Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Turnaj začíná

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 03 2011, 14:53

to sa tu dá vážne vyhrať iba férovo? xD

ikeno Tachahira

Pozrel som na na ninju, ktorý sa snažil péomocť kamarádovi. Usmial som sa a hodil na neho jeden "obyčajný" lístok.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 03 2011, 15:02

Šipka opět zasáhla cíl, tentokrát úspěšněji než minule, takže spadl na zem s šipkou zabodnutou v břiše.
"Obyčejný" lístek doletěl přesně tam, kam měl, ale zasáhnul by i Dotsua, respektive by muu popálil ruce.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 03 2011, 15:43

Inari

"Zatracenej Ikeno ještě zraní Dotsua." Pomyslel jsem si a znovu jsem vysřely na toho prvního s šipkou v ruce, abych ho vyřadil z boje.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 20:05

Ikeno Tachahira

Akoby ma nejaký sráč ako je Dotsu trápil Pomyslel som si a nijako nezasahoval do priebehu bitky. Lístok vybuchol. Dotsu mal možno čas zaliesť do svojej diery.
Ka-buum povedal som zívajúc.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 20:09

Dotsu

Do prdele...To je vážně idiot pomyslím si,pustím mu nohu a ruku stáhnu pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 20:31

Výbušný lístek udělal své a když jste došli ke zbytkům geninů, tak jste neviděli žádná těla, ale pouze tři diamanty na zemi. A také samozdřejmě opálené okolí.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 20:56

Inari

"Co? Zmizeli. To byla jenom nějaká zkouška. Ale mi už drahokamy máme." Po tom co jsem si nabyl kuši tak jsem došel k drahokamům a sebral jsem je. "Je lepší jich mít víc." A pomohl jsem Dotsuovi ven z díry a dal mu jeden drahokam. "Zvládnul si to dobře." Potom jsem se otočil k Ikenovi. "Ty jeden magore, neumýš myslet nebo co? Moh si zabít svýho spojence, nehledě na to že si moh zatarasit cestu ven." Řeknu Ikenovi naštvaně a hodím mu třetí kámen. "Půjdem ratši dál." Otočím se a vyrazím chodbou dál.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 21:11

Ikeno Tachahira

Ach, zastánca Narutovského myslenia. zamrmlal som si a chytil diamant.
Ale kedysi existovalo aj iné myslenie "Ninja je iba nástroj","Ninja je bez emocí","Ninja nikdy nezradí vesnicu, aj na úkor vlastného nebezpečenstva". Myslíš, že Ninja sa nikdy nevzdáva, vždy je hodný", je správne?
Obeta spojenca pre misiu je obeta, ktorú som schopný urobiť.

Povedal som a išiel dalej, ignorujúc Irakiho vedenie.
Tamtý traja boli bud klony alebo nachystané pasce od inštruktorov.
Dodal som obkročmo obišiel miesto, kde boli pred tým nepriatelia.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 21:23

Inari

"Ikeno, ani jedna z těhle filozofii není nejsprávnější. Nikdo si nemůže dělat iluze že v boji všechny ochráni, to nedokáže nikdo, ale zemřít nebo zabít spolubojovníka v boji ve kterym nejde o něco fakt důležitýho je dost špatný. Ten tvůj výbušnej lístek byl naprosto zbytečnej, dva byli zranění a toho třetího Dotsu držel a ty si riskoval že ho těžce zraníš nebo zabiješ jenom aby sis něco dokázal. Je to jenom zkoška, nemusíš všechny zabít." Řeknu kidným hlasem Ikenovi, ale stále pokračuju v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 21:33

Ikeno Tachahira

Oh, odrazu ste nejaký chytrý, kastráte. usmial som sa a spomenul si, ako sa o tom v škole hovorilo.
A každ filozofia je "správna" pre toho, kto sa nou vedie.
Bojovníci sa delia na dve kategorie:
Na čestných a na tých živých.
povedal som a nahodil šilenú grimasu.
Tak prečo by som nemal bojovať na plno? dodal som a trochu ustúpil, aby šiel Inri prvý.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 22:15

Inari

"Nemá cenu se hádat s šílencem co dělá špatně, stejně se nedá přesvětšit." Řekl jsem a nehodlal jsem se s Ikenem dále hádat.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 23:24

Dotsu

Pomalu vylezu ven z díry.Díky řeknu Inarimu a chytím kámen.No..Ale kdybys nebyl ty..Tak by nebyla ani moje ruka řeknu mu a kouknu se na ruku.Roztrhnu si trochu rukáv a obvážu si to tím kouskem látky.Ikeno..Máš pravdu..Kdysi takové myšlení bylo,ale koukni se na ty následky..Rozpoutaly se války ninjů a kvůli pravidlům zemřeli nevinní lidé.Já se řídím jen jedním pravidlem: Ten kdo porušuje pravidla je odpad,ale ten který opustí své přátele je horší než to...A kdybych měl něco říct tak to je to že ty jsi horší než odpad.Ty bys každého hned chtěl zabít i když to jde vyřešit mírově.Chápu tahle situace asi jinak nešla ale proč jsi hodil ten lístek?Byl úplně zbytečný....Příště se dívej na následky svých činů.To je vše co jsem chtěl říct řeknu a zbytek cesty mlčím.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 23:52

Ikeno Tachahira

Bože, ten snád spal v knižnici? Od slova do slova skopirované..
Nad slovami "vojna" a "odpad" som sa opet usmial.
Odpad sa ku mne moc nehodí. Ja som to, čomu sa hovorí "shinobi".
človek a vojna išli vždy ruka v ruke. Shinobi sú iba prostriedok k nej. Keby teraz vodca povedal, že máme vojnu z Horou, neposlúchol by si ho?
čakal som na odpoved, ale kedže celú cestu mlčal, pokračoval som.
A priatelia? Vyzerám na to, že by som si ich hladal. Priatel ťa iba zdržuje, raní a jeho smrť si budeš vyčítať.
Prečo som tam nebol?,prečo som ho nzahránil?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSat Feb 05 2011, 08:29

Inari

Hlasitě jsem se zasmál když Ikeno řek že je shinobi. "Shinobi by nikdy nezabil spoubojovníka,když je to zbytečný a měl by zůstat v utajení než zaůtočí a hlavně shinobi spolupracuje s týmem. A ty se nedržíš ani jednoho. Já bych řek že si šílený sadistický děcko. A Ikeno, nedělej si iluze ale mi nejsme tvoji přátelé, jen nás zařadili do stejnýho týmu a to znás přátelé nedělá jen spolubojovníky."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSat Feb 05 2011, 09:37

ikeno Tachahira

Ahh, teraz na to kašli. Iba čas ukáže, kto mal pravdu... Chytil som sa za hlavu.
Aké iluze, čéče? Povedal som, ze si priatelov nehladám a ani o nich nemám záujem.
Už som mlčal, síce som mal ešte dosť argumentov, ale hádať sa z detmi, ktoré nevideli smrť, nezabili ani nestratili blížneho, bolo otravujúce.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 06 2011, 19:31

A jak jste šli, tak jste pomalu došli k východu z jeskyně, kde čekali jounini a uvítali vás s tím, že jste splnili první zkoušku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Turnaj začíná - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Turnaj začíná   Turnaj začíná - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Turnaj začíná
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Plán Fénix začíná
» Tady to všechno začíná
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: