Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 06:39

Konečně se na řadu dostali Shira Ookami, Jina Kazama a Suki Tamika.
Před nimi byla nově sestavena jeskyně. Měli jste stejný úkol jako ostatní. Vlítnout tam jako tým a vyjít také společně a ještě k tomu s diamanty.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 14:41

Suki Tamika

Pousmála jsem se.
Tak co? Půjdeme do toho?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 15:01

Jin Kazama

jestli se bojíš tak nechoď...řekl jsem a vešel jsem do jeskyně.chjo...těšil jsem se že bude boj a ne hledání diamantů...povzdechl jsem si ale šel jsem dál.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 15:05

Suki

Pomalu jsem vešla do jeskyně a šla za Jinem.
Tmy se fakt nebojím. Spíš světlo nemusím, tady mi je skvěle. řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 15:09

Shira Ookami

Potichu som vlizla za nimi a porozhliadala som sa naokolo.. zase tom to brala skôr ako hru a nadchla by som sa za každý sebekrajší kamienok. V tme som sa orientovala celkom dobre a tak som o chvíľku začala snoriť po každom kúsku jaskyne.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 15:58

Jeskyně byla o dost větší, než původně vypadala, ale tma tam nebyla zas taková, jak se původně zdálo.
Pomalu jste procházeli jeskyní, až jste dorazili do jedné velké "místnosti", kde bylo hodně místa, ale stále nikde nebyli vidět světlo odrážející diamanty.
Nicméně jste uslyšeli zvuky kroků nedaleko od vás, ale pro nikoho to nic neznamenalo, akorát Shira, jelikož má o něco lepší sluch než ostatní, navíc v té tmě jste tak daleko neviděli.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:51

Shira Ookami

Ďalej som snorila po jaskyni keď tu som započula nejaký zvuk.. krokov? pomyslela som si a pootočila som hlavu odkiaľ som tie kroky počula. Niekto.. tu je? teda.. myslela som si.. že sme tu len mi. šomrala som si popod nos a čakala som kto sa vynorí z tieňa, tiež som trocha dúfala že nám ten niekto pomôže s hľadaním kamena aj keď to bola asi mylná predstava.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 17:37

Jin Kazama

Rukou jsep zakryl Shiře ústa a spole se Suki jsem je strhl za velký kámen.Rukou jsem jim naznačil aby byli potichu.Mírně jsem se koukal přes kámen na místo odkud vycházeli kroky(určil jsem to podle toho že se tím směrem Shira podívala.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:02

Konečně jste spatřili ony tajemné postavy. Výškově na tom byli zhruba jako vy, takže to byli další genini, kteří hledali diamanty - tedy nepřátelé.
Ale možností, jak využít jejich přítomností bylo několik.
Když se přiblížili, tak jste poznali, že jeden z nich je z klanu Tachihara.
Zatím si vás pravděpodobně nevšimli, takže jste měli na výběr z několika možností.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:20

Jin Kazama

Naznačil jsem těm dvoum aby ste mě následovali.Když se ti tři nedívali tak jsem přeběhl k jinému kameni který byl tím směrem kterým oni šli a zase jsem se za něj schoval.Mezitím jsem se samozřejmě rozhlížel po diamantech.Chtěl jsem jim diamant vyfouknout dřív než se ho dotknou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:25

Suki

Chlapečci... schválně co udělají.. řekla jsem si a zaznamenala Kawarimi.)
Promiň Jine, ale musíme se jich zbavit.. přece nám jenom nevelíš. řekla jsem si a udělala salto přes kámen a podívala se na ty geniny. Vytáhla jsem pomalu svojí katanu, která začala svítit blesky a skrze
čepel jsem se dívala na ty geniny.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 21:22

Samozdřejmě náhlé světlo upoutalo pozornost geninů, takže jste přišli o moment překvapení.
Ten z klanu Tachihara se okamžitě otočil a hodil směrem k Suki něco jako kamínek.
Ze světla jste poznali, že další jejich člen je z klanu Tamaki, nějakej týpek, kterého jste vůbec neznali. Ale hořely mu oči, takže chytřejším z vás mohlo dojít, že o vás věděli už jak jste se objevili, jelikož díky Daishinganu může uživatel sledovat chakrovou síť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 06:33

Jin Kazama

Normálním krokem jsem vyšel zpoza kamene a koukl se na nepřítele.Nečekal jsem až na mě zaůtočí a rozběhl jsem se a vyskočil do vzduchu.Nohou jsem kopl po tom z klanu Tachihara.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 20:40

Suki

Katana začala jako by blikat bleskem a já jí silně zabodla do země a začala skládat pečetě.
Raiton: Senbon! zařvala jsem a po těch třech letělo asi 15 zelektrizovaných jehel.
Mezitím jsem vytrhla katanu ze země a rychle jsem přeběhla do strany, kdyby tam někdo náhodou odskočil.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 15:35

Shira Ookami

"Jee.". zašepkala som keď som sa pozerala na toho ktorému "hroeli" oči. "Máš pekné oči hehe.. mám chuť ti ich vyškrabať." Povedala som docela nahlas. Po tom som sa prikrčila k zemi," Shikyaku no Jutsu.." zašepkala som a na rukách mi trocha vyrazili pazúre, po tom som sa takým prikrčeným spôsobom rozbehla na toho z Daishiganom, asi dva metre pred ním som vyskočila do vzduchu a pri dopade naňho som sa zahnala pravou nohou po jeho hlave.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 15:54

Kluk z klanu Tamaki Shiře úsměv opětoval. Nicméně ten poslední z nich poskládal pár pečetí a jehly se zneutralizovaly.
Ten kamínek vybouchl poblíž Suki, a tak ji výbuch popálil na pár místech, ale nic závažného.
Vypadalo to, že taijutsu nedělá Tamakimu moc velké potíže, když dokázal srovnat krok se Shirou a vyhýbat se jejím úderům a ještě k tomu provést protiútok. Tentokrát to bylo nohou směrem na hrudník.
Tachihara hodil naproti Jinovi výbušný kamínek.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 16:16

Shira Ookami

Bola som trocha prikrčená a pred jeho kopom som nastavila pravú ruku zatiaľ čo ľavou som si ju podoprela aby som ustála jeho kop, hneď ako som pocítila na ruke jeho nohu tak som sa mu ju snažila prechitiť rukou a šmariť s ním o stenu jaskyne.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 21:03

Jin Kazama

Na rukách jsem naštěstí nosil něco jako chrániče(je to i v charu) takže jsem vyrazil rukou z boku proti tomu kamínku takže kdybych do toho kamínku narazil tím chráničem tak kaínek určtě buĎ vybuchne neho ho to odhodí.každopádně aŤ se stalo to nebo to tak jsem dál letěl a pokusil jsem se toho z klanu Tachihara praštit do obličeje takovou silou že by mu to mělo dát K.O.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 20:00

-> Jen provádím Checkovi rozkazy, ten rozkaz byl doslova nahradit Yuua. =D

Ichiro Tamaki

Ts.. Příště si budu muset dávat o trošku větší pozor, no nevadí, pár popálenin člověku nikdy neuškodí. Horší je, že mi popálil i oblečení, kde ho mám sakra znovu sebrat? Říkal jsem si ve své mysli a až poté se vzpamatoval.. Budu se řídit mou povahou. Řekl jsem krátce, strčil ruky do kapes a začal se dívat jak Shira a Jin bojují, jen jsem se tiše smál a čekal až se na mě někdo z těch tří vrhne, když v tom jsem spozoroval u jednoho z nich Daishigan.. Cože?! Daishigan, takže je z klanu Tamaki? Hmm... Zajímavé. Pronesl jsem krátce a trošku se stáhl pro případnou obranu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 20:14

Kluk z klanu Tamaki dopadl nohama na stěnu a zůstal tam stát, ale pak klidně sešel dolů a začal znovu útočit na Shiru, tentokrát pěstmi mířil, hlavně na ruce, tedy paže, asi nechtěl údeřit dívku do obličeje.
Kluk z klanu Tachihara měl dostatek času se připravit na úskok, jelikož výbuch těsně u chráničů musel Jina přinejmenším zpomalit, ne-li odhodit, a to také udělal.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 20:17

Shira Ookami

Začala som uskakovať do zadu až kým som nenarazila na stenu, od ktorej som sa nohami odrazila priamo na toho týpka z klanu Tamaki, dala som ruky pred seba a roztočila som sa, Tsuuga! skríkla som pri tom a mierila som na toho chalana.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 21:20

Jin Kazama

výbuch při doteku a žádná časová prodleva...vypadá to že je potřeba změnit strategii...řekl jsem v klidu když jsem letěl v zduchem a dopadl jsem na stěnu nohama a jelikož jse ještě neuměl moc chodit po stromech a tak podobně tak jsem se musel odrazit,znova se odrazit od země a potom dopadnout na nohy. Poté jsem dal ruce k pasu sevřené v pěst a postavil jsem se tak abych mířil k tomu z klanu Tachihara bokem,tedy ramenem.Zavřel jsem oči. Tohle byla moje myslící póza. Teď jsem kalkuloval dráhu a styl kterým ho dostanu aniž by mě zasáhl.rychlé pohyby do stran horní částí těla a nepředvídatelně do stran...falešný pokus který vypadá jako podkopnutí nohou což se rovná že uskočí a já se odrazím druhou nohou od země čímž proti němu ,,vzlétnu a udeřím do něj ramenem...potom začnu udávat já tempo...domyslel jsem asi nejlepší plán a postavil se do své obranné boxerské pozice a začal jsem horní částí těla jakoby obkreslovat osmičku.Když už jsem měl dostatečnou rychlost aby měl problém mě zasáhnout tak jsem vyrazil dopředu a mezitím různě kličkoval do leva a do prava při čemž jsem pořád opisoval osmičku.teď ho dostanu! řekl jsem si a trochu jsem zrychlil práci nohou. Chtěl jsem omezit šanci zásahu na nulu. Jakmile se k němu přiblížím tak udělám jakobych mu chtěl podkopnout nohy ale jakmile uskočí tak se nohou kterou mám na zemi odrazím směrem kterým uskočil a pokusím se ho trefit ramenem čímž bych mu měl pravděpodobně vyrazit dech.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 08:41

Ichiro Tamaki

Jen jsem si zývnul, přitáhl moje rukavice a svým pohledem se díval na toho Tamakiho.. Něco mi říkalo, že bych s ním měl bojovat, no moje současná úroveň mi to jaksi nedovolila, proto jsem jenom stál a díval se jak všichni bojují defakto za mě.. Hmm, ten Jin vypadá zajímavě, opisovat osmičku, aby vyvinul takovouhle rychlost.. Řekl jsem si pro sebe a díval se, jak dopadne jeho pokus na toho Tachiharu..


Naposledy upravil Lyall dne Thu Jan 27 2011, 18:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 14:41

Tamaki kluk dal ruce před sebe na obranu a začal uskakovat dozadu, ale jakmile ho tsuuga ošklivě pořezala na několika místech, uskočil mimo dosah.

Tachihara kluk pohodil kolem sebe pár kamínků, což Jin nemohl vidět, a ostatní taky ne, protože v té tmě se to snadno ztratí.
Jakmile byl Jin poblíž výbušnin, ty vybouchly.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 15:04

Jin Kazama

Sakr...nedořekl jsem a explodovalo to.takže i časová prodleva...takže útok na blízku je nemožný...řekl jsem si potichu pro sebe když jsem letěl vzduchem.Dpadl jsem na zem a ještě jsem se trochu svezl dozadu.Vzal jsem pár kamínku a začal je po něm házet nejsilněji jak jsem mohl.je jedno jak to bude dlouho trvat ale porazím tě...řekl jsem a úmyslně jsem se trefoval za něj takže jsem za ním dělal hromádku kamenů.Měl jsem v plánu po něm potom vystartovat a až by uskočil do zadu tak by zakopl a já bych ho dorazil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)
» Soul /Hysterio
» Dynamický nástup na scénu ! (Ček a Hysterio)
» Morgen
» charakter Morgen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: