Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Turnaj začíná

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 19:38

Přesně o dva dny později se začal konat turnaj. Všichni genini byli shromážděni u jedné z jeskyní, kde se dříve těžili diamanty. Byla tam shromážděna zhruba celá vesnice, ale většina přihlížejících lidí byli ninjové.
Po chvíli vystoupil jeden z nich.
Já jsem Gyurou Hayate. A budu dohlížet na první zkoušku. Vaším cílem je vejít dovnitř a vyjít s aspoň jedním diamantem. Diamanty mohou mít jakoukoliv barvu a může se nacházet kdekoli v jeskyni. Jelikož je zde poměrně málo týmů, tak půjdete po čtyřech do jedné jeskyně. Jo a ještě jedna věc. Budete spolu bojovat o diamanty, ale také je možné, že v jeskyni nebude žádný diamant a naopak jich tam může být hodně. Postupují týmy, které při východu z jeskyně mě předloží aspoň jeden diamant.
Řekl Hayate a postupně rozdělil týmy.
Jako první odsud: Sadame Dotsu, Inari Yuki a Ikeno Tachihara, běžte!
Zařval Hayate a tímto začala první zkouška.


Všechny týmy hráčů startují z tohohle místa, ostatní týmy jdou k dalším začátkům.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 19:56

Dotsu

Poslouchám ho a když řekne že mám jít tak rychle vběhnu do jeskyně a začnu hledat diamanty.Kde by mohly být diamanty?? pomyslím si a pořád hledám.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 15:50

Ikeno

Vstúpil som do jaskyne v tesnom závese za Dotsom.
Nemal som v úmysle hladať. CHCel som sa dostať k bráne a počkať na súpera tam. Načo hladať, ked to za mna môžu spraviť iný.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 17:20

3 dni a nikto? Wtf??
Ikeno

Ako som sa už dávno rozhodol, tým som nepotreboval. A hladaním diamantov by som len strácal čas.
Snažil som prejisť jaskynou čo najnenápadnejšie, čo bolo pre mna hrôza.
proste pochytám všetkých geninov a vyhrám zápas. povedal som nahlas.
Samozrejme som sa pozeral popri tom aj po drahokamoch, ale iba zbežne...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 17:47

Inari Yuki

Vešel jsem do jeskině za ostatními. "Je tu tma, ale to mi nevadí, naopak je to pro mě výhoda." Aaktivoval jsem tsukigan abych viděl ve tmě. A začal hledat diamanty a přitom se trochu porozhlédl po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 21:41

Nikde žádné diamanty zatím nebyly vidět, a ani nebylo nic slyšet, prostě zatím jste tam byli sami...
Chodby se řinuly dál a dál, až jste došli do místnosti s velkým kamenem uvnitř a vás napadlo, co když třeba není diamant pod kamenem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 21:46

Ikeno Tachahira

Do tej miestonsti som vošiel ako prvý, kedže som išiel napred.
Ten kámeň vyzeral príliš lákavo a príliš ako pasť. A bol asi aj dosť tažky, čo tri deti neunesu.
otočil som sa na nich dvoch a povedal.
Ako kedysi jeden múdri ninja povedal: Umenie je výbuch.
príšerne som sa zasmial a hodil tam 5 lístkov.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 22:12

Inari

Vešel jsem za Ikenem a pozoroval co dělá. "Ten výbuch na nás upozorní, ale asi je to nejlepší řešení." Povím mu a pořádně si prohlédnu okolí tsukiganem abych zjistlil případné útočníky a jiné zvlaštnosti.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 19:31

Dotsu

Jdu jako poslední a uvidím velký kámen.Sice nás to odhalí ale budiž řeknu a pokrčím rameny.Pro případ si vytáhnu katanu a začnu si s ní hrát.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 20:09

Výbuch byl obrovský, zvláště v tomto křehkém jeskyním komplexu, takže jste sice odpálili kámen, ale s ním i kousek stropu. Ale výsledek aspoň stál za to...
Uvnitř díry bylo pár malých diamantů, respektive tři. Zatím nikde nikdo nebyl, a to bylo dobré.
Pokud by jste byli rychlí, tak jste se mohli vrátit zpátky cestou, kudy jste přišli a dokončit tuto zkoušku v rekordním čase!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 20:15

Ikeno TAchahira


V očiach sa mi zaleskli slzy.
A vraj že moj andel strážny nie je Deidara
Zachchechtal som sa a zobral jeden Drahokam
Každý si zobetre jeden a podme k východu
Povedal som a už šiel spiatočnú cestu, nečakajúc na odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 20:24

Dotsu

Nádherný výbuch...Ikeno řeknu a vezmu jeden drahokam.Pak jdu za ním a rozhlížím se kolem jestli tu někdo není.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 16:37

Inari

Vzal jsem do jedné ruky svou kuši, kdyby náhodou, a sebral jsem třetí diamant pak jsem bezeslova vyrazil za těma dvěma, přitom jsem stále dával pozor na okolí svým tsukiganem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 16:43

Jenže když jste se otočili, tak byla vaše cesta zasypaná.
Takže vám nezbývalo nic jiného, než zkusit jít jinudy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 16:45

Ikeno Tachahira

Pozrel som sa na zasypaný vchod.
Hm, urobíme Ka-bum
zasmial som sa a vytiahol lístok, mal by ma niekto zastaviť, inak zničím celú jaskynu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 17:18

Dotsu

Ka-bum je dobrý nápad ale asi nás to taky zasype řeknu.Možná by to šlo zničit jinak....Třeba nějakým jutsu nebo tak...Nemyslíte? optám se svých společníků.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 17:32

Inari

"Nedělej to Ikeno, to je špatnej nápat. Po tom prvním výbuchu může bejt strop poškozenej a může nás to tu pohřbýt." Řeknu rychle ikenovi aby to neodpálil. Poté se podívám na Dotsu. "Ty ovládáš doton ne? Co si o tom myslíš? Zvlád bys to odstranit?" Dobře si prohlédnu zasypanou chodbu. "Byla by fuška se tim prohrabat." Řeknu nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 17:56

Ikeno

Z hrozným povzdychom sa vrátil lístok do tašky.
Hej, počkať, Dokoru otočil som sa na Datsua.
Mená som si nikdy nepametal.
Ty máš tú techniku plávania pod zemou nie? a ak sa nemýlim, možeš pod nu dať aj iných, ako si to na mna chcel skúsiť.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 18:00

Dotsu

Sice ovládám Doton ale neovládám jutsu které by tohle mohlo odstranit řeknu a poškrábu se na hlavě.Možná by to šlo zbraní....Ne to by se nám zničily.... pomyslím si.Inari....A co ovládáš ty za element??Nebo nemáš nějakou zbraň kterou by to šlo zničit?? zeptám se ho.Zkusit to můžu.,A mimochodem jsem Dotsu a ne Dokoru řeknu.Udělám pečetě a šeptnu jméno techniky.Pak zmizím pod zem.Chytím Ikena za nohu a snažím se ho stáhnout pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 18:30

Inari

Dlouho mlčím a přemýšlým. "Můj živel je raiton ale na to abych stím závalem něco udělal nemám schopnosti." Chvíli sleduji o co se oba snaží. "Pokud to selže máme dvě možnosti. Pokusit se to odpálit, to je hodně riskaantní, nebo najít jinou cestu ven."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 16:34

Ikeno

neviem prečo, ale mal som velkú chuť streliť Dostsovi do frnáka lístkom.
Avšak nechal som sa a dúfal, že ma nezabije. Inak ho budem každú noc strašiť.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 09:44

Dotsu

Zjistil jsem že o nejde a tak jsem Ikena vytáhl nad zem.Ne.....takhle to nejde řeknu a pokrčím rameny.Možná můžu něco zkusit ale úspěšnost je asi 10%.Jinak musíme jít tou druhou cestou řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 11:21

Inari

"Dobře skusto, když to nevijde skusíme to nějak obejít." Odpovím Dotsovi.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 11:45

Ikeno Tachahira

Pozrel som sa na svojoch týmovych partákov a zamrmlal.
Srabi dosť nahlas, aby ma počuli. Išiel som pred tých dvoch ako šéf skupiny ale po chvílke som sa vrátil, do stredu, pretože som v tme nevidel a pustil predo mna Inariho.
Nevedel som, kolko ciest je pred nami, takže som len čakal a dúfal, že na niekoho narazíme.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 11:49

Inari

"Kam deš Ikeno, Dotsu ještě neskusil tu svoji techniku co říkal." Řeknu Ikenovi s úsměvěm. "Blbec, měl by poslouchat pozorněji co kdo říká."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj začíná
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Plán Fénix začíná
» Tady to všechno začíná
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: