Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavá Suichu

Goto down 
+6
Srotak
ObY
Check
Meiki_Ookami
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:44

Tatsuya

Chvíli jsme s Kiteisochim trénovali, když nás oba napadlo to samé a to navštívit senseie a Jira v nemocnici. "Víš co... Uděláme Sayarovi menší překvapení, co říkáš?" Kiteisochi zaštěkal a než si někdo mohl všimnout, tak z něj byla krásná mladá dívka, asi tak 22, s blond vlasy, azurovýma očima a pevnými prsy. "Z tebe bude určitě na větvi a snad se mu udělá líp... Tak jdeme." A vyrazili jsme přímo do nemocnice, kde jsme ihned zavítali na pokoj senseie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:51

Montaro

došel jsem do nemocnice a hledal aiko skusil jsem nahlédnout kde byl jiro
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:52

Jiro Kentiri

"Co tu hledáš Tatsuyo? Sayaru je v těžkém komatu." Řekl jsem trochu smutnym hlasem. Pak tam přišel i Montaro. Aiko se jen usmála.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:55

Tatsuya

"Jen jsem mu přivedl společnost," řekl jsem a za mnou se objevila ta blondýnka, která se Sayarovi ihned vrhla k posteli a hlídala ho jako oko v hlavě, přitom ho olizovala, jako nějaké zvíře. Sakra, Kiteisochi... Proč musíš vždycky udělat takovou kravinu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:59

Jiro Kentiri

Hvízdnul jsem a ta blondýna ke mně přiběhla. Podrbal jsem ji za ušima. "Hodný Kiteisochi." Pak jsem se podíval na Tatsuyu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:59

Nami Yasujay

Běžím vesnici a přede mnou se náhle objeví hlouček lidí kteří nakupují ve krámu a ucpali celou ulici.
Když jsem je uviděl několika skoky jsem vyskákal na střechu a rozhlédl se po vesnici.Během chvíle jsem si všiml několika krásných žen které procházeli vedlejší ulicí.Ty sou hezkééééé.Myslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:00

Montaro

rozhlídnul jsem se jak byly všichni okolo Sayarua a byl tam jaksi i "Tatsuya" no .. nebudu je rušit .. další dovné dojemné chvíle ... achjo .. řekl si a šel ze dveře a nic nedělal řekal před pokojem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:02

Tatsuya

Zavrčel jsem na Jira, bylo to spíš ze žárlivosti, protože mě nikdo za ušima nedrbal, ani Shinju ne... "Jsi zrádce Kiteisochi, víš to?" Znovu jsem zavrčel a pohledem sjel na Sayara. Potom jsem si sednul vedle něj a čekal až se probere, jako hodný pejsek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:11

Jiro Kentiri

"On se bohužel jen tak neprobudí, ale myslim si, že uslyší co mu řekneš." Řekl jsem a chytl tu blondýnu a dal si ji na postel vedle Aiko a najednou tam seděl normální malý vlk a já s Aiko ho drbal.

Nami -> Najednou jsi zasatvil a k tobě přískočil chlápek. "Máš nový tým. Jdi na louku." Řekl a ukázal směrem na jednu louku (pokračování v misi.)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:16

Tatsuya

"Proč někdo nepodrbe mě," postěžoval jsem si, ale pak už jsem jen upřeně koukal na Sayara. Ach jo... Proč to musej vždycky Ti nejhodnější nejvíc odskákat? "Sayaru-sensei, doufám, že se brzy proberete... Docela mi chybíte, já vím.... choval jsem se k Vám jako idiot, ale pokud mě slyšíte... proberte se, Shinju Vás potřebuje... a aby jste neřekl, že Vás otravuju, tak... tak pokud se proberete, tak Vám přestanu vykat... Jen tu prosím Vás jen neležte..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:20

Jiro Kentiri

"Promiň Tatsuyo, ale jak vidíš." Ukázal jsem na Aiko. "Jsem na holky takže tě fakt drbat nebudu." Usmál jsem a pak jsem slyšel co říkal bratrovi a znovu jsem se usmál. Konečně má tým, který si vždy přál.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:27

Tatsuya

"Takže by Vám to opravdu vadilo," podíval jsem se na Jira s jistým toužebným pohledem, protože podrbat bych chtěl, ale bylo mi jasný, že Jiro prostě odmítne. "Sayaru-sensei, je mi líto, že jste skončil takhle... Kdybych se víc snažil, tak byste teď nebyl tady a nevypadal takhle... ale minulost člověk nezmění a byl bych rád, kdybyste nás s týmem připravil na budoucnost... Pokud se máme účastnit zkoušek, pokud tedy budou, tak jedině s Vaší podporou..."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 08:01

Shinju

Stála jsem u řeky...
Svlékla jsem ze sebe skoro všechno oblečení...
Je na čase zlepšit si koncentraci chakry... usmála jsem se..
I když jsem zvládla chození pro rybníku... Tak řeka je něco jiného.
Sedla jsem si a složila ruce do pečetě.
Když jsem začala cítit brnění v nohou pomalu jsem vstoupila na vodu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 08:16

Tatsuya

"Jiro-sama," vstal jsem a přešel místnost až k němu: "Nevíte, kde je Shika Herini? Nebo lépe, Vy jste přeci jen Sendokage, nevíte něco o tom shinobi, co tu byl před lety? Shika-san se o něm zmínila, ale nechtěla mi nic víc říct." Přejel jsem ho pohledem, protože mi něco říkalo, že o tom až moc dobře ví. Možná to byl můj otec a možná taky ne... Rozhodně musel patřit do klanu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 09:58

Saburo
Dával jsem si už asi třetí porci ramenu...Přitom jsem přemýšlel nad smrtí Renjiho...Bylo to divný...
Něco mi uniklo...Ale co...Mířil na něj mečem a potom jakoby se změnil...Úplně...Ale co bylo touhle příčinou???Vím,že z něj předtím cosik spadlo...Vypadalo to jako lístek...To je ono...Máme tu krysu v domě...
Přemýšlel jsem a zvedl jsem se a sprintem jsem naběhl do nemocnice,k pokoji kde byl Sayaru a Jiro...
Chvilku jsem se na ně díval a vydýchával jsem se a potom jsem spustil...
Promiňte že ruším,ale Renji se těsně před smrtí změnil...Jakoby si nic nepamatoval...A před jeho "popravou" z něj něco spadlo...Vypadalo to jako lístek...Nevím,jestli to něčemu pomůže,ale když jsem se nad tím pořádně zamyslel,tak mi z toho vyšla naše kamarádka v bílým plášti s dvojkou na masce...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:14

Tatsuya

"Saburo-san," řekl jsem překvapeně, když vletěl do pokoje: "Co ty víš, třeba tu s námi ještě je," řekl jsem s úsměvem. "Rozhodně se choval divně, ale jeho "konec" jsem opravdu neviděl... Ale ta ženská mi dělá starosti." Pokud by se to znovu objevila, tak je Sayaru v ohrožení života, už takhle nevypadá dobře, ale bez Sayara je vesnice bezbranná... Jiro je raněný, Aiko se asi ještě úplně nezotavila a my geninové... Co my zvládneme? Jediná naše výhoda je náš počet. I když jsem přemýšlel, tak jsem přemýšlel dost nahlas, takže to museli všichni slyšet. "Jiro-sama, teď je opravdu důležité to, abych se o něm dozvěděl pravdu... V knihovně žádné spisy nejsou, někdo si je zřejmě půjčil... Třeba Vy?"
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:48

Koketsu

Hej Nii-chan čo budeme robiť mna to tu vôbec nebaví. Povedal som po piatych minútach sedenia. Čo budem asi tak robiť asi navrhnem že trénovať.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:54

Iwashi

Pomaly som sa postavil a išiel som smerom do stredu dediny
tam som sa zastavil a počkal som na brata
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:00

Koketsu

Kam ideš Nii-chan. Z tebou to je hrozné keď sa takto chováš. Rýchlo som ho sfúkol keď som prišiel k bratovi. Zase má tajomnú náladu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:08

Iwashi

Keď prišiel za mnou tak som sa na neho vážne pozrel
Koketsu rozmýšľal si už nad Chuninskími skúška my spýtal som sa brata vážne
teraz sa uvidí ši od akadémie zmúdrel napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:15

Koketsu

Nie a chunínske skúšky sú od čoho?Povedal som a opýtal som sa hlúpo. Potom som sa zasmial neboj ja to viem ale nie. Povedal som a stále sa smial. Vážne nechápem jednu vec. Zašomral si démon. A akú. Divím sa že sa na teba ešte nevykašlal. Povedal namosúrene démon. Dakujem za úprimnosť. Odpovedal som mu a zaškeril sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:21

Jiro Kentiri

Když se mě Tatsuya zeptal tak jsem mu hned odpověděl. "Kterého shinobi myslíš? Bylo jich tu celkem dost." Usmál jsem se a pak tam vtrhnul Saburo. Vyslechl jsem si jeho názor. "No, musim uznat, že jsem si taky spojoval Dvojku s timhle útokem, ale nikdy mě nenapadlo, že by dokázala porazit Renjiho, aby mu něco provedla. No, každdopádně budem potřebovat ten lístek. Saburo zkusíš ho najít." Řekl sjem a otočil se na Tatsuyu. "Je mi jasné, že se ti jedná o tvůj klan. Bohužel tvůj otec odešel pryč a všechny spisy si vzal, ale vím, že v Soře je jeden člen klanu, který bojuje pomocí vrány nebo co. Potkáš ho na zkouškách."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavá Suichu - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavá Suichu
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Suichu se nevzdává
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Dískuze pro hráče v Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: