Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prichádzajú

Goto down 
+6
Rhaegar
Caldar
Methyl
sfrit
Páťa
Juto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 20:30

Gozu

Poté, co na mě letěli další pírka, tak moje první myšlenka nebyla zachraň se, ale zachraň vesničany. Raději se zraním já, než aby se zranili vesničany. Tak jsem uskočil do boku a zase strhl jsem několik vesničanů. Ona využívá toho, že tu jsou i civilisté. To je ale dě*ka. ulevil jsem si v duchu. Běžte pryč. Nemůžu vám rozkazovat, nejsem vůdce vesnice, ale radím vám, běžte pryč. vykřikl jsem směrem k vesničanům. K těm, kteří se neumí sami bránit a proto je musíme bránit my, ninjové.


Naposledy upravil Methyl dne Sun Oct 16 2011, 16:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 12:24

Kanzaki

Ten jeden kunai co jsem měl v ruce jsem použil na obranu. Snažil jsem se odrážetp eříčka.
Potom však letěli peříčka na obyčejné lidi.Kumori... Zůstaň v tom kouři a ubraň se.
řekl jsem mu a rozeběhl se pomoci prvnímu člověku.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 17:10

Inari

Jeho pád byl podivný. "Že by mu někdo pomoh? I kdyby tak ho vyřídím." Napadlo mě a znovu sem si připravil šipku do kuše, jenomže tentokrát jsem seskočil ze střechy a vystřelil na něho v běhu, abych upoutal jeho pozornost. Následně jsem kuši zase uložil a místo ní jsem vytáhl svou katanu se kterou jsem mu chtěl useknout jedno křídlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 17:32

Gray

Uh? Takže letěl takovou dálku jen kvůli provedení Kuchiyose? To nebudou normální lidi, jak vypadají, to by je neletěl vyvolat na odlehlé místo a tak daleko od boje. Pomyslel jsem si. V tu chvíli vyletěl z dýmu a já sebou cukl, při čemž jsem se přitiskl ke komínu, aby si mě nevšiml. V tom už za nim letěli dva ptáci a hlídali ho, co bude dělat dál a kdyžtak by mě informovali. Poté jsem poslal vždy dva ptáky za jednou postavou a jednu jsme nechal bez hlídání ptáků, protože jsem se za ní rozeběhl sám. Běžel jsem po střechách, aby si mě nemohla osoba všimnout. Napadlo mě se do ní hned pustit, ale k čemu by to bylo? Bude užitečnější když nejdřív zjistim, co maj v plánu a až pak kdyžtak zakročim. Proběhlo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 18:46

Eimi

Znovu som sa dalo do môjho pohybu a kontrolovala situáciu či skôr sa na tom bavila. Po Gozuových slovách sa dedinčania len viac vystrašili a vzniklo panické prostredie v ktorom sa ľudia vírili a miešali až sa mi z toho mohla začať motať hlava. No na prekvapenie zasa ani jedno pero netrafilo dedinčana všetci, obyčajný ľudia boli zatiaľ bez zranenia. Znova som zastavila a spozorovala som niečo v diaľke jemne som mávala krídlami aby som si udržala svoju výšku. Takže už to začalo? povedala som si pre seba no nie potichu kľudne ste to mohli počuť aj vi.

Azrael

Ladno som zosadol na zem, krídla som si elegantne zložil k sebe vyzeral som impozantne a nádherne, moje čierne krídla sa v daždi leskli áno leskli. Šípu som sa vyhol z ľahkosťou a ten preletel okolo mňa. Zaostril som na teba môj pohľad a čakal som na tvoj krok. pri mojej rýchlosti nebol problém vyhnúť sa akémukoľvek fyzickému útoku.

Gray->
Postava letela stále priamo do výšky, naberala rýchlosť aj výšku. Mal namierené presne nad dedinu, presne nad miesto na ktorom vyvolal tých zvyšných štyroch, akoby bolo všetko súčasťou nejakého plánu.
Zvyšný štyria bežali, bežali rýchlo no nie zasa prirýchlo, mali namierené k bránam z dediny, teda tak sa to mohlo zdať zo smeru ich trasy. Postava ktorú si sledoval ty osobne si ťa nevšímala, možno nemala dôvod, možno si sa jej nezdal nebezpečný, alebo si ťa vôbec nevšimla, či skôr nechcela všimnúť.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 16:40

Kanzaki

Podíval jsem se co se děje. Všudebyl chaos a panika. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Já jsem však dopadl na kolena a z těžka oddychoval. Potom jsem dopadl na břicho a můj plášť mě přikril od hlavy k patě. Po chvíli se plášť jakoby splaskl a já jako bych se do země propadl. Bylo to moje kawarimi a bylo to nahrané tak aby si ta holka myslela že jsem umřel sebo se rozpadl a něco chystám.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 19:53

Gozu

Má dobře míněná rada jaksi nevyšla. Vesničané začali pobíhat ještě zběsileji a zmateněji. Dopr*dele, to tu všichni chcete umřít? pomyslel jsem si Ale všiml jsem si jedné zajímavé věci. Ani jedno pero netrefilo vesničany. Buďto nás nechce trefit, což se mi při její povaze nezdálo, anebo do souboje zasahuje někdo jiný. Ale to bylo celkem jedno, když nám ta šílená ženská oznámila, že už to začíná. Vůbec jsem nevěděl co To je, ale tušil jsem, že to nebude nic dobrýho. Začal jsem se připravovat na vše.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 21:37

Inari

Podle toho jak se pohyboval mi došlo že s rychlostí se mu zřejmě nevyrovnám, proto jsem trochu přehodnotil své plány. Chtěl jsem ho seknout z hora, mírně z leva (odemě) do jeho levého ramene, to by ho mělo donutit se uhnout do prava (od něj) a já bych ho mohl zasáhnout levou rukou, kterou bych použil svou novou techniku. (Raiton: Hiraishin) Rozhodl jsem se pro slabší, ale zato rychlejší formu.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 14:00

Kumori


Skočil som do studne a dopadol som na vodu. Vyskočil som a popri tom som povedal. Bushin no Jutsu! Objavili sa 2 klony, ktoré leteli spoločne so mnou na Eimi. Keď sme ju preleteli vitiahol som katanua zapichol som ju jej do chrbta a otočil som sa a letel som na jej chrbte a čakal som čo urobí.

/edit by Juto: Nagashi, wtf? Jako teraz sa vážne pýtam, hulil si niečo? či čo, a aj keby som dal tomu, a privrel oči tak studňa je hlboká a nemáš šancu aby si vyskočil zo studne až kdesi dva a pol metra nad zem.

/edit by Nagashi: Juto hej hulil Cool laugh


Naposledy upravil Nagashi dne Wed Oct 19 2011, 15:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 17:17

Eimi

Po mojich slovách ostali ľudia ktorý to počuli ako obarený a pozerali na mňa zo strachom v očiach no niečo sa však zmenilo, začali sa postupne vytrácať, a snažili sa konečne zmiznúť z centra toho všetkého, akoby zrazu dostali rozum. Pozrela som smerom ku Kanzakimu, prekvapilo ma ako sa rozpadol či skôr zmizol. Vyžívala som sa v tom ako ich znepokojili moje slová ktoré vôbec ani nemali počuť no už dávno som nemali v úmysly ich zabiť, celá táto hra bola len na získanie času a odvedenie pozornosti. Pozrela som ako Kumori skočil do studne a celkom ma to zarazilo ehm šibe mu veď v tej studni nemá šancu nič urobiť. podložie tu je dosť tvrdé aby neprepúšťalo slanú vodu do podzemnej a podzemná voda je dosť hlboko čiže aj studne sú hlboké. Stále som ostávala vo vzduch pomerne mimo ich dosahu.

Azrael

Pomaly som sa rozbehol proti tebe a začal mávať krídlami aby som nabral výšku teraz som letel proti tebe. Keby sa mi nevyhneš mal som perfektnú príležitosť seknúť ťa svojím krídlom. Z môjho pohľadu si nemohol vyčítať či k tebe cítim nejakú zášť, alebo zlobu moje čierne oči sa upierali presne na teba a môj pohľad bol neutrálny bez žiadneho náznaku emócií.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 21:48

Inari

Vyrazil protimě a protože leťel neměl jsem příležitost zaútočit, proto jsem naposlední chvíli udělal parakotoul do strany dost nízko při zemi, abych byl mimo jeho dosah. "Dokut bude ve vzduchu tak má výhodu." Pomyslel jsem si při úhybu. Pokud sem se úspěšně vyhnul rychle jsem získal stabilitu, otočil jsem se a hodil po něm shuriken. Přesněji po jeho křídle.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 21 2011, 10:21

Kanzaki

jen počkej... Pomyslel jsem si... Takže těmi křídli můžeš blokovat moje útoky ale ty křídla tě neochrání ze zadu pokud budeš blokovat dva nebo více útoků. pomysle lsjem si a poskládal pečetě.
Bakuhaku Karasu. řekl jsem potichu a z dýmu na tebe vyletěl Havran který bouchne když se tě dotkne.
To co jsi ale nemohla vidět bylo, že jsem havranovi na nohu přidělal výbušný lístek a v druhé drží kouřovou bombu. Mezi tím jsem vzal tři kouřové kuličky a hodil je do kruhu. Měli rozestup od sebe tak 1 až 1,5 metru takže by měli vytvořit v podstatě tunel kouře v půlkruhu. Znovu jsem si nastavil kawarimi a rozeběhl se tím tunelem. Zastavil jsem se někde tak u prostřed toho tunelu a vytáhl kunai s výbušným lístkem a hodil ho na tebe. Potom jsem pokračoval na konec toho tunelu a vyčkával tam až uslyším výbuch. Mohly sis myslet že tě nevidím ale já mě l na kage budově pořád toho havrana kterej teď vzlétl a pozoroval tě.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 11:56

Azrael

Tvoj úhybný manéver vyšiel, no útok zo shurikenom už, tvojmu útoku som sa vyhol tak že som krídla zložil tesne pred tým ako malo byť zasiahnuté. Stratil som trocha na výške no znova som ju rýchlo nabral. Uprel som na teba moje čierne oči a prehovoril som na teba Nechcem ti ublížiť mláďa, tvoj vzdor je márny. Zamrazil som sa a akoby som prestal všetko ostatné vnímať, tento môj stav trval len chvíľku, len jednu sekundu no bolo to dosť badateľné. Vyzeralo to akoby som prijímal nejaké rozkazy, alebo z niekým v mysli komunikoval.

Eimi

Havran? pomyslela som si keď som uvidela ako na mňa letí tvoj havran. To nebude len taká nejaká sprostá vrana. blyslo mi hlavou. Nemala som chuť sa s tým havranom stretnúť v žiadnom prípade. Máchla som krídlami a na havrana letelo niekoľko desiatok pier. Ale to ty už si si pripravil tvoj plán. a na mňa letel zo spodku tvoj výbušný kunai. Odletela som trocha bokom, bokom z trajektórie tvojho kunaia. Zastavila som sa akoby vo mne niečo preplo, a bola som celkom mimo no len na malý okamih.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 14:11

Gozu

Všiml jsem si, že ta ženská je na chvíli mimo. I když pouze na chvíli, tak by se toho celkem dalo využít. Připravil jsem si kuličku z plasmy a vystřelil jsem ji. Doufal jsem, že tentokrát by mohla aspoň k ní doletět.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 17:47

Kanzaki

Musí to vyjít. pomyslel jsem si a poskládal znovu pečetě.Bakuhaku karasu řekl jsem a na rameni se mi objevil havran.Bakuha. zašeptal jsem a první havran explodoval a s ohromnou explozí přišel i dým z kouřové bomby. Díky tomu jsi nemohla vidět že z kouřového půlkruhu ve kterém jsem stál vylétl další havran co exploduje. Zachvilku vlétl do toho kouře co byl ve vzduchu a prolétl jím. Měla jsi malou chvilku na to se zakrýt a nebo úder vyblokovat. Kdyby bylo po mém radši bych to vyblokoval. pomyslel jsem si.Kdybych se tomu chtěl vyhnout i s těmi křídly určitě by mi to způsobilo větší ránu než kdybych to bloknul, dodal jsem si pro sebe a vytáhl další dva kunaie s výbušnými lístky. Jeden jsem měl přivázaný na lanku a druhý jen tak volně. Oba jsem je je hodil hned po sobě ale ten co letěl v zákrytu byl ten na lanku. Jeho půlka byla hned vedle toho co byl volně a to z důvodu že jsem chtěl ten kunai na lanku zachytit na křídle té ženské. Kdybych jí poškodil křídlo tak by nejspíš létala jen s těží a musela by se hodně soustředit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 13:45

Gray

Ptáci mi řekli, že se rozebíhaj zřejmě k branám a ten co letí je jakoby uprostřed. Chce použít jutsu, které by nějakým způsobem zníčilo brány a nebo zapečetilo vesnici do nějakého kruhu! Pomyslel jsem si a v tom jsem se zle podíval na osobu, která přede mnou utíkala k brána. Na nic jsem nečekal a zrychlil. Když jsem byl blíže u ní, tak jsem se odrazil, skočil po osobě a pokusil se osobu strhnout k zemi a dát ji kunai ke krku. "O co tu jde?" Zařval jsem na ni naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 14:00

Leinth

Pozoroval som Eimin boj či skôr hru keď prišiel náhly príval informácií trvajúci len malý okamih Eimi akoby stále ostávala v spojení. Mal som o ňu strach, toto nebol jej štýl, niečo sa v nej zmenilo, jej povahou by ich uź dávno všetkých pozabíjala. Stále sa neprebúdzala, akoby jej spadol systém, alebo niečo podobné, sužoval ma strach, mal som ju rád a nechcel som aby sa jej niečo stalo. Leteli na ňu Kanzakiho útoky no nemala čas, stále sa neprebúdzala začala padať k zemi stratila kontrolu, vykríkol som Dosť! a všetko naokolo akoby spomalilo až celkom zastalo. jediné čo bolo v pohybe som bol ja ako letím za Eimi aby som ju stihol zachytiť, niečo nebolo v poriadku, toto sa ešte nestalo. Eimi dopadla do môjho náručia a všetko akoby začalo zrýchľovať a dostávať sa do svojej pôvodnej rýchlosti. vzlietol som vysoko nad vás a z pohľadom plným lásky som pozeral na Eimi v mojom náručí.

Gray->
Postava sa prudko otočila a vietor mu zhodil jeho kapucňu, odhalila sa jeho tvár.
Prichádzajú  - Stránka 3 Samuraibyyaichinod4cvlj
Jeho pohľad bol znudený, tváril sa akoby toto všetko robil len z donútenia a ty si ako kamienok v topánke. Tvojmu skoku som sa z prehľadom vyhol. A na tvoju otázku nereagoval. Zodvihol som svoj pohľad a vedel som že mi neostáva už veľa času.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 19:59

Inari

Po té co mi řekl jsem nemohl odpovědět jinak. "Tak se seber a vypadni! A nemusíš nikomu ubližovat. Chtěl si vládu nad vesnicí, ale nikdo nepotřebuje tyrana, proto ti v tom zabrání a když né já tak někdo jinej určitě." Když jsem to dopověděl došlo mi jak moc to zní jako poslední slova. "Tak jestli nehodláš zmizet tak bojuj férově na zemi, nebo ti ty křídla vytrhnu Holube." Poslední slovo vyznělo jako urážka, a taky sem to jako urážku myslel, abych ho trochu naštval a donutil udělat nějakou chybu.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 16:20

Kumori


Kanzaki!!! Tu nemáme šancu treba podať správu osttným!! Pozrel som na Kanzakiho a čakal či mi odpovie a pozrel som na Eimi. V duchu som si shodnotil všetky jej schopnosti a v tom mi preblislo hlavou ako ju dostať. Tie ich obrany... To snáď nieje možné že mi to nedoplo celý ten čas. Pozrel som na Kanzakiho a pridal som ho do svojeho plánu. Kanzaki nesmiš sa hýbať. Mám plán ako ich poraziť! A opäť som pozrel na Eimi aby som určil jej polohu a dokončil svoj plán. Vytiahol som 2 kunaie na ktorých bolo natočené lanko. Jeden som hodil do zeme a druhý na Eimi. Keď bol kunai pri Eimi tak ju preletel a ja som potiahol za lanko a ten kunai zmenil smer letu a obmotal sa okolo Eimi. Nemohla sa hýbať a tak som potiahol lanko a dostal som ju k zemi.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 18:35

Kanzaki

Kumori taky sem ti říkal at nic neděláš a tys neposlouchal... řekl jsem ti.Mám dokonalej plán. pomysle jsem si. K mému štěstí i když ji ten neznámej chytl tak nezničil moji vránu a ta ho pronásledovala.
Mezi tím jsem vyběhl z kouře s fuuma shurikenem v ruce. Měl na každé čepeli jeden výbušný lístek a já čekal... Ten tejpek držel tu holku v náručí a mohl se bránit jen křídli. To mi dalo výho, Havranovi se musel ubránit křídli nebo jen uletět. Díky tomu jsem se mu mohl nepozorovaně dostat za záda a hodit to po něm.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 19:10

Kumori


Kanzaki...vidím to na ňom... Ako sa tvári! On ju miluje!! No treba podať správu o ich schopnostiach alebo tu umrieť vyber si !! Zreval som na Kanzakiho a pomyslel som si. Snáď si nevyberieš boj Kanzaki. Poznáme sa len krátko no obľúbil som si ťa. Nemal som veľa priateľov no teba nestratím tak skoro!! Kanzaki!! Si môj priateľ a ja za teba budem bojovať! Položím za teba aj život. Zakričal som plným hlasom . NO I TAK ZA TEBA POLOŽÍM ŽIVOT!! PRETOŽE TO JE PRAVÉ PRIAŤEĽSTVO!
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 19:54

Azrael

Pozrel som na teba a položil otázku Holub? to akože myslíš vážne? a zostúpil som na zem ladno som zosadol a zložil svoje lesklo čierne krídla. Zo svojej kapsy som vytiahol zvitok rozvinul ho a vyvolal meč, meć takej istej farby a materiálu ako moje krídla, dokonalý meč, meč prevyšujúce všetky iné svojou krásou, ľahkosťou, no i tvrdosťou, vzplial na ňom čierny oheň. A tvojej tvári som uštedril, pokrivený úškrn.

Leinth

Eimi som držal v náručí za každú cenu nemohol som ju niekde nechať, nechcel som ju len tak nechať o samote. Mal som ju rád, keby som ju len tak nechal niekomu na pospas, to by som si v živote neodpustil. Mohlo sa vám zdať že všetko akoby znova spomalilo jediné čo sa hýbalo rýchlo som bol ja toto bolo moje dedičstvo môj dar manipulácia z časom, no nie na veľkej úrovni maximálne som vedel čas nachvýlku spomaliť, ale všetko má svoje hranice. Rozletel som sa špirálovito smerom dole z Eimi v náručí svojím krídlom som rozsekol Havrana, aby som sa ho zbavil, keď som bol mimo ohrozenia tak sa čas vrátil znovu do normálu, celý tento úkon trval len pár okamihov, len chvíľočku, nabral som rýchlosť a "pomaly" vám mizol z dohľadu jediný kto tu teraz ostal bol Azrael pomyslel som si Prepáč braček si v tom sám.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 20:28

Inari

Když vyvolal ten svuj měč oběvil se mi na tváři trochu provinilý výraz. "Nejspíš sem to přehnal, ale aspoň už nelítá." Ihnet po této myšlence jsem nasadil kamený výraz a čepel mé katany náhle změnila barvu z černé na tmavě modrou jak jsem do ní poslal raitonovou chakru. Nyní jsem ho pouze sledoval a vyčkával na jeho další krok. "Zajímalo by mě kam se poděla Miyo. Byla přeci se mnou." Vzpoměl jsem si ve chvíli klidu na novou známou, kterou jsem někde ztratil cestou sem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 14:08

Gray

Uhnul mi? Zajímavé. Pomyslel jsem si, ale to už na mě vůbec nereagoval a bylo vidět, že docela pospíchá, přeci jen ti okřídlení zřejmě počítali s tim, že když udělaj rozruch u kage, tak se tam všichni stáhnou a nikdo nebude hledět na zbytek vesnice. Jenže já byl vždycky trošku jiný, takže jsem se dostal až sem. "Takže ty mi neřekneš kdo jsi?" Zeptal jsem se tě a postavil se do bojové pozice. "V tom případě tu teď budeš muset bojovat s budoucím mistrem taijutsu Getsugakure no Sato." Zvolal jsem odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 14:20

Kumori


Čo ?! Čo sa to stalo...nechápem ako tak rýchlo mohol rozseknúť toho havrana?! To bolo len málo otázok na ktoré som sa pýtal sám seba. Ako to urobil a prečo utiekol veď vedel že bi nás porazil, ešte s tou technikou. Ja a Kanzaki bi sme nemali šancu. Ešte keby sa pridalo aj to dievča. Nechápavo som pozrel na Kanzakiho a hlboko som sa zamyslel nad tým ako ich poraziť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prichádzajú  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prichádzajú
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: