Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hrdina opět mezi živými!

Goto down 
+10
Caldar
Morgen
sfrit
Yuu
Srotak
Shika-san
Lyall
Meiki_Ookami
Ramaru
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 16:01

Masaru Yukisha

Můj dech byl hodně zrychlený, všiml sem si toho mraku. Co se v té uličce děje. Rozběhl sem se směrem k ní pořád naštvaný, měl sem sto chutí zase něco rozbít ale udržel sem se, když sem byl asi 100 metrů od té uličky, tak sem se zastavil a chvíli se zamyslel Neměl bych tam chodit muže to byt nebezpečné.. To je jedno! Změnil sem svůj názor a naštvaně se rozběhl až ke zdroji toho všeho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 16:31

- sory že sem nepsal, měl sem toho moc ve škole

Midari

Zatímco Natsuki mluvila se senseiem jsem u nich jen stál a poslouchal, ikdyž bych ani nemusel díki myšlenkám Natsuki. "Takže jste to byl vy kdo vygumoval Dantemu hlavu!?" Vyhrkl jsem nečekaně. Natsuki mohlo přijít trochu divné že sem trochu mimo a o ničem moc nepřemýšlím.Popravdě pocit že moje myšlenky už nejsou úplně soukromé mě doslova děsil. Proto jsem nechtěl na nic myslet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 11:26

Dante -> Pomalu jsi vytvářel raitonovou kuličku, ale nedosáhla velikosti, jako když jsi seděl. Pomalu jsi měl již kulečníkovou kouli, ale v tom začala jiskřit a pak se kolem té koule začaly vytvářet jakési elektrické malé kuličky, které se začaly s tou větší spojovat a pomalu ten základ zvětšovaly. Jenže v tom jsi ucítil silné pálení a všiml sis, jak ti červenaj ruce a v tom koule jen tak zmizela a zase se barva tvých rukou dostala do normálu.

Masaru -> Běžel jsi kolem nechápavých lidí, kteří ani netušili, že se zřejmě něco děje. Doběhl jsi až do té uličky, která byla slepá a na zemi byl jen nějaký poklop, který lehce zářil. Ve chvíli kdy jsi k němu přišel blíže, tak jsi ucítil jakoby mravenčení na chodidlech a v tu chvíli jsi se objevil v obří hale, kde byly různé malé domky a nahoře na temné stěně byl obří krystal, který bíle zářil. Před tebou asi 20 metrů byl Simon, z jehož nohou vedly jakési bílé čáry směrem na obří železnou plochu, ve které byli zasazeny dva slopy, které bíle zářily a pomalu se točily. Věděl jsi, že Simon není nepřítel, protože jsi ho často potkával ve vesnici.

Simon -> Sloupy pomalu zrychlovaly, když v tom jsi uviděl světlo a 20 metrů před tebou se objevil Masaru Yukisha, kterého jsi znal od pohledu z vesnice a věděl jsi, že je to jinchuuriki 7mi ocasého.

Kaze


Kývnul jsem na Midariho hlavou. "Nebyla jiná možnost. Pomocí henge jsem se změnil na Natsuki, abych zjistil jaký je vztah Danteho k Natsuki a byl příšerný. Chtěl ji zabít a to jako dobrý sensei nemohu dopustit. Já snesu, že mě teď nesnáší, ale kdyby nesnášel Natsuki, tak nikdy nebudete fungovat jako tým." Vysvětlil jsem a doufal, že mé rozhodnutí pochopíte a nebudete ho brát zle.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:07

Masaru Yukisha

Co se tu děje? Ptal sem se toho genina. Vypadalo to jako nějaké genjutsu. Super, zase sem se chytil do nějaké techniky, jako by mi ta technika cestování časem nestačila! Pomyslel sem si a podíval sem kolem sebe. KazeBunshin no jutsu! Vykřikl sem po tom, co sem udělal pečetě a okolo mě se objevili 3 klony, které se dívali na různé strany. Dávejte pozor!Nařídil sem jim a oni jen kývli.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:10

Yazoo

Andorovi slova mi nahnali husí kůži ale když jsem chtěl něco tak říct tak mě přerušili 2 strážci kteří nám přišli do cesty. Jsem genin ze Suichugakure a vedu tyto dva muže do vesnice. Jsou to přeživší z Horagakure.. našel jsem je hladový a bez domova. Můžu se o ně postarat.. Řekl jsem bez sebemenšího červenání nebo náznaku že bych lhal, díval jsem jim do očí a řekl jsem to úplně klidně. Sakra že budu takovej, to by mě nikdy nenapadlo..
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:46

Dante

Proč to nefunguje ? ptal jsem se sám sebe.Zkusím udělat menší a pak ji udržet řekl jsem si po chvíli znovu pro sebe a poskládal pečetě.raiton: furu ookami no jutsu. Dal jsem ruce na sebe a vytvářel kuličku menší než rasengan asi stejně velkou jako kulečníkovou.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 15:39

Simon

Pozrel som na tie stĺpy. Boli čím viac tým rýchlejšie. Ale v tom som uvidel zrazu na druhej strane asi tak 20metrov odomňa neznámeho človeka. Nepoznal som ho sobne, ale podľa výzoru som ho už niekde videl. To kebyže ja viem. Odpovedal som. Radšej som stál na mieste a nehýbal som sa, stále som čakal na tím...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 17:01

Natsuki

Počúvala som ho a viac menej som nevedela ako reagovať, bol to celkom šok a to myslím vážne. Takže, je to všetko technika, celé to jeho priateľstvo je len zamaskovaná nenávisť.. popravde, radšej by som znášala tú nenávisť než to čo na neho Kaze použil.. nemali ste to robiť.. boli asi jediné slová ktoré som bola schopná zo seba dostať..
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:04

Midari

Po senseiově vysvětlení jsem se zatvářil tak trochu neurčitě. "A myslíte si že je etický odpírat Dantemu jeho city, ať už jsou jakoli ...chvilka přemýšlení...zlé, špatné, nesmyslné?" V mém hlase bylo poznat zklamání. "Je možná lepší že Dante nechce zabít Natsuki, nejspíš bych ho musel zastavit nožná i zabít. Ale na druhou stranu ho takhle ovládat není zrovna zprávné. Ksó sám nevym co bych udělal já na vašem místě sensei." Po dlouhé době to byla první srozumitelná myšlenka.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 21:10

Yuu

Dobře, tak zatím příště. řekl jsem Jirovi a otočil se, v tom tam přiběhl Utakata a vysvětlil mi co mám dělat. Sakra! Pak mi musí říct co se stalo, že ho pustili z nemocnice! řekl jsem si a rozběhl jsem se na náměstí. Porozhlédl jsem se kolem Kde je ten obchod kruci, už se zde neorientuji! řekl jsem si a zahlédl jsem obchod se svitky, rozběhl jsem k němu a vstoupil jsem do uličky za obchodem, kde jsem viděl Simona. Rychle jsem k němu přiběhl a promluvil na něj co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 22:48

Andoru

Strážci se na sebe podívali a jen kývli hlavou a nechali nás projít. Přeci jen jsi senzibil a ten i dokáže dobře lhát, takže pro tebe nebylo těžké jim takhle lhát. Místo toho jsme už vešli do vesnice a za rohem jsem se zastavil a podíval se přímo na tebe. "Tady tvá cesta s náma končí a nyní půjdeme samy. Udělej co chceš, ale věř, že všechno má své následky. Věřím, že tvá cesta ninji bude ještě zajímavá a tak neudělej něco, co by tě stálo život." Řekl jsem ti a kývnul na Soula ať pokračujem.

Dante -> Místo toho, aby jsi provedl jutsu, tak sis všiml na nebi, někde nad náměstím podivné oblohy. Jakoby se mraky měnily do spirály. Vypadalo to tak, že se tam k něčemu schyluje a nevypadá to moc dobře. Přeci jen ve světě jsou Akatsuki a tak se dá čekat, že by mohli zaútočit nebo něco podniknout.

Kaze

Čekal jsem tuhle situaci, vlastně mi bylo jasné, že nyní nebudou oba schopni pochopit mé úmysly. Jsem však radši když mě nemaj rádi nebo mnou opovrhují než aby Dante nesmyslně chtěl zabít Natsuki a tim pohřbil celý tým. To oni jsou budoucnost Suichu, já už jsem si své zažil a teď musim udělal jen vše proto, abych udržel svůj tým na nohou a poslal je na jejich vlastní cestu ninji. "Vim, že mě teď nemůžete pochopit, ale nebojte. Jednoho dne si uvědomíte, že to byl dobrý a jedinný krok, který jsem mohl udělat, aby vaše cesta byla co nejdelší a v pořádku." Řekl jsem a pak jsem se jen nuceně usmál. Věděl jsem, že jsem v tuhle chvíli své žáky trochu zklamal a tak je čas odejít pryč. "Musim odejít, tak máte volno." Řekl jsem a odešel pryč.

Simon a Masaru -> Najendou jste oba uslyšeli jakési silné pískání v uších až jste se za ně museli chytit, protože to začalo dost nepříjemně bolet. V tom pískotu jste slyšeli tlumené hlasy, které po chvíli začaly být i srozumitelné. "Už se blíží! Už se blíží a hodlají vypustit Yorishe! Brzy přijdou a splní svůj úkol!" Jako kdyby to pištělo několik lidí najednou ze všech stran, ale přitom tu nikde nikdo kolem není. Bylo to skoro jak z hororu, kdy víte, že se něco má brzy stát, ale nemůžete s tim ještě nic udělat, jenom čekat. Jenže v tom se vedle Masara objevil i Yuu.

Yuu -> Neviděl jsi Simona, protože byl v podzemí, ale netrvalo to moc dlouho. Ucítil jsi jakési mravenčení v celém těle a pak už jen bílou záři a objevil jsi se v obřím podzemním komplexu staré vesnice. Na stropě byl obří bílý krystal, který to tu osvětloval a zespodu Simonových nohou se tahaly bílé čáry, které nabíjeli obří železnou plochu, na které se točily dva sloupy, které také lehce zářili. Stál jsi vedle Masara, lépe řečeno vedle čtyř Masarů, jelikož stihl použít jutsu na klony.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 22:56

Dante

Podíval jsem se na nebe.Nevypadá to moc dobře. Akatsuki? Nesmysl ty tu už byli a dostali. pomyslel jsem si.Prostě nebudu mít klid na tréning. porlétlo mi hlavou. Potom jsem se odebral do vesnice.
Plížil jsme se s kapucí na hlavě a procházel úzké uličky v suichu. Hledal jsem cokoli podezdřelého. Mimo jiné jsem také hledal nějaké poodevřené okénko do sklepa abych mohl v klidu trénovat pokud tohle bude jen bouřka.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 13:03

Simon

Zrazu som počul ten piskot a škrekot. Dlane som si rýchlo priložil k ušiam. Bola to rýchla reakcia. Nechápal som čo sa deje, ale keď som sa otočil uvidel som už aj Yuua. Bolo to všetko také záhadné. Akatsuki. Akatsuki. Tón hlasu my išiel úplne na dne. Akatsuki. Úplne ma ten zvuk a to všetko akosi zmohlo. Bol som zo všetkého akýsi zmätený. Zachvíľu to asi vypukne...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 15:47

Midari

Po senseiově odchodu jsem pohlédl na Natsuki a řekl. "Taky už půjdu." Následně jsem sprintem vyrazil zpět do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 20:16

Yuu

Po objevení v komplexu jsem se nechápavě rozhlížel a kolem sebe jsem viděl Masara a jeho klony. Podíval jsem se na Simona a zespodu jeho nohou se tahala nějaká aura, která nabíjela železnou plochu na které se točili lehce zářící sloupy. Co se k sakru děje.. Co vypukne? řekl jsem si a podíval se na Masara.
Masaru, co se děje!? zeptal jsem se vážným hlasem a pozoroval jsem Simona.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 09:55

Natsuki

Ja.. asi tiež.. predsa len, niekde tu mám brata, blízko Suichugakure, ale nemám povolené vychádzky kso.. musím ísť za Kagem.. zamumlala som si skôr pre seba pri čom som len kývla na pozdrav Midarimu. Následne som sa rozbehla aj ja, priamo na miesto kde som si pamätala, že sa nachádzala budova Suichuageho. /??/... prišla som až k dverám na ktoré som zaklopala a len som čakala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 10:23

Masaru Yukisha

Nezajímají mě vaše deb*lní hry!! Vykřikli jsme všichni naráz. Pak se objevil další kluk. Drž se ode mě dál! Zařval sem na nově příchozího, to už se mi v rukách začala plnit chakra, stejně tak i u klonů.
Tajuu Chakra Kunai! Vykrikli jsme všichni, ale místo malinkých kunaiů jsme začali házet ty normální přímo proti tomu krystalu, který byl na stropě. Všechny ty události se mi v hlavě smíchali a byl sem jak smyslu zbavený, v tuhle chvíli by démonovi stačilo málo, aby mě ovládl.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 16:38

Yazoo

Uvidíme se ještě někdy ? Křikl jsem na odcházejícího Andora trochu smutnějším hlasem. Nechtěl jsem o něj přijít protože jsem si ho docela oblíbil. I přesto že je člen Akatsuki. Pak jsem ale nahodil typický Narutův výraz s nafouklými tvářemi a uraženým pohledem a řekl.. A jestli čekáte že teď pudu a nahlásím vás tak jste na omylu..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 11:21

Dante -> Procházel jsi celkem dlouho, ale v tom jsi uviděl lehce svítit takový poklop. Bylo to zajímavé a v tu chvíli jsi ucítil mravenčení po celém těle a najendou tě vtáhla bílá záře dovnitř a ty jsi se objevil v podzemní staré vesnici, která byla ozářena bílym krystalem na stropě a před tebou byla velká plošina, na které byly dva sloupy, které bíle svítily a pomalu se točily. Byl zde dole také Masaru, Yuu a Simon. Všechny jsi je moc dobře znal od pohledu. Všiml sis jak Masaru se všemi svými klony hází jakési chakra kunaie přímo na ten bílý krystal.

Pro všechny v podzemnim komplexu -> Všimli jste si, že se vedle Yuua objevil i Dante. Ale to už Masaru vyhodil několik těch kunaiů na krystal. Ten začal praskat a kusy z něj začaly padat na zem a země se trošku začla třást kvůli dopadům obřích krystalů na zem. Jak padaly na zem, tak nepřestávaly svítit a naopak ze spodu nich po zemi dodávali také sílu těm dvoum točícím se sloupům a začaly se točit mnohem rychleji. Jak dopadly ty bílé krystaly, tak se díky tomu rozzářil celý komplex a zjistili jste, že je velký skoro jako půlka Suichugakure, takže nemůžete být přímo pod Suichou, ale ten poklop vás přenesl někam jinam.

Natsuki -> Kage Suichu je Sendokage. Jak jsi zaklepala, tak se nic neozvalo a pokud jsi zabrala za kliku, tak jsi zjistila, že je zamčeno, jelikož Sendokage byl momentálně mimo vesnici. V dálce jsi však uviděla nějakého mladého kluka, od kterého odcházeli dvě osoby, které měly černé pláště, ale ty sis najednou všimla, že pod černými plášti maj další a na nich jsou rudé obláčky. Došlo ti, že Yazoo s nima bude mít něco společného.

Midari -> Procházel jsi vesnicí a stejně jako Natsuki sis všiml Yazooa, což byl genin v podobném věku jako jsi ty. Loučil se s dvouma osobama, které měly černý plášt, ale pod nima měli další plášť, který má na sobě rudé obláčky. Došlo ti, že Yazoo má něco společného s Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrdina opět mezi živými!   Hrdina opět mezi živými! - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hrdina opět mezi živými!
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Druhý hrdina
» Vztahy mezi postavami
» Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: