Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 17:05

Shira Ookami

Prestala som sa točiť a dopadla som nohami na zem. Trochu ma mrzelo že som toho chalana trocha zranila no nedalo sa nič robiť a tak som sa rozbehla naňho, kúsok bližšie som sa trocha zamyslela no stále som bežala. Prečo vlastne bojujeme? spýtala som sa pri čom som sa mu snažila rukou zasiahnuť do hrude alebo brucha, tento krát zo zaťatou päsťou.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 20:39

Ichiro Tamaki

Hmm.. Vydal jsem ze sebe a na mém obličeji šel poznat široký úsměv.. Trošku jim to zkomplikuji, ať se aspoň nenudí jako já.. Řekl jsem a z brašny vytáhl Kunai spolu s výbušným lístkem, který na něj připevnil a následně je hodil směrem na toho týpka z klanu Tamaki, no počítal jsem s tím, že by to teoreticky mohlo i vyrušit prán Shiry, dnešní svět je hold těžko předpovídatelný.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 20:51

Kluk z klanu Tamaki chytl Shiřinu pěst a usmál se. Já nevím, proč bojujem.
Řekl s úsměvem.

Kluk z klanu Tachihara se dívně díval na Jina a potom mávl rukou.
Kašlem na to ne? Stejně ty diamanty nemáte, my taky ne...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 21:04

Shira Ookami

Pousmiala som sa keď tu som za sebou započula nejaký zvuk letiaceho predmetu a tak som sa rýchlo snažila toho chalana od seba odkopnúť jednou nohou tak aby to jeho aj mňa odhodilo z dráhy letu, toho predmetu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 21:08

Jin Kazama

to je fakt...jestli chcete tak si tu s nimi hrajte.já jdu hledat...řekl jsem jakoby nic a prostě jsem se otočil a šel jsem dál přičemž jsem se rozhlížel po diamantech.to musím mít důbod aby jsem bojoval?
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 13:42

No dobře, beru to tak že to nevyšlo -.-", ale štve mě to...

Ichiro Tamaki

Hmm, nevadí... Řekl jsem si tiše a dal se pomalu do kroku za Jinem, i když dost nezaujatým způsobem. Zajímavé, určitě nás chtějí natlačit do pasti, jinak to totiž nevidím, no co už, aspoň to bude sranda... Pomyslel jsem si a usmál se. Ten Tamaki vypadá dost podle, mé tvrzení je určitě správné, tedy myslím, možná... Poté si jen utáhl rukavice a už se o ty tři vůbec nezajímal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 13:48

Jin Kazama

taky ti to připadá podezřelé?normálně by se nás zbavily hned jakmile by nás viděli,protože kdyby jsme tu nebyli tak mají oni větší šanci ty diamanty najít...určitě chtějí aby jsme ty diamanty našli a potom nás přepadnou...Ale shiře to neříkej jinak by na ně zaůtočila a to právě oni chtějí...mám plán ale potřebuji aby si mi s ním pomohl...řekl jsem potichu aby to slyšel jen ichiro.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 16:14

Shira Ookami

Hee prečo by som na nich mala útočiť? sotva ma niečo chytí do pasce Zavrčala som na Jina a po tom som sa otočila na Ichira, pribehla som k nemu a zapozerala som sa mu do tváre. Hee Ichiro_kun? prečo si na mňa vypálil výbušný lístok? zahundrala som trocha smutne a zatvárila som sa pri tom naozaj strápene.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 16:56

Ichiro

Ehm...... Mmmmmm.. Přemýšlel jsem nahlas a poté ji chytil za hlavu a začal ji cuchat vlasy.. Nooo, noooo... To omylem, mě to nejspíše vyklouzlo z ruky, ne... Popravdě řečeno ani nevím, možná proto aby byla větší sranda. Řekl jsem Shiře s nevinným obličejem a poté pronesl k Jinovi.. Heh, nemáš to jedno? Stejně to už slyšela..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 17:04

Jin Kazama

Vaše inteligence se nebezpečně blíží bodu mrazu...řekl jsem jako narážku na to že chceme shiru chytit do pasti.měl jsem v plánu chytit do pasti ty druhé genniny a jen pitomec by si mohl myslet že chci chytit jedno.S nezájmem jsem se otočil ke stěně a dal na ni výbušný lístek.tohle je diamantový důl...nebo něco takové...z toho vyplívá že by ve stěnách mohly nějaké diamanty být...řekl jsem jim pro vysvětlení ale to už jsem odskočil a pomocí pečetě lístek aktivoval a ten explodoval.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 20:05

Shira Ookami

Zaškerila som sa keď mi rozcuchal vlasy. Sranda sranda.. mohol si mi ublížiť.. prosííím nabudúce mi to aspoň nejak naznač. Povedala som mu milo a usmiala som sa naňho. Po tom som si všimla čo robí Jin a zdesene som sa pozrela ako odpálil lístok. Baka! veď nás zasipeš. Zaškrípala som zubami na Jina.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 21:44

Výbuch samozdřejmě rozpoutal zasypávání chodeb, a tak zasypal jednoho genina, který byl pozadu.
Kluk Tamaki okamžitě zaútočil s křikem na Jina a dal mu ránu pěstí do obličeje, celkem dost velkou, na to, jak byl mladý.
Ty debile!!! Nic tady neříkej o IQ, když uděláš tohle!
Zařval druhý genin, a zároveň se snažil vyhrabat zasypaného kamaráda. Všichni začínali tušit, že pro třetího genina je už pozdě...
Kluk Tamaki po ráně do obličeje začal Jina kopat, a ten se mohl začít bránit až tak po třetím úderu, jak byl překvapený a také ochromený po prvním úderu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 21:50

Shira Ookami

Baka.. zahundrala som a rýchlo som na pribehla k tomu druhému geninovi, uhni.. zašomrala som a dala som sa na štyri. Tsuuga! zavrčala som a snažila som sa pomocou tej techniky toho tretieho vyhrabať zo sutín. Alebo si k nemu aspoň prebúrať cestu.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 22:06

Ichiro Tamaki

Hahahaha... Začal jsem se smát, když to zasypalo jeho kámoše. Jak vtipné, jak vtipné. Opravdu zajímavé, dělat takovéhle povyky kvůli nějaké špíne nazývajíc se tvým kamarádem, v tomhle světě něco tak pofiderního neexistuje, už by jste si to měli všichni uvědomit.. Řekl jsem a stále se arogantně posmíval, dával jsem jasně najevo, že všemi co tam byli opovrhuji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 22:10

Tamaki kluk na chvíli nechal mlácení Jina, ale ještě než se vrhl na Ichira, tak dal Jinovi poslední ránu, a to patou do obličeje, takže to mělo za následek vyhození čelisti.
Poté doslova skočil na Ichira, kterému se pokusil dát pěstí do obličeje, a měl aktivovaný daishingan, takže se ho Ichirova slova opravdu dotkla.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 22:15

Jin Kazama

Tvrdě jsem dopadl na zem ale útokem jsem nebyl překvapen.Upadl jsem úmyslně.Nechal jsem do sebe kopat a ani jsem se nabránil.Ale jakmile mě kopl naposled tak jsem se stěží postavil a s mírným bolestivým zasyčením jsem si spravil čelist.Bolelo to jako prase ale já jsem byl odjakživa tak nějak zvyklí na bolest.Věř mi že tohle nebyl můj úmysl...Ale omlouváním nic nespravím...Dokud je naděje že žije tak se ho musíme pokusit zachránit...Potom si se mnou můžete dělat co chcete...řekl jsem a bylo vidět že mi teče po hlavě mírný pramínek krve.otočil jsem se směrem k balvanům. Čekal jsem že Shiřina tsuuga nebude dost silná aby ty kameny prorazila,spíš aby ještě víc spadli.tak či tak jsem tam potom přiběhl a začal ty kameny odhazovat. Teď se zase zobrazila moje slabost ve které uplatňuji cizý životy před mým.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 22:18

Ichiro

Když mě shodil na zem, začal jsem se okamžitě smát, bylo vidno že mi bylo všechno volný, tohle totiž nebyl obyčejný smích, tohle byl doslova výsměch blázna.. Poté co se mi ten Tamaki snažil zasadit ránu, jsem reflexivně odpověděl tím, že jsem jeho úder chytl a pronesl... Tak pojď, ukaž jakej seš frajer! Pojď jen mi dej tu ránu do obličeje! Popožeň své ego! Tak se ukaž! Vydával jsem ze sebe dost arogantně a čekal, jak na to zareaguje ten kluk z klanu Tamaki.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 22:33

Shira Ookami

Vyvinula som s Tsuugou čo najväčší tlak a stále som sa snažila prebúrať k tomu zavalenému ninjovi.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 09:49

Tamaki kluk zaútočil kolenem na břicho, zatímco Ichiro držel jeho ruku.

Shiřina tsuuga drtila kameny, ale bylo jich tam hodně a poměrně tvrdé, takže to šlo ztěžka.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 09:58

Shira Ookami

Na chvíľu som prestala aby som popadla dych a po tom som si do úst hodila jednu chakra pilulku (som v tom že to patrí pod ZV). Ako sa mi doplnila energia tak som sa znova pustila s Tsuugou proti kameňom.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 10:15

Jin Kazama

jestli bude postupovat moc prudce tak je šance že to zavalí i ji...pomyslel jsem si v duchu a čekal jak se to vyvrcholí.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 20:37

Ichiro

Rána do břicha vcelku bolela, no tvářil jsem se jakoby se nic nestalo a že to byla rána jak od mravence.. Docela mi vadilo, že jsem ležel na zemi a jelikož jsem byl už trošku v klidu a mé fanatické představivosti zmizeli v dáli, tak jsem mohl dát Tamakimu něco jako úder za tu jeho ránu, což jsem taky provedl, byla to efektivní a přitom rychlá rána do levé části obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 20:59

Jenže Tamaki kluk hodně rychle chytil Ichirovu pěst a dal mu další ránu. Vypadalo to, jako kdyby ten úder čekal.

Díky Shiřině Tsuuze byla odkryta část, kde měl zasypaný genin vrchní půlku těla, byl celkem domlácený, měl tržnou ránu na hlavě a byl v bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 21:03

Shira Ookami

Trocha sťažka som dýchala keďže tunelovať tsuugou cez skaly bola pekná drina. Nejak sa mi však neuľavilo a chytila som toho genina pod ruky a snažila sa ho zo sutín vytiahnuť, ak to nešlo tak som ho skúšala vyhrabať no nie Tsuugou keďže som mu nechcela ublížiť a po tom som sa ho pokúsila vytiahnuť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 21:09

Jin Kazama

Shiro! Takhle ho nevytáhneš! Pusť mě tam ať odklidím ty kameny co mu zasypali dolní polovinu těla!řekl jsem Shiře a počkal jak zareaguje.z tohodle bude průser...možná bych je měl zabít a ne jim pomáhat...jsme ze stejný vesnice takže pro jednou je ušetřím...pomyslel jsem si a čekal jsem na shiru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)   Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)
» Soul /Hysterio
» Dynamický nástup na scénu ! (Ček a Hysterio)
» Morgen
» charakter Morgen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: