem si, při čemž jsem poskládal pečetě "Katon: Goukakyuu no jutsu!" Zařval jsem, ale to už mi z úst letěla ohnivá koule na senseie, při čemž jsem mezitim hodil kunai s lankem na strom, který byl ode mě tak 5 metrů a kunai se tam zasekl. Lanko na svitu slunce nebylo vůbec vidět, protože nebylo tak tlusté. Druhý konec lanka jsem držel v pravé dlani.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 17:59

1.Mám jistou čtyrku z matiky
2.Život mě sere.
3.musim se učit ale nechce se mi.
4.Když mám jen jeden svitek tak si to měl dopsat k komentu charu XD takže já za to nemůžu !!!.
5.ASi začnu zase hulit páč sem byl chytrej když sem hulil Cool laugh
Edit by Aspire: 6. Ty jsi blbej i když hulíš, ale když jsi zhulený, tak to vypadá, jako že jinak jsi chytrý.
Raizo

rozeběhl jsem se zpět za bratrem a Nekyo.Když sem se k nim dostal jestli sem se tam dostal posadil sem se na zem.Já toho hajzl* zabiju.Nesnášim ho musim ho zabít. řekl jsem.


Naposledy upravil sfrit dne Sat Jan 22 2011, 12:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 21:24

<- Jak říkám naivně sem myslel že pro začátek sám usoudíš že budeš mít jen 1 protože jinak by to bylo dost přehnaný... a já mám taky 4ku z matiky..to tě nijak neomlouvá Cool laugh

Chiko Hayashi

Trochu sem vykulil oči protože mě ta technika překvapila... Takováhle technika na úrovni genina ? Působivé... Řekl jsem si překvapeně a pomalu zavřel oči..na tváři se mi objevil široký úsměv a katon mě přímo zasáhl.. začala hořet celá koruna stromu a z velkého žáru pochvilce vylétlo hoříci prkno které dopadlo těsně před vás... mohlo vám dojít že se jedná o kawarimi.. a než jste se stihli zareagovat Kokai mohl na lance které drží ucítit nějakou těžkou váhu která ho táhla dolu..
Stál jsem na Kokaiově lanku v takovým "arogantním,vznešeným" postoji s tím pírkem v ruce a prohlížel jsem si ho... Yare yare,nic víc nezmůžete ? odfrknul jsem si a ušklíbl se na Kokaie.. bylo celkem divné že jsem si toho lanka všiml..nebylo totiž vůbec vidět..
Místo byl jakýsi plácek něco jako malá mýtina obklopená stromy.. dá se říci "malá aréna" v lese...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 22 2011, 01:33

-to tu máme všetci 4ky z tej vražednej matiky? Cool laugh

Nekyo Mizujin

Teraz keď stál na Kokaiovom lanku, pomaly som zdvihla ruku ktorou som mierila smerom k mláke a zodvihla som vodu do vzduchu.
Sformovala sa do guličky veľkosti futbalovej lopty.
Rozbehla som sa smerom na senseia a prudko švihla rukou smerom naňho, takže sa teraz voda rútila naňho.
Vtedy som vytiahla Fuuma Shuriken, zastavila som sa a čakala.
Vedela som že pre neho nebude problém vyhnúť sa, ale chcela som sa konečne nejak zapojiť do boja.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)   Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 3 souboj přátelství
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» sfrit
» sfrit

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: