Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krvavá Suichu

Goto down 
+6
Srotak
ObY
Check
Meiki_Ookami
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:19

Tatsuya

"No, ale je to idiot... Že já tenkrát neutekl... Teď bych tu nebyl zavřenej jak nějaká krysa... Proč si vlastně přišel do tý jeskyně?" Začal jsem bušit na bublinu, protože jsem se v ní začal "dusit", věděl jsem, že jen tak brzo neodejdem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:20

Montaro

řeknu ti to narovinu ... měl jsem zabít tebe nebo shinju a udělal bych to kdyby tma nepřišel ten někdo .. a je mi jedno co si o tom ymslíš .. řekl mu narovinu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:25

Tatsuya

"Kdybych zmizel, tak bys' nemusel nic, že? Tak proč já prostě neodešel? Jen jsem to celý vesnici stížil, ale teď tu nejde o mě, ale o tebe... Jseš debil nebo co? To si myslíš, že prostě budeš dělat co chceš?" Nevěděl jsem, jak ven, což mě dělalo ještě nervóznějším. Nikdy jsem nebyl tak nervózní. Já taky ne... Ty sklapni, kdybys mě tenkrát donutil líp, tak mám klid... Že já Tě tenkrát neposlechl. Jednou budeš litovat... To jsem TI řekl a co... Lituju... lituju toho, že jsem prostě neodešel... Člověk, který mi ukázal smysl toho zůstat ve vesnici mě teď zamkl na zámek... No já se na to můžu.... Proč tu nenechal jen mě? Vždyť mu stačí jeden...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:29

Montaro

já si nedělám co chci ... kdybych si chtěl dělat co chci tak v týdle prohnilí vesnici nezůstanu ani 5 minut . zvívnul ...to co si říkal stěma citama a volbou tak mam nato odpověd .. odkašlal ...Tím že jsem svoje oči a i já celý se odevzdal bohovi .. tak jsme i ukryl svoje pocity
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:32

Tatsuya

"A co Ti dal ten bůh tak úžasnýho, když Ti vzal oči, city, a kdoví co ještě," začal jsem zažívat perný chvilky. Cítil jsem se jako malé zvíře v ještě menší kleci. "Víš co... Mě je to jedno... Říkej si co chceš a dokonce si to i dělej, ale já Tě budu brát jako kámoše."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:35

Montaro

Nic mi nedal .. odpověděl mu .. natom se nic nezmění .. hned jak se z tohodle dostanem tak po vás půjdu dokavad vás 2 nerozdělím .. řekl mu upřímně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:37

Tatsuya

"Víš co... Nebudeš se muset snažit... Já už to s klanem Kentiri vzdávám a s touhle vesnicí taky... Až se odtud, jestli se odtud, dostaneme, tak odejdu a už se nikdy nevrátim... Nelíbí se mi tady." Sednul jsem si v bublině a začal jsem mluvit sám se sebou, jen jsem něco mumlal, nic smysluplnýho, ani srozumitelnýho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:41

Montaro

dobře ... ale možná ... povzdechnul ale dál nepokračoval ... zajímaví člověk
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:43

Tatsuya

Chvíli jsem tam jen tak dřepěl, když jsem jen tak prohodil: "Ale stejně... Něco na tobě z člověka zůstalo a toho se nezbavíš... Cítím to." Ale pak jsem dál jen brblal a choval se jako blázen.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 23:45

Montaro

hm ... prohodil na jeho slova zajímavě

ESP - Evil Spam Plan now end Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 06:30

Saburo
Šel jsem se jen tak náhodou projít okolo věznice v Suichu...Pustili mě tam,protože aspoň tam ve mě měli důvěru...
Prohlížel jsem si cely až jsem tam uviděl zbytek mýho týmu...
Vy blbci blbí...Co ste zase dělali...Neuvěřitelný...Chvilku vás nechám bez dozoru a vy se dostanete sem...Co vyvedete příště...
Říkal jsem znechuceně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 09:00

Tatsuya

Ať už jsem byl mimo, jak jsem chtěl, tak protivný hlas Sabury mě rozhodně z nevědomí dostal. "Příště už nevyvedu nic," řekl jsem mu znechuceně a arogantně jsem dodal: "Protože už tady nebudu." Přitom jsem se ještě víc znechuceně podíval na Sabura, což značilo mé pohrdání klanem Kentiri. Tak se mi to líbí... A ty už se vrať zpátky do hrobu! Už mě všichni štvete... Nikomu se nedá věřit, obzvlášť ne Kentiriovcům. Ale, ale... Někdo tu otevřel oči. Jo a uviděl pravdu, kterou vidět nechtěl vidět. A co Shinju? Je z klanu Kentiri, i když jsem ji miloval, tak... možná to byla jen past. Uvažuješ správně... Jako bych to neříkal... Láska Ti jen zakalila zrak. Ale teď už si se mnou nikdo hrát nebude.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 12:52

Najednou se ozvaly zvony z věže vesnice a dveře od cely se otevřely a Sabura odstrčilo pár chlápků. Najednou bubliny ve kterých byli ti tři pomalu vyletěli ven až na jakési dřevěné podium, kde praskly bubliny a k židlím je připoutali tři chlápci železnými dráty, který genin bez chakry nemohl zničit (Jen kdyby vás napadlo utíkat) Na podiu před nimi se objevil Jiro a před podiem stálo plno známých tváří. Všichni jounini a celá rada starších.
Jiro jen zvedl ruce. "Tito tři geninové byli pojmenovany zrádci za tu krutou věc co se stale, že ano?" Zeptal se Jiro lidu a lid jen sborově zařval "Ano" a mezitim i pár nevhodných slov. "Ale když vám teď řeknu, že ve vesnici se objevil zrádce, který to an ně všechno hodil, tak jaks e jim omluvíte za to co jste jim před chvíli říkali?" Pak Jiro ukázal rukou a Sayaru, Aiko i Isamu se najednou vytratili.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 14:30

Saburo
Jestli utečeš a budeš dělat blbosti,tak si tě najdu a zabiju...
Řekl jsem s důrazem na slovo "zabiju" ještě předtím,než mě ti muži odstrčili...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 14:52

Shinju

Pořád mi to nedocházelo, nedocházelo mi co jsem udělala Tatsuyovi že se najednou na mě takhle naštval.
Když jsme seděli na židlých zvedla jsem k němu svůj uslzený obličej.
Promiň... řekla jsem i když jsem nevěděla za co se omlouvám..
Promiň za nic co jsem ti udělala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 14:56

Tatsuya

"Ne, Shinju," řekl jsem lítostivě: "Ty se neomlouvej, já se omlouvám za to, že jsem neodešel... Že jsem Tě do všeho zatáhl... Že jsem zůstal ve vesnici a zamiloval se do tebe, ale je na čase... Abych to vše přehodnotil." Vypadal jsem lítostivě, rozhodně, smutně, beznadějně a nervózně najednou. Všechno, co jsem v sobě dusil od setkání s Jirem, teď chtělo ven na povrch. Byl jsem z toho zmatený, chtěl jsem všechny problémy hodit za hlavu a začít znovu. Někde, kde mě nikdo nezná.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:03

Masaru

Dobelhal se až domů, kde vytrhal všechny střepy z břicha a sešil sí rány, a šel do sprchy, kde byl snad tři hodiny Nejde to pryč!!! a dál si drhnul ruky od krve, po půl hodině to vzdal a šel si obvázat všechny rány, a zalepit si jizvu přes celou bradu, pak si lehl a díval se do stropu.... Nemohl zaspat.....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:03

Jiro Kentiri

"Vidíte jaké trauma jste těmto třem geninům udělali? Chovali jste se jak nějaká verbeš co jen tak na někoho hází odpadky a přitom je ten vrah stále mezi vámi!" Řekl naštvaně Jiro všem lidem. Lidi najednou utichnuli, protože si uvědomovali jak se chovali. "Mezitím co jsem byl na sněmu, tak jedna osoba vysocé postavená ve společnosti vzala dva geniny do země čajů a řekla jim, že mě unesli a proto vyvraždili celou vesnici a mrtvoli ta osoba donesla do jeskyně, kde udělala důkazy tak, aby to vypadalo, že za to mohou oni. Zřejmě jsme uprostřed něčeho velkého. A velí tomu někdo, kdo nás chce zlikvidovat. Ten kdo může za ty vraždy je Renji Suikafuurado!" Ve chvíli, dky tohle řekl už Sayaru nakopl Renjiho a Isamu ho chytl za ruce a hodil na podium, kde ho Jiro chytl do bubliny. Pásy těch tří geninů prasknuly a byli volní.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:10

Tatsuya

Teď už najít jenom Kiteisochiho... Problémy téhle vesnice mě už nezajímají. Vstal jsem a chtěl odejít, ale únava mi to nedovolovala. Musím... Konečně odsud vypadneme. Ne... Budou si to jen myslet. Cože?! Neodejdu, zůstanu... Budu je mlčky sledovat a pokud příjde chvíle, kdy budu moc pomoc, tak se teprve ukážu. Po tom všem, co Ti udělali? Můžu si za to sám... Do jejich společnosti nikdy nezapadnu a když nad tím tak uvažuji, tak ani oni nechtějí, abych mezi ně zapadl. Pomalými kroky jsem šel pryč, ignoroval jsem jakékoliv prupovídky k mému odchodu, chtěl jsem jen najít Kiteisochiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:18

Jiro Kentiri

Kiteisochiho bylo naprosto nemožné najít. Jediný kdo věděl, kde je byl Jiro.
Najednou se Renji prudce ohnal rukou a tiše řekl. "Chidori!" Prorazil bublinu a udělal značnou ránu do Jirovi nohy. Jiro padl k zemi a bolestmi zařval. "Suiton: Mizu rappa!" Ozvalo se a Renjiho spláchla obrovská vlna. Lidé se pomalu rozutekli. "Nenechám se jen tak chytit vy tupci!" Řekl Renji a chytl Shinju pod krkem s úmyslem, že když se někdo z jouninů pohne zlomí ji vas.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:21

Tatsuya

Shinju? Dobrý, ať ji zabije... Ne! Doteď si byl rozhodnutý, ale jakmile někdo chce ublížit té chudince, tak se můžeš zbláznit! Ale ona je... "Nech ji být," řekl jsem smířlivým tónem, pod kterým bublal obrovský vztek. "Vem si mě a ji nech být."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:23

Saburo
Vůbec na nic jsem nečekal,a když směřovala Renjiho ruka Shinju ke krku,tak jsem tasil katanu a dal jsem do ní chakru...
Veynas...Pojď,když tě potřebuju
Byl jsem asi tři metry vedle něj,takže to letělo dobře...Měl jsem v úmyslu ho zasáhnout do ruky,aby ji pustil a pokud by se to povedlo perfektně,s čímž jsem nepočítal,tak mu to ruku mohlo useknout...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:37

Renji Suikafuurado

Už jsem hejbal rukou, že ji zlomim vas, ale pak se mi do ruky zabodla katana a já Shinju bolestí odhodil. "Aááá! Sakra!" Zařval jsem a rychle jsem uskočil. Ve chvíli když jsem uskočil mě smetla ohnivá koule a následně další vodní vlna a měl jsem propálené oblečení. Doběhl ke mně Sayaru a snažil se mě praštit tyčí, ale to se mu nepovedlo, protože "Chidori Nagashi!" Zařval jsem a Sayaru dostal hroznou pecku a pomalu padl k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:42

Tatsuya

Rozeběhl jsem se a co nejrychleji jsem chytil Shinju: "Jsi v pořádku," zeptal jsem se ji, ale nečekal jsem na odpověď a otočil se na Jira: "Jiro-sama, kde je Kiteisochi?" I s Shinju jsem odběhl dál, kde jsem ji položil na zem. "Teď není čas..." Prohodil jsem a vrátil se na místo. Děláš si pr**l, že jim chceš pomoc? Ne, nedělám. Ty opravdu těm zm***m chceš pomoc? JO! Tak dobrá... Stejně už jsem se nudil... Co myslíš, bude ten šmejd chutnej? Jak to sakra myslíš, chutnej? Však víš... Jo, jsi nechutnej. "Jiro-sama?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 15:45

Saburo
Sayaru to dostal...To ten Renji neměl dělat...
Vypláchl jsem si pomalu a efektivně oči...
Suinatar!!!
Řekl jsem a aktivoval jsem první stupeň suinataru...Shinju a Tatsuya (pokud tam je) ho viděli poprvé...
Složil jsem pár pečetí...
Suiton: Mizu rappa
zařval jsem a pomalu jsem šel k Renjimu,načež jsem ho zasypával vodou,ale v intervalech,aby případný elektrický útok mě nezasáhl,protože voda vede elektřinu...Asi třikrát jsem na něj takhle zaútočil,potom jsem přešel do útoku na dálku mou katanou...
Veynas...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krvavá Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krvavá Suichu   Krvavá Suichu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krvavá Suichu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Suichu se nevzdává
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Dískuze pro hráče v Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: