Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prichádzajú

Goto down 
+6
Rhaegar
Caldar
Methyl
sfrit
Páťa
Juto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 6 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 21:16

Inari

"Těší mě já sem Inari." Odpověděl jsem Kumorimu. Po té co jsem si vyslechl jeho pro mě nesrozumitelnou odpověď a po jeho odletu jsem řekl. "Nelíbí se mi to. Nevíme co má v plánu, ani jak do toho zapadá naše vesnice. Takže jestli chceme něco zjistit budeme muset taky vyrazit k tej věži." Pohlédl jsem na Kumoriho s očekávání odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 6 Icon_minitimeFri Nov 11 2011, 22:16

Gozu

Vesnice dokončil jsem normálním hlasem Tohleto je jedena ze skrytých vesnic. Jen tak mimochodem, jmenuju se Gozu. Podíval jsem se na letícího Azraela a začal jsem přemýšlet o jeho slovech.Když ho nazýváte krutovládcem, proč ho chcete osvobodit? zeptal jsem se, myslím na poněkud dobrou otázku. Takže to byl asi ten "vězeň", co se mnou mluvil pomocí myšlenek.pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Nov 12 2011, 18:11

Kumori


Nepovedal som nič iba som mu prikívol hlavou a vydal som sa za Azraelom smerom do veže. Po ceste som si všimol že panuje strašná panika. No otočil som sa aby som si bol istý či ma Inari nasleduje.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 08:32

KAnzaki

Toto nemá cenu... neporazíme ho bez dobráho plánu. pomyslel jsem si a švihl pod sebe kouřovou bombu.
Potom jsem rychle zmizel za jeden z nejbližších domů a tam jsem je pozoroval... SNažil jsem se zachytit Azraelovu každou, i sebemenší chybku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prichádzajú  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prichádzajú
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: